Spirit | 3SB | AT A | AT B | CHUP | FUJ | FRK | FA | JE | LK | PD | P7 A | P7 B | RB | NK | TM | ZZ | LDC | Skóre |
3SB | x | 10:11 | 12:9 | 12:11 | 10:11 | 12:13 | 11:12 | 13:10 11:12 | 11:11 | 102:100 | ||||||||
AT A | 11:10 | x | 11:11 | 11*:12 | 10:11 | 10:10 | 0:10 | 11:10 13:13 | 10:11 | 87:98 | ||||||||
AT B | 9:12 | x | 11:11 | 12:11 | 12:12 | 11:10 | 12:11 | 0:10 12:11 | 79:88 | |||||||||
CHUP | 11:11 | x | 12:11 | 12:11 | 11:12 | 12:11 | 12:13 | 70:69 | ||||||||||
FUJ | 11:12 | 12:11* | 11:11 | x | 12:11 | 12:10 | 0:11 | 12:12 | 10:12 | 80:90 | ||||||||
FRK | 11:10 | x | 12:12 | 12:11 12:12 | 10:13 | 12:12 | 69:70 | |||||||||||
FA | 11:12 | 11:12 | 11:12 | x | 10:11 | 0:0 | 10:11 9:12 | 0:10 | 62:80 | |||||||||
JE | 11:10 | 10:10 | 12:12 | x | 10:12 | 13:13 | 0:11 | 12:12 | 68:80 | |||||||||
LK | 13:12 | 11:12 | 12:12 | 11:10 | x | 11:10 | 11:10 | 69:66 | ||||||||||
PD | 11:12 12:12 | 0:0 | 12:10 | x | 12:11 12:11 | 13:11 | 72:67 | |||||||||||
P7 A | 10:11 | 12:11 | 13:13 | x | 0:13 | 12:13 | 11:12 | 58:73 | ||||||||||
P7 B | 11:12 | 11:12 | 10:12 | 11:10 12:9 | 10:11 | x | 0:11 | 0:0 | 65:77 | |||||||||
RB | 10:0 | 10:0 11:12 | 11:0 | 10:0 | 11:0 | 13:0 | 11:0 | x | 87:12 | |||||||||
NK | 13:10 | 10:11 | 11:12 11:12 | 0:0 | x | 11:12 | 12:11 | 68:68 | ||||||||||
TM | 12:11 | 12:12 | 11:13 | 13:12 | 12:11 | x | 11:12 | 71:71 | ||||||||||
ZZ | 10:13 12:11 | 10:11 13:13 | 12:12 | 12:11 | 11:12 | x | 11:13 | 91:96 | ||||||||||
LDC | 11:11 | 11:10 | 13:12 | 12:10 | 12:12 | 12:11 | 13:11 | x | 84:77 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:10 3.8.2019 | mixed | 1 | SK Sporting Příbram (NK) | Pražská 7 B (P7 B) | 10:8 | 0:0 |
17:10 3.8.2019 | mixed | 2 | Rainbow Banana (RB) | Atrofované ruce A (AT A) | 11:12 | 10:0 |
17:45 3.8.2019 | mixed | 1 | Frozen Angels (FA) | Prague Devils (PD) | 6:12 | 0:0 |
17:45 3.8.2019 | mixed | 2 | 3SB (3SB) | Atrofované ruce B (AT B) | 11:9 | 12:9 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
18:20 3.8.2019 | mixed | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | SK Sporting Příbram (NK) | 11:7 | 11:12 |
18:20 3.8.2019 | mixed | 2 | Frkot (FRK) | Atrofované ruce A (AT A) | 7:15 | 11:10 |
18:55 3.8.2019 | mixed | 1 | jElita (JE) | Prague Devils (PD) | 12:8 | 10:12 |
18:55 3.8.2019 | mixed | 2 | Létající kapři (LK) | 3SB (3SB) | 9:12 | 13:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:00 4.8.2019 | mixed | 1 | Chupacabras (CHUP) | Atrofované ruce A (AT A) | 15:8 | 11:11 |
09:35 4.8.2019 | mixed | 1 | LDC (LDC) | jElita (JE) | 14:10 | 12:12 |
10:10 4.8.2019 | mixed | 1 | Pražská 7 A (P7 A) | Žlutá Zimnice (ZZ) | 11:10 | 11:12 |
10:45 4.8.2019 | mixed | 1 | Terrible Monkeys (TM) | 3SB (3SB) | 9:8 | 12:11 |
11:20 4.8.2019 | mixed | 2 | Frkot (FRK) | Létající kapři (LK) | 7:11 | 12:12 |
11:55 4.8.2019 | mixed | 2 | SK Sporting Příbram (NK) | Prague Devils (PD) | 12:11 | 11:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
11:20 4.8.2019 | mixed | 1 | Atrofované ruce A (AT A) | jElita (JE) | 7:10 | 10:10 |
11:55 4.8.2019 | mixed | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | 3SB (3SB) | 8:9 | 12:11 |
12:30 4.8.2019 | mixed | 1 | Pražská 7 A (P7 A) | Terrible Monkeys (TM) | 9:6 | 12:13 |
13:05 4.8.2019 | mixed | 1 | Chupacabras (CHUP) | LDC (LDC) | 10:9 | 12:13 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
