spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MR Mix

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB (3SB) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FR) Olomouc
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Žlutá Zimnice
2. Terrible Monkeys
3. 3SB
4. Prague Devils
5. PeaceEgg
6. F.U.J.
7. Kulatá šachovnice
8. Frkot
9. Left Overs
10. Atrofované ruce

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBPEAtrucLOTMFRKSZZFUJPDSkóre
3SBx13:1313:12
12*:9
13:1112:1112:11
8:11
83:78
PEx12:1314:1211:1011:1111:11
11:11
13:1283:80
Atruc13:13x12:1110:1111:1111*:1112:1269:69
LO13:1211:12x9:1014:1112:1012:1171:66
TM12:13
9:12*
11:10x14*:1014:1212:1172:68
FR11:1312:1411:1110:910:14*x12:1311:1177:85
KS10:1111:11*11:1413:12x11:1210:12
10:12
76:84
ZZ11:1110:1212:1412:11x12:1210:1367:73
FUJ11:1211:11
11:11
11:1212:10
12:10
12:12x80:78
PD11:12
11:8
12:1312:1211:1211:1113:10x81:78

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys (12)
2. PeaceEgg (11.85714)
2. 3SB (11.85714)
3. Left Overs (11.83333)
4. Prague Devils (11.57143)
5. Atrofované ruce (11.5)
6. F.U.J. (11.42857)
7. Žlutá Zimnice (11.16667)
8. Frkot (11)
9. Kulatá šachovnice (10.85714)

Skupiny

A3SBFRTMAtrucPDSkóreBodyPořadí
3SBx15:812:1415:89:1151:4143
FR8:15x2:1513:79:1532:5224
TM14:1215:2x15:015:1059:2481
Atruc8:157:130:15x4:1319:5605
PD11:915:910:1513:4x49:3762
BZZLOFUJPEKSSkóreBodyPořadí
ZZx12:813:615:815:755:2981
LO8:12x10:119:1412:1339:5005
FUJ6:1311:10x11:811:739:3862
PE8:1514:98:11x15:845:4343
KS7:1513:127:118:15x35:5324

Play-off

Čtvrtfinále (2. a 3. týmy)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:25 9.10.2016mixed1F.U.J. (FUJ)3SB (3SB)7:1511:12
09:30 9.10.2016mixed2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:812:13
09:30 9.10.2016mixed3Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)15:1411:11*
09:30 9.10.2016mixed4Frkot (FR)Left Overs (LO)14:1210:9

Křížový zápas 5-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:45 9.10.2016mixed3PeaceEgg (PE)Frkot (FR)15:914:12
12:01 9.10.2016mixed4F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice (KS)15:912:10

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:45 9.10.2016mixed1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)13:1010:13
11:45 9.10.2016mixed2Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)13:129:12*

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 9.10.2016mixed1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)15:1312:14

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:12 9.10.2016mixed1Prague Devils (PD)3SB (3SB)11:1511:8

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:12 9.10.2016mixed2PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)14:1011:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:13 9.10.2016mixed4Frkot (FR)Kulatá šachovnice (KS)10:1512:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:01 9.10.2016mixed3Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)10:1512:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 8.10.2016mixedA13SB (3SB)Frkot (FR)15:813:11
09:00 8.10.2016mixedA2Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)15:011:10
09:00 8.10.2016mixedB3Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)12:810:12
09:00 8.10.2016mixedB4F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE)11:811:11
10:55 8.10.2016mixedA13SB (3SB)Prague Devils (PD)9:1112:11
10:55 8.10.2016mixedA2Atrofované ruce (Atruc)Frkot (FR)7:1311:11
10:55 8.10.2016mixedB3F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice (KS)11:712:10
10:55 8.10.2016mixedB4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)9:1413:12
12:50 8.10.2016mixedA1Terrible Monkeys (TM)Frkot (FR)15:214*:10
12:50 8.10.2016mixedA2Prague Devils (PD)Atrofované ruce (Atruc)13:412:12
12:50 8.10.2016mixedB3Žlutá Zimnice (ZZ)PeaceEgg (PE)15:811:11
12:50 8.10.2016mixedB4Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)13:1211:14
15:00 8.10.2016mixedB1F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)11:1011:12
15:00 8.10.2016mixedB2Žlutá Zimnice (ZZ)Kulatá šachovnice (KS)15:712:11
15:00 8.10.2016mixedA33SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)15:813:13
15:00 8.10.2016mixedA4Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)15:1012:11
16:55 8.10.2016mixedB1F.U.J. (FUJ)Žlutá Zimnice (ZZ)6:1312:12
16:55 8.10.2016mixedB2Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)8:1510:11
16:55 8.10.2016mixedA33SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)12:1413:12
16:55 8.10.2016mixedA4Prague Devils (PD)Frkot (FR)15:911:11
09:25 9.10.2016mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)1F.U.J. (FUJ)3SB (3SB)7:1511:12
09:30 9.10.2016mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:812:13
09:30 9.10.2016mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)3Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)15:1411:11*
09:30 9.10.2016mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)4Frkot (FR)Left Overs (LO)14:1210:9
10:45 9.10.2016mixedKřížový zápas 5-8.místo3PeaceEgg (PE)Frkot (FR)15:914:12
11:45 9.10.2016mixedSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)13:1010:13
11:45 9.10.2016mixedSemifinále2Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)13:129:12*
12:01 9.10.2016mixedKřížový zápas 5-8.místo4F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice (KS)15:912:10
14:01 9.10.2016mixedO 9. místo3Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)10:1512:11
14:12 9.10.2016mixedO 3. místo1Prague Devils (PD)3SB (3SB)11:1511:8
14:12 9.10.2016mixedO 5. místo2PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)14:1011:11
14:13 9.10.2016mixedO 7. místo4Frkot (FR)Kulatá šachovnice (KS)10:1512:13
15:30 9.10.2016mixedFinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)15:1312:14
Poslat odkaz na e-mail