spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Kvalifikace Open + Ženy

  • Malsice
  • 09.05.2015
  • Kvalifikační turnaj pro nasazení na červnové finále v Písku
  • Rozpis: http://bit.ly/1cqKXKI

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Yellow Block
2. Terrible Monkeys
3. Prague Devils
4. Left Overs
5. Figurky Slonů
6. Kulatá šachovnice
7. 3SB
8. PeaceEgg

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritP7BANPELOTMFSPDAtrucKS3SBFRKYBSkóre
P7x14:1010:1210:1212:10
12:9
9:1010:977:72
BAN10:14x11:1211:1010:1212:1010:1210:974:79
PE12:11x12:1110:118:1014:12
11:10
12:9*79:74
LO11:12x10:1210:8
11:10
10:1111:1063:63
TM12:1012:10x11:1012:1012:10
10:10
69:60
FS10:1111:10x11:1311:10
13:11
7*:963:64
PD12:108:10
10:11
13:11x13:1211:1014:1281:76
Atruc10:12
9:12
12:1010:810:11x10:128:769:72
KS10:1212:14
10:11
10:1210:11
11:13
x9:1272:85
3SB12:109*:1211:109:7*12:13x10:912:775:68
FRK10:99:1010:1110:1112:1012:99:10x72:70
YB9:1010:12
10:10
12:147:87:12x55:66

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Prague Devils (11.57143)
2. Terrible Monkeys (11.5)
3. PeaceEgg (11.28571)
4. Pražská 7 (11)
5. 3SB (10.71429)
6. Banalita (10.57143)
7. Left Overs (10.5)
7. Figurky Slonů (10.5)
8. Frkot (10.28571)
8. Kulatá šachovnice (10.28571)
9. Atrofované ruce (9.85714)
10. Yellow Block (9.16667)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Yellow Block
2. Velká Morava A
3. 3SB
4. Prague Devils
5. F.U.J.
6. Terrible Monkeys

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFUJPE-WVMAVMB-WTM-WPD-WAtruc-W3SB-WYB-WSkóre
FUJx10:119:1110:1012:12
9:13
10:1010:1070:77
PE-W11:10x11:1312:1111:1011:11
10:10
66:65
VMA11:913:11x14:1011:1112:1212:1112:1285:76
VMB-W10:1011:1210:14x10:1211:119:1211:1072:81
TM-W12:12
13:9
10:1111:11x10:11
10:11
10:1076:75
PD-W10:1012:1212:10x11:10
11:12
10:1166:65
Atruc-W10:1011:11
10:10
11:1211:1111:10
11:10
x11:1086:84
3SB-W12:910:1010:11
12:11
x11:9
10:10
65:60
YB-W12:1210:1111:1010:119:11
10:10
x62:65

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Velká Morava A (12.14286)
2. Prague Devils (11)
2. PeaceEgg (11)
3. Terrible Monkeys (10.85714)
4. 3SB (10.83333)
5. Atrofované ruce (10.75)
6. Yellow Block (10.33333)
7. Velká Morava B (10.28571)
8. F.U.J. (10)

Skupiny

AFSKSPEBANSkóreBodyPořadí
FSx15:715:415:045:1161
KS7:15x15:616:538:2642
PE4:156:15x15:625:3623
BAN0:155:166:15x11:4604
BPD3SBLOFRKSkóreBodyPořadí
PDx11:148:1215:134:2723
3SB14:11x6:1515:535:3142
LO12:815:6x15:642:2061
FRK1:155:156:15x12:4504
CTMAtrucYBP7SkóreBodyPořadí
TMx13:59:715:737:1961
Atruc5:13x7:1210:1322:3804
YB7:912:7x15:534:2142
P77:1513:105:15x25:4023
OVMAPE-WTM-WAtruc-WFUJSkóreBodyPořadí
VMAx15:513:715:313:756:2281
PE-W5:15x5:125:82:1217:4705
TM-W7:1312:5x10:68:537:2962
Atruc-W3:158:56:10x3:1120:4124
FUJ7:1312:25:811:3x35:2643
PYB-W3SB-WPD-WVMB-WSkóreBodyPořadí
YB-Wx12:710:715:137:1561
3SB-W7:12x2:1013:322:2523
PD-W7:1010:2x15:132:1342
VMB-W1:153:131:15x5:4304
o 9-12. místoP7BANFRKAtrucSkóreBodyPořadí
P7x9:210:34:523:1042
BAN2:9x6:26:1114:2223
FRK3:102:6x5:710:2304
Atruc5:411:67:5x23:1561
o 7-9. místoPE-WVMB-WAtruc-WSkóreBodyPořadí
PE-Wx14:212:226:441
VMB-W2:14x4:126:2603
Atruc-W2:1212:4x14:1622

