spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR mix

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
3SB B (3SB B) České Budějovice
Chlupatá žába (CHZ) Slatiňany
Chupacabras (CHUP) Žďár nad Sázavou
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Žlutá Zimnice
2. 3SB A
3. Chlupatá žába
4. Chupacabras
5. Prague Devils
6. Left Overs
7. Terrible Monkeys
8. Kulatá šachovnice
9. PeaceEgg
10. 3SB B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BCHZCHUPKSLOPDTMZZPESkóre
3SB Ax12:12
11*:13
11:1111*:1216:10*12:1173:69
3SB Bx12:1213:1212:910:1111:1112:1170:66
CHZ12:12x11:1310:1212:1314:1311:12
13:11
83:86
CHUP12:12
13:11*
13:11x12:1110:11*13:1012:1285:78
KS11:1112:1311:12x11:12
11:11
10:1012:1378:82
LO12:11*12:1011*:1012:11
11:11
x13:813:1184:72
PD9:1213:1210:138:13x12:12
12:12
9:1173:85
TM11:1013:1410:1012:12
12:12
x12:9*13:1183:78
ZZ10*:1611:1112:11
11:13
11:99*:12x64:72
PE11:1211:1212:1213:1211:1311:13x69:74

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB A (12.16667)
2. Chupacabras (12.14286)
3. Left Overs (12)
4. Chlupatá žába (11.85714)
4. Terrible Monkeys (11.85714)
5. 3SB B (11.66667)
6. PeaceEgg (11.5)
7. Kulatá šachovnice (11.14286)
8. Žlutá Zimnice (10.66667)
9. Prague Devils (10.42857)

Skupiny

AZZCHZPD3SB BTMSkóreBodyPořadí
ZZx13:910:1213:914:1350:4361
CHZ9:13x11:1015:913:1148:4363
PD12:1010:11x14:815:751:3662
3SB B9:139:158:14x8:1434:5605
TM13:1411:137:1514:8x45:5024

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 3. místoZZCHZPDSkóreBodyPořadí
ZZx13:910:1223:2121
CHZ9:13x11:1020:2323
PD12:1010:11x22:2122
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
B3SB AKSCHUPPELOSkóreBodyPořadí
3SB Ax15:615:1011:811:1252:3661
KS6:15x8:1513:107:1434:5424
CHUP10:1515:8x15:510:950:3763
PE8:1110:135:15x12:1535:5405
LO12:1114:79:1015:12x50:4062

Pomocné tabulky pro skupinu B

1 - 3. místo3SB ACHUPLOSkóreBodyPořadí
3SB Ax15:1011:1226:2221
CHUP10:15x10:920:2423
LO12:119:10x21:2122
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas

Play-off

Čtvrtfinále (2. a 3. týmy)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 30.9.2018mixed1Left Overs (LO)Chlupatá žába (CHZ)8:1412:10
09:30 30.9.2018mixed2Prague Devils (PD)Chupacabras (CHUP)10:1510:13
09:30 30.9.2018mixed3Kulatá šachovnice (KS)3SB B (3SB B)15:1212:13
09:30 30.9.2018mixed4Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:913:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:45 30.9.2018mixed13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)13:1211*:13
11:45 30.9.2018mixed2Žlutá Zimnice (ZZ)Chlupatá žába (CHZ)15:1111:13
11:45 30.9.2018mixed3Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:912:12
11:45 30.9.2018mixed4Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:711:11

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 30.9.2018mixed13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1216:10*

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 30.9.2018mixed1Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)12:1413:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 30.9.2018mixed2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:138:13

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 30.9.2018mixed4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)15:1410:10

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:20 30.9.2018mixed33SB B (3SB B)PeaceEgg (PE)10:1512:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:05 29.9.2018mixedB33SB A (3SB A)Kulatá šachovnice (KS)15:611:11
09:05 29.9.2018mixedB4Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)15:512:12
10:20 29.9.2018mixedA3Žlutá Zimnice (ZZ)Chlupatá žába (CHZ)13:912:11
10:20 29.9.2018mixedA4Prague Devils (PD)3SB B (3SB B)14:89:12
11:35 29.9.2018mixedB33SB A (3SB A)Left Overs (LO)11:1211*:12
11:35 29.9.2018mixedB4PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)10:1313:12
12:10 29.9.2018mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)14:139*:12
12:10 29.9.2018mixedA23SB B (3SB B)Chlupatá žába (CHZ)9:1512:12
13:25 29.9.2018mixedB3Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice (KS)15:812:11
13:25 29.9.2018mixedB4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)15:1213:11
14:00 29.9.2018mixedA1Prague Devils (PD)Chlupatá žába (CHZ)10:1113:12
14:00 29.9.2018mixedA2Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)14:811:10
15:15 29.9.2018mixedB33SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)11:812:11
15:15 29.9.2018mixedB4Chupacabras (CHUP)Left Overs (LO)10:910:11*
15:50 29.9.2018mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)3SB B (3SB B)13:911:11
15:50 29.9.2018mixedA2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:712:12
17:05 29.9.2018mixedB33SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)15:1012:12
17:05 29.9.2018mixedB4Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)14:712:11
17:40 29.9.2018mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)10:1211:9
17:40 29.9.2018mixedA2Terrible Monkeys (TM)Chlupatá žába (CHZ)11:1313:14
09:30 30.9.2018mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)1Left Overs (LO)Chlupatá žába (CHZ)8:1412:10
09:30 30.9.2018mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)2Prague Devils (PD)Chupacabras (CHUP)10:1510:13
09:30 30.9.2018mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)3Kulatá šachovnice (KS)3SB B (3SB B)15:1212:13
09:30 30.9.2018mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)4Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:913:11
11:45 30.9.2018mixedSemifinále13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP)13:1211*:13
11:45 30.9.2018mixedSemifinále2Žlutá Zimnice (ZZ)Chlupatá žába (CHZ)15:1111:13
11:45 30.9.2018mixedSemifinále3Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:912:12
11:45 30.9.2018mixedSemifinále4Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:711:11
13:20 30.9.2018mixedO 9. místo33SB B (3SB B)PeaceEgg (PE)10:1512:11
14:00 30.9.2018mixedO 5. místo2Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:138:13
14:00 30.9.2018mixedO 7. místo4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)15:1410:10
14:00 30.9.2018mixedO 3. místo1Chupacabras (CHUP)Chlupatá žába (CHZ)12:1413:11
15:30 30.9.2018mixedFinále13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ)10:1216:10*
Poslat odkaz na e-mail