spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Kvalifikace MR Mix

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB (3SB) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
Dream Team (DTB) Praha/Písek
Frkot (FRK) Olomouc
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
Pražská 7 (P7) Praha
Rainbow Banana (RB) Bohumín
Trubky (TR) Náchod

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB
2. Kulatá šachovnice
3. Frkot
4. Atrofované ruce
5. Left Overs
6. Chupacabras
7. Dream Team
8. Rainbow Banana
9. Pražská 7
10. Trubky

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritLOTRDTBCHUPKSRB3SBAtrucFRKP7Skóre
LOx12:11
13:9
12:1313:1311:1312:1112:1185:81
TRx12:1211:1113:1111:1011:12
12:13
70:69
DTB11:12
9:13
x7:10
9:12
11:1110:1012:1469:82
CHUP13:1212:12x11:1213:119:7*14:911:1383:76
KS13:1311:1112:11x10:1112:12
12:11
10:1280:81
RB13:1111:1310:7
12:9
11:13x11:1112:1280:76
3SB11:1211:1111:1011:11x12:10
12:11
68:65
Atruc11:1210:107*:912:1210:12
11:12
x11:1272:79
FRK10:119:1412:12
11:12
12:11x11:1165:71
P712:11
13:12
14:1213:1112:1011:11x75:67

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Pražská 7 (12.5)
2. Left Overs (12.14286)
3. Chupacabras (11.85714)
4. Trubky (11.66667)
5. Kulatá šachovnice (11.42857)
5. Rainbow Banana (11.42857)
6. 3SB (11.33333)
7. Frkot (10.83333)
8. Atrofované ruce (10.28571)
9. Dream Team (9.85714)

Skupiny

ALODTBAtrucRB3SBSkóreBodyPořadí
LOx11:38:710:97:1236:3162
DTB3:11x5:1013:54:1125:3724
Atruc7:810:5x10:76:1533:3543
RB9:105:137:10x4:1525:4805
3SB12:711:415:615:4x53:2181
BKSTRP7FRKCHUPSkóreBodyPořadí
KSx13:112:49:108:942:2443
TR1:13x8:72:131:1212:4524
P74:127:8x7:144:1222:4605
FRK10:913:214:7x10:747:2581
CHUP9:812:112:47:10x40:2362

Play-off

Čtvrtfinále (2. a 3. týmy)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:42 23.8.2015mixed3Atrofované ruce (Atruc)Chupacabras (CHUP)8:77*:9
08:43 23.8.2015mixed2Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)9:1013:13

Křížový zápas 5.- 10. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:40 23.8.2015mixed1Trubky (TR)Rainbow Banana (RB)5:1213:11
08:41 23.8.2015mixed4Dream Team (DTB)Pražská 7 (P7)9:812:14
10:05 23.8.2015mixed3Chupacabras (CHUP)Rainbow Banana (RB)15:613:11
10:05 23.8.2015mixed4Left Overs (LO)Dream Team (DTB)13:813:9

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:46 23.8.2015mixed1Frkot (FRK)Kulatá šachovnice (KS)9:1111:12
10:05 23.8.2015mixed23SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)10:612:11

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 23.8.2015mixed23SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:611:10

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:40 23.8.2015mixed1Frkot (FRK)Atrofované ruce (Atruc)12:212:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:45 23.8.2015mixed4Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)10:912:13

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:45 23.8.2015mixed4Dream Team (DTB)Rainbow Banana (RB)12:69:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:45 23.8.2015mixed2Trubky (TR)Pražská 7 (P7)5:1412:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 22.8.2015mixedA1Left Overs (LO)Dream Team (DTB)11:312:11
09:00 22.8.2015mixedA2Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (RB)10:712:12
10:00 22.8.2015mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Trubky (TR)13:111:11
10:00 22.8.2015mixedB2Pražská 7 (P7)Frkot (FRK)7:1411:11
11:00 22.8.2015mixedA1Left Overs (LO)Rainbow Banana (RB)10:911:13
11:00 22.8.2015mixedA23SB (3SB)Dream Team (DTB)11:411:11
12:00 22.8.2015mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)12:410:12
12:00 22.8.2015mixedB2Chupacabras (CHUP)Trubky (TR)12:112:12
13:00 22.8.2015mixedA23SB (3SB)Rainbow Banana (RB)15:411:11
13:04 22.8.2015mixedA1Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)7:811:12
14:00 22.8.2015mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)9:1012:12
14:00 22.8.2015mixedB2Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)12:411:13
15:00 22.8.2015mixedA1Left Overs (LO)3SB (3SB)7:1212:11
15:00 22.8.2015mixedA2Atrofované ruce (Atruc)Dream Team (DTB)10:510:10
16:00 22.8.2015mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHUP)8:912:11
16:00 22.8.2015mixedB2Frkot (FRK)Trubky (TR)13:210:11
17:00 22.8.2015mixedA13SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)15:612:10
17:00 22.8.2015mixedA2Rainbow Banana (RB)Dream Team (DTB)5:1310:7
18:00 22.8.2015mixedB1Chupacabras (CHUP)Frkot (FRK)7:1014:9
18:00 22.8.2015mixedB2Pražská 7 (P7)Trubky (TR)7:812:11
08:40 23.8.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo1Trubky (TR)Rainbow Banana (RB)5:1213:11
08:41 23.8.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo4Dream Team (DTB)Pražská 7 (P7)9:812:14
08:42 23.8.2015mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)3Atrofované ruce (Atruc)Chupacabras (CHUP)8:77*:9
08:43 23.8.2015mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)2Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)9:1013:13
09:46 23.8.2015mixedSemifinále1Frkot (FRK)Kulatá šachovnice (KS)9:1111:12
10:05 23.8.2015mixedSemifinále23SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)10:612:11
10:05 23.8.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo3Chupacabras (CHUP)Rainbow Banana (RB)15:613:11
10:05 23.8.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo4Left Overs (LO)Dream Team (DTB)13:813:9
11:40 23.8.2015mixedO 3. místo1Frkot (FRK)Atrofované ruce (Atruc)12:212:11
11:40 23.8.2015mixedFinále23SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:611:10
12:45 23.8.2015mixedO 9. místo2Trubky (TR)Pražská 7 (P7)5:1412:13
12:45 23.8.2015mixedO 7. místo4Dream Team (DTB)Rainbow Banana (RB)12:69:12
13:45 23.8.2015mixedO 5. místo4Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)10:912:13
Poslat odkaz na e-mail