spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Mistrovství Republiky juniorů 2015

Týmy turnaje

Divize mix

3SB A (3SBA) České Budějovice
3SB B (3SBB) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
Botič (BOT) Praha
Chlupatá žába A (CHZA) Slatiňany
Chlupatá žába B (CHZB) Slatiňany
F.U.J. (FUJ) Prague
Kulatá šachovnice A (KSA) Hradec Králové
Kulatá šachovnice B (KSB) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
Létající kapři (LK) Pohořelice
Rainbow Banana (RB) Bohumín
Terrible Monkeys (TM) Prague
  • Čelákovice
  • 28.11.2015
  • 3. halové mistrovství juniorů v kategorii easy mix (alespoň 1 holka na lajně)
  • Rozpis: http://bit.ly/1OvHKHp

Výsledky mix

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. F.U.J.
3. Chlupatá žába A
4. Kulatá šachovnice A
5. Rainbow Banana
6. 3SB B
7. Terrible Monkeys
8. Létající kapři
9. Left Overs
10. Kulatá šachovnice B

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mix

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBA3SBBAtrucCHZACHZBFUJKSAKSBLOTMLKRBBOTSkóre
3SBAx14:1114*:12*9:812:1211:810:12*70:63
3SBB11:14x9:813:119:913:911:811:1177:70
Atrucx10:911:1012:1210:1210:1112:9
12:10
77:73
CHZA12*:14*9:10x9:1010:1010:1211:1312:1173:80
CHZB8:98:9x12:119:1010:1014*:1161:60
FUJ12:1211:1310:1110:9x8*:1112:1311:1174:80
KSA10:1011:8*x13:1111:1312:911:1168:62
KSB8:119:911:12x13:1012:1153:53
LO9:1312:1210:911:1310:13x10:1010:1372:83
TM12*:1012:1013:1110:10x14:913:11
9:12
83:73
LK8:1111:1012:1013:129:1211:129:14x14:1287:93
RB11:1113:1110:1011:1113:1011:13
12:9
x81:75
BOT9:12
10:12
11:1211:14*11:1112:14x64:75

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys (11.85714)
2. 3SB A (11.66667)
3. Rainbow Banana (11.57143)
4. Kulatá šachovnice A (11.33333)
5. 3SB B (11)
5. Atrofované ruce (11)
6. Létající kapři (10.875)
7. Botič (10.66667)
8. Kulatá šachovnice B (10.6)
9. F.U.J. (10.57143)
10. Chlupatá žába A (10.42857)
11. Left Overs (10.28571)
12. Chlupatá žába B (10.16667)

Skupiny

AKSALORBTMSkóreBodyPořadí
KSAx9:48:79:626:1761
LO4:9x1:154:129:3604
RB7:815:1x9:631:1542
TM6:912:46:9x24:2223
BKSBCHZB3SBA3SBBSkóreBodyPořadí
KSBx9:81:184:1014:3623
CHZB8:9x2:183:1113:3804
3SBA18:118:2x13:549:861
3SBB10:411:35:13x26:2042
CAtrucLKCHZABOTFUJSkóreBodyPořadí
Atrucx6:130:237:61:1514:5724
LK13:6x3:1414:77:1337:4043
CHZA23:014:3x23:112:472:881
BOT6:77:141:23x4:1618:6005
FUJ15:113:74:1216:4x48:2462

Play-off

Baráž o čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
18:35 28.11.2015mix1Kulatá šachovnice B (KSB)Létající kapři (LK)7:812:11
19:05 28.11.2015mix1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)13:012:10
19:30 28.11.2015mix1Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába B (CHZB)15:310:10
20:05 28.11.2015mix13SB B (3SBB)Left Overs (LO)11:313:9

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice A (KSA)Létající kapři (LK)13:512:9
09:00 29.11.2015mix13SB A (3SBA)Terrible Monkeys (TM)13:510:12*
09:30 29.11.2015mix1Chlupatá žába A (CHZA)Rainbow Banana (RB)12:611:13
10:00 29.11.2015mix1F.U.J. (FUJ)3SB B (3SBB)9:711:13

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:20 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice A (KSA)F.U.J. (FUJ)6:1011:8*
13:50 29.11.2015mix13SB A (3SBA)Chlupatá žába A (CHZA)12:714*:12*

Křížový zápas 5-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:25 29.11.2015mix1Létající kapři (LK)3SB B (3SBB)3:108:11
11:30 29.11.2015mix1Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)9:109:12

O 9-13.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:25 29.11.2015mix1Atrofované ruce (Atruc)Botič (BOT)7:612:10
10:55 29.11.2015mix1Chlupatá žába B (CHZB)Left Overs (LO)3:109:10
12:25 29.11.2015mix1Chlupatá žába B (CHZB)Botič (BOT)5:814*:11
12:55 29.11.2015mix1Left Overs (LO)Atrofované ruce (Atruc)11:412:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:18 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice B (KSB)Left Overs (LO)7:813:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 29.11.2015mix1Terrible Monkeys (TM)Létající kapři (LK)8:714:9

