spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR Open Women

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. Prague Devils
3. Terrible Monkeys
4. 3SB B
5. Left Overs
6. Yellow Block
7. PeaceEgg
8. Pražská 7

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BYBLOPEPDP7TMSkóre
3SB Ax11:1212:1012:1111:10
11:12
10:1167:66
3SB B12:11x13:1111:1112:1311:12
13:11
72:69
YB11:13x13:13
13:13
12:1111:1213:1273:74
LO10:1211:1113:13
13:13
x12:1213:1372:74
PE11:1213:1212:12x11:1113:12
12:13*
72:72
PD10:11
12:11
11:1211:11x10:1112:1366:69
P711:1012:1112:13
13*:12
11:10x12:1471:70
TM12:11
11:13
12:1313:1313:1214:12x75:74

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys (12.5)
2. Yellow Block (12.16667)
3. PeaceEgg (12)
3. 3SB B (12)
3. Left Overs (12)
4. Pražská 7 (11.83333)
5. 3SB A (11.16667)
6. Prague Devils (11)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB
2. F.U.J.
3. Terrible Monkeys w
4. Velká Morava
5. Východní blok
6. Left Overs w
7. Prague Devils w
8. PeaceEgg w

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SBWVMVBAFUJWLOWPEWPDWTMWSkóre
3SBWx10:1110*:1212:1012:1111:1212:1167:67
VMx11:1111:11
11:11
12:1111:12
11:12
67:68
VBA11:1011:11x13:11
11:10
12:12
12:11
70:65
FUJW12:10*11:11
11:11
x12:1112:1210:1268:67
LOW10:1211:13
10:11
x11:1011:912:1165:66
PEW11:1211:1211:1210:11x11:1110:1164:69
PDW12:1112:12
11:12
12:129:1111:11x67:69
TMW11:1212:11
12:11
12:1011:1211:10x69:66

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Východní blok (11.66667)
2. Terrible Monkeys w (11.5)
3. F.U.J. (11.33333)
4. Prague Devils w (11.16667)
4. Velká Morava (11.16667)
4. 3SB (11.16667)
5. Left Overs w (10.83333)
6. PeaceEgg w (10.66667)

Skupiny

AYBLOTM3SB BSkóreBodyPořadí
YBx15:1310:1514:1539:4323
LO13:15x10:911:1234:3624
TM15:109:10x15:639:2641
3SB B15:1412:116:15x33:4042

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 2. místoTM3SB BSkóreBodyPořadí
TMx15:615:621
3SB B6:15x6:1502
3 - 4. místoYBLOSkóreBodyPořadí
YBx15:1315:1321
LO13:15x13:1502
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BPDPE3SB AP7SkóreBodyPořadí
PDx15:510:1515:1040:3042
PE5:15x8:1515:1028:4023
3SB A15:1015:8x15:345:2161
P710:1510:153:15x23:4504
CVMTMWFUJWPEWSkóreBodyPořadí
VMx6:1513:1415:334:3223
TMW15:6x8:1515:338:2442
FUJW14:1315:8x15:444:2561
PEW3:153:154:15x10:4504
DVBAPDW3SBWLOWSkóreBodyPořadí
VBAx15:1112:1515:842:3442
PDW11:15x8:1511:1530:4504
3SBW15:1215:8x15:845:2861
LOW8:1515:118:15x31:4123

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
07:10 22.9.2019women3Terrible Monkeys w (TMW)Left Overs w (LOW)15:1211:12
08:10 22.9.2019women1F.U.J. (FUJW)Prague Devils w (PDW)15:1212:12
08:10 22.9.2019women23SB (3SBW)PeaceEgg w (PEW)15:312:11
08:10 22.9.2019women4Velká Morava (VM)Východní blok (VBA)15:1211:11
09:40 22.9.2019open1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:914:12
09:40 22.9.2019open23SB A (3SB A)Left Overs (LO)15:412:10
09:40 22.9.2019open33SB B (3SB B)PeaceEgg (PE)15:1012:13
09:40 22.9.2019open4Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)10:1512:11

