spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Kvalifikace MČR Mix 2017

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB (3SB B) České Budějovice
Atrofované ruce (AT) Plzeň
Chlupatá žába (CHZ) Slatiňany
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FR) Olomouc
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs A (LO A) Brno
Left Overs B (LO B) Brno
Pražská 7 (P7) Praha
Rainbow Banana (RB) Bohumín
Trubky (TR) Náchod
  • Vrhaveč a Neznašovy (Klatovy)
  • 22.09.2017
  • Prvních 5 týmů postupuje na finále 1. ligy.
  • Rozpis: http://bit.ly/2hlUVAZ

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice
2. Left Overs A
3. Chupacabras
4. Chlupatá žába
5. 3SB
6. Frkot
7. Atrofované ruce
8. F.U.J.
9. Trubky
10. Pražská 7
11. Rainbow Banana
12. Left Overs B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB BATCHUPFUJFRKSLO ALO BP7RBTRCHZSkóre
3SB Bx14:15*12:1010:10*
13*:8*
12:109:912:1112:1194:84
AT15*:14x12:1311:14*
11:14*
12:15*8*:1013:1282:92
CHUP10:1213:12x11:1015*:1111:1112:1112:1184:78
FUJ14*:11
14*:11
10:11x13:913:1011:1111:1186:74
FR10*:10
8*:13*
9:13x10:1110:1112:1212:12
12:12
83:94
KS10:1211:10x13:1311:1211:1012:1268:69
LO A15*:1211:15*10:1313:13x11:1111:1171:75
LO B9:911:1012:11x12:1010:1110:911:1075:70
P711:1212:1210:1110:12x8:910:1010:1171:77
RB10:8*11:1111:1111:1111:109:8x10:1073:69
TR12:1311:1211:1111:119:1010:1010:10x74:77
CHZ11:1211:1212:12
12:12
12:1210:1111:10x79:81

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. F.U.J. (12.28571)
2. Chupacabras (12)
3. Left Overs A (11.83333)
4. 3SB (11.75)
5. Atrofované ruce (11.71429)
6. Kulatá šachovnice (11.33333)
7. Chlupatá žába (11.28571)
8. Left Overs B (10.71429)
9. Trubky (10.57143)
10. Rainbow Banana (10.42857)
11. Frkot (10.375)
12. Pražská 7 (10.14286)

Skupiny

AFUJCHUPLO ARBATTRSkóreBodyPořadí
FUJx5:146:1313:812:1311:747:5543
CHUP14:5x10:1113:615:1215:867:4282
LO A13:611:10x13:812:713:1162:42101
RB8:136:138:13x8:109:1539:6406
AT13:1212:157:1210:8x9:1051:5744
TR7:118:1511:1315:910:9x51:5745

Pomocné tabulky pro skupinu A

3 - 5. místoFUJATTRSkóreBodyPořadí
FUJx12:1311:723:2021
AT13:12x9:1022:2222
TR7:1110:9x17:2023
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BKSCHZFRP73SB BLO BSkóreBodyPořadí
KSx15:915:515:611:915:371:32101
CHZ9:15x15:613:815:614:666:4182
FR5:156:15x12:89:1312:644:5744
P76:158:138:12x9:1012:643:5625
3SB B9:116:1513:910:9x12:450:4863
LO B3:156:146:126:124:12x25:6506

Play-off

Baráž o 3-7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 24.9.2017mixed1F.U.J. (FUJ)Frkot (FR)12:1513:9
11:20 24.9.2017mixed23SB (3SB B)Atrofované ruce (AT)10:914:15*

Baráž o 3-5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 24.9.2017mixed1Chupacabras (CHUP)3SB (3SB B)15:110:12
13:00 24.9.2017mixed2Chlupatá žába (CHZ)Frkot (FR)13:1012:12

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 24.9.2017mixed3Trubky (TR)Left Overs B (LO B)15:29:10
11:20 24.9.2017mixed4Pražská 7 (P7)Rainbow Banana (RB)11:68:9

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 24.9.2017mixed2Left Overs B (LO B)Rainbow Banana (RB)8:1110:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 24.9.2017mixed1Trubky (TR)Pražská 7 (P7)14:710:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 24.9.2017mixed3F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AT)8:1014*:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 24.9.2017mixed23SB (3SB B)Frkot (FR)12:513*:8*

