spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorské Mistrovství České republiky

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBFUJLOLKPEPKRBTMVBSkóre
3SBx10:1111:1013:813:811:913:1211:1182:69
FUJ11:10x12:1212:1013:1012:1111:1114*:1385:77
LO10:1112:12x12:1013:1213:1313:1213:1286:82
LK8:1310:1210:12x12:1113:1210:1010:17*73:87
PEPK8:1310:1312:1311:12x13:1212:1110:12*76:86
RB9:1111:1213:1312:1312:13x10:1310:1277:87
TM12:1311:1112:1310:1011:1213:10x10:979:78
VB11:1113:14*12:1317*:1012*:1012:109:10x86:78

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Východní blok (12.28571)
1. Left Overs (12.28571)
2. F.U.J. (12.14286)
3. 3SB (11.71429)
4. Terrible Monkeys (11.28571)
5. Rainbow Banana (11)
6. PeaceEgg + Příbramské Kachny (10.85714)
7. Létající kapři (10.42857)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBWFUJWLOWPEWTMWVBWPKWSkóre
3SBWx13:1211:911:1114:1112:1111:972:63
FUJW12:13x11:1212:1211:1212:1211:1169:72
LOW9:1112:11x11:1210:1112:1212:1166:68
PEW11:1112:1212:11x11:1211:1011:1068:66
TMW11:1412:1111:1012:11x13:1311:870:67
VBW11:1212:1212:1210:1113:13x10:1168:71
PKW9:1111:1111:1210:118:1111:10x60:66

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB Women (12)
2. Terrible Monkeys Women (11.66667)
3. F.U.J. Women (11.5)
4. PeaceEgg Women (11.33333)
4. Východní blok Women (11.33333)
5. Left Overs Women (11)
6. Příbramské Kachny Women (10)

Skupiny

A3SBLOFUJTMVBRBPEPKLKSkóreBodyPořadí
3SBx8:1111:147:115:1413:815:515:274:6565
LO11:8x7:1312:98:915:213:715:181:49103
FUJ14:1113:7x14:612:1015:415:313:196:42141
TM11:79:126:14x7:1213:413:815:174:5884
VB14:59:810:1212:7x15:212:615:287:42122
RB8:132:154:154:132:15x10:1114:544:8727
PEPK5:157:133:158:136:1211:10x12:752:8546
LK2:151:151:131:152:155:147:12x19:9908
BTMWPEWFUJWPKW3SBWVBWLOWSkóreBodyPořadí
TMWx13:513:39:107:86:76:1154:4445
PEW5:13x9:86:108:145:148:1241:7126
FUJW3:138:9x9:148:113:152:1133:7307
PKW10:910:614:9x8:58:108:558:44102
3SBW8:714:811:85:8x9:1010:1157:5264
VBW7:614:515:310:810:9x6:1062:41103
LOW11:612:811:25:811:1010:6x60:40101

Pomocné tabulky pro skupinu B

1 - 3. místoPKWVBWLOWSkóreBodyPořadí
PKWx8:108:516:1522
VBW10:8x6:1016:1823
LOW5:810:6x15:1421
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Zatím nejsou žádné zápasy playoff, otevřte Všechny zápasy.

