Spouštíme diskuzní fóra

Web frisbee.cz přichází s novou funkcí - s diskuzními fóry. Jejich smyslem není jen klábosení mezi frisbijáky (i když to klidně taky), měla by mít i praktickou funkci.

V tuto chvíli spouštíme tato fóra:

  • Spolujízda: Sháníte odvoz na turnaj / máte přebytek místa v autě? Potřebujete přijet na turnaj v sobotu ráno a všichni spoluhráči jedou už v pátek? Dejte se dohromady na Spolujízdě.
  • Burza hráčů: Chcete si zahrát na turnaji a váš tým tam nejede? Odpadlo vám před turnajem několik hráčů a potřebujete doplnit tým? Zkuste Burzu hráčů.
  • Bazar: Fórum by mělo sloužit k čilému obchodování a vyměňování či nabízení čehokoli. Zejména frisbee serepetiček, placek, disků, kopaček, dresů a triček. Může to být ale i takový servis frisbíčkáři pro frisbíčkáře. Třeba zaznamenáte super slevu na běžecký boty nebo banány (zdravá strava, základ dobrého výkonu) nebo sháníte či nabízíte brigádu a chtěli byste,  aby to tzv. zústalo "v rodině". Pokud umíte něco, co by mohli ocenit i další lidé z komunity. Třeba šijete super kalhoty nebo fotíte portrétní fotografie, doučujete matematiku, hlídáte děti atd.
  • Volná DISKuze: Diskutujte, o čem chcete :)
Doufáme, že vám fóra budou vyhovovat. Jak moc to tady bude žít, záleží jen na vás. Prozatím spouštíme jen tyhle čtyři, pokud budete mít pocit, že by se hodilo založit další fórum na konkrétní téma, napište na redakční email past.redakce[at]gmail.com nebo se svěřte Kačerovi či Míše.

S diskuzními fóry přichází možnost zaregistrovat se na webu frisbee.cz - přejděte do libovolného fóra a zaregistrujte se v pravém panelu, zvolte si přihlašovací jméno a ikonku. S vámi zadanými údaji budeme nakládat v duchu Zákona o ochraně osobních údajů a nikdy je neposkytneme třetí straně. Do fór je možné přispívat i bez přihlášení.

Autor: Redakce
Publikováno: 8. 11. 2010
Webový portál sponzoruje Animáto - dodavatel redakčního systému zajimave produkty Hotel Lednice Rodinné domy na klíč

Creative Commons Licensefrisbee.cz podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Česko.
Vytvořeno na základě tohoto díla: www.frisbee.cz
© 2008 www.frisbee.cz, RSS zdroje RSS zdroje
Redakce: past.redakce@gmail.com