Křížový zápas O 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 22.9.2019women3Prague Devils w (PDW)Východní blok (VBA)9:1511:12
11:10 22.9.2019women4PeaceEgg w (PEW)Left Overs w (LOW)11:1510:11
12:40 22.9.2019open3Pražská 7 (P7)Yellow Block (YB)4:1512:11
12:40 22.9.2019open4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)15:912:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 22.9.2019women1F.U.J. (FUJW)Velká Morava (VM)15:1011:11
11:10 22.9.2019women23SB (3SBW)Terrible Monkeys w (TMW)15:1012:11
12:40 22.9.2019open1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)11:1513:12
12:40 22.9.2019open23SB A (3SB A)3SB B (3SB B)15:911:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 22.9.2019women4Prague Devils w (PDW)PeaceEgg w (PEW)15:911:11
15:40 22.9.2019open4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)11:1513*:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 22.9.2019women3Východní blok (VBA)Left Overs w (LOW)15:711:10
15:40 22.9.2019open3Yellow Block (YB)Left Overs (LO)0:113:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 22.9.2019women2Terrible Monkeys w (TMW)Velká Morava (VM)15:712:11
15:40 22.9.2019open2Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:1311:13

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:40 22.9.2019women1F.U.J. (FUJW)3SB (3SBW)9:1512:10*
16:40 22.9.2019open13SB A (3SB A)Prague Devils (PD)15:1011:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 21.9.2019openA1Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:1313:13
09:00 21.9.2019openA2Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:612:11
09:00 21.9.2019openB3Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:511:11
09:00 21.9.2019openB43SB A (3SB A)Pražská 7 (P7)15:310:11
10:30 21.9.2019womenC1Velká Morava (VM)Terrible Monkeys w (TMW)6:1511:12
10:30 21.9.2019womenC2F.U.J. (FUJW)PeaceEgg w (PEW)15:412:11
10:30 21.9.2019womenD3Východní blok (VBA)Prague Devils w (PDW)15:1112:12
10:30 21.9.2019womenD43SB (3SBW)Left Overs w (LOW)15:812:10
12:00 21.9.2019openA1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)9:1013:13
12:00 21.9.2019openA2Yellow Block (YB)3SB B (3SB B)14:1511:13
12:00 21.9.2019openB3Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:1010:11
12:00 21.9.2019openB43SB A (3SB A)PeaceEgg (PE)15:812:11
13:30 21.9.2019womenC1F.U.J. (FUJW)Terrible Monkeys w (TMW)15:810:12
13:30 21.9.2019womenC2Velká Morava (VM)PeaceEgg w (PEW)15:312:11
13:30 21.9.2019womenD3Východní blok (VBA)Left Overs w (LOW)15:813:11
13:30 21.9.2019womenD43SB (3SBW)Prague Devils w (PDW)15:811:12
15:00 21.9.2019openA1Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)10:1513:12
15:00 21.9.2019openA2Left Overs (LO)3SB B (3SB B)11:1211:11
15:00 21.9.2019openB3Prague Devils (PD)3SB A (3SB A)10:1510:11
15:00 21.9.2019openB4PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)15:1013:12
16:30 21.9.2019womenC1Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJW)13:1411:11
16:30 21.9.2019womenC2Terrible Monkeys w (TMW)PeaceEgg w (PEW)15:311:10
16:30 21.9.2019womenD3Východní blok (VBA)3SB (3SBW)12:1511:10
16:30 21.9.2019womenD4Prague Devils w (PDW)Left Overs w (LOW)11:159:11
07:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Terrible Monkeys w (TMW)Left Overs w (LOW)15:1211:12
08:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. (FUJW)Prague Devils w (PDW)15:1212:12
08:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB (3SBW)PeaceEgg w (PEW)15:312:11
08:10 22.9.2019womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Velká Morava (VM)Východní blok (VBA)15:1211:11
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:914:12
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)23SB A (3SB A)Left Overs (LO)15:412:10
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)33SB B (3SB B)PeaceEgg (PE)15:1012:13
09:40 22.9.2019openČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)10:1512:11
11:10 22.9.2019womenSemifinále1F.U.J. (FUJW)Velká Morava (VM)15:1011:11
11:10 22.9.2019womenSemifinále23SB (3SBW)Terrible Monkeys w (TMW)15:1012:11
11:10 22.9.2019womenKřížový zápas O 5-8. místo3Prague Devils w (PDW)Východní blok (VBA)9:1511:12
11:10 22.9.2019womenKřížový zápas O 5-8. místo4PeaceEgg w (PEW)Left Overs