spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

HMR Open a Zeny

Týmy turnaje

Divize open

3SB (3SB) České Budějovice
Chupacabras (CH) Žďár nad Sázavou
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils A (PDA) Prague
Prague Devils B (PDB) Prague
Pražská 7 (P7) Praha
Terrible Monkeys (TM) Prague
Východní blok (VB) Slatiňany
Žlutá Zimnice A (ZZA) Prague

Divize women

3SBW (3SBW) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
F.U.J. (FUJ) Prague
Las Chupaquitas (LCH) Žďár nad Sázavou
PeaceEgg (PEW) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TMW) Prague
Velká Morava A (VM) Brno
Východní blok (VBW) Hradec Králové
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Prague Devils A
2. Východní blok
3. Žlutá Zimnice A
4. PeaceEgg
5. Chupacabras
6. 3SB
7. Prague Devils B
8. Terrible Monkeys
9. Pražská 7
10. Kulatá šachovnice

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritTMPEKSZZA3SBP7VBCHPDAPDBSkóre
TMx11:1312:1011:1011:14*11:1212:10
12:11
80:80
PE13:11x10:1013:1011:1113:1112:1212:1184:76
KS10:1210:10x13:1311:11
11*:12
10:1265:70
ZZA10:13x11:119:1212:1310:11
10:13
10:1372:86
3SB13:1311:11x13:1012:10
14:11
12:12
12:9*
12:1299:88
P710:1111:1111:11
12:11*
x10:911:1065:63
VB14*:1111:1312:910:13x13*:1412:13
13:14
85:87
CH12:1112:1213:1210:12
11:14
9:1014:13*x10:1091:94
PDA11:10
13:10
12:12
9*:12
13:12
14:13
10:10x82:79
PDB10:12
11:12
11:1212:1013:1012:1210:11x79:79

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB (12.375)
2. Východní blok (12.14286)
3. PeaceEgg (12)
4. Prague Devils A (11.71429)
5. Terrible Monkeys (11.42857)
6. Chupacabras (11.375)
7. Prague Devils B (11.28571)
8. Pražská 7 (10.83333)
8. Kulatá šachovnice (10.83333)
9. Žlutá Zimnice A (10.28571)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Žlutá Zimnice
2. PeaceEgg
3. Velká Morava A
4. Prague Devils
5. Východní blok
6. 3SBW
7. Las Chupaquitas
8. Terrible Monkeys
9. F.U.J.
10. Atrofované ruce

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritAtrucTMWVBWPEWVMZZ3SBWLCHFUJPDSkóre
Atrucx11:1012:1210:910:1111:1211:1065:64
TMW10:11x11:1112:1110:109:1111:1110:1110:1083:86
VBW11:11x12:1012:1110:1111:1311:1012:1279:78
PEW12:1210:12x13:1210:11
11:11
9:109:1374:81
VM11:1211:1212:13x12:1110:810:12
11:11
77:79
ZZ9:1010:1011:10
11:11
x9:811:1112:1273:72
3SBW11:1011:911:1010:98:9x11:1111:1073:68
LCH12:1111:1113:1113:911:1211:1111:11x10:1092:86
FUJ10:1111:1010:118:1010:10x10:1059:62
PD10:1012:1212:10
11:11
12:1210:1110:10x77:76

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Las Chupaquitas (11.5)
2. Východní blok (11.28571)
3. Prague Devils (11)
3. Velká Morava A (11)
4. Atrofované ruce (10.83333)
5. PeaceEgg (10.57143)
6. 3SBW (10.42857)
6. Žlutá Zimnice (10.42857)
7. Terrible Monkeys (10.375)
8. F.U.J. (9.83333)

Skupiny

APDBKSTMP7PESkóreBodyPořadí
PDBx10:911:1012:116:1339:4362
KS9:10x6:1014:79:1138:3824
TM10:1110:6x14:88:1242:3743
P711:127:148:14x13:1139:5125
PE13:611:912:811:13x47:3661

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 2. místoPDBPESkóreBodyPořadí
PDBx6:136:1302
PE13:6x13:621
4 - 5. místoKSP7SkóreBodyPořadí
KSx14:714:721
P77:14x7:1402
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BZZACHVB3SBPDASkóreBodyPořadí
ZZAx12:109:1013:66:940:3543
CH10:12x8:910:88:1236:4124
VB10:99:8x11:98:938:3562
3SB6:138:109:11x9:1332:4705
PDA9:612:89:813:9x43:3181
CFUJVBWVMTMWPDSkóreBodyPořadí
FUJx10:126:159:107:1032:4705
VBW12:10x9:1313:98:1042:4243
VM15:613:9x18:513:959:2981
TMW10:99:135:18x4:1428:5424
PD10:710:89:1314:4x43:3262
D3SBWLCHPEWAtrucZZSkóreBodyPořadí
3SBWx11:97:911:64:1233:3643
LCH9:11x7:913:57:1236:3724
PEW9:79:7x15:55:1338:3262
Atruc6:115:135:15x4:1820:5705
ZZ12:412:713:518:4x55:2081

