spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

HMR mixed 1. liga

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SB) České Budějovice
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
F.U.J. A (FUJ) Prague
Left Overs (LO) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils A (PD) Prague
Pražská 7 A (P7) Praha
Terrible Monkeys (TM) Prague
Trubky (TR) Náchod
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Chupacabras
2. 3SB A
3. Left Overs
4. Prague Devils A
5. F.U.J. A
6. Pražská 7 A
7. Žlutá Zimnice
8. Terrible Monkeys
9. PeaceEgg
10. Trubky

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBCHUPLOPEPDP7TMTRZZFUJSkóre
3SBx11:10
13:12
12:1211:1111:1113:1212:1083:78
CHUP10:11
12:13
x12:11
14:12
10:1112:1312:1282:83
LO12:12x12:1111:1112:1412:1313:1010:1182:82
PE11:12x11:1311:1210:1312:14*11:1466:78
PD11:1111:12
12:14
11:11x12:129:1311:1377:86
P711:1111:1014:1213:1112:12x11:1013:1110:1195:88
TM13:1213:1212:11x12:1214:12
13:10
13*:13
12:10
102:92
TR12:1312:1213:1013:910:1112:12x72:67
ZZ10:1210:1314*:1211:1312:14
10:13
x11:1478:91
FUJ11:1014:1113:1111:1013:13*
10:12
14:11x86:78

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys (12.75)
2. F.U.J. A (12.28571)
3. Trubky (12)
4. Pražská 7 A (11.875)
5. 3SB A (11.85714)
6. Left Overs (11.71429)
6. Chupacabras (11.71429)
7. Žlutá Zimnice (11.14286)
8. Prague Devils A (11)
8. PeaceEgg (11)

Skupiny

A3SBP7CHUPTRPDSkóreBodyPořadí
3SBx10:77:913:39:839:2762
P77:10x5:1210:76:1028:3924
CHUP9:712:5x12:811:744:2781
TR3:137:108:12x7:1125:4605
PD8:910:67:1111:7x36:3343
BFUJPEZZTMLOSkóreBodyPořadí
FUJx10:911:910:95:1136:3862
PE9:10x6:123:116:1324:4605
ZZ9:1112:6x12:97:1040:3643
TM9:1011:39:12x8:1137:3624
LO11:513:610:711:8x45:2681

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
57ChupacabrasDavid Novák21234476.29
25PeaceEggPetr Hrych4303465.67
21Terrible MonkeysOndřej Rýdlo12263884.75
54TrubkyVojtěch Joska14142864.67
31F.U.J. AFrantišek Holub5273274.57
0ChupacabrasDavid Wasserbauer18133174.43
55TrubkyMatěj Fanta7152263.67
153SB AMatěj Štětka1962573.57
23F.U.J. AVojtěch Prušák11142573.57
233SB AJiří Svatoš8172573.57

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 7.1.2018mixed1Pražská 7 A (P7)PeaceEgg (PE)10:713:11
08:30 7.1.2018mixed1Terrible Monkeys (TM)Trubky (TR)10:812:12

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 7.1.2018mixed1F.U.J. A (FUJ)Prague Devils A (PD)11:1213:11
09:35 7.1.2018mixed13SB A (3SB)Žlutá Zimnice (ZZ)9:712:10
10:10 7.1.2018mixed1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)15:812:13
10:45 7.1.2018mixed1Left Overs (LO)Pražská 7 A (P7)12:912:14

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:55 7.1.2018mixed1Terrible Monkeys (TM)F.U.J. A (FUJ)8:1212:10
12:30 7.1.2018mixed1Pražská 7 A (P7)Žlutá Zimnice (ZZ)10:913:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:05 7.1.2018mixed1Chupacabras (CHUP)Prague Devils A (PD)14:814:12
13:40 7.1.2018mixed1Left Overs (LO)3SB A (3SB)4:1012:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 7.1.2018mixed1Trubky (TR)PeaceEgg (PE)13:1413:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 7.1.2018mixed1Terrible Monkeys (TM)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1313:10

