spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Prague Winter

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Yellow Block
2. Fischbees
3. Czech Masters
4. Catchup
5. F.U.J.
6. DiscoboyEZ
7. Outsiterz
8. Franconian Nat. Team

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritDEZFUJFBCMMXOUTTMYBCTUPFNTPLCOSSkóre
DEZx12:10
12*:12
12:1211:109:1010:1013:109:1288:86
FUJ10:12
12:12*
x10:1212*:1110:1012:1110:1010:1286:90
FB12:1212:10x12:1011:1114:1011:1210:1111:1493:90
CM10:1111:12*10:12x10:1210:1214:1210:910:12*85:92
MX10:910:1011:1112:10x15*:129:711:1278:71
OUT10:1012:10x12:1112:1011:1011:11
10:12
12:1090:84
TM12:15*11:12x12:119:912:109:119:1474:82
YB10:1310:1412:1410:1211:12x9:1210:1311:1183:101
CTUP11:1212:119:1010:119:912:9x12:1310:1185:86
FNT10:1011:1011:11
12:10
10:1213:1013:12x10:1190:86
PL7:910:1211:911:1111:1011:10x10:1171:72
COS12:912:1014:1112*:1012:1114:911:10x87:70

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Cosmo (12.42857)
2. Fischbees (11.625)
3. Franconian Nat. Team (11.25)
3. Outsiterz (11.25)
4. Moustix (11.14286)
5. DiscoboyEZ (11)
6. F.U.J. (10.75)
7. Catchup (10.625)
7. Czech Masters (10.625)
8. Terrible Monkeys (10.57143)
9. Yellow Block (10.375)
10. Play (10.14286)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. YAKA
2. Box
3. Cosmo Women
4. Czech National W
5. Block
6. 3SB
7. ZUF
8. Mantis

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBBOXWCOSWCZMASWOUTPDBLYAKAZUFPWSGSkóre
3SBx13:1212:1012:11
12:11
8:910:10
9:9
11:1187:83
BOXx11:1312:12
12:11
10:1113:1111:11
12:11
10:1191:91
WCOS13:11x9:7
11:9
12:814*:11
15*:11
10:813*:997:74
WCZ12:12
11:12
7:9
9:11
x11:1011:1011:1010:1182:85
MAS12:1311:10x12:1112:8
14:9
12:11
12:11
11:1096:83
WOUT10:1211:12x11:1012:1110:1010:1010:1174:76
PD11:138:1210:1110:11x10:1110:1010:1169:79
BL11:12
11:12
10:118:12
9:14
11:12x10:1011:1281:95
YAKA9:811:11
11:12
11:14*
11:15*
10:1111:10x11:1285:93
ZUF10:10
9:9
8:1011:12
11:12
10:1010:10x10:1179:84
PW11:1110:1110:1010:1012:1111:10x10:974:72
SG11:109:13*11:1011:1011:1012:119:10x74:74

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Cosmo Women (12.125)
2. Mantis (12)
3. Box (11.375)
4. 3SB (10.875)
5. YAKA (10.625)
6. Poland Women (10.57143)
6. Outsisters (10.57143)
6. Seagulls (10.57143)
7. Czech National W (10.25)
8. Block (10.125)
9. ZUF (9.875)
10. Prague Devils (9.85714)

Skupiny

OACMFBFUJDEZCOSMXSkóreBodyPořadí
CMx7:1010:1212:610:714:853:4362
FB10:7x10:97:1112:910:1149:4763
FUJ12:109:10x8:715:49:853:3981
DEZ6:1211:77:8x13:812:749:4264
COS7:109:124:158:13x11:939:5925
MX8:1411:108:97:129:11x43:5626

Pomocné tabulky pro skupinu OA

2 - 4. místoCMFBDEZSkóreBodyPořadí
CMx7:1012:619:1621
FB10:7x7:1117:1822
DEZ6:1211:7x17:1923
5 - 6. místoCOSMXSkóreBodyPořadí
COSx11:911:921
MX9:11x9:1102
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
OBTMPLYBFNTCTUPOUTSkóreBodyPořadí
TMx15:37:1511:129:1011:1253:5225
PL3:15x5:157:137:107:1129:6406
YB15:715:5x11:912:1014:767:38101
FNT12:1113:79:11x13:915:762:4582
CTUP10:910:710:129:13x9:1448:5544
OUT12:1111:77:147:1514:9x51:5663
WABOXYAKAPDWCOSWCZSGSkóreBodyPořadí
BOXx8:1213:89:811:108:549:4382
YAKA12:8x14:511:1012:89:858:39101
PD8:135:14x9:127:108:937:5806
WCOS8:910:1112:9x9:89:1048:4743
WCZ10:118:1210:78:9x9:845:4744
SG5:88:99:810:98:9x40:4345

