spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

HMR Open a Zeny

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Východní blok
2. Žlutá Zimnice
3. 3SB
4. Chupacabras
5. TIOS
6. F.U.J.
7. Prague Devils
8. Left Overs
9. Atrofované ruce
10. Terrible Monkeys

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBAtrucCHUPFUJLOPDTMTIOSVBZZSkóre
3SBx12:1010:11*
9:9
13:1211*:1111:1013:1379:76
Atruc10:12x11:1112:1212:12
13:12
12:1170:70
CHUP11*:10
9:9
11:11x12:1011:1113:1214:6*81:69
FUJ10:12x12:11
10:13
14:1313:1111:1313:1283:85
LO11:12
13:10
x12:12
12:12
11:1113:12
14:10
86:79
PD12:1312:1213:1412:12
12:12
x13:1412:1212:1298:101
TM11:11*12:12
12:13
11:11x12:1111:1169:69
TIOS10:1111:1212:1311:1314:1311:12x12:1381:87
VB13:1313:1111:1112:1213:12x12:11
14:11
88:81
ZZ6*:1412:1312:13
10:14
12:1211:1111:12
11:14
x85:103

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Východní blok (12.57143)
2. Left Overs (12.28571)
3. Prague Devils (12.25)
4. F.U.J. (11.85714)
5. Atrofované ruce (11.66667)
6. TIOS (11.57143)
6. Chupacabras (11.57143)
7. Terrible Monkeys (11.5)
8. 3SB (11.28571)
9. Žlutá Zimnice (10.625)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Velká Morava Women
2. Východní blok Women
3. Žlutá Zimnice Women
4. Prague Devils Women
5. 3SB Women
6. Left Overs Women
7. Atrofované ruce Women
8. Terrible Monkeys Women
9. F.U.J. Women
10. Pražská 7 Women

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBwAtrucwFUJwLOwPDwP7wTMwVMwVBwZZwSkóre
3SBwx10:11
10:11
11:10
8:8
12:1011:1012:1174:71
Atrucw11:10
11:10
x11:910:910:11
10:11
11:11
11:11
85:82
FUJw9:11x12:1111:12
13:13*
11:1211:1167:70
LOw10:11
8:8
9:10x12:1112:11
10:11
12:1111:1184:84
PDw10:1211:12x12:1313:1212:1311:12
13:12
82:86
P7w12:11
13*:13
11:1213:12x11:1211:1271:72
TMw10:1111:10
11:10
11:12
11:10
x13:1111:1078:74
VMw11:1211:11
11:11
11:1212:1311:13x12:1279:84
VBw12:1111:1113:1212:1112:12x12:12
10:12
82:81
ZZw11:1112:11
12:13
12:1110:1112:12
12:10
x81:79

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Pražská 7 Women (11.83333)
2. Prague Devils Women (11.71429)
2. Východní blok Women (11.71429)
3. Žlutá Zimnice Women (11.57143)
4. Velká Morava Women (11.28571)
5. F.U.J. Women (11.16667)
6. Terrible Monkeys Women (11.14286)
7. Atrofované ruce Women (10.625)
8. 3SB Women (10.57143)
9. Left Overs Women (10.5)

Aktuální zápasy

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 25.2.2018openSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:106*:14
14:15 25.2.2018womenO 7. místo1Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)6:1011:10
14:15 25.2.2018openO 7. místo2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)12:812:12
14:50 25.2.2018openO 5. místo1TIOS (TIOS)F.U.J. (FUJ)10:811:13
16:00 25.2.2018womenO 1. místo1Východní blok Women (VBw)Velká Morava Women (VMw)7:1612:12

Skupiny

AAtrucTIOSCHUPTM3SBSkóreBodyPořadí
Atrucx6:103:1310:96:1125:4325
TIOS10:6x6:98:97:1131:3523
CHUP13:39:6x12:69:1043:2562
TM9:109:86:12x6:930:3924
3SB11:611:710:99:6x41:2881

Pomocné tabulky pro skupinu A

3 - 5. místoAtrucTIOSTMSkóreBodyPořadí
Atrucx6:1010:916:1923
TIOS10:6x8:918:1521
TM9:109:8x18:1822
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BFUJLOZZPDVBSkóreBodyPořadí
FUJx8:99:78:68:1033:3243
LO9:8x10:910:711:940:3381
ZZ7:99:10x10:118:934:3905
PD6:87:1011:10x10:934:3744
VB10:89:119:89:10x37:3742

Pomocné tabulky pro skupinu B

2 - 4. místoFUJPDVBSkóreBodyPořadí
FUJx8:68:1016:1622
PD6:8x10:916:1723
VB10:89:10x19:1821
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
SP7wFUJwZZwPDwVBwSkóreBodyPořadí
P7wx6:93:128:910:1127:4105
FUJw9:6x5:125:106:1125:3924
ZZw12:312:5x6:1010:940:2763
PDw9:810:510:6x9:1338:3262
VBw11:1011:69:1013:9x44:3561