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 24.9.2017mixed1Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)13:812:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:56 24.9.2017mixed4Left Overs A (LO A)Kulatá šachovnice (KS)12:1313:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 22.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHUP)5:1410:11
09:00 22.9.2017mixedA2Left Overs A (LO A)Rainbow Banana (RB)13:811:11
09:00 22.9.2017mixedA3Atrofované ruce (AT)Trubky (TR)9:1013:12
10:10 22.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Chlupatá žába (CHZ)15:912:12
10:10 22.9.2017mixedB2Frkot (FR)Pražská 7 (P7)12:812:12
10:10 22.9.2017mixedB33SB (3SB B)Left Overs B (LO B)12:49:9
11:20 22.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana (RB)13:811:11
11:20 22.9.2017mixedA2Left Overs A (LO A)Atrofované ruce (AT)12:715*:12
11:20 22.9.2017mixedA3Chupacabras (CHUP)Trubky (TR)15:812:11
12:30 22.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)15:611:10
12:30 22.9.2017mixedB2Frkot (FR)3SB (3SB B)9:1310*:10
12:30 22.9.2017mixedB3Chlupatá žába (CHZ)Left Overs B (LO B)14:610:11
14:00 22.9.2017mixedA1Atrofované ruce (AT)Rainbow Banana (RB)10:88*:10
14:00 22.9.2017mixedA2Left Overs A (LO A)Chupacabras (CHUP)11:1011:15*
14:00 22.9.2017mixedA3F.U.J. (FUJ)Trubky (TR)11:711:11
15:10 22.9.2017mixedB13SB (3SB B)Pražská 7 (P7)10:912:11
15:10 22.9.2017mixedB2Frkot (FR)Chlupatá žába (CHZ)6:1512:12
15:10 22.9.2017mixedB3Kulatá šachovnice (KS)Left Overs B (LO B)15:311:12
16:20 22.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Left Overs A (LO A)6:1313:10
16:20 22.9.2017mixedA2Atrofované ruce (AT)Chupacabras (CHUP)12:1512:13
16:20 22.9.2017mixedA3Rainbow Banana (RB)Trubky (TR)9:1510:10
17:30 22.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FR)15:511:10
17:30 22.9.2017mixedB23SB (3SB B)Chlupatá žába (CHZ)6:1512:11
17:30 22.9.2017mixedB3Pražská 7 (P7)Left Overs B (LO B)12:610:12
08:30 24.9.2017mixedB1Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB B)11:910:12
08:30 24.9.2017mixedB2Pražská 7 (P7)Chlupatá žába (CHZ)8:1310:11
08:30 24.9.2017mixedB3Frkot (FR)Left Overs B (LO B)12:610:11
09:40 24.9.2017mixedA1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AT)12:1314*:11
09:40 24.9.2017mixedA2Rainbow Banana (RB)Chupacabras (CHUP)6:1311:11
09:40 24.9.2017mixedA3Left Overs A (LO A)Trubky (TR)13:1111:11
11:20 24.9.2017mixedBaráž o 3-7. místo1F.U.J. (FUJ)Frkot (FR)12:1513:9
11:20 24.9.2017mixedBaráž o 3-7. místo23SB (3SB B)Atrofované ruce (AT)10:914:15*
11:20 24.9.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo3Trubky (TR)Left Overs B (LO B)15:29:10
11:20 24.9.2017mixedKřížový zápas 9-12. místo4Pražská 7 (P7)Rainbow Banana (RB)11:68:9
13:00 24.9.2017mixedBaráž o 3-5. místo1Chupacabras (CHUP)3SB (3SB B)15:110:12
13:00 24.9.2017mixedBaráž o 3-5. místo2Chlupatá žába (CHZ)Frkot (FR)13:1012:12
13:00 24.9.2017mixedO 7. místo3F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AT)8:1014*:11
13:56 24.9.2017mixedO 1. místo4Left Overs A (LO A)Kulatá šachovnice (KS)12:1313:13
14:15 24.9.2017mixedO 9. místo1Trubky (TR)Pražská 7 (P7)14:710:10
14:15 24.9.2017mixedO 11. místo2Left Overs B (LO B)Rainbow Banana (RB)8:1110:11
15:30 24.9.2017mixedO 3. místo1Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)13:812:11
15:30 24.9.2017mixedO 5. místo23SB (3SB B)Frkot (FR)12:513*:8*
Poslat odkaz na e-mail