Pomocné tabulky pro skupinu WA

3 - 5. místoWCOSWCZSGSkóreBodyPořadí
WCOSx9:89:1018:1821
WCZ8:9x9:817:1722
SG10:98:9x18:1823
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
WBBLWOUTZUFPWMAS3SBSkóreBodyPořadí
BLx10:611:1014:812:812:1359:4581
WOUT6:10x1:136:119:115:1227:5706
ZUF10:1113:1x12:512:413:560:2682
PW8:1411:65:12x7:108:1339:5525
MAS8:1211:94:1210:7x11:744:4763
3SB13:1212:55:1313:87:11x50:4964

Pomocné tabulky pro skupinu WB

1 - 2. místoBLZUFSkóreBodyPořadí
BLx11:1011:1021
ZUF10:11x10:1102
3 - 4. místoMAS3SBSkóreBodyPořadí
MASx11:711:721
3SB7:11x7:1102
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
o 9-12. místoCOSPLTMMXSkóreBodyPořadí
COSx15:412:1311:938:2642
PL4:15x3:154:1311:4304
TM13:1215:3x14:1242:2761
MX9:1113:412:14x34:2923
o 9-12. místoSGWOUTPDPWSkóreBodyPořadí
SGx9:129:811:1229:3224
WOUT12:9x5:126:1123:3223
PD8:912:5x12:732:2141
PW12:1111:67:12x30:2942

Pomocné tabulky pro skupinu o 9-12. místo

1 - 2. místoPDPWSkóreBodyPořadí
PDx12:712:721
PW7:12x7:1202
3 - 4. místoSGWOUTSkóreBodyPořadí
SGx9:129:1202
WOUT12:9x12:921
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Quaterfinal

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:05 29.1.2017open2Czech Masters (CM)Outsiterz (OUT)15:710:12
08:30 29.1.2017open1F.U.J. (FUJ)Catchup (CTUP)10:1312:11
08:30 29.1.2017open3Fischbees (FB)Franconian Nat. Team (FNT)13:1210:11
09:10 29.1.2017open1DiscoboyEZ (DEZ)Yellow Block (YB)7:1513:10
09:10 29.1.2017women2YAKA (YAKA)3SB (3SB)15:99:8
09:10 29.1.2017women3Box (BOX)Mantis (MAS)13:510:11
09:50 29.1.2017women1Cosmo Women (WCOS)ZUF (ZUF)13:910:8
09:50 29.1.2017women3Czech National W (WCZ)Block (BL)11:1011:10

Semifinal

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:06 29.1.2017women3Czech National W (WCZ)Box (BOX)12:1311:12
11:10 29.1.2017open1Catchup (CTUP)Fischbees (FB)9:1112:11
11:10 29.1.2017open3Czech Masters (CM)Yellow Block (YB)9:1214:12
11:50 29.1.2017women1Cosmo Women (WCOS)YAKA (YAKA)8:1515*:11

Crossgame 5-8.p

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:07 29.1.2017women3Mantis (MAS)Block (BL)13:1414:9
11:10 29.1.2017open2F.U.J. (FUJ)Franconian Nat. Team (FNT)13:1210:10
11:51 29.1.2017open2DiscoboyEZ (DEZ)Outsiterz (OUT)15:310:10
12:25 29.1.2017women13SB (3SB)ZUF (ZUF)13:119:9

1.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:10 29.1.2017open1Fischbees (FB)Yellow Block (YB)10:1214:10
15:10 29.1.2017women3YAKA (YAKA)Box (BOX)15:811:12

3.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 29.1.2017open1Catchup (CTUP)Czech Masters (CM)9:119:10
14:30 29.1.2017women3Cosmo Women (WCOS)Czech National W (WCZ)12:1011:9

5.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 29.1.2017open2F.U.J. (FUJ)DiscoboyEZ (DEZ)13:1212:12*
14:30 29.1.2017women23SB (3SB)Block (BL)9:1112:11

