spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

HMR Open a Zeny

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Chupacabras
2. Žlutá Zimnice
3. Východní blok
4. 3SB A
5. Kulatá šachovnice A
6. Terrible Monkeys A
7. Prague Devils A
8. TIOS
9. Left Overs
10. Atrofované ruce A

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritLO3SBAZZTM ATIOSPD ACHUPKS AAT AVBSkóre
LOx12:1211:1011:1012:1014*:1212:1172:65
3SBA12:12x12:10
14:12
12:12
10:9
11:1113:1284:78
ZZ10:1110:12
12:14
x12:1311:1212:1112:1479:87
TM A13:12x13:12*12:1311:11
14:14
12:1212:1187:85
TIOS10:1112:12
9:10
12:1112*:13x10:12
12:13
13:1190:93
PD A10:1211:1111:1212:10
13:12
x11:1213:1281:81
CHUP14:1213:12x12:13
14*:13
12:1012:13
13:11
90:84
KS A12:14*11:11
14:14
12:1113:12
13:14*
x11:1212:1398:101
AT A11:1212:1211:1310:1212:11x11:967:69
VB12:1311:1212:1313:12
11:13
13:129:11x81:86

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Chupacabras (12.85714)
2. Terrible Monkeys A (12.42857)
3. Kulatá šachovnice A (12.25)
4. Left Overs (12)
4. 3SB A (12)
5. Východní blok (11.57143)
5. Prague Devils A (11.57143)
6. Žlutá Zimnice (11.28571)
7. TIOS (11.25)
8. Atrofované ruce A (11.16667)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Žlutá Zimnice (women)
2. Velká Morava
3. 3SB A (women)
4. Východní blok (women) A
5. Prague Devils (women)
6. Atrofované ruce (women) A
7. F.U.J. (women)
8. PeaceEgg (women)
9. Terrible Monkeys (women)
10. Pražská 7 (women)

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBw AFUJwTMwZZwPEwPDwVBw AP7wVMwATw ASkóre
3SBw Ax11:1012:1012:1114:12
13:11
13*:1110:1185:76
FUJw10:11x12:1212*:1311:1111:1111:1211:1078:80
TMw10:1212:12x11:1111:12
10:10
11:1065:67
ZZw13:12*x11:1012:1311:1211:11
12:12
11:1181:81
PEw11:1110:11x10:11
10:9
11:1211:11
12*:10
10:1185:86
PDw11:1213:1211:10
9:10
x12:1111:12
11:13
78:80
VBw A12:14
11:13
11:1111:1112:11x11:1213:1381:85
P7w11:13*12:1112:11
10:10
12:1112:11x69:67
VMw11:1011:11
12:12
11:11
10:12*
11:12x13:1279:80
ATw A10:1110:1111:1111:1012:11
13:11
13:1312:13x92:91

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB A (women) (12.14286)
2. Žlutá Zimnice (women) (11.57143)
2. Východní blok (women) A (11.57143)
3. Atrofované ruce (women) A (11.5)
3. Pražská 7 (women) (11.5)
4. Velká Morava (11.28571)
5. Prague Devils (women) (11.14286)
5. F.U.J. (women) (11.14286)
6. Terrible Monkeys (women) (10.83333)
7. PeaceEgg (women) (10.625)

Skupiny

ALOTIOSZZPD A3SBASkóreBodyPořadí
LOx13:115:116:128:1032:4424
TIOS11:13x10:118:138:1237:4905
ZZ11:511:10x6:106:1134:3643
PD A12:613:810:6x9:1044:3062
3SBA10:812:811:610:9x43:3181
BTM AAT ACHUPKS AVBSkóreBodyPořadí
TM Ax12:87:1010:814:843:3462
AT A8:12x6:1110:88:1032:4124
CHUP10:711:6x10:810:941:3081
KS A8:108:108:10x10:1134:4105
VB8:1410:89:1011:10x38:4243
SP7wFUJw3SBw AVBw ATMwSkóreBodyPořadí
P7wx5:137:1310:149:831:4824
FUJw13:5x6:107:1010:936:3443
3SBw A13:710:6x10:1111:944:3362
VBw A14:1010:711:10x14:649:3381
TMw8:99:109:116:14x32:4405
TPDwPEwVMwZZwATw ASkóreBodyPořadí
PDwx13:44:178:710:635:3463
PEw4:13x10:113:155:922:4805
VMw17:411:10x8:1113:1249:3761
ZZw7:815:311:8x13:446:2362
ATw A6:109:512:134:13x31:4124

Pomocné tabulky pro skupinu T

1 - 3. místoPDwVMwZZwSkóreBodyPořadí
PDwx4:178:712:2423
VMw17:4x8:1125:1521
ZZw7:811:8x18:1622
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
51Velká MoravaLucie Schönová22234576.43
25Žlutá Zimnice (women)Martina Hradecká17274476.29
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček13354886
21Terrible Monkeys AOndřej Rýdlo12243675.14
91TIOSPetr Haering22184085
63F.U.J. (women)Lucie Vávrová15203575
4Velká MoravaKristýna Kvapilová17173474.86
25Left OversJakub Vondra8202864.67
31Východní blokOndřej Licek16163274.57
53SB A (women)Ráchel Tošnerová15173274.57

