spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

2. Kvalifikace Open & Women

Open

1. F.U.J.
2. Prague Devils
3. Yellow Block A
4. 3SB
5. Terrible Monkeys
6. Kulatá šachovnice
7. Yellow Block B
8. Left Overs
9. PeaceEgg
10. Pražská 7
11. Rainbow Banana
12. Atrofované ruce
  • Dobruška
  • 19.08.2017
  • Kvalifikační turnaj na MČR Open Women, postupuje prvních 8 týmů z obou kategorií.
  • Rozpis: http://bit.ly/2wgpoKF

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. F.U.J.
2. Prague Devils
3. Yellow Block A
4. 3SB
5. Terrible Monkeys
6. Kulatá šachovnice
11. Rainbow Banana
12. Atrofované ruce

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBATFUJLOPDP7TMYB AYB BKSPERBSkóre
3SBx12:1112:11
11:10*
13:1212:1111:1171:66
ATx11:1313:1110:12
11:10
45:46
FUJ11:12x12:12
15:13*
12:1113:1263:60
LO13:11x10:1012:1213:1312:1260:58
PD11:12
10*:11
12:12
13*:15
x11:1257:62
P711:1310:10x13:1011:129*:9*54:54
TM12:1311:1212:11x12:1111:1058:57
YB A11:1212:1311:12x12:1212:1112:1070:70
YB B12:1210:1312:12x12:1211:1457:63
KS11:1110:1111:1212:12x12:1256:58
PE13:1312:1110:1214:1112:12x61:59
RB12:10
10:11
12:129*:9*x43:42

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. F.U.J. (12.6)
2. PeaceEgg (12.2)
3. Left Overs (12)
4. 3SB (11.83333)
5. Yellow Block A (11.66667)
6. Terrible Monkeys (11.6)
7. Yellow Block B (11.4)
7. Prague Devils (11.4)
8. Atrofované ruce (11.25)
9. Kulatá šachovnice (11.2)
10. Pražská 7 (10.8)
11. Rainbow Banana (10.75)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Velká Morava
2. Prague Devils W
3. YellowFUJever
4. 3SB W
5. Východní blok
6. Terrible Monkeys W

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBWATWLOWPDWP7WTMWVMYFVBSkóre
3SBWx12:1212:1210:1011:1112:1012:9*12:1481:78
ATW12:12x9:9
7:10
11:10
10:10
11:1160:62
LOW12:129:9
10:7
x12:12
12:10
10:1165:61
PDWx10:1012:12
12:12
11:11
12:11
10:1267:68
P7W10:1010:11
10:10
12:12
10:12
x10:1162:66
TMW11:1111:1111:1010:1011:10x11:1265:64
VM10:1212:12
12:12
x10:1012:1256:58
YF9*:1211:11
11:12
10:10x11:1052:55
VB14:1212:1012:1112:1210:11x60:56

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Východní blok (12)
2. 3SB W (11.57143)
3. Velká Morava (11.2)
4. Prague Devils W (11.16667)
5. Terrible Monkeys W (10.83333)
5. Left Overs W (10.83333)
6. YellowFUJever (10.4)
7. Pražská 7 W (10.33333)
8. Atrofované ruce W (10)

Skupiny

Open 1PDTM3SBFUJSkóreBodyPořadí
PDx15:713:148:1536:3622
TM7:15x14:1212:1533:4224
3SB14:1312:14x14:1540:4223
FUJ15:815:1215:14x45:3461

