spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
Kvalifikace na HMČR - Praha , 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Východní Čechy, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Jihozápad, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Morava, 11.12.2021
Juniorské mistrovství ČR Open - spatna liga, 25.09.2021
Juniorské mistrovství ČR Women - spatna liga, 25.09.2021

MČR Mixed Finále

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. Prague Devils A
3. Chupacabras
4. PeaceEgg
5. Left Overs A
6. Terrible Monkeys A
7. Žlutá Zimnice
8. F.U.J. A
9. Chlupatá žába
10. Pražská 7

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB ACHZCHUFUJ APEPD AP7TM AZZ3SB BLO BLO ATRFUJ BARBUFUDTPD BPKRBTM BSkóre
3SB Ax12:11
11:11*
12:1213:13*12:1113:1112:13*85:82
CHZx10:1311:109:1010:1011:1213:1364:68
CHU11:12
11*:11
x13:13
13:11
11:1113:1111:983:78
FUJ A13:10x12:1112:1012:1212:11
11*:10
12:1184:75
PE12:1213:13
11:13
11:12x12:1111:1112:1482:86
PD A13*:1310:1110:1211:12x12:1213:1113:1282:83
P711:1210:911:1111:11x11:1212:10*66:65
TM A11:1310:1011:1312:1214:1212:1212:11x12:994:92
ZZ12:119:1111:12
10:11*
11:13x10:12
12*:14*
75:84
3SB Bx12:10*11:911*:912:119:712:1367:59
LO Bx13:14*12:1312:1112:1212:1311:8*72:71
LO A13*:1213:1311:1212:1310*:129:1212:10
14*:12*
x94:96
TR14*:13x12:1311:1311:1012:1211:1111:13*82:85
FUJ B13:1213:12x11:11*11:13*12:12
12:12
72:72
AR10*:1211:1213:1111*:11x11:1012:1168:67
BUFU9:1110:11x12:1113:1113*:1112:1169:66
DT9:11*12:1213*:1111:12x12:1412:1069:70
PD B12:1212:12
12:12
10:1114:12x12:1272:71
PK11:1213:1211:1211:1312:12x11:1269:73
RB7:98*:1111:1111:13*10:12x10:1257:68
TM B13:1213*:1111:1212:1112:10x61:56

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys B (12.2)
2. 3SB A (12.14286)
3. Prague Devils B (12)
3. F.U.J. B (12)
3. Left Overs B (12)
3. F.U.J. A (12)
4. Chupacabras (11.85714)
5. Terrible Monkeys A (11.75)
5. Left Overs A (11.75)
6. Trubky (11.71429)
6. Prague Devils A (11.71429)
6. PeaceEgg (11.71429)
7. Příbramské Kachny (11.5)
7. Dream Team B (11.5)
7. BUFU (11.5)
8. Atrofované ruce (11.33333)
9. 3SB B (11.16667)
10. Pražská 7 (11)
11. Žlutá Zimnice (10.71429)
12. Chlupatá žába (10.66667)
13. (10)
14. Rainbow Banana (9.5)

Skupiny

AZZCHZPD ALO AFUJ ASkóreBodyPořadí
ZZx15:714:1515:1215:1459:4862
CHZ7:15x2:1512:1513:1234:5725
PD A15:1415:2x15:715:860:3181
LO A12:1515:127:15x11:1545:5724
FUJ A14:1512:138:1515:11x49:5423

Pomocné tabulky pro skupinu A

3 - 5. místoCHZLO AFUJ ASkóreBodyPořadí
CHZx12:1513:1225:2723
LO A15:12x11:1526:2722
FUJ A12:1315:11x27:2421
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
B3SB ACHUTM APEP7SkóreBodyPořadí
3SB Ax15:615:915:715:560:2781
CHU6:15x15:118:1515:1344:5443
TM A9:1511:15x14:1515:1149:5624
PE7:1515:815:14x15:652:4362
P75:1513:1511:156:15x35:6005
C3SB BTM BPKSkóreBodyPořadí
3SB Bx9:119:718:1822
TM B11:9x11:1022:1941
PK7:910:11x17:2003
DRBDTTRBUFUSkóreBodyPořadí
RBx12:910:96:828:2642
DT9:12x10:1311:830:3324
TR9:1013:10x7:829:2823
BUFU8:68:118:7x24:2441

