spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Kvalifikace na halové mistrovství ČR mixed

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SBA) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
Dream Team (DT) Praha/Písek
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FRK) Olomouc
Kulatá šachovnice B (KSB) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
Prague Devils B (PDB) Prague
Pražská 7 (P7) Praha
Terrible Monkeys B (TMB) Prague
Žlutá Zimnice B (ZZB) Prague
  • Žďár nad Sázavou
  • 12.12.2015
  • Kvalifikační turnaj, na finále do 1. ligy postupuje nejlepších 5 týmů
  • Rozpis: http://bit.ly/1IY9fVz

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Chupacabras
2. F.U.J.
3. Atrofované ruce
4. Žlutá Zimnice B
5. 3SB A
6. Left Overs
7. Frkot
8. Prague Devils B
9. Pražská 7
10. Terrible Monkeys B
11. Dream Team
12. Kulatá šachovnice B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFRKTMBFUJCHUPP7AtrucLOKSBDTPDB3SBAZZBSkóre
FRKx10:139:1110:1211:1212:1211:11
10:10
8:1181:92
TMB13:10x12:1211:1012:1312:11*12:1110:14*82:81
FUJ11:912:12x12:1211:1011:1112:1010:1011:1290:86
CHUP12:12x10:911:129:1012:1111:1011:10
11:10
87:84
P710:119:10x10:1210:1113:1012:1211:1175:77
Atruc12:1010:1112:1112:10x12:1011:1210:9
13:11
92:84
LO12:1113:1211:1110:9x12:1211:12
11:10
12:1292:89
KSB12:1211*:1210:1211:1012:12x13*:1010:1379:81
DT11:1211:1210:1310:1210:13*x10:1111:1273:85
PDB11:11
10:10
14*:1010:1012:11
10:11
13:10x12:1192:84
3SBA11:812:1110:1112:1212:1112:1211:10x11:1291:87
ZZB10:11
10:11
11:119:10
11:13
12:1111:1212:11x86:90

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys B (11.71429)
2. Left Overs (11.5)
2. Prague Devils B (11.5)
2. Atrofované ruce (11.5)
3. 3SB A (11.375)
4. Kulatá šachovnice B (11.28571)
5. F.U.J. (11.25)
6. Chupacabras (10.875)
7. Žlutá Zimnice B (10.75)
8. Pražská 7 (10.71429)
9. Dream Team (10.42857)
10. Frkot (10.125)

Skupiny

ATMBKSBLOFUJFRKPDBSkóreBodyPořadí
TMBx13:17:88:105:108:741:3645
KSB1:13x6:114:122:135:1018:5906
LO8:711:6x3:118:108:938:4344
FUJ10:812:411:3x6:78:947:3163
FRK10:513:210:87:6x8:648:27101
PDB7:810:59:89:86:8x41:3762

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 3. místoFUJPDBSkóreBodyPořadí
FUJx8:98:902
PDB9:8x9:821
4 - 5. místoTMBLOSkóreBodyPořadí
TMBx7:87:802
LO8:7x8:721
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BZZBDT3SBAP7CHUPAtrucSkóreBodyPořadí
ZZBx11:56:1110:87:128:742:4363
DT5:11x2:144:126:113:1020:5806
3SBA11:614:2x13:56:814:058:2182
P78:1012:45:13x8:98:941:4525
CHUP12:711:68:69:8x11:651:33101
Atruc7:810:30:149:86:11x32:4444

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
20Žlutá Zimnice BMarek Dostál15183384.13
163SB AMartin Lipert11203183.88
35Terrible Monkeys BOndřej Novák12142673.71
51FrkotLucie Schönová1882683.25
15FrkotOndřej Míchal2232583.13
22Žlutá Zimnice BOndřej Miller11132483
11F.U.J.Marek David8152382.88
92ChupacabrasDalimil Fišar6172382.88
4Terrible Monkeys BJaromír Jáchym3172072.86
153SB AMatěj Štětka1282082.5

Play-off

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:55 13.12.2015mixed1Terrible Monkeys B (TMB)Dream Team (DT)9:512:11
12:25 13.12.2015mixed1Kulatá šachovnice B (KSB)Pražská 7 (P7)3:1511:10

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:55 13.12.2015mixed1Frkot (FRK)Atrofované ruce (Atruc)7:1010:12
10:25 13.12.2015mixed1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice B (ZZB)6:912:11
10:55 13.12.2015mixed1F.U.J. (FUJ)3SB A (3SBA)8:711:12
11:25 13.12.2015mixed1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)4:1110:9

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:55 13.12.2015mixed1Frkot (FRK)3SB A (3SBA)7:88:11
13:25 13.12.2015mixed1Prague Devils B (PDB)Left Overs (LO)5:710:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:55 13.12.2015mixed1Žlutá Zimnice B (ZZB)Chupacabras (CHUP)7:1010:11
14:25 13.12.2015mixed1Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)6:910:11

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:56 13.12.2015mixed1Kulatá šachovnice B (KSB)Dream Team (DT)5:1013*:10

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 13.12.2015mixed1Terrible Monkeys B (TMB)Pražská 7 (P7)6:1011:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:55 13.12.2015mixed1Prague Devils B (PDB)Frkot (FRK)4:710:10