Pomocné tabulky pro skupinu Open 1

2 - 4. místoPDTM3SBSkóreBodyPořadí
PDx15:713:1428:2121
TM7:15x14:1221:2723
3SB14:1312:14x26:2722
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
Open 2YB AYB BPEKSSkóreBodyPořadí
YB Ax14:615:913:942:2461
YB B6:14x14:129:1429:4023
PE9:1512:14x7:1328:4204
KS9:1314:913:7x36:2942
Open 3ATP7LORBSkóreBodyPořadí
ATx12:137:1312:1331:3904
P713:12x6:1011:1030:3242
LO13:710:6x14:837:2161
RB13:1210:118:14x31:3723
Women 1VBVMYFPDWSkóreBodyPořadí
VBx7:156:1510:1523:4504
VM15:7x15:515:1045:2261
YF15:65:15x14:1334:3442
PDW15:1010:1513:14x38:3923
Women 23SBWP7WTMWATWLOWSkóreBodyPořadí
3SBWx15:212:914:411:452:1981
P7W2:15x7:135:89:1123:4705
TMW9:1213:7x9:811:1042:3762
ATW4:148:58:9x9:1329:4124
LOW4:1111:910:1113:9x38:4043
o 7-10. místoYB BP7PELOSkóreBodyPořadí
YB Bx15:1014:1214:1043:3261
P710:15x7:156:1023:4004
PE12:1415:7x11:1538:3623
LO10:1410:615:11x35:3142
o 7-9. místoLOWATWP7WSkóreBodyPořadí
LOWx14:1512:1326:2803
ATW15:14x0:115:1522
P7W13:121:0x14:1241

Play-off

Čtvrtfinále open

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 20.8.2017open13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:811:11
09:00 20.8.2017open2Terrible Monkeys (TM)Yellow Block A (YB A)8:1312:11
09:00 20.8.2017women3Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:310:10
09:00 20.8.2017women4Východní blok (VB)3SB W (3SBW)13:1414:12

Semifinále open

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:50 20.8.2017open1F.U.J. (FUJ)Yellow Block A (YB A)15:913:12
11:50 20.8.2017open2Prague Devils (PD)3SB (3SB)14:1210*:11
11:50 20.8.2017women4YellowFUJever (YF)Prague Devils W (PDW)13:1411:12

Semifinále women

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:50 20.8.2017women33SB W (3SBW)Velká Morava (VM)10:1412:10

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:25 20.8.2017open3Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (AT)14:810:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:40 20.8.2017women3Terrible Monkeys W (TMW)Východní blok (VB)11:1411:12
14:40 20.8.2017open4Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)7:1510:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:40 20.8.2017women23SB W (3SBW)YellowFUJever (YF)6:1512:9*
16:05 20.8.2017open2Yellow Block A (YB A)3SB (3SB)15:1111:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:40 20.8.2017women1Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:612:12
16:05 20.8.2017open1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:1115:13*