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:15 29.11.2015mix13SB B (3SBB)Rainbow Banana (RB)4:1011:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:45 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice A (KSA)Chlupatá žába A (CHZA)6:1310:10

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:15 29.11.2015mix13SB A (3SBA)F.U.J. (FUJ)16:512:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 28.11.2015mixC1Atrofované ruce (Atruc)Létající kapři (LK)6:1310:11
08:29 28.11.2015mixB1Kulatá šachovnice B (KSB)Chlupatá žába B (CHZB)9:811:12
08:58 28.11.2015mixA1Kulatá šachovnice A (KSA)Left Overs (LO)9:413:11
09:27 28.11.2015mixC1Chlupatá žába A (CHZA)Botič (BOT)23:112:11
09:56 28.11.2015mixB13SB A (3SBA)3SB B (3SBB)13:514:11
10:25 28.11.2015mixA1Rainbow Banana (RB)Terrible Monkeys (TM)9:611:13
10:54 28.11.2015mixC1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)15:110:11
11:23 28.11.2015mixB1Kulatá šachovnice B (KSB)3SB B (3SBB)4:109:9
11:52 28.11.2015mixC1Chlupatá žába A (CHZA)Létající kapři (LK)14:310:12
12:21 28.11.2015mixA1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)12:410:10
12:50 28.11.2015mixC1Atrofované ruce (Atruc)Botič (BOT)7:612:9
13:19 28.11.2015mixC1F.U.J. (FUJ)Létající kapři (LK)13:712:13
13:48 28.11.2015mixB13SB A (3SBA)Chlupatá žába B (CHZB)18:29:8
14:17 28.11.2015mixA1Kulatá šachovnice A (KSA)Rainbow Banana (RB)8:711:11
14:46 28.11.2015mixC1Chlupatá žába A (CHZA)F.U.J. (FUJ)12:49:10
15:15 28.11.2015mixB13SB A (3SBA)Kulatá šachovnice B (KSB)18:111:8
15:44 28.11.2015mixA1Kulatá šachovnice A (KSA)Terrible Monkeys (TM)9:611:13
16:13 28.11.2015mixC1Létající kapři (LK)Botič (BOT)14:714:12
16:42 28.11.2015mixB13SB B (3SBB)Chlupatá žába B (CHZB)11:39:8
17:11 28.11.2015mixC1Atrofované ruce (Atruc)Chlupatá žába A (CHZA)0:2310:9
17:40 28.11.2015mixA1Rainbow Banana (RB)Left Overs (LO)15:113:10
18:09 28.11.2015mixC1F.U.J. (FUJ)Botič (BOT)16:411:11
18:35 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále1Kulatá šachovnice B (KSB)Létající kapři (LK)7:812:11
19:05 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)13:012:10
19:30 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále1Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába B (CHZB)15:310:10
20:05 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále13SB B (3SBB)Left Overs (LO)11:313:9
08:30 29.11.2015mixČtvrtfinále1Kulatá šachovnice A (KSA)Létající kapři (LK)13:512:9
09:00 29.11.2015mixČtvrtfinále13SB A (3SBA)Terrible Monkeys (TM)13:510:12*
09:30 29.11.2015mixČtvrtfinále1Chlupatá žába A (CHZA)Rainbow Banana (RB)12:611:13
10:00 29.11.2015mixČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)3SB B (3SBB)9:711:13
10:25 29.11.2015mixO 9-13.místo1Atrofované ruce (Atruc)Botič (BOT)7:612:10
10:55 29.11.2015mixO 9-13.místo1Chlupatá žába B (CHZB)Left Overs (LO)3:109:10
11:25 29.11.2015mixKřížový zápas 5-8.místo1Létající kapři (LK)3SB B (3SBB)3:108:11
11:30 29.11.2015mixKřížový zápas 5-8.místo1Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)9:109:12
12:25 29.11.2015mixO 9-13.místo1Chlupatá žába B (CHZB)Botič (BOT)5:814*:11
12:55 29.11.2015mixO 9-13.místo1Left Overs (LO)Atrofované ruce (Atruc)11:412:12
13:20 29.11.2015mixSemifinále1Kulatá šachovnice A (KSA)F.U.J. (FUJ)6:1011:8*
13:50 29.11.2015mixSemifinále13SB A (3SBA)Chlupatá žába A (CHZA)12:714*:12*
14:18 29.11.2015mixO 9. místo1Kulatá šachovnice B (KSB)Left Overs (LO)7:813:10
14:50 29.11.2015mixO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Létající kapři (LK)8:714:9
15:15 29.11.2015mixO 5. místo13SB B (3SBB)Rainbow Banana (RB)4:1011:11
15:45 29.11.2015mixO 3. místo1Kulatá šachovnice A (KSA)Chlupatá žába A (CHZA)6:1310:10
16:15 29.11.2015mixFinále13SB A (3SBA)F.U.J. (FUJ)16:512:12
Poslat odkaz na e-mail