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
51Velká Morava ALucie Schönová28315978.43
53SBWRáchel Tošnerová10384876.86
17Prague Devils BMojmír Kittler10304075.71
233SBJiří Svatoš6394585.63
43SBWTereza Burešová2793675.14
4Velká Morava AKristýna Kvapilová9253474.86
17Žlutá ZimniceAlena Malá12213374.71
23Kulatá šachovniceKryštof Holeček8192764.5
84Prague DevilsZuzana Grycová3283174.43
25Pražská 7Martin Řezník15112664.33

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 1.3.2015open1Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)10:1113:13
09:00 1.3.2015women2Terrible Monkeys (TMW)Atrofované ruce (Atruc)11:210:11
09:34 1.3.2015open1Chupacabras (CH)Pražská 7 (P7)8:79:10
09:34 1.3.2015women2Las Chupaquitas (LCH)F.U.J. (FUJ)11:810:10

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
00:00 30.11.1999open1Prague Devils A (PDA)3SB (3SB)13:99*:12
10:08 1.3.2015open1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)9:714*:11
10:08 1.3.2015women2PeaceEgg (PEW)Východní blok (VBW)12:710:12
10:42 1.3.2015open1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1213:10
10:42 1.3.2015women2Prague Devils (PD)3SBW (3SBW)12:910:11
11:16 1.3.2015open1PeaceEgg (PE)Chupacabras (CH)13:912:12
11:16 1.3.2015women2Velká Morava A (VM)Las Chupaquitas (LCH)17:512:11
11:50 1.3.2015women2Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TMW)10:510:10