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Pražská 7 W (P7W)15:210:10
08:30 19.8.2017womenWomen 22Terrible Monkeys W (TMW)Atrofované ruce W (ATW)9:811:11
08:30 19.8.2017openOpen 33Atrofované ruce (AT)Pražská 7 (P7)12:1313:11
08:30 19.8.2017openOpen 34Left Overs (LO)Rainbow Banana (RB)14:812:12
09:35 19.8.2017openOpen 11Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:711:12
09:35 19.8.2017openOpen 123SB (3SB)F.U.J. (FUJ)14:1512:11
09:35 19.8.2017womenWomen 13Východní blok (VB)Velká Morava (VM)7:1512:12
09:35 19.8.2017womenWomen 14YellowFUJever (YF)Prague Devils W (PDW)14:1311:11
11:00 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Left Overs W (LOW)11:412:12
11:00 19.8.2017womenWomen 22Atrofované ruce W (ATW)Pražská 7 W (P7W)8:511:10
11:00 19.8.2017openOpen 33Atrofované ruce (AT)Rainbow Banana (RB)12:1310:12
11:00 19.8.2017openOpen 34Left Overs (LO)Pražská 7 (P7)10:610:10
12:05 19.8.2017openOpen 11Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)8:1512:12
12:05 19.8.2017openOpen 123SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)12:1413:12
12:05 19.8.2017womenWomen 13Východní blok (VB)Prague Devils W (PDW)10:1512:10
12:05 19.8.2017womenWomen 14YellowFUJever (YF)Velká Morava (VM)5:1510:10
13:30 19.8.2017womenWomen 21Terrible Monkeys W (TMW)Pražská 7 W (P7W)13:711:10
13:30 19.8.2017womenWomen 22Left Overs W (LOW)Atrofované ruce W (ATW)13:99:9
13:30 19.8.2017openOpen 23Yellow Block A (YB A)Yellow Block B (YB B)14:612:12
13:30 19.8.2017openOpen 24PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)7:1312:12
14:30 19.8.2017openOpen 33Atrofované ruce (AT)Left Overs (LO)7:1311:13
14:30 19.8.2017openOpen 34Pražská 7 (P7)Rainbow Banana (RB)11:109*:9*
15:45 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Atrofované ruce W (ATW)14:412:12
15:45 19.8.2017womenWomen 22Terrible Monkeys W (TMW)Left Overs W (LOW)11:1011:10
15:45 19.8.2017openOpen 23Yellow Block A (YB A)Kulatá šachovnice (KS)13:912:11
15:45 19.8.2017openOpen 24PeaceEgg (PE)Yellow Block B (YB B)12:1414:11
16:45 19.8.2017openOpen 11Prague Devils (PD)3SB (3SB)13:1411:12
16:45 19.8.2017openOpen 12Terrible Monkeys (TM)F.U.J. (FUJ)12:1511:12
16:45 19.8.2017womenWomen 13Východní blok (VB)YellowFUJever (YF)6:1510:11
16:45 19.8.2017womenWomen 14Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:1012:12
18:10 19.8.2017womenWomen 213SB W (3SBW)Terrible Monkeys W (TMW)12:911:11
18:10 19.8.2017womenWomen 22Left Overs W (LOW)Pražská 7 W (P7W)11:912:12
18:10 19.8.2017openOpen 23Yellow Block A (YB A)PeaceEgg (PE)15:912:10
18:10 19.8.2017openOpen 24Kulatá šachovnice (KS)Yellow Block B (YB B)14:912:12
09:00 20.8.2017openČtvrtfinále open13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:811:11
09:00 20.8.2017openČtvrtfinále open2Terrible Monkeys (TM)Yellow Block A (YB A)8:1312:11
09:00 20.8.2017womenČtvrtfinále open3Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:310:10
09:00 20.8.2017womenČtvrtfinále open4Východní blok (VB)3SB W (3SBW)13:1414:12
10:25 20.8.2017open7-10.místo (D)1Yellow Block B (YB B)Pražská 7 (P7)15:1010:13
10:25 20.8.2017open7-10.místo (D)2PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)11:1513:13
10:25 20.8.2017openO 11. místo3Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce (AT)14:810:11
10:25 20.8.2017women7-9.místo (F)4Left Overs W (LOW)Atrofované ruce W (ATW)14:1510:7
11:50 20.8.2017openSemifinále open1F.U.J. (FUJ)Yellow Block A (YB A)15:913:12
11:50 20.8.2017openSemifinále open2Prague Devils (PD)3SB (3SB)14:1210*:11
11:50 20.8.2017womenSemifinále women33SB W (3SBW)Velká Morava (VM)10:1412:10
11:50 20.8.2017womenSemifinále open4YellowFUJever (YF)Prague Devils W (PDW)13:1411:12
13:15 20.8.2017open7-10.místo (D)1Yellow Block B (YB B)Left Overs (LO)14:1012:12
13:15 20.8.2017open7-10.místo (D)2PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)15:712:11
13:15 20.8.2017women7-9.místo (F)4Left Overs W (LOW)Pražská 7 W (P7W)12:1312:10
14:40 20.8.2017womenO 1. místo1Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:612:12
14:40 20.8.2017womenO 3. místo23SB W (3SBW)YellowFUJever (YF)6:1512:9*
14:40 20.8.2017womenO 5. místo3Terrible Monkeys W (TMW)Východní blok (VB)11:1411:12
14:40 20.8.2017openO 5. místo4Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)7:1510:11
16:05 20.8.2017openO 1. místo1F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)14:1115:13*
16:05 20.8.2017openO 3. místo2Yellow Block A (YB A)3SB (3SB)15:1111:12
16:05 20.8.2017women7-9.místo (F)3Atrofované ruce W (ATW)Pražská 7 W (P7W)0:110:10
Poslat odkaz na e-mail