spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

1. liga Halové mistrovství ČR mixed

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
Atrofované ruce A (AT A) Plzeň
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FRK) Olomouc
Kulatá šachovnice A (KS A) Hradec Králové
Left Overs A (LO A) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils A (PD A) Prague
Žlutá Zimnice A (ZZ A) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. F.U.J.
3. Žlutá Zimnice A
4. Chupacabras
5. Prague Devils A
6. Kulatá šachovnice A
7. Left Overs A
8. Frkot
9. PeaceEgg
10. Atrofované ruce A

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPD APEFUJLO AFRKKS A3SB AAT ACHUPZZ ASkóre
PD Ax11:129:1212:12
14*:13
11:1213:1213:1083:83
PEx14:139:1111:11*9:129:1112:1164:69
FUJ13:14x13:1012:1213*:1312:10
13:13
12:1288:84
LO A12:1111:910:13x11:1011:13*11:1111:1211:988:88
FRK12:911*:1110:11x12:12
12:11
10:1210:1010:1387:89
KS A12:12
13:14*
12:1212:12
11:12
x13:1312:14*85:89
3SB A12:1113:13*13*:1112:1013:13x12:1212:1187:81
AT A12:1312:911:1110:1014*:1212:12x71:67
CHUP11:910:12
13:13
12:1113:10x11:12
12:11
82:78
ZZ A10:1311:1212:129:1111:1212:11
11:12
x76:83

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. F.U.J. (12.57143)
2. 3SB A (12.42857)
3. Kulatá šachovnice A (12.14286)
4. Prague Devils A (11.85714)
5. Atrofované ruce A (11.83333)
6. Chupacabras (11.71429)
7. Left Overs A (11)
8. Frkot (10.875)
9. Žlutá Zimnice A (10.85714)
10. PeaceEgg (10.66667)

Skupiny

APD AFRK3SB AAT AKS ASkóreBodyPořadí
PD Ax13:1210:1115:810:1248:4343
FRK12:13x10:1114:1111:1347:4824
3SB A11:1011:10x16:712:750:3481
AT A8:1511:147:16x9:1035:5505
KS A12:1013:117:1210:9x42:4262
BCHUPPEZZ AFUJLO ASkóreBodyPořadí
CHUPx12:68:711:614:745:2681
PE6:12x11:1010:1112:1339:4625
ZZ A7:810:11x11:1015:643:3542
FUJ6:1111:1010:11x13:1240:4443
LO A7:1413:126:1512:13x38:5424

Pomocné tabulky pro skupinu B

2 - 3. místoZZ AFUJSkóreBodyPořadí
ZZ Ax11:1011:1021
FUJ10:11x10:1102
4 - 5. místoPELO ASkóreBodyPořadí
PEx12:1312:1302
LO A13:12x13:1221
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
88Prague Devils AMilan Vodehnal29134276
25PeaceEggPetr Hrych9263565.83
51FrkotLucie Schönová27174485.5
233SB AJiří Svatoš20173775.29
17Kulatá šachovnice ADominik Hataš2763374.71
15FrkotOndřej Míchal5293484.25
38PeaceEggRadim Maňák9162564.17
47Prague Devils AOndřej Srb15142974.14
9Prague Devils AFrantišek Fencl5242974.14
25Left Overs AJakub Vondra15183384.13

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 15.1.2017mixed1Frkot (FRK)PeaceEgg (PE)12:811*:11
09:35 15.1.2017mixed1Left Overs A (LO A)Atrofované ruce A (AT A)13:1011:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:10 15.1.2017mixed1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Prague Devils A (PD A)12:810:13
10:40 15.1.2017mixed1Kulatá šachovnice A (KS A)F.U.J. (FUJ)11:1212:12
11:15 15.1.2017mixed13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)16:913*:11
11:50 15.1.2017mixed1Chupacabras (CHUP)Frkot (FRK)13:913:10

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 15.1.2017mixed1Left Overs A (LO A)Prague Devils A (PD A)8:1512:11
13:30 15.1.2017mixed1Frkot (FRK)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1112:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:05 15.1.2017mixed13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice A (ZZ A)13:1012:11
14:40 15.1.2017mixed1Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)9:1013:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:25 15.1.2017mixed1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce A (AT A)12:119:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:15 15.1.2017mixed1Left Overs A (LO A)Frkot (FRK)12:911:10

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:50 15.1.2017mixed1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice A (KS A)13:1114*:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:20 15.1.2017mixed1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Chupacabras (CHUP)12:911:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:55 15.1.2017mixed13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:913:13*

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)Frkot (FRK)13:129:12
09:03 14.1.2017mixedA13SB A (3SB A)Atrofované ruce A (AT A)16:712:12
09:36 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice A (KS A)10:1212:12
10:09 14.1.2017mixedA1Atrofované ruce A (AT A)Frkot (FRK)11:1410:10
10:42 14.1.2017mixedA13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice A (KS A)12:713:13
11:15 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)Atrofované ruce A (AT A)15:813:12
11:48 14.1.2017mixedA13SB A (3SB A)Frkot (FRK)11:1012:10
12:21 14.1.2017mixedA1Kulatá šachovnice A (KS A)Atrofované ruce A (AT A)10:912:14*
12:54 14.1.2017mixedA1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)10:1111:12
13:27 14.1.2017mixedA1Kulatá šachovnice A (KS A)Frkot (FRK)13:1112:12
14:00 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)12:611:9
14:33 14.1.2017mixedB1Žlutá Zimnice A (ZZ A)F.U.J. (FUJ)11:1012:12
15:06 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)Left Overs A (LO A)14:712:11
15:39 14.1.2017mixedB1F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE)11:1013:14
16:12 14.1.2017mixedB1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Left Overs A (LO A)15:69:11
16:45 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)11:610:12
17:18 14.1.2017mixedB1Žlutá Zimnice A (ZZ A)PeaceEgg (PE)10:1111:12
17:51 14.1.2017mixedB1Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ)12:1310:13
18:24 14.1.2017mixedB1Chupacabras (CHUP)Žlutá Zimnice A (ZZ A)8:711:12
18:57 14.1.2017mixedB1Left Overs A (LO A)PeaceEgg (PE)13:1211:9
09:00 15.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Frkot (FRK)PeaceEgg (PE)12:811*:11
09:35 15.1.2017mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Left Overs A (LO A)Atrofované ruce A (AT A)13:1011:11
10:10 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Prague Devils A (PD A)12:810:13
10:40 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Kulatá šachovnice A (KS A)F.U.J. (FUJ)11:1212:12
11:15 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)16:913*:11
11:50 15.1.2017mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Frkot (FRK)13:913:10
12:25 15.1.2017mixedO 9. místo1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce A (AT A)12:119:12
13:00 15.1.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo1Left Overs A (LO A)Prague Devils A (PD A)8:1512:11
13:30 15.1.2017mixedKřížový zápas 5-8. místo1Frkot (FRK)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1112:11
14:05 15.1.2017mixedSemifinále13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice A (ZZ A)13:1012:11
14:40 15.1.2017mixedSemifinále1Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)9:1013:13
15:15 15.1.2017mixedO 7. místo1Left Overs A (LO A)Frkot (FRK)12:911:10
15:50 15.1.2017mixedO 5. místo1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice A (KS A)13:1114*:13
16:20 15.1.2017mixedO 3. místo1Žlutá Zimnice A (ZZ A)Chupacabras (CHUP)12:911:12
16:55 15.1.2017mixedO 1. místo13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:913:13*
Poslat odkaz na e-mail