spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Plážové MČR Mix

Aktuální zápasy

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 3.8.2019mixedB2Pražská 7 A (P7 A)Atrofované ruce B (AT B)0:0-:-

Skupiny

ACHUPLKFAP7 BSkóreBodyPořadí
CHUPx10:610:62
LK6:10x6:100
FAx2:142:140
P7 B14:2x14:22

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 2. místoCHUPP7 BSkóreBodyPořadí
CHUPx0
P7 Bx0
3 - 4. místoLKFASkóreBodyPořadí
LKx0
FAx0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BP7 AAT BRBJESkóreBodyPořadí
P7 Ax0
AT Bx0
RBx0
JEx0
CTMNKPDFRKSkóreBodyPořadí
TMx14:314:321
NK3:14x3:140
PDx0
FRKx0

Pomocné tabulky pro skupinu C

2 - 4. místoNKPDFRKSkóreBodyPořadí
NKx0
PDx0
FRKx0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
DLDCFUJAT AZZ3SBSkóreBodyPořadí
LDCx0
FUJx0
AT Ax0
ZZx0
3SBx0
o 13-17. místoFARBP7 BAT BFUJSkóreBodyPořadí
FAx7:1210:97:1512:1136:4743
RB12:7x11:512:119:844:3181
P7 B9:105:11x8:1312:834:4224
AT B15:711:1213:8x7:1146:3842
FUJ11:128:98:1211:7x38:4025

Pomocné tabulky pro skupinu o 13-17. místo

2 - 3. místoFAAT BSkóreBodyPořadí
FAx7:157:1502
AT B15:7x15:721
4 - 5. místoP7 BFUJSkóreBodyPořadí
P7 Bx12:812:821
FUJ8:12x8:1202
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Baráž

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:10 3.8.2019mixed2Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-
17:45 3.8.2019mixed23SB (3SB)Atrofované ruce B (AT B)-:--:-
19:20 5.8.2019mixed1Pražská 7 B (P7 B)SK Sporting Příbram (NK)-:--:-
19:21 5.8.2019mixed1Prague Devils (PD)Frozen Angels (FA)-:--:-

Baráž o čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
18:20 3.8.2019mixed1Žlutá Zimnice (ZZ)SK Sporting Příbram (NK)-:--:-
18:20 3.8.2019mixed2Frkot (FRK)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-
18:55 3.8.2019mixed1jElita (JE)Prague Devils (PD)-:--:-
18:55 3.8.2019mixed2Létající kapři (LK)3SB (3SB)-:--:-

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 4.8.2019mixed1Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-
09:35 4.8.2019mixed1L.D.C (LDC)jElita (JE)-:--:-
10:10 4.8.2019mixed1Pražská 7 A (P7 A)Žlutá Zimnice (ZZ)-:--:-
10:45 4.8.2019mixed1Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)-:--:-
11:20 4.8.2019mixed2Frkot (FRK)Létající kapři (LK)-:--:-
11:55 4.8.2019mixed2SK Sporting Příbram (NK)Prague Devils (PD)-:--:-

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:20 4.8.2019mixed1Atrofované ruce A (AT A)jElita (JE)-:--:-
11:55 4.8.2019mixed1Žlutá Zimnice (ZZ)3SB (3SB)-:--:-
12:30 4.8.2019mixed1Pražská 7 A (P7 A)Terrible Monkeys (TM)-:--:-
13:05 4.8.2019mixed1Chupacabras (CHUP)L.D.C (LDC)-:--:-

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:40 4.8.2019mixed1Frkot (FRK)Prague Devils (PD)-:--:-

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:25 4.8.2019mixed1Létající kapři (LK)SK Sporting Příbram (NK)-:--:-

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 4.8.2019mixed1Žlutá Zimnice (ZZ)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 4.8.2019mixed13SB (3SB)jElita (JE)-:--:-

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 4.8.2019mixed1Terrible Monkeys (TM)L.D.C (LDC)-:--:-

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:35 4.8.2019mixed1Pražská 7 A (P7 A)Chupacabras (CHUP)-:--:-