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 7.1.2018mixed1F.U.J. A (FUJ)Pražská 7 A (P7)14:811:10

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 7.1.2018mixed1Prague Devils A (PD)Left Overs (LO)6:1511:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 7.1.2018mixed1Chupacabras (CHUP)3SB A (3SB)10:812:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 6.1.2018mixedA13SB A (3SB)Pražská 7 A (P7)10:711:11
09:00 6.1.2018mixedA1Chupacabras (CHUP)Trubky (TR)12:812:12
09:30 6.1.2018mixedA13SB A (3SB)Prague Devils A (PD)9:811:11
10:00 6.1.2018mixedA1Trubky (TR)Pražská 7 A (P7)7:1010:11
10:30 6.1.2018mixedA1Chupacabras (CHUP)Prague Devils A (PD)11:712:11
11:00 6.1.2018mixedA13SB A (3SB)Trubky (TR)13:313:12
11:30 6.1.2018mixedA1Chupacabras (CHUP)Pražská 7 A (P7)12:510:11
12:00 6.1.2018mixedA1Prague Devils A (PD)Trubky (TR)11:79:13
12:30 6.1.2018mixedA13SB A (3SB)Chupacabras (CHUP)7:911:10
13:00 6.1.2018mixedA1Prague Devils A (PD)Pražská 7 A (P7)10:612:12
13:30 6.1.2018mixedB1F.U.J. A (FUJ)PeaceEgg (PE)10:914:11
14:00 6.1.2018mixedB1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)12:912:14
14:30 6.1.2018mixedB1F.U.J. A (FUJ)Left Overs (LO)5:1111:10
15:00 6.1.2018mixedB1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)11:312:11
15:30 6.1.2018mixedB1Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)7:1010:13
16:00 6.1.2018mixedB1F.U.J. A (FUJ)Terrible Monkeys (TM)10:913:13*
16:30 6.1.2018mixedB1Žlutá Zimnice (ZZ)PeaceEgg (PE)12:614*:12
17:00 6.1.2018mixedB1Left Overs (LO)Terrible Monkeys (TM)11:812:13
17:30 6.1.2018mixedB1F.U.J. A (FUJ)Žlutá Zimnice (ZZ)11:914:11
18:00 6.1.2018mixedB1Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)13:612:11
08:00 7.1.2018mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Pražská 7 A (P7)PeaceEgg (PE)10:713:11
08:30 7.1.2018mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Terrible Monkeys (TM)Trubky (TR)10:812:12
09:00 7.1.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. A (FUJ)Prague Devils A (PD)11:1213:11
09:35 7.1.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB)Žlutá Zimnice (ZZ)9:712:10
10:10 7.1.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)15:812:13
10:45 7.1.2018mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs (LO)Pražská 7 A (P7)12:912:14
11:20 7.1.2018mixedO 9. místo1Trubky (TR)PeaceEgg (PE)13:1413:10
11:55 7.1.2018mixedKřížový zápas 5-8. místo1Terrible Monkeys (TM)F.U.J. A (FUJ)8:1212:10
12:30 7.1.2018mixedKřížový zápas 5-8. místo1Pražská 7 A (P7)Žlutá Zimnice (ZZ)10:913:11
13:05 7.1.2018mixedSemifinále1Chupacabras (CHUP)Prague Devils A (PD)14:814:12
13:40 7.1.2018mixedSemifinále1Left Overs (LO)3SB A (3SB)4:1012:12
14:15 7.1.2018mixedO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1313:10
14:50 7.1.2018mixedO 5. místo1F.U.J. A (FUJ)Pražská 7 A (P7)14:811:10
15:25 7.1.2018mixedO 3. místo1Prague Devils A (PD)Left Overs (LO)6:1511:11
16:00 7.1.2018mixedO 1. místo1Chupacabras (CHUP)3SB A (3SB)10:812:13
Poslat odkaz na e-mail