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:58 1.3.2015open1Chupacabras (CH)Terrible Monkeys (TM)11:612:11
12:58 1.3.2015women2Las Chupaquitas (LCH)Východní blok (VBW)7:1213:11
13:32 1.3.2015open13SB (3SB)Prague Devils B (PDB)10:912:12
13:32 1.3.2015women2Terrible Monkeys (TMW)3SBW (3SBW)6:109:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:06 1.3.2015open1PeaceEgg (PE)Východní blok (VB)9:1213:11
14:06 1.3.2015women2Velká Morava A (VM)PeaceEgg (PEW)9:1012:13
14:40 1.3.2015open1Prague Devils A (PDA)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:713:10
14:40 1.3.2015women2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)11:812:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:24 28.2.2015open1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)10:1111*:12
12:24 1.3.2015women2Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)4:1011:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:14 1.3.2015open1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PDB)8:1112:11
15:14 1.3.2015women2Las Chupaquitas (LCH)Terrible Monkeys (TMW)9:811:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:48 1.3.2015open1Chupacabras (CH)3SB (3SB)9:811:14
15:48 1.3.2015women2Východní blok (VBW)3SBW (3SBW)14:910:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:22 1.3.2015open1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:1213:10
16:22 1.3.2015women2Velká Morava A (VM)Prague Devils (PD)14:811:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:56 1.3.2015open1Východní blok (VB)Prague Devils A (PDA)7:1013:14
16:56 1.3.2015women2PeaceEgg (PEW)Žlutá Zimnice (ZZ)6:1111:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
00:00 30.11.1999openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PDA)3SB (3SB)13:99*:12
08:30 28.2.2015openB1Žlutá Zimnice A (ZZA)Chupacabras (CH)12:1012:13
08:30 28.2.2015womenD23SBW (3SBW)Las Chupaquitas (LCH)11:911:11
09:00 28.2.2015womenD2PeaceEgg (PEW)Atrofované ruce (Atruc)15:512:12
09:04 28.2.2015openB1Východní blok (VB)3SB (3SB)11:910:13
09:38 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)Chupacabras (CH)12:810:10
09:38 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)Las Chupaquitas (LCH)12:711:11
10:10 28.2.2015womenD23SBW (3SBW)Atrofované ruce (Atruc)11:611:10
10:12 28.2.2015openB1Žlutá Zimnice A (ZZA)3SB (3SB)13:611:11
10:20 28.2.2015womenD2Las Chupaquitas (LCH)Atrofované ruce (Atruc)13:512:11
10:46 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)Východní blok (VB)9:813:12
10:46 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)PeaceEgg (PEW)13:511:10
11:20 28.2.2015openB1Chupacabras (CH)3SB (3SB)10:810:12
11:54 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)Žlutá Zimnice A (ZZA)9:611:10
11:54 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)3SBW (3SBW)12:49:8
12:24 28.2.2015openO 9. místo1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)10:1111*:12
12:28 28.2.2015openB1Východní blok (VB)Chupacabras (CH)9:813*:14
12:28 28.2.2015womenD2PeaceEgg (PEW)Las Chupaquitas (LCH)9:79:13
13:02 28.2.2015openB1Prague Devils A (PDA)3SB (3SB)13:912:12
13:23 28.2.2015womenD2Žlutá Zimnice (ZZ)Atrofované ruce (Atruc)18:49:10
13:36 28.2.2015openB1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:912:9
13:36 28.2.2015womenD2PeaceEgg (PEW)3SBW (3SBW)9:79:10
14:10 28.2.2015openA1Prague Devils B (PDB)Kulatá šachovnice (KS)10:912:10
14:10 28.2.2015womenC2F.U.J. (FUJ)Východní blok (VBW)10:1210:11
14:44 28.2.2015openA1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)14:811:10
14:44 28.2.2015womenC2Velká Morava A (VM)Terrible Monkeys (TMW)18:511:12
15:18 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)11:910:10
15:18 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)Východní blok (VBW)10:812:12
15:52 28.2.2015openA1Prague Devils B (PDB)Pražská 7 (P7)12:1110:11
15:52 28.2.2015womenC2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TMW)9:1011:10
16:26 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)12:813:11
16:26 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)Velká Morava A (VM)9:1312:10
17:00 28.2.2015openA1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)14:711:11
17:00 28.2.2015womenC2Východní blok (VBW)Terrible Monkeys (TMW)13:911:11
17:34 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Prague Devils B (PDB)13:612:11
17:34 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)10:710:10
18:08 28.2.2015openA1Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)10:612:10
18:08 28.2.2015womenC2Velká Morava A (VM)Východní blok (VBW)13:911:12
18:42 28.2.2015openA1PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)11:1311:11
18:42 28.2.2015womenC2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TMW)14:410:10
19:16 28.2.2015openA1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PDB)10:1112:10
19:16 28.2.2015womenC2Velká Morava A (VM)F.U.J. (FUJ)15:610:8
09:00 1.3.2015openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)10:1113:13
09:00 1.3.2015womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Terrible Monkeys (TMW)Atrofované ruce (Atruc)11:210:11
09:34 1.3.2015openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Chupacabras (CH)Pražská 7 (P7)8:79:10
09:34 1.3.2015womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Las Chupaquitas (LCH)F.U.J. (FUJ)11:810:10
10:08 1.3.2015openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)9:714*:11
10:08 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2PeaceEgg (PEW)Východní blok (VBW)12:710:12
10:42 1.3.2015openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1213:10
10:42 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils (PD)3SBW (3SBW)12:910:11
11:16 1.3.2015openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1PeaceEgg (PE)Chupacabras (CH)13:912:12
11:16 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Velká Morava A (VM)Las Chupaquitas (LCH)17:512:11
11:50 1.3.2015womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TMW)10:510:10
12:24 1.3.2015womenO 9. místo2Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)4:1011:10
12:58 1.3.2015openKřížový zápas 5-8. místo1Chupacabras (CH)Terrible Monkeys (TM)11:612:11
12:58 1.3.2015womenKřížový zápas 5-8. místo2Las Chupaquitas (LCH)Východní blok (VBW)7:1213:11
13:32 1.3.2015openKřížový zápas 5-8. místo13SB (3SB)Prague Devils B (PDB)10:912:12
13:32 1.3.2015womenKřížový zápas 5-8. místo2Terrible Monkeys (TMW)3SBW (3SBW)6:109:11
14:06 1.3.2015openSemifinále1PeaceEgg (PE)Východní blok (VB)9:1213:11
14:06 1.3.2015womenSemifinále2Velká Morava A (VM)PeaceEgg (PEW)9:1012:13
14:40 1.3.2015openSemifinále1Prague Devils A (PDA)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:713:10
14:40 1.3.2015womenSemifinále2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)11:812:12
15:14 1.3.2015openO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PDB)8:1112:11
15:14 1.3.2015womenO 7. místo2Las Chupaquitas (LCH)Terrible Monkeys (TMW)9:811:11
15:48 1.3.2015openO 5. místo1Chupacabras (CH)3SB (3SB)9:811:14
15:48 1.3.2015womenO 5. místo2Východní blok (VBW)3SBW (3SBW)14:910:11
16:22 1.3.2015openO 3. místo1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice A (ZZA)10:1213:10
16:22 1.3.2015womenO 3. místo2Velká Morava A (VM)Prague Devils (PD)14:811:11
16:56 1.3.2015openO 1. místo1Východní blok (VB)Prague Devils A (PDA)7:1013:14
16:56 1.3.2015womenO 1. místo2PeaceEgg (PEW)Žlutá Zimnice (ZZ)6:1111:11
Poslat odkaz na e-mail