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 25.2.2017open1TIOS (TIOS)Atrofované ruce A (AT A)13:613:11
14:30 25.2.2017open2Left Overs (LO)Kulatá šachovnice A (KS A)7:1114*:12
19:50 25.2.2017women1Terrible Monkeys (women) (TMw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)8:1111:10
19:50 25.2.2017women2Pražská 7 (women) (P7w)PeaceEgg (women) (PEw)7:812:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 26.2.2017open1Terrible Monkeys A (TM A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:1013:12
09:00 26.2.2017open2Prague Devils A (PD A)Východní blok (VB)10:1313:12
09:35 26.2.2017women1Žlutá Zimnice (women) (ZZw)F.U.J. (women) (FUJw)9:813:12*
09:35 26.2.2017women23SB A (women) (3SBw A)Prague Devils (women) (PDw)10:912:11
10:10 26.2.2017open1Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice A (KS A)10:814*:13
10:10 26.2.2017open23SB A (3SBA)TIOS (TIOS)10:910:9
10:45 26.2.2017women1Velká Morava (VMw)PeaceEgg (women) (PEw)19:610:12*
10:45 26.2.2017women2Východní blok (women) A (VBw A)Atrofované ruce (women) A (ATw A)12:813:13

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 26.2.2017open1Kulatá šachovnice A (KS A)Prague Devils A (PD A)14:812:11
11:20 26.2.2017open2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys A (TM A)12:1312*:13
11:55 26.2.2017women1PeaceEgg (women) (PEw)Prague Devils (women) (PDw)4:1510:9
11:55 26.2.2017women2Atrofované ruce (women) A (ATw A)F.U.J. (women) (FUJw)7:510:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 26.2.2017open1Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)11:913:11
12:30 26.2.2017open23SB A (3SBA)Žlutá Zimnice (ZZ)7:1014:12
13:05 26.2.2017women1Velká Morava (VMw)3SB A (women) (3SBw A)12:911:10
13:05 26.2.2017women2Východní blok (women) A (VBw A)Žlutá Zimnice (women) (ZZw)6:1212:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:40 26.2.2017open1Atrofované ruce A (AT A)Left Overs (LO)11:1411:12
13:40 26.2.2017women2Terrible Monkeys (women) (TMw)Pražská 7 (women) (P7w)11:810:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 26.2.2017women1F.U.J. (women) (FUJw)PeaceEgg (women) (PEw)11:911:11
14:20 26.2.2017open2TIOS (TIOS)Prague Devils A (PD A)9:1012:13