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 3.8.2019mixedA1Chupacabras (CHUP)Létající kapři (LK)10:6-:-
09:00 3.8.2019mixedB2Pražská 7 A (P7 A)Atrofované ruce B (AT B)0:0-:-
09:35 3.8.2019mixedC1Terrible Monkeys (TM)SK Sporting Příbram (NK)14:3-:-
09:35 3.8.2019mixedD2L.D.C (LDC)F.U.J. (FUJ)-:--:-
10:10 3.8.2019mixedA1Frozen Angels (FA)Pražská 7 B (P7 B)2:14-:-
10:10 3.8.2019mixedD2Atrofované ruce A (AT A)Žlutá Zimnice (ZZ)-:--:-
10:45 3.8.2019mixedC1Prague Devils (PD)Frkot (FRK)-:--:-
10:45 3.8.2019mixedB2Rainbow Banana (RB)jElita (JE)-:--:-
11:20 3.8.2019mixedA1Chupacabras (CHUP)Frozen Angels (FA)-:--:-
11:20 3.8.2019mixedD2Žlutá Zimnice (ZZ)3SB (3SB)-:--:-
11:55 3.8.2019mixedC1SK Sporting Příbram (NK)Prague Devils (PD)-:--:-
11:55 3.8.2019mixedD2Atrofované ruce A (AT A)F.U.J. (FUJ)-:--:-
12:30 3.8.2019mixedA1Létající kapři (LK)Pražská 7 B (P7 B)-:--:-
12:30 3.8.2019mixedB2Pražská 7 A (P7 A)Rainbow Banana (RB)-:--:-
13:05 3.8.2019mixedC1Terrible Monkeys (TM)Frkot (FRK)-:--:-
13:05 3.8.2019mixedD2Žlutá Zimnice (ZZ)L.D.C (LDC)-:--:-
13:40 3.8.2019mixedA1Chupacabras (CHUP)Pražská 7 B (P7 B)-:--:-
13:40 3.8.2019mixedD2Atrofované ruce A (AT A)3SB (3SB)-:--:-
14:15 3.8.2019mixedC1SK Sporting Příbram (NK)Frkot (FRK)-:--:-
14:15 3.8.2019mixedB2Pražská 7 A (P7 A)jElita (JE)-:--:-
14:50 3.8.2019mixedA1Létající kapři (LK)Frozen Angels (FA)-:--:-
14:50 3.8.2019mixedD2L.D.C (LDC)3SB (3SB)-:--:-
15:25 3.8.2019mixedB1Atrofované ruce B (AT B)Rainbow Banana (RB)-:--:-
15:25 3.8.2019mixedD2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)-:--:-
16:00 3.8.2019mixedC1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)-:--:-
16:00 3.8.2019mixedD2Atrofované ruce A (AT A)L.D.C (LDC)-:--:-
16:35 3.8.2019mixedB1Atrofované ruce B (AT B)jElita (JE)-:--:-
16:35 3.8.2019mixedD23SB (3SB)F.U.J. (FUJ)-:--:-
17:10 3.8.2019mixedBaráž2Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-
17:45 3.8.2019mixedBaráž23SB (3SB)Atrofované ruce B (AT B)-:--:-
18:20 3.8.2019mixedBaráž o čtvrtfinále1Žlutá Zimnice (ZZ)SK Sporting Příbram (NK)-:--:-
18:20 3.8.2019mixedBaráž o čtvrtfinále2Frkot (FRK)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-
18:55 3.8.2019mixedBaráž o čtvrtfinále1jElita (JE)Prague Devils (PD)-:--:-
18:55 3.8.2019mixedBaráž o čtvrtfinále2Létající kapři (LK)3SB (3SB)-:--:-
09:00 4.8.2019mixedČtvrtfinále1Chupacabras (CHUP)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-
09:00 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Frozen Angels (FA)Rainbow Banana (RB)7:12-:-
09:35 4.8.2019mixedČtvrtfinále1L.D.C (LDC)jElita (JE)-:--:-
09:35 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Pražská 7 B (P7 B)Atrofované ruce B (AT B)8:13-:-
10:10 4.8.2019mixedČtvrtfinále1Pražská 7 A (P7 A)Žlutá Zimnice (ZZ)-:--:-
10:10 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Rainbow Banana (RB)F.U.J. (FUJ)9:8-:-
10:45 4.8.2019mixedČtvrtfinále1Terrible Monkeys (TM)3SB (3SB)-:--:-
10:45 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Frozen Angels (FA)Atrofované ruce B (AT B)7:15-:-
11:20 4.8.2019mixedSemifinále1Atrofované ruce A (AT A)jElita (JE)-:--:-
11:20 4.8.2019mixedČtvrtfinále2Frkot (FRK)Létající kapři (LK)-:--:-
11:55 4.8.2019mixedSemifinále1Žlutá Zimnice (ZZ)3SB (3SB)-:--:-
11:55 4.8.2019mixedČtvrtfinále2SK Sporting Příbram (NK)Prague Devils (PD)-:--:-
12:30 4.8.2019mixedSemifinále1Pražská 7 A (P7 A)Terrible Monkeys (TM)-:--:-
12:30 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Frozen Angels (FA)F.U.J. (FUJ)12:11-:-
13:05 4.8.2019mixedSemifinále1Chupacabras (CHUP)L.D.C (LDC)-:--:-
13:05 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Rainbow Banana (RB)Pražská 7 B (P7 B)11:5-:-
13:40 4.8.2019mixedO 11. místo1Frkot (FRK)Prague Devils (PD)-:--:-
14:15 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Atrofované ruce B (AT B)F.U.J. (FUJ)7:11-:-
14:25 4.8.2019mixedO 9. místo1Létající kapři (LK)SK Sporting Příbram (NK)-:--:-
14:50 4.8.2019mixedO 7. místo1Žlutá Zimnice (ZZ)Atrofované ruce A (AT A)-:--:-
14:50 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Frozen Angels (FA)Pražská 7 B (P7 B)10:9-:-
15:20 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Rainbow Banana (RB)Atrofované ruce B (AT B)12:11-:-
15:25 4.8.2019mixedO 5. místo13SB (3SB)jElita (JE)-:--:-
15:55 4.8.2019mixed13-17.místo (Lower Pool)2Pražská 7 B (P7 B)F.U.J. (FUJ)12:8-:-
16:00 4.8.2019mixedO 3. místo1Terrible Monkeys (TM)L.D.C (LDC)-:--:-
16:35 4.8.2019mixedO 1. místo1Pražská 7 A (P7 A)Chupacabras (CHUP)-:--:-
19:20 5.8.2019mixedBaráž1Pražská 7 B (P7 B)SK Sporting Příbram (NK)-:--:-
19:21 5.8.2019mixedBaráž1Prague Devils (PD)Frozen Angels (FA)-:--:-
Poslat odkaz na e-mail