Pomocné tabulky pro skupinu D

1 - 2. místoRBBUFUSkóreBodyPořadí
RBx6:86:802
BUFU8:6x8:621
3 - 4. místoDTTRSkóreBodyPořadí
DTx10:1310:1302
TR13:10x13:1021
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
ELO BPD BFUJ BARSkóreBodyPořadí
LO Bx12:711:96:929:2542
PD B7:12x7:125:1519:3904
FUJ B9:1112:7x6:1427:3223
AR9:615:514:6x38:1761
Lower Pool (2. liga, 9.-11.)PD BFUJ BDTSkóreBodyPořadí
PD Bx7:910:1117:2003
FUJ B9:7x15:1524:2231
DT11:1015:15x26:2532

Pomocné tabulky pro skupinu Lower Pool (2. liga, 9.-11.)

1 - 2. místoFUJ BDTSkóreBodyPořadí
FUJ Bx15:1515:1511
DT15:15x15:1512
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Předčtvrtfinále (4. a 5. týmy)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 2.6.2019mixed1Terrible Monkeys A (TM A)Chlupatá žába (CHZ)15:410:10
08:00 2.6.2019mixed2Left Overs A (LO A)Pražská 7 (P7)15:810*:12

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 2.6.2019mixed3PeaceEgg (PE)F.U.J. A (FUJ A)15:1011:12
08:00 2.6.2019mixed4Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHU)13:149:11
10:20 2.6.2019mixed1Prague Devils A (PD A)Terrible Monkeys A (TM A)15:1212:12
10:20 2.6.2019mixed23SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)15:812:13*

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:40 2.6.2019mixed1Prague Devils A (PD A)PeaceEgg (PE)15:911:12
12:40 2.6.2019mixed23SB A (3SB A)Chupacabras (CHU)15:811:11*
12:40 2.6.2019mixed3Terrible Monkeys A (TM A)F.U.J. A (FUJ A)15:1412:12
12:40 2.6.2019mixed4Left Overs A (LO A)Žlutá Zimnice (ZZ)15:1114*:12*

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 2.6.2019mixed1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)13:1513*:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 2.6.2019mixed2PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHU)9:1311:13

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 2.6.2019mixed3Terrible Monkeys A (TM A)Left Overs A (LO A)9:1312:9

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 2.6.2019mixed3F.U.J. A (FUJ A)Žlutá Zimnice (ZZ)14:1511*:10

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 2.6.2019mixed3Chlupatá žába (CHZ)Pražská 7 (P7)14:129:10

Předčtvrtfinále (2.liga)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:10 1.6.2019mixed5Prague Devils B (PD B)Příbramské Kachny (PK)7:1212:12
18:15 1.6.2019mixed5Dream Team B (DT)3SB B (3SB B)9:129:11*
18:15 1.6.2019mixed6Trubky (TR)F.U.J. B (FUJ B)12:612:13

Čtvrtfinále (2. liga)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 2.6.2019mixed5Terrible Monkeys B (TM B)Trubky (TR)10:1113*:11
08:30 2.6.2019mixed6Left Overs B (LO B)Rainbow Banana (RB)10:711:8*
09:35 2.6.2019mixed5BUFU (BUFU)Příbramské Kachny (PK)9:1013:11
09:35 2.6.2019mixed6Atrofované ruce (AR)3SB B (3SB B)10:710*:12

Semifinále (2. liga)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:45 2.6.2019mixed5Trubky (TR)Left Overs B (LO B)13:714*:13
11:45 2.6.2019mixed6Příbramské Kachny (PK)Atrofované ruce (AR)6:1111:12
12:50 2.6.2019mixed5Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana (RB)9:1012:10
12:50 2.6.2019mixed6BUFU (BUFU)3SB B (3SB B)7:109:11

Finále (2. liga)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:05 2.6.2019mixed5Trubky (TR)Atrofované ruce (AR)9:1011:13

O 3. místo (2. liga)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:55 2.6.2019mixed6Příbramské Kachny (PK)Left Overs B (LO B)10:613:12

O 5. místo (2. liga)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 2.6.2019mixed5Rainbow Banana (RB)3SB B (3SB B)9:117:9