Play-off

Baráž o čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:00 9.5.2015open3Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:812:10
17:07 9.5.2015open2Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)13:79:12
18:00 9.5.2015open2PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)11:108:10
18:37 9.5.2015open13SB (3SB)Banalita (BAN)15:012:10

Open Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 10.5.2015open1Figurky Slonů (FS)Prague Devils (PD)10:1111:13
10:20 10.5.2015open2Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)15:411:12
10:20 10.5.2015open3Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)8:1310:12
10:20 10.5.2015open4Yellow Block (YB)3SB (3SB)15:97:12

Open Křížový zápas 5-7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 10.5.2015open3Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)15:610:11
13:00 10.5.2015open3Figurky Slonů (FS)3SB (3SB)14:97*:9

Open Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:34 10.5.2015open2Left Overs (LO)Terrible Monkeys (TM)10:1110:12
13:00 10.5.2015open2Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)10:812:14

Women Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 10.5.2015women3Velká Morava A (VMA)Velká Morava B (VMB-W)15:514:10
09:00 10.5.2015women4Yellow Block (YB-W)Atrofované ruce (Atruc-W)15:310:11
09:00 10.5.2015women5Terrible Monkeys (TM-W)3SB (3SB-W)4:1110:10
09:00 10.5.2015women6Prague Devils (PD-W)F.U.J. (FUJ)6:110:10

Women Křížový zápas 5-9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 10.5.2015women3Velká Morava B (VMB-W)F.U.J. (FUJ)2:1510:10
11:40 10.5.2015women4Atrofované ruce (Atruc-W)Terrible Monkeys (TM-W)5:1211:10

Women Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 10.5.2015women1Velká Morava A (VMA)Prague Devils (PD-W)11:812:12
11:40 10.5.2015women2Yellow Block (YB-W)3SB (3SB-W)10:510:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:40 10.5.2015open23SB (3SB)PeaceEgg (PE)12:59*:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 10.5.2015women3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM-W)11:59:13
15:40 10.5.2015open1Kulatá šachovnice (KS)Figurky Slonů (FS)7:1511:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 10.5.2015women2Prague Devils (PD-W)3SB (3SB-W)7:1111:12
17:00 10.5.2015open2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)13:410:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 10.5.2015women1Velká Morava A (VMA)Yellow Block (YB-W)9:1212:12
17:38 10.5.2015open1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)8:1310:10