7.place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 29.1.2017open1Franconian Nat. Team (FNT)Outsiterz (OUT)13:1512:10
13:50 29.1.2017women3Mantis (MAS)ZUF (ZUF)6:1212:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 28.1.2017openOA1Czech Masters (CM)Fischbees (FB)7:1010:12
08:30 28.1.2017openOA2F.U.J. (FUJ)DiscoboyEZ (DEZ)8:710:12
08:30 28.1.2017openOA3Cosmo (COS)Moustix (MX)11:912:11
09:05 28.1.2017womenWA1Box (BOX)YAKA (YAKA)8:1211:11
09:05 28.1.2017womenWA2Prague Devils (PD)Cosmo Women (WCOS)9:128:12
09:05 28.1.2017womenWA3Czech National W (WCZ)Seagulls (SG)9:810:11
09:40 28.1.2017openOA1F.U.J. (FUJ)Moustix (MX)9:810:10
09:40 28.1.2017openOA2Czech Masters (CM)DiscoboyEZ (DEZ)12:610:11
09:40 28.1.2017openOA3Cosmo (COS)Fischbees (FB)9:1214:11
10:15 28.1.2017womenWA1Prague Devils (PD)YAKA (YAKA)5:1410:11
10:15 28.1.2017womenWA2Box (BOX)Seagulls (SG)8:510:11
10:15 28.1.2017womenWA3Czech National W (WCZ)Cosmo Women (WCOS)8:97:9
10:50 28.1.2017openOA1F.U.J. (FUJ)Cosmo (COS)15:410:12
10:50 28.1.2017openOA2Czech Masters (CM)Moustix (MX)14:810:12
10:50 28.1.2017openOA3Fischbees (FB)DiscoboyEZ (DEZ)7:1112:12
11:25 28.1.2017womenWA1Box (BOX)Czech National W (WCZ)11:1012:12
11:25 28.1.2017womenWA2Prague Devils (PD)Seagulls (SG)8:910:11
11:25 28.1.2017womenWA3Cosmo Women (WCOS)YAKA (YAKA)10:1114*:11
12:00 28.1.2017openOA1F.U.J. (FUJ)Czech Masters (CM)12:1012*:11
12:00 28.1.2017openOA2Fischbees (FB)Moustix (MX)10:1111:11
12:00 28.1.2017openOA3Cosmo (COS)DiscoboyEZ (DEZ)8:1312:9
12:35 28.1.2017womenWA1Box (BOX)Prague Devils (PD)13:813:11
12:35 28.1.2017womenWA2Czech National W (WCZ)YAKA (YAKA)8:1211:10
12:35 28.1.2017womenWA3Cosmo Women (WCOS)Seagulls (SG)9:1013*:9
13:10 28.1.2017openOA1Czech Masters (CM)Cosmo (COS)10:710:12*
13:10 28.1.2017openOA2F.U.J. (FUJ)Fischbees (FB)9:1010:12
13:10 28.1.2017openOA3DiscoboyEZ (DEZ)Moustix (MX)12:79:10
13:45 28.1.2017womenWA1Prague Devils (PD)Czech National W (WCZ)7:1010:11
13:45 28.1.2017womenWA2Box (BOX)Cosmo Women (WCOS)9:811:13
13:45 28.1.2017womenWA3YAKA (YAKA)Seagulls (SG)9:811:12
14:20 28.1.2017openOB1Terrible Monkeys (TM)Play (PL)15:39:11
14:20 28.1.2017openOB2Yellow Block (YB)Franconian Nat. Team (FNT)11:910:13
14:20 28.1.2017openOB3Catchup (CTUP)Outsiterz (OUT)9:1410:11
14:55 28.1.2017womenWB1Block (BL)Outsisters (WOUT)10:611:12
14:55 28.1.2017womenWB2ZUF (ZUF)Poland Women (PW)12:510:11
14:55 28.1.2017womenWB3Mantis (MAS)3SB (3SB)11:712:13
15:30 28.1.2017openOB1Yellow Block (YB)Outsiterz (OUT)14:710:12
15:30 28.1.2017openOB2Terrible Monkeys (TM)Franconian Nat. Team (FNT)11:1212:10
15:30 28.1.2017openOB3Catchup (CTUP)Play (PL)10:710:11
16:05 28.1.2017womenWB1Mantis (MAS)Poland Women (PW)10:711:10
16:05 28.1.2017womenWB2Block (BL)3SB (3SB)12:1311:12
16:05 28.1.2017womenWB3ZUF (ZUF)Outsisters (WOUT)13:110:10
16:40 28.1.2017openOB1Yellow Block (YB)Catchup (CTUP)12:109:12
16:40 28.1.2017openOB2Terrible Monkeys (TM)Outsiterz (OUT)11:1211:12
16:40 28.1.2017openOB3Play (PL)Franconian Nat. Team (FNT)7:1311:10
17:15 28.1.2017womenWB1Mantis (MAS)ZUF (ZUF)4:1212:11
17:15 28.1.2017womenWB2Block (BL)Poland Women (PW)14:811:12