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:25 13.12.2015mixed1Left Overs (LO)3SB A (3SBA)5:1012:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:55 13.12.2015mixed1Atrofované ruce (Atruc)Žlutá Zimnice B (ZZB)11:913:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:25 13.12.2015mixed1F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)4:712:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 12.12.2015mixedB1Žlutá Zimnice B (ZZB)Dream Team (DT)11:512:11
08:28 12.12.2015mixedB13SB A (3SBA)Pražská 7 (P7)13:512:12
08:56 12.12.2015mixedB1Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce (Atruc)11:611:12
09:24 12.12.2015mixedB1Pražská 7 (P7)Dream Team (DT)12:413:10
09:52 12.12.2015mixedB1Žlutá Zimnice B (ZZB)Atrofované ruce (Atruc)8:79:10
10:20 12.12.2015mixedB1Chupacabras (CHUP)3SB A (3SBA)8:611:10
10:48 12.12.2015mixedB1Žlutá Zimnice B (ZZB)Pražská 7 (P7)10:811:11
11:16 12.12.2015mixedB13SB A (3SBA)Atrofované ruce (Atruc)14:012:11
11:44 12.12.2015mixedB1Chupacabras (CHUP)Dream Team (DT)11:612:11
12:12 12.12.2015mixedB1Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)8:910:12
12:40 12.12.2015mixedB13SB A (3SBA)Dream Team (DT)14:211:10
13:08 12.12.2015mixedB1Chupacabras (CHUP)Žlutá Zimnice B (ZZB)12:711:10
13:36 12.12.2015mixedB1Atrofované ruce (Atruc)Dream Team (DT)10:312:10
14:04 12.12.2015mixedB13SB A (3SBA)Žlutá Zimnice B (ZZB)11:611:12
14:32 12.12.2015mixedB1Chupacabras (CHUP)Pražská 7 (P7)9:810:9
15:00 12.12.2015mixedA1Terrible Monkeys B (TMB)Kulatá šachovnice B (KSB)13:112:11*
15:28 12.12.2015mixedA1Left Overs (LO)F.U.J. (FUJ)3:1111:11
15:56 12.12.2015mixedA1Frkot (FRK)Prague Devils B (PDB)8:611:11
16:24 12.12.2015mixedA1F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice B (KSB)12:412:10
16:52 12.12.2015mixedA1Terrible Monkeys B (TMB)Prague Devils B (PDB)8:710:14*
17:20 12.12.2015mixedA1Frkot (FRK)Left Overs (LO)10:811:12
17:48 12.12.2015mixedA1Terrible Monkeys B (TMB)F.U.J. (FUJ)8:1012:12
18:16 12.12.2015mixedA1Left Overs (LO)Prague Devils B (PDB)8:911:12
18:44 12.12.2015mixedA1Frkot (FRK)Kulatá šachovnice B (KSB)13:212:12
19:12 12.12.2015mixedA1F.U.J. (FUJ)Prague Devils B (PDB)8:910:10
19:40 12.12.2015mixedA1Left Overs (LO)Kulatá šachovnice B (KSB)11:612:12
20:08 12.12.2015mixedA1Frkot (FRK)Terrible Monkeys B (TMB)10:510:13
08:30 13.12.2015mixedA1Prague Devils B (PDB)Kulatá šachovnice B (KSB)10:513:10
08:58 13.12.2015mixedA1Frkot (FRK)F.U.J. (FUJ)7:69:11
09:26 13.12.2015mixedA1Left Overs (LO)Terrible Monkeys B (TMB)8:713:12
09:55 13.12.2015mixedČtvrtfinále1Frkot (FRK)Atrofované ruce (Atruc)7:1010:12
10:25 13.12.2015mixedČtvrtfinále1Prague Devils B (PDB)Žlutá Zimnice B (ZZB)6:912:11
10:55 13.12.2015mixedČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)3SB A (3SBA)8:711:12
11:25 13.12.2015mixedČtvrtfinále1Left Overs (LO)Chupacabras (CHUP)4:1110:9
11:55 13.12.2015mixedKřížový zápas 9-12. místo1Terrible Monkeys B (TMB)Dream Team (DT)9:512:11
12:25 13.12.2015mixedKřížový zápas 9-12. místo1Kulatá šachovnice B (KSB)Pražská 7 (P7)3:1511:10
12:55 13.12.2015mixedKřížový zápas 5-8. místo1Frkot (FRK)3SB A (3SBA)7:88:11
13:25 13.12.2015mixedKřížový zápas 5-8. místo1Prague Devils B (PDB)Left Overs (LO)5:710:11
13:55 13.12.2015mixedSemifinále1Žlutá Zimnice B (ZZB)Chupacabras (CHUP)7:1010:11
14:25 13.12.2015mixedSemifinále1Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)6:910:11
14:56 13.12.2015mixedO 11. místo1Kulatá šachovnice B (KSB)Dream Team (DT)5:1013*:10
15:25 13.12.2015mixedO 9. místo1Terrible Monkeys B (TMB)Pražská 7 (P7)6:1011:10
15:55 13.12.2015mixedO 7. místo1Prague Devils B (PDB)Frkot (FRK)4:710:10
16:25 13.12.2015mixedO 5. místo1Left Overs (LO)3SB A (3SBA)5:1012:12
16:55 13.12.2015mixedO 3. místo1Atrofované ruce (Atruc)Žlutá Zimnice B (ZZB)11:913:11
17:25 13.12.2015mixedO 1. místo1F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)4:712:12
Poslat odkaz na e-mail