Pomocné tabulky pro skupinu S

1 - 3. místoZZwPDwVBwSkóreBodyPořadí
ZZwx6:1010:916:1923
PDw10:6x9:1319:1922
VBw9:1013:9x22:1921
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
TTMwAtrucwVMwLOw3SBwSkóreBodyPořadí
TMwx11:68:1310:99:838:3662
Atrucw6:11x6:910:85:927:3725
VMw13:89:6x10:911:643:2981
LOw9:108:109:10x8:634:3624
3SBw8:99:56:116:8x29:3323

Pomocné tabulky pro skupinu T

3 - 5. místoAtrucwLOw3SBwSkóreBodyPořadí
Atrucwx10:85:915:1723
LOw8:10x8:616:1622
3SBw9:56:8x15:1321
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
51Velká Morava WomenLucie Schönová18234175.86
9ChupacabrasDavid Novák16183474.86
27Východní blok WomenMarkéta Hudcová14142874
17Žlutá Zimnice WomenAlena Malá9192874
11Východní blok WomenAlžběta Hodačová8192773.86
78Východní blok WomenKarolína Zubatá8162473.43
33Left Overs WomenKarolína Železná17102783.38
19Terrible Monkeys WomenAneta Höschlová1762373.29
4Velká Morava WomenKristýna Kvapilová1582373.29
47Žlutá Zimnice WomenRadka Masloviaková12112373.29

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 24.2.2018open1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)5:1512:12
14:00 24.2.2018open2Terrible Monkeys (TM)Žlutá Zimnice (ZZ)8:1211:11
19:00 24.2.2018women1Pražská 7 Women (P7w)Left Overs Women (LOw)5:1411:12
19:15 24.2.2018women2F.U.J. Women (FUJw)Atrofované ruce Women (Atrucw)4:99:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 25.2.2018open1Východní blok (VB)TIOS (TIOS)11:913:12
09:00 25.2.2018open2Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)14:712:10
09:35 25.2.2018women1Terrible Monkeys Women (TMw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)8:1111:10
09:35 25.2.2018women2Prague Devils Women (PDw)3SB Women (3SBw)10:910:12
10:10 25.2.2018open1Left Overs (LO)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1114:10
10:10 25.2.2018open23SB (3SB)Prague Devils (PD)13:713:12
10:45 25.2.2018women1Velká Morava Women (VMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)16:411:11
10:45 25.2.2018women2Východní blok Women (VBw)Left Overs Women (LOw)13:1111:11

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 25.2.2018open1Left Overs (LO)F.U.J. (FUJ)9:1013:10
11:20 25.2.2018open2Prague Devils (PD)TIOS (TIOS)11:1213:14
11:55 25.2.2018women1Atrofované ruce Women (Atrucw)3SB Women (3SBw)7:1211:10
11:55 25.2.2018women2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)11:810:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 25.2.2018open1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:106*:14
12:30 25.2.2018open23SB (3SB)Východní blok (VB)10:1113:13
13:05 25.2.2018women1Velká Morava Women (VMw)Prague Devils Women (PDw)18:1012:13
13:05 25.2.2018women2Východní blok Women (VBw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)11:1010:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:40 25.2.2018open1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)13:613:12
13:40 25.2.2018women2Pražská 7 Women (P7w)F.U.J. Women (FUJw)8:1213*:13

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 25.2.2018women1Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)6:1011:10
14:15 25.2.2018open2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)12:812:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 25.2.2018open1TIOS (TIOS)F.U.J. (FUJ)10:811:13
14:50 25.2.2018women2Left Overs Women (LOw)3SB Women (3SBw)10:128:8

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 25.2.2018open23SB (3SB)Chupacabras (CHUP)10:99:9
16:00 25.2.2018women2Žlutá Zimnice Women (ZZw)Prague Devils Women (PDw)9:812:13