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 26.2.2017open1Terrible Monkeys A (TM A)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1114:14
14:50 26.2.2017women2Atrofované ruce (women) A (ATw A)Prague Devils (women) (PDw)11:1213:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 26.2.2017women1Východní blok (women) A (VBw A)3SB A (women) (3SBw A)8:1311:13
15:25 26.2.2017open23SB A (3SBA)Východní blok (VB)9:1313:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 26.2.2017open1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)9:1012:14
16:00 26.2.2017women2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Velká Morava (VMw)9:812:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 25.2.2017openA1Left Overs (LO)TIOS (TIOS)13:1111:10
09:00 25.2.2017openB2Terrible Monkeys A (TM A)Atrofované ruce A (AT A)12:812:12
09:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils A (PD A)6:1012:11
09:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice A (KS A)10:812:13
10:00 25.2.2017openA13SB A (3SBA)Left Overs (LO)10:812:12
10:00 25.2.2017openB2Východní blok (VB)Terrible Monkeys A (TM A)8:1411:12
10:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)TIOS (TIOS)11:1011:12
10:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce A (AT A)11:612:10
11:00 25.2.2017openA1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SBA)9:1011:11
11:00 25.2.2017openB2Kulatá šachovnice A (KS A)Východní blok (VB)10:1112:13
11:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)11:510:11
11:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys A (TM A)10:713:12
12:00 25.2.2017openA1Prague Devils A (PD A)TIOS (TIOS)13:812:10
12:00 25.2.2017openB2Kulatá šachovnice A (KS A)Atrofované ruce A (AT A)8:1011:12
12:30 25.2.2017openA1Žlutá Zimnice (ZZ)3SB A (3SBA)6:1110:12
12:30 25.2.2017openB2Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)10:912:13
13:00 25.2.2017openA1Prague Devils A (PD A)Left Overs (LO)12:610:12
13:00 25.2.2017openB2Kulatá šachovnice A (KS A)Terrible Monkeys A (TM A)8:1011:11
13:30 25.2.2017openA13SB A (3SBA)TIOS (TIOS)12:812:12
13:30 25.2.2017openB2Východní blok (VB)Atrofované ruce A (AT A)10:89:11
14:00 25.2.2017womenS1Pražská 7 (women) (P7w)F.U.J. (women) (FUJw)5:1312:11
14:00 25.2.2017womenT2Prague Devils (women) (PDw)PeaceEgg (women) (PEw)13:411:10
14:30 25.2.2017openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1TIOS (TIOS)Atrofované ruce A (AT A)13:613:11
14:30 25.2.2017openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Left Overs (LO)Kulatá šachovnice A (KS A)7:1114*:12
15:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)Východní blok (women) A (VBw A)10:1114:12
15:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)Žlutá Zimnice (women) (ZZw)8:1111:11
15:30 25.2.2017womenS1Terrible Monkeys (women) (TMw)Pražská 7 (women) (P7w)8:911:12
15:30 25.2.2017womenT2Atrofované ruce (women) A (ATw A)Prague Devils (women) (PDw)6:1012:11
16:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)F.U.J. (women) (FUJw)10:611:10
16:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)PeaceEgg (women) (PEw)11:1011:11
16:30 25.2.2017womenS1Východní blok (women) A (VBw A)Terrible Monkeys (women) (TMw)14:611:11
16:30 25.2.2017womenT2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)13:411:11
17:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)Pražská 7 (women) (P7w)13:713*:11
17:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)Prague Devils (women) (PDw)17:411:12
17:30 25.2.2017womenS1Východní blok (women) A (VBw A)F.U.J. (women) (FUJw)10:711:11
17:30 25.2.2017womenT2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)PeaceEgg (women) (PEw)15:311:10
18:00 25.2.2017womenS13SB A (women) (3SBw A)Terrible Monkeys (women) (TMw)11:912:10
18:00 25.2.2017womenT2Velká Morava (VMw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)13:1213:12
18:30 25.2.2017womenS1Východní blok (women) A (VBw A)Pražská 7 (women) (P7w)14:1011:12
18:30 25.2.2017womenT2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Prague Devils (women) (PDw)7:812:13
19:00 25.2.2017womenS1Terrible Monkeys (women) (TMw)F.U.J. (women) (FUJw)9:1012:12
19:00 25.2.2017womenT2Atrofované ruce (women) A (ATw A)PeaceEgg (women) (PEw)9:511:10
19:50 25.2.2017womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Terrible Monkeys (women) (TMw)Atrofované ruce (women) A (ATw A)8:1111:10
19:50 25.2.2017womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Pražská 7 (women) (P7w)PeaceEgg (women) (PEw)7:812:11
09:00 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys A (TM A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:1013:12
09:00 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils A (PD A)Východní blok (VB)10:1313:12
09:35 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice (women) (ZZw)F.U.J. (women) (FUJw)9:813:12*
09:35 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A (women) (3SBw A)Prague Devils (women) (PDw)10:912:11
10:10 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice A (KS A)10:814*:13
10:10 26.2.2017openČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A (3SBA)TIOS (TIOS)10:910:9
10:45 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Velká Morava (VMw)PeaceEgg (women) (PEw)19:610:12*
10:45 26.2.2017womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Východní blok (women) A (VBw A)Atrofované ruce (women) A (ATw A)12:813:13
11:20 26.2.2017openKřížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice A (KS A)Prague Devils A (PD A)14:812:11
11:20 26.2.2017openKřížový zápas 5-8. místo2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys A (TM A)12:1312*:13
11:55 26.2.2017womenKřížový zápas 5-8. místo1PeaceEgg (women) (PEw)Prague Devils (women) (PDw)4:1510:9
11:55 26.2.2017womenKřížový zápas 5-8. místo2Atrofované ruce (women) A (ATw A)F.U.J. (women) (FUJw)7:510:11
12:30 26.2.2017openSemifinále1Chupacabras (CHUP)Východní blok (VB)11:913:11
12:30 26.2.2017openSemifinále23SB A (3SBA)Žlutá Zimnice (ZZ)7:1014:12
13:05 26.2.2017womenSemifinále1Velká Morava (VMw)3SB A (women) (3SBw A)12:911:10
13:05 26.2.2017womenSemifinále2Východní blok (women) A (VBw A)Žlutá Zimnice (women) (ZZw)6:1212:11
13:40 26.2.2017openO 9. místo1Atrofované ruce A (AT A)Left Overs (LO)11:1411:12
13:40 26.2.2017womenO 9. místo2Terrible Monkeys (women) (TMw)Pražská 7 (women) (P7w)11:810:10
14:15 26.2.2017womenO 7. místo1F.U.J. (women) (FUJw)PeaceEgg (women) (PEw)11:911:11
14:20 26.2.2017openO 7. místo2TIOS (TIOS)Prague Devils A (PD A)9:1012:13
14:50 26.2.2017openO 5. místo1Terrible Monkeys A (TM A)Kulatá šachovnice A (KS A)9:1114:14
14:50 26.2.2017womenO 5. místo2Atrofované ruce (women) A (ATw A)Prague Devils (women) (PDw)11:1213:11
15:25 26.2.2017womenO 3. místo1Východní blok (women) A (VBw A)3SB A (women) (3SBw A)8:1311:13
15:25 26.2.2017openO 3. místo23SB A (3SBA)Východní blok (VB)9:1313:12
16:00 26.2.2017openO 1. místo1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)9:1012:14
16:00 26.2.2017womenO 1. místo2Žlutá Zimnice (women) (ZZw)Velká Morava (VMw)9:812:12
Poslat odkaz na e-mail