13:40 4.8.2019 | mixed | 1 | Frkot (FRK) | Prague Devils (PD) | 9:10 | 12:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:25 4.8.2019 | mixed | 1 | Létající kapři (LK) | SK Sporting Příbram (NK) | 6:10 | 11:10 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:50 4.8.2019 | mixed | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Atrofované ruce A (AT A) | 10:8 | 13:13 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
15:25 4.8.2019 | mixed | 1 | 3SB (3SB) | jElita (JE) | 10:11 | 10:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:00 4.8.2019 | mixed | 1 | Terrible Monkeys (TM) | LDC (LDC) | 8:10 | 11:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:35 4.8.2019 | mixed | 1 | Pražská 7 A (P7 A) | Chupacabras (CHUP) | 0:1 | 12:11 |
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:00 3.8.2019 | mixed | A | 1 | Chupacabras (CHUP) | Létající kapři (LK) | 10:6 | 12:11 |
09:00 3.8.2019 | mixed | B | 2 | Pražská 7 A (P7 A) | Atrofované ruce B (AT B) | 15:6 | 10:11 |
09:35 3.8.2019 | mixed | C | 1 | Terrible Monkeys (TM) | SK Sporting Příbram (NK) | 14:3 | 12:11 |
09:35 3.8.2019 | mixed | D | 2 | LDC (LDC) | F.U.J. (FUJ) | 15:5 | 12:10 |
10:10 3.8.2019 | mixed | A | 1 | Frozen Angels (FA) | Pražská 7 B (P7 B) | 2:14 | 10:11 |
10:10 3.8.2019 | mixed | D | 2 | Atrofované ruce A (AT A) | Žlutá Zimnice (ZZ) | 7:14 | 11:10 |
10:45 3.8.2019 | mixed | C | 1 | Prague Devils (PD) | Frkot (FRK) | 10:11 | 11:12 |
10:45 3.8.2019 | mixed | B | 2 | Rainbow Banana (RB) | jElita (JE) | 8:15 | 11:0 |
11:20 3.8.2019 | mixed | A | 1 | Chupacabras (CHUP) | Frozen Angels (FA) | 13:10 | 12:11 |
11:20 3.8.2019 | mixed | D | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ) | 3SB (3SB) | 11:10 | 10:13 |
11:55 3.8.2019 | mixed | C | 1 | SK Sporting Příbram (NK) | Prague Devils (PD) | 8:9 | 11:12 |
11:55 3.8.2019 | mixed | D | 2 | Atrofované ruce A (AT A) | F.U.J. (FUJ) | 10:6 | 11*:12 |
12:30 3.8.2019 | mixed | A | 1 | Létající kapři (LK) | Pražská 7 B (P7 B) | 10:6 | 11:10 |
12:30 3.8.2019 | mixed | B | 2 | Pražská 7 A (P7 A) | Rainbow Banana (RB) | 15:7 | 0:13 |
13:05 3.8.2019 | mixed | C | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Frkot (FRK) | 11:7 | 12:12 |
13:05 3.8.2019 | mixed | D | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ) | LDC (LDC) | 12:14 | 11:13 |
13:40 3.8.2019 | mixed | A | 1 | Chupacabras (CHUP) | Pražská 7 B (P7 B) | 11:5 | 12:11 |
13:40 3.8.2019 | mixed | D | 2 | Atrofované ruce A (AT A) | 3SB (3SB) | 4:11 | 11:10 |
14:15 3.8.2019 | mixed | C | 1 | SK Sporting Příbram (NK) | Frkot (FRK) | 8:9 | 13:10 |
14:15 3.8.2019 | mixed | B | 2 | Pražská 7 A (P7 A) | jElita (JE) | 15:8 | 13:13 |
14:50 3.8.2019 | mixed | A | 1 | Létající kapři (LK) | Frozen Angels (FA) | 15:5 | 11:10 |
14:50 3.8.2019 | mixed | D | 2 | LDC (LDC) | 3SB (3SB) | 13:10 | 11:11 |
15:25 3.8.2019 | mixed | B | 1 | Atrofované ruce B (AT B) | Rainbow Banana (RB) | 8:9 | 0:10 |
15:25 3.8.2019 | mixed | D | 2 | Žlutá Zimnice (ZZ) | F.U.J. (FUJ) | 14:9 | 12:12 |
16:00 3.8.2019 | mixed | C | 1 | Terrible Monkeys (TM) | Prague Devils (PD) | 13:6 | 11:13 |
16:00 3.8.2019 | mixed | D | 2 | Atrofované ruce A (AT A) | LDC (LDC) | 6:13 | 10:11 |
16:35 3.8.2019 | mixed | B | 1 | Atrofované ruce B (AT B) | jElita (JE) | 9:11 | 12:12 |
16:35 3.8.2019 | mixed | D | 2 | 3SB (3SB) | F.U.J. (FUJ) | 13:8 | 12:11 |
17:10 3.8.2019 | mixed | Baráž | 1 | SK Sporting Příbram (NK) | Pražská 7 B (P7 B) | 10:8 | 0:0 |
17:10 3.8.2019 | mixed | Baráž | 2 | Rainbow Banana (RB) | Atrofované ruce A (AT A) | 11:12 | 10:0 |