O 7. místo (2. liga)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 2.6.2019mixed6Terrible Monkeys B (TM B)BUFU (BUFU)11:1011:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
00:00 1.6.2019 () ()-:-10:10
08:30 1.6.2019mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)Chlupatá žába (CHZ)15:712:11
08:30 1.6.2019mixedA2Prague Devils A (PD A)Left Overs A (LO A)15:713:12
08:30 1.6.2019mixedB33SB A (3SB A)Chupacabras (CHU)15:612:11
08:30 1.6.2019mixedB4Terrible Monkeys A (TM A)PeaceEgg (PE)14:1514:12
08:30 1.6.2019mixedC53SB B (3SB B)Terrible Monkeys B (TM B)9:1112:13
08:30 1.6.2019mixedD6Rainbow Banana (RB)Dream Team B (DT)12:910:12
09:35 1.6.2019mixedD5Trubky (TR)BUFU (BUFU)7:811:10
09:35 1.6.2019mixedE6Left Overs B (LO B)Prague Devils B (PD B)12:712:12
10:40 1.6.2019mixedE5F.U.J. B (FUJ B)Atrofované ruce (AR)6:1411:11*
10:40 1.6.2019mixedC63SB B (3SB B)Příbramské Kachny (PK)9:712:11
10:50 1.6.2019mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils A (PD A)14:1511:13
10:50 1.6.2019mixedA2Chlupatá žába (CHZ)F.U.J. A (FUJ A)13:1210:13
10:50 1.6.2019mixedB33SB A (3SB A)Terrible Monkeys A (TM A)15:913:11
10:50 1.6.2019mixedB4Chupacabras (CHU)Pražská 7 (P7)15:1311:11
11:45 1.6.2019mixedD5Trubky (TR)Rainbow Banana (RB)9:1011:11
11:45 1.6.2019mixedD6BUFU (BUFU)Dream Team B (DT)8:1112:11
12:50 1.6.2019mixedE5F.U.J. B (FUJ B)Left Overs B (LO B)9:1113:12
12:50 1.6.2019mixedE6Atrofované ruce (AR)Prague Devils B (PD B)15:511:10
13:10 1.6.2019mixedA1Prague Devils A (PD A)F.U.J. A (FUJ A)15:810:12
13:10 1.6.2019mixedB2Terrible Monkeys A (TM A)Pražská 7 (P7)15:1112:11
13:10 1.6.2019mixedB33SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)15:712:12
13:10 1.6.2019mixedA4Žlutá Zimnice (ZZ)Left Overs A (LO A)15:1210:12
13:55 1.6.2019mixedC5Terrible Monkeys B (TM B)Příbramské Kachny (PK)11:1012:11
13:55 1.6.2019mixedD6BUFU (BUFU)Rainbow Banana (RB)8:613*:11
15:00 1.6.2019mixedE5F.U.J. B (FUJ B)Prague Devils B (PD B)12:712:12
15:00 1.6.2019mixedE6Atrofované ruce (AR)Left Overs B (LO B)9:611:12
15:30 1.6.2019mixedB1Chupacabras (CHU)Terrible Monkeys A (TM A)15:1113:11
15:30 1.6.2019mixedB2PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)15:611:11
15:30 1.6.2019mixedA3Left Overs A (LO A)F.U.J. A (FUJ A)11:1511:12
15:30 1.6.2019mixedA4Chlupatá žába (CHZ)Prague Devils A (PD A)2:1511:10
16:05 1.6.2019mixedD5Trubky (TR)Dream Team B (DT)13:1012:12
17:10 1.6.2019mixedPředčtvrtfinále (2.liga)5Prague Devils B (PD B)Příbramské Kachny (PK)7:1212:12
17:50 1.6.2019mixedB13SB A (3SB A)Pražská 7 (P7)15:512:11
17:50 1.6.2019mixedB2Chupacabras (CHU)PeaceEgg (PE)8:1513:13
17:50 1.6.2019mixedA3Chlupatá žába (CHZ)Left Overs A (LO A)12:1513:13
17:50 1.6.2019mixedA4Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. A (FUJ A)15:1411:12