17:15 28.1.2017womenWB3Outsisters (WOUT)3SB (3SB)5:1210:12
17:50 28.1.2017openOB1Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)15:711:12
17:50 28.1.2017openOB2Play (PL)Outsiterz (OUT)7:1110:12
17:50 28.1.2017openOB3Catchup (CTUP)Franconian Nat. Team (FNT)9:1312:13
18:25 28.1.2017womenWB1Mantis (MAS)Block (BL)8:1212:8
18:25 28.1.2017womenWB2ZUF (ZUF)3SB (3SB)13:510:10
18:25 28.1.2017womenWB3Outsisters (WOUT)Poland Women (PW)6:1110:10
19:00 28.1.2017openOB1Terrible Monkeys (TM)Catchup (CTUP)9:109:9
19:00 28.1.2017openOB2Yellow Block (YB)Play (PL)15:511:11
19:00 28.1.2017openOB3Franconian Nat. Team (FNT)Outsiterz (OUT)15:711:11
19:35 28.1.2017womenWB1Block (BL)ZUF (ZUF)11:1010:10
19:35 28.1.2017womenWB2Mantis (MAS)Outsisters (WOUT)11:912:11
19:35 28.1.2017womenWB33SB (3SB)Poland Women (PW)13:811:11
08:05 29.1.2017openQuaterfinal2Czech Masters (CM)Outsiterz (OUT)15:710:12
08:30 29.1.2017openQuaterfinal1F.U.J. (FUJ)Catchup (CTUP)10:1312:11
08:30 29.1.2017openQuaterfinal3Fischbees (FB)Franconian Nat. Team (FNT)13:1210:11
09:10 29.1.2017openQuaterfinal1DiscoboyEZ (DEZ)Yellow Block (YB)7:1513:10
09:10 29.1.2017womenQuaterfinal2YAKA (YAKA)3SB (3SB)15:99:8
09:10 29.1.2017womenQuaterfinal3Box (BOX)Mantis (MAS)13:510:11
09:50 29.1.2017womenQuaterfinal1Cosmo Women (WCOS)ZUF (ZUF)13:910:8
09:50 29.1.2017open9-12th place Open2Cosmo (COS)Play (PL)15:411:10
09:50 29.1.2017womenQuaterfinal3Czech National W (WCZ)Block (BL)11:1011:10
10:30 29.1.2017open9-12th place Open1Terrible Monkeys (TM)Moustix (MX)14:1212:15*
10:30 29.1.2017women9-12th place Women2Seagulls (SG)Outsisters (WOUT)9:1211:10
10:30 29.1.2017women9-12th place Women3Prague Devils (PD)Poland Women (PW)12:710:10
11:04 29.1.2017open9-12th place Open2Cosmo (COS)Terrible Monkeys (TM)12:1314:9
11:06 29.1.2017womenSemifinal3Czech National W (WCZ)Box (BOX)12:1311:12
11:07 29.1.2017womenCrossgame 5-8.p3Mantis (MAS)Block (BL)13:1414:9
11:08 29.1.2017women9-12th place Women2Seagulls (SG)Poland Women (PW)11:129:10
11:08 29.1.2017women9-12th place Women3Prague Devils (PD)Outsisters (WOUT)12:510:11
11:10 29.1.2017openSemifinal1Catchup (CTUP)Fischbees (FB)9:1112:11
11:10 29.1.2017openCrossgame 5-8.p2F.U.J. (FUJ)Franconian Nat. Team (FNT)13:1210:10
11:10 29.1.2017openSemifinal3Czech Masters (CM)Yellow Block (YB)9:1214:12
11:50 29.1.2017womenSemifinal1Cosmo Women (WCOS)YAKA (YAKA)8:1515*:11
11:51 29.1.2017openCrossgame 5-8.p2DiscoboyEZ (DEZ)Outsiterz (OUT)15:310:10
12:25 29.1.2017womenCrossgame 5-8.p13SB (3SB)ZUF (ZUF)13:119:9
13:10 29.1.2017open9-12th place Open1Play (PL)Moustix (MX)4:137:9
13:50 29.1.2017open7.place1Franconian Nat. Team (FNT)Outsiterz (OUT)13:1512:10
13:50 29.1.2017open5.place2F.U.J. (FUJ)DiscoboyEZ (DEZ)13:1212:12*
13:50 29.1.2017women7.place3Mantis (MAS)ZUF (ZUF)6:1212:11
14:30 29.1.2017open3.place1Catchup (CTUP)Czech Masters (CM)9:119:10
14:30 29.1.2017women5.place23SB (3SB)Block (BL)9:1112:11
14:30 29.1.2017women3.place3Cosmo Women (WCOS)Czech National W (WCZ)12:1011:9
15:10 29.1.2017open1.place1Fischbees (FB)Yellow Block (YB)10:1214:10
15:10 29.1.2017women1.place3YAKA (YAKA)Box (BOX)15:811:12
Poslat odkaz na e-mail