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 9.5.2015womenO1Velká Morava A (VMA)PeaceEgg (PE-W)15:513:11
09:00 9.5.2015womenO2Terrible Monkeys (TM-W)Atrofované ruce (Atruc-W)10:610:11
09:00 9.5.2015openB3Prague Devils (PD)3SB (3SB)11:1413:12
09:00 9.5.2015openB4Left Overs (LO)Frkot (FRK)15:611:10
09:00 9.5.2015openA5Figurky Slonů (FS)Kulatá šachovnice (KS)15:711:10
09:00 9.5.2015openA6PeaceEgg (PE)Banalita (BAN)15:612:11
10:20 9.5.2015womenP3Yellow Block (YB-W)3SB (3SB-W)12:79:11
10:20 9.5.2015womenP4Prague Devils (PD-W)Velká Morava B (VMB-W)15:112:10
11:40 9.5.2015openB1Prague Devils (PD)Frkot (FRK)15:111:10
11:40 9.5.2015openB2Left Overs (LO)3SB (3SB)15:610:11
11:40 9.5.2015womenO3Velká Morava A (VMA)F.U.J. (FUJ)13:711:9
11:40 9.5.2015womenO4PeaceEgg (PE-W)Atrofované ruce (Atruc-W)5:811:11
11:40 9.5.2015openC5Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)13:511:10
11:40 9.5.2015openC6Yellow Block (YB)Pražská 7 (P7)15:59:10
11:40 9.5.2015openA6PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)6:1514:12
13:00 9.5.2015openC1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:712:10
13:00 9.5.2015openC2Yellow Block (YB)Atrofované ruce (Atruc)12:77:8
13:00 9.5.2015womenP3Yellow Block (YB-W)Velká Morava B (VMB-W)15:110:11
13:00 9.5.2015womenP4Prague Devils (PD-W)3SB (3SB-W)10:211:10
13:00 9.5.2015openA5Figurky Slonů (FS)Banalita (BAN)15:010:11
14:20 9.5.2015womenO1Terrible Monkeys (TM-W)PeaceEgg (PE-W)12:510:11
14:20 9.5.2015womenO2F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc-W)11:310:10
14:20 9.5.2015openA3Figurky Slonů (FS)PeaceEgg (PE)15:411:10
14:20 9.5.2015openA4Kulatá šachovnice (KS)Banalita (BAN)16:510:12
14:20 9.5.2015openB5Prague Devils (PD)Left Overs (LO)8:128:10
14:20 9.5.2015openB63SB (3SB)Frkot (FRK)15:510:9
15:40 9.5.2015womenP1Yellow Block (YB-W)Prague Devils (PD-W)10:711:10
15:40 9.5.2015womenP23SB (3SB-W)Velká Morava B (VMB-W)13:312:9
15:40 9.5.2015openC3Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)9:712:10
15:40 9.5.2015openC4Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)10:1310:12
17:00 9.5.2015womenO3Velká Morava A (VMA)Terrible Monkeys (TM-W)13:711:11
17:00 9.5.2015openBaráž o čtvrtfinále3Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:812:10
17:00 9.5.2015womenO4F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE-W)12:210:11
17:07 9.5.2015openBaráž o čtvrtfinále2Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)13:79:12
18:00 9.5.2015openBaráž o čtvrtfinále2PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)11:108:10
18:20 9.5.2015womenO3Velká Morava A (VMA)Atrofované ruce (Atruc-W)15:312:11
18:20 9.5.2015womenO4Terrible Monkeys (TM-W)F.U.J. (FUJ)8:512:12
18:37 9.5.2015openBaráž o čtvrtfinále13SB (3SB)Banalita (BAN)15:012:10
09:00 10.5.2015womenWomen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)3Velká Morava A (VMA)Velká Morava B (VMB-W)15:514:10
09:00 10.5.2015womenWomen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)4Yellow Block (YB-W)Atrofované ruce (Atruc-W)15:310:11
09:00 10.5.2015womenWomen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)5Terrible Monkeys (TM-W)3SB (3SB-W)4:1110:10
09:00 10.5.2015womenWomen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)6Prague Devils (PD-W)F.U.J. (FUJ)6:110:10
10:20 10.5.2015openOpen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)1Figurky Slonů (FS)Prague Devils (PD)10:1111:13
10:20 10.5.2015openOpen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)2Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)15:411:12
10:20 10.5.2015openOpen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)3Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)8:1310:12
10:20 10.5.2015openOpen Čtvrtfinále (Q1 až Q4)4Yellow Block (YB)3SB (3SB)15:97:12
10:20 10.5.2015openOpen o 9-12. místo5Pražská 7 (P7)Banalita (BAN)9:214:10
10:20 10.5.2015openOpen o 9-12. místo6Frkot (FRK)Atrofované ruce (Atruc)5:712:10
11:30 10.5.2015openOpen o 9-12. místo5Banalita (BAN)Atrofované ruce (Atruc)6:1110:12
11:30 10.5.2015openOpen o 9-12. místo6Pražská 7 (P7)Frkot (FRK)10:39:10
11:40 10.5.2015womenWomen Semifinále1Velká Morava A (VMA)Prague Devils (PD-W)11:812:12
11:40 10.5.2015womenWomen Semifinále2Yellow Block (YB-W)3SB (3SB-W)10:510:10
11:40 10.5.2015womenWomen Křížový zápas 5-9. místo3Velká Morava B (VMB-W)F.U.J. (FUJ)2:1510:10
11:40 10.5.2015womenWomen Křížový zápas 5-9. místo4Atrofované ruce (Atruc-W)Terrible Monkeys (TM-W)5:1211:10
12:34 10.5.2015openOpen Semifinále2Left Overs (LO)Terrible Monkeys (TM)10:1110:12
13:00 10.5.2015openOpen Semifinále2Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)10:812:14
13:00 10.5.2015openOpen Křížový zápas 5-7. místo3Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)15:610:11
13:00 10.5.2015openOpen Křížový zápas 5-7. místo3Figurky Slonů (FS)3SB (3SB)14:97*:9
13:00 10.5.2015openOpen o 9-12. místo5Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)5:49:12
13:00 10.5.2015openOpen o 9-12. místo6Frkot (FRK)Banalita (BAN)2:69:10
14:20 10.5.2015womenO 1. místo1Velká Morava A (VMA)Yellow Block (YB-W)9:1212:12
14:20 10.5.2015womenO 3. místo2Prague Devils (PD-W)3SB (3SB-W)7:1111:12
14:20 10.5.2015womenO 5. místo3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM-W)11:59:13
14:20 10.5.2015womenWomen o 7-9. místo4PeaceEgg (PE-W)Velká Morava B (VMB-W)14:212:11
15:40 10.5.2015openO 5. místo1Kulatá šachovnice (KS)Figurky Slonů (FS)7:1511:13
15:40 10.5.2015openO 7. místo23SB (3SB)PeaceEgg (PE)12:59*:12
15:40 10.5.2015womenWomen o 7-9. místo3Velká Morava B (VMB-W)Atrofované ruce (Atruc-W)4:1211:11
17:00 10.5.2015openO 3. místo2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)13:410:11
17:00 10.5.2015womenWomen o 7-9. místo4PeaceEgg (PE-W)Atrofované ruce (Atruc-W)12:210:10
17:38 10.5.2015openO 1. místo1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)8:1310:10
Poslat odkaz na e-mail