17:45 3.8.2019 | mixed | Baráž | 1 | Frozen Angels (FA) | Prague Devils (PD) | 6:12 | 0:0 |
17:45 3.8.2019 | mixed | Baráž | 2 | 3SB (3SB) | Atrofované ruce B (AT B) | 11:9 | 12:9 |
18:20 3.8.2019 | mixed | Baráž o čtvrtfinále | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | SK Sporting Příbram (NK) | 11:7 | 11:12 |
18:20 3.8.2019 | mixed | Baráž o čtvrtfinále | 2 | Frkot (FRK) | Atrofované ruce A (AT A) | 7:15 | 11:10 |
18:55 3.8.2019 | mixed | Baráž o čtvrtfinále | 1 | jElita (JE) | Prague Devils (PD) | 12:8 | 10:12 |
18:55 3.8.2019 | mixed | Baráž o čtvrtfinále | 2 | Létající kapři (LK) | 3SB (3SB) | 9:12 | 13:12 |
09:00 4.8.2019 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Chupacabras (CHUP) | Atrofované ruce A (AT A) | 15:8 | 11:11 |
09:00 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Frozen Angels (FA) | Rainbow Banana (RB) | 7:12 | 0:10 |
09:35 4.8.2019 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | LDC (LDC) | jElita (JE) | 14:10 | 12:12 |
09:35 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Pražská 7 B (P7 B) | Atrofované ruce B (AT B) | 8:13 | 11:12 |
10:10 4.8.2019 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Pražská 7 A (P7 A) | Žlutá Zimnice (ZZ) | 11:10 | 11:12 |
10:10 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Rainbow Banana (RB) | F.U.J. (FUJ) | 9:8 | 11:0 |
10:45 4.8.2019 | mixed | Čtvrtfinále | 1 | Terrible Monkeys (TM) | 3SB (3SB) | 9:8 | 12:11 |
10:45 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Frozen Angels (FA) | Atrofované ruce B (AT B) | 7:15 | 11:12 |
11:20 4.8.2019 | mixed | Semifinále | 1 | Atrofované ruce A (AT A) | jElita (JE) | 7:10 | 10:10 |
11:20 4.8.2019 | mixed | Čtvrtfinále | 2 | Frkot (FRK) | Létající kapři (LK) | 7:11 | 12:12 |
11:55 4.8.2019 | mixed | Semifinále | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | 3SB (3SB) | 8:9 | 12:11 |
11:55 4.8.2019 | mixed | Čtvrtfinále | 2 | SK Sporting Příbram (NK) | Prague Devils (PD) | 12:11 | 11:12 |
12:30 4.8.2019 | mixed | Semifinále | 1 | Pražská 7 A (P7 A) | Terrible Monkeys (TM) | 9:6 | 12:13 |
12:30 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Frozen Angels (FA) | F.U.J. (FUJ) | 12:11 | 11:12 |
13:05 4.8.2019 | mixed | Semifinále | 1 | Chupacabras (CHUP) | LDC (LDC) | 10:9 | 12:13 |
13:05 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Rainbow Banana (RB) | Pražská 7 B (P7 B) | 11:5 | 11:0 |
13:40 4.8.2019 | mixed | O 11. místo | 1 | Frkot (FRK) | Prague Devils (PD) | 9:10 | 12:12 |
14:15 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Atrofované ruce B (AT B) | F.U.J. (FUJ) | 7:11 | 11:11 |
14:25 4.8.2019 | mixed | O 9. místo | 1 | Létající kapři (LK) | SK Sporting Příbram (NK) | 6:10 | 11:10 |
14:50 4.8.2019 | mixed | O 7. místo | 1 | Žlutá Zimnice (ZZ) | Atrofované ruce A (AT A) | 10:8 | 13:13 |
14:50 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Frozen Angels (FA) | Pražská 7 B (P7 B) | 10:9 | 9:12 |
15:20 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Rainbow Banana (RB) | Atrofované ruce B (AT B) | 12:11 | 11:12 |
15:25 4.8.2019 | mixed | O 5. místo | 1 | 3SB (3SB) | jElita (JE) | 10:11 | 10:11 |
15:55 4.8.2019 | mixed | 13-17.místo (Lower Pool) | 2 | Pražská 7 B (P7 B) | F.U.J. (FUJ) | 12:8 | 10:12 |
16:00 4.8.2019 | mixed | O 3. místo | 1 | Terrible Monkeys (TM) | LDC (LDC) | 8:10 | 11:12 |
16:35 4.8.2019 | mixed | O 1. místo | 1 | Pražská 7 A (P7 A) | Chupacabras (CHUP) | 0:1 | 12:11 |