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 9.6.2018openA13SB (3SB)Left Overs (LO)8:1111:10
09:00 9.6.2018openA2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)14:611:11
09:00 9.6.2018openA3Východní blok (VB)Rainbow Banana (RB)15:212:10
09:50 9.6.2018openA1PeaceEgg + Příbramské Kachny (PEPK)Létající kapři (LK)12:711:12
09:50 9.6.2018womenB3Terrible Monkeys Women (TMW)PeaceEgg Women (PEW)13:512:11
10:40 9.6.2018openA13SB (3SB)Východní blok (VB)5:1411:11
10:40 9.6.2018womenB2F.U.J. Women (FUJW)Příbramské Kachny Women (PKW)9:1411:11
10:40 9.6.2018womenB33SB Women (3SBW)Východní blok Women (VBW)9:1012:11
11:30 9.6.2018openA1F.U.J. (FUJ)PeaceEgg + Příbramské Kachny (PEPK)15:313:10
11:30 9.6.2018openA2Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)9:1212:13
11:30 9.6.2018openA3Rainbow Banana (RB)Létající kapři (LK)14:512:13
12:20 9.6.2018womenB13SB Women (3SBW)Příbramské Kachny Women (PKW)5:811:9
12:20 9.6.2018womenB2Left Overs Women (LOW)F.U.J. Women (FUJW)11:212:11
12:20 9.6.2018womenB3Východní blok Women (VBW)PeaceEgg Women (PEW)14:510:11
13:10 9.6.2018openA13SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)7:1113:12
13:10 9.6.2018openA3F.U.J. (FUJ)Východní blok (VB)12:1014*:13
14:00 9.6.2018openA1Left Overs (LO)Létající kapři (LK)15:112:10
14:00 9.6.2018openA3Rainbow Banana (RB)PeaceEgg + Příbramské Kachny (PEPK)10:1112:13
14:50 9.6.2018womenB1Terrible Monkeys Women (TMW)Východní blok Women (VBW)6:713:13
14:50 9.6.2018womenB23SB Women (3SBW)Left Overs Women (LOW)10:1111:9
14:50 9.6.2018womenB3PeaceEgg Women (PEW)Příbramské Kachny Women (PKW)6:1011:10
15:40 9.6.2018openA13SB (3SB)Rainbow Banana (RB)13:811:9
15:40 9.6.2018openA2F.U.J. (FUJ)Létající kapři (LK)13:112:10
15:40 9.6.2018openA3Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)12:79:10
16:30 9.6.2018openA1Left Overs (LO)PeaceEgg + Příbramské Kachny (PEPK)13:713:12
16:30 9.6.2018womenB2Terrible Monkeys Women (TMW)Příbramské Kachny Women (PKW)9:1011:8
16:30 9.6.2018womenB33SB Women (3SBW)F.U.J. Women (FUJW)11:813:12
17:20 9.6.2018openA13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)11:1410:11
17:20 9.6.2018womenB3Left Overs Women (LOW)PeaceEgg Women (PEW)12:811:12
18:10 9.6.2018openA1Left Overs (LO)Rainbow Banana (RB)15:213:13
18:10 9.6.2018openA2Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg + Příbramské Kachny (PEPK)13:811:12
18:10 9.6.2018openA3Východní blok (VB)Létající kapři (LK)15:217*:10
08:30 10.6.2018womenB1Terrible Monkeys Women (TMW)Left Overs Women (LOW)6:1111:10
08:30 10.6.2018womenB2Východní blok Women (VBW)Příbramské Kachny Women (PKW)10:810:11
08:30 10.6.2018womenB3PeaceEgg Women (PEW)F.U.J. Women (FUJW)9:812:12
09:15 10.6.2018openA13SB (3SB)Létající kapři (LK)15:213:8
09:15 10.6.2018openA3F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)13:712:12
10:00 10.6.2018openA1Východní blok (VB)PeaceEgg + Příbramské Kachny (PEPK)12:612*:10
10:00 10.6.2018openA3Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)13:413:10
10:45 10.6.2018womenB1Terrible Monkeys Women (TMW)F.U.J. Women (FUJW)13:312:11
10:45 10.6.2018womenB23SB Women (3SBW)PeaceEgg Women (PEW)14:811:11
10:45 10.6.2018womenB3Left Overs Women (LOW)Východní blok Women (VBW)10:612:12
11:30 10.6.2018openA1Terrible Monkeys (TM)Létající kapři (LK)15:110:10
11:30 10.6.2018openA23SB (3SB)PeaceEgg + Příbramské Kachny (PEPK)15:513:8
11:30 10.6.2018openA3Východní blok (VB)Left Overs (LO)9:812:13
12:15 10.6.2018womenB1Terrible Monkeys Women (TMW)3SB Women (3SBW)7:811:14
12:15 10.6.2018openA3F.U.J. (FUJ)Rainbow Banana (RB)15:412:11
13:00 10.6.2018womenB1Left Overs Women (LOW)Příbramské Kachny Women (PKW)5:812:11
13:00 10.6.2018womenB3Východní blok Women (VBW)F.U.J. Women (FUJW)15:312:12
Poslat odkaz na e-mail