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 25.2.2018open1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1014:11
16:00 25.2.2018women1Východní blok Women (VBw)Velká Morava Women (VMw)7:1612:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 24.2.2018openA1Atrofované ruce (Atruc)TIOS (TIOS)6:1012:11
08:30 24.2.2018openB2F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)8:912:11
09:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)Terrible Monkeys (TM)12:611:11
09:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)10:1112:12
09:30 24.2.2018openA13SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)11:612:10
09:30 24.2.2018openB2Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)10:813:11
10:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)TIOS (TIOS)9:613:12
10:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs (LO)9:1012:13
10:30 24.2.2018openA1Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)6:911:11*
10:30 24.2.2018openB2Prague Devils (PD)Východní blok (VB)10:912:12
11:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce (Atruc)13:311:11
11:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)7:912:13
11:30 24.2.2018openA1Terrible Monkeys (TM)TIOS (TIOS)9:812:11
11:30 24.2.2018openB2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)7:1012:12
12:00 24.2.2018openA1Chupacabras (CHUP)3SB (3SB)9:1011*:10
12:00 24.2.2018openB2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok (VB)8:911:12
12:30 24.2.2018openA1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)9:1012:12
12:30 24.2.2018openB2Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)6:813:14
13:00 24.2.2018openA13SB (3SB)TIOS (TIOS)11:711:10
13:00 24.2.2018openB2Východní blok (VB)Left Overs (LO)9:1111:11
13:30 24.2.2018womenS1Pražská 7 Women (P7w)F.U.J. Women (FUJw)6:912:11
13:30 24.2.2018womenT2Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)11:611:10
14:00 24.2.2018openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)5:1512:12
14:00 24.2.2018openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Terrible Monkeys (TM)Žlutá Zimnice (ZZ)8:1211:11
14:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Prague Devils Women (PDw)6:1012:11
14:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)Left Overs Women (LOw)10:911:12
15:00 24.2.2018womenS1Východní blok Women (VBw)Pražská 7 Women (P7w)11:1012:11
15:00 24.2.2018womenT23SB Women (3SBw)Terrible Monkeys Women (TMw)8:911:10
15:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)F.U.J. Women (FUJw)12:511:11
15:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)9:611:11
16:00 24.2.2018womenS1Prague Devils Women (PDw)Východní blok Women (VBw)9:1312:13
16:00 24.2.2018womenT2Left Overs Women (LOw)3SB Women (3SBw)8:610:11
16:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Pražská 7 Women (P7w)12:312:11
16:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)Terrible Monkeys Women (TMw)13:811:13
17:00 24.2.2018womenS1Prague Devils Women (PDw)F.U.J. Women (FUJw)10:511:12
17:00 24.2.2018womenT2Left Overs Women (LOw)Atrofované ruce Women (Atrucw)8:109:10
17:30 24.2.2018womenS1Žlutá Zimnice Women (ZZw)Východní blok Women (VBw)10:912:12
17:30 24.2.2018womenT2Velká Morava Women (VMw)3SB Women (3SBw)11:611:12
18:00 24.2.2018womenS1Prague Devils Women (PDw)Pražská 7 Women (P7w)9:812:13
18:00 24.2.2018womenT2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)9:1012:11
18:30 24.2.2018womenS1Východní blok Women (VBw)F.U.J. Women (FUJw)11:612:11
18:30 24.2.2018womenT23SB Women (3SBw)Atrofované ruce Women (Atrucw)9:510:11
19:00 24.2.2018womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Pražská 7 Women (P7w)Left Overs Women (LOw)5:1411:12
19:15 24.2.2018womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2F.U.J. Women (FUJw)Atrofované ruce Women (Atrucw)4:99:11
09:00 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Východní blok (VB)TIOS (TIOS)11:913:12
09:00 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Chupacabras (CHUP)F.U.J. (FUJ)14:712:10
09:35 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys Women (TMw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)8:1111:10
09:35 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils Women (PDw)3SB Women (3SBw)10:910:12
10:10 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs (LO)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1114:10
10:10 25.2.2018openČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB (3SB)Prague Devils (PD)13:713:12
10:45 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Velká Morava Women (VMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)16:411:11
10:45 25.2.2018womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Východní blok Women (VBw)Left Overs Women (LOw)13:1111:11
11:20 25.2.2018openKřížový zápas 5-8. místo1Left Overs (LO)F.U.J. (FUJ)9:1013:10
11:20 25.2.2018openKřížový zápas 5-8. místo2Prague Devils (PD)TIOS (TIOS)11:1213:14
11:55 25.2.2018womenKřížový zápas 5-8. místo1Atrofované ruce Women (Atrucw)3SB Women (3SBw)7:1211:10
11:55 25.2.2018womenKřížový zápas 5-8. místo2Left Overs Women (LOw)Terrible Monkeys Women (TMw)11:810:11
12:30 25.2.2018openSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHUP)11:106*:14
12:30 25.2.2018openSemifinále23SB (3SB)Východní blok (VB)10:1113:13
13:05 25.2.2018womenSemifinále1Velká Morava Women (VMw)Prague Devils Women (PDw)18:1012:13
13:05 25.2.2018womenSemifinále2Východní blok Women (VBw)Žlutá Zimnice Women (ZZw)11:1010:12
13:40 25.2.2018openO 9. místo1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys (TM)13:613:12
13:40 25.2.2018womenO 9. místo2Pražská 7 Women (P7w)F.U.J. Women (FUJw)8:1213*:13
14:15 25.2.2018womenO 7. místo1Terrible Monkeys Women (TMw)Atrofované ruce Women (Atrucw)6:1011:10
14:15 25.2.2018openO 7. místo2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)12:812:12
14:50 25.2.2018openO 5. místo1TIOS (TIOS)F.U.J. (FUJ)10:811:13
14:50 25.2.2018womenO 5. místo2Left Overs Women (LOw)3SB Women (3SBw)10:128:8
15:25 25.2.2018openO 1. místo1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1014:11
15:25 25.2.2018openO 3. místo23SB (3SB)Chupacabras (CHUP)10:99:9
16:00 25.2.2018womenO 1. místo1Východní blok Women (VBw)Velká Morava Women (VMw)7:1612:12
16:00 25.2.2018womenO 3. místo2Žlutá Zimnice Women (ZZw)Prague Devils Women (PDw)9:812:13
Poslat odkaz na e-mail