spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MR Mix

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB (3SB) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FRK) Olomouc
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB
2. F.U.J.
3. Žlutá Zimnice
4. Terrible Monkeys
5. Prague Devils
6. PeaceEgg
7. Left Overs
8. Frkot
9. Kulatá šachovnice
10. Atrofované ruce

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFRKAtrucKSTMFUJPE3SBPDZZLOSkóre
FRKx11:1211:1410:1011:1210:1112:910:1175:79
Atruc12:11x11:1211:1113:1111:11*13:1271:68
KS14:1112:11x10:1311:1112:1111:1170:68
TM10:1011:11x12:1210:712:1412:12
12:13
79:79
FUJ13:10x12:911:9
12:10
11:913:1413*:1385:74
PE12:1111:1312:129:12x12:1112:1013:1181:80
3SB11:117:109:11
10:12
x9:912:1358:66
PD11:1011:1214:129:1111:129:9x11:1176:77
ZZ9:1211*:1112:12
13:12
14:1310:12x69:72
LO11:1012:1311:1113:13*11:1313:1211:11x82:83

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. F.U.J. (12.14286)
2. Atrofované ruce (11.83333)
3. Left Overs (11.71429)
4. Kulatá šachovnice (11.66667)
5. PeaceEgg (11.57143)
6. Žlutá Zimnice (11.5)
7. Terrible Monkeys (11.28571)
8. Prague Devils (10.85714)
9. Frkot (10.71429)
10. 3SB (9.66667)

Skupiny

APEAtrucTMFRKZZSkóreBodyPořadí
PEx14:1210:1414:1111:1549:5242
Atruc12:14x8:159:148:1537:5805
TM14:1015:8x8:106:1343:4142
FRK11:1414:910:8x7:1542:4643
ZZ15:1115:813:615:7x58:3281

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 4. místoPETMFRKSkóreBodyPořadí
PEx10:1414:1124:2521
TM14:10x8:1022:2021
FRK11:1410:8x21:2222
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BPDKSFUJLO3SBSkóreBodyPořadí
PDx13:712:1414:1011:1450:4543
KS7:13x9:1010:1210:736:4225
FUJ14:1210:9x12:1110:1146:4362
LO10:1412:1011:12x8:1541:5124
3SB14:117:1011:1015:8x47:3961

Pomocné tabulky pro skupinu B

1 - 2. místoFUJ3SBSkóreBodyPořadí
FUJx10:1110:1102
3SB11:10x11:1021
4 - 5. místoKSLOSkóreBodyPořadí
KSx10:1210:1202
LO12:10x12:1021
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Čtvrtfinále (2. a 3. týmy)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 13.9.2015mixed1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)8:914:12
09:30 13.9.2015mixed2PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)7:129:12

Křížový zápas 5-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 13.9.2015mixed3Frkot (FRK)Prague Devils (PD)2:1110:11
11:30 13.9.2015mixed4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)7:811:13

Křížový zápas 5.- 10. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 13.9.2015mixed3Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)8:1413:12
09:30 13.9.2015mixed4Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)9:1414:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 13.9.2015mixed13SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)12:47:10
11:30 13.9.2015mixed2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)8:1314:13

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:45 13.9.2015mixed13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)10:910:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 13.9.2015mixed1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)12:713:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 13.9.2015mixed2PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)7:1212:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 13.9.2015mixed3Frkot (FRK)Left Overs (LO)8:1410:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 13.9.2015mixed4Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)10:912:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 12.9.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)14:1211:13
09:00 12.9.2015mixedA2Terrible Monkeys (TM)Frkot (FRK)8:1010:10
09:00 12.9.2015mixedB3Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice (KS)13:711:12
09:00 12.9.2015mixedB4F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)12:1113*:13
11:00 12.9.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)14:1112:11
11:00 12.9.2015mixedA2Žlutá Zimnice (ZZ)Atrofované ruce (Atruc)15:811*:11
11:00 12.9.2015mixedB3Prague Devils (PD)Left Overs (LO)14:1011:11
11:00 12.9.2015mixedB43SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)7:1011:11
13:00 12.9.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)10:1412:12
13:00 12.9.2015mixedA2Žlutá Zimnice (ZZ)Frkot (FRK)15:79:12
13:00 12.9.2015mixedB3Prague Devils (PD)3SB (3SB)11:149:9
13:00 12.9.2015mixedB4F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice (KS)10:913:10
15:15 12.9.2015mixedB1Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)12:149:11
15:15 12.9.2015mixedB23SB (3SB)Left Overs (LO)15:812:13
15:15 12.9.2015mixedA3PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1512:10
15:15 12.9.2015mixedA4Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)15:811:11
17:15 12.9.2015mixedB1F.U.J. (FUJ)3SB (3SB)10:1111:9
17:15 12.9.2015mixedB2Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)10:1211:11
17:15 12.9.2015mixedA3Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)13:612:12
17:15 12.9.2015mixedA4Frkot (FRK)Atrofované ruce (Atruc)14:911:12
09:30 13.9.2015mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)8:914:12
09:30 13.9.2015mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)2PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)7:129:12
09:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo3Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)8:1413:12
09:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo4Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)9:1414:11
11:30 13.9.2015mixedSemifinále13SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)12:47:10
11:30 13.9.2015mixedSemifinále2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)8:1314:13
11:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5-8.místo3Frkot (FRK)Prague Devils (PD)2:1110:11
11:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5-8.místo4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)7:811:13
13:30 13.9.2015mixedO 3. místo1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)12:713:12
13:30 13.9.2015mixedO 5. místo2PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)7:1212:11
13:30 13.9.2015mixedO 7. místo3Frkot (FRK)Left Overs (LO)8:1410:11
13:30 13.9.2015mixedO 9. místo4Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)10:912:11
14:45 13.9.2015mixedFinále13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)10:910:12
Poslat odkaz na e-mail