18:15 1.6.2019mixedPředčtvrtfinále (2.liga)5Dream Team B (DT)3SB B (3SB B)9:129:11*
18:15 1.6.2019mixedPředčtvrtfinále (2.liga)6Trubky (TR)F.U.J. B (FUJ B)12:612:13
08:00 2.6.2019mixedPředčtvrtfinále (4. a 5. týmy)1Terrible Monkeys A (TM A)Chlupatá žába (CHZ)15:410:10
08:00 2.6.2019mixedPředčtvrtfinále (4. a 5. týmy)2Left Overs A (LO A)Pražská 7 (P7)15:810*:12
08:00 2.6.2019mixedČtvrtfinále3PeaceEgg (PE)F.U.J. A (FUJ A)15:1011:12
08:00 2.6.2019mixedČtvrtfinále4Žlutá Zimnice (ZZ)Chupacabras (CHU)13:149:11
08:30 2.6.2019mixedČtvrtfinále (2. liga)5Terrible Monkeys B (TM B)Trubky (TR)10:1113*:11
08:30 2.6.2019mixedČtvrtfinále (2. liga)6Left Overs B (LO B)Rainbow Banana (RB)10:711:8*
09:35 2.6.2019mixedČtvrtfinále (2. liga)5BUFU (BUFU)Příbramské Kachny (PK)9:1013:11
09:35 2.6.2019mixedČtvrtfinále (2. liga)6Atrofované ruce (AR)3SB B (3SB B)10:710*:12
10:20 2.6.2019mixedČtvrtfinále1Prague Devils A (PD A)Terrible Monkeys A (TM A)15:1212:12
10:20 2.6.2019mixedČtvrtfinále23SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)15:812:13*
10:20 2.6.2019mixedO 9. místo3Chlupatá žába (CHZ)Pražská 7 (P7)14:129:10
10:40 2.6.2019mixedLower Pool (2. liga, 9.-11.)5Prague Devils B (PD B)F.U.J. B (FUJ B)7:912:12
11:45 2.6.2019mixedSemifinále (2. liga)5Trubky (TR)Left Overs B (LO B)13:714*:13
11:45 2.6.2019mixedSemifinále (2. liga)6Příbramské Kachny (PK)Atrofované ruce (AR)6:1111:12
12:40 2.6.2019mixedSemifinále1Prague Devils A (PD A)PeaceEgg (PE)15:911:12
12:40 2.6.2019mixedSemifinále23SB A (3SB A)Chupacabras (CHU)15:811:11*
12:40 2.6.2019mixedSemifinále3Terrible Monkeys A (TM A)F.U.J. A (FUJ A)15:1412:12
12:40 2.6.2019mixedSemifinále4Left Overs A (LO A)Žlutá Zimnice (ZZ)15:1114*:12*
12:50 2.6.2019mixedSemifinále (2. liga)5Terrible Monkeys B (TM B)Rainbow Banana (RB)9:1012:10
12:50 2.6.2019mixedSemifinále (2. liga)6BUFU (BUFU)3SB B (3SB B)7:109:11
13:55 2.6.2019mixedLower Pool (2. liga, 9.-11.)5Prague Devils B (PD B)Dream Team B (DT)10:1114:12
13:55 2.6.2019mixedO 3. místo (2. liga)6Příbramské Kachny (PK)Left Overs B (LO B)10:613:12
15:00 2.6.2019mixedO 3. místo2PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHU)9:1311:13
15:00 2.6.2019mixedO 5. místo3Terrible Monkeys A (TM A)Left Overs A (LO A)9:1312:9
15:00 2.6.2019mixedO 7. místo3F.U.J. A (FUJ A)Žlutá Zimnice (ZZ)14:1511*:10
15:00 2.6.2019mixedO 5. místo (2. liga)5Rainbow Banana (RB)3SB B (3SB B)9:117:9
15:00 2.6.2019mixedO 7. místo (2. liga)6Terrible Monkeys B (TM B)BUFU (BUFU)11:1011:12
16:00 2.6.2019mixedFinále1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)13:1513*:13
16:05 2.6.2019mixedFinále (2. liga)5Trubky (TR)Atrofované ruce (AR)9:1011:13
16:05 2.6.2019mixedLower Pool (2. liga, 9.-11.)6F.U.J. B (FUJ B)Dream Team B (DT)15:1511:13*
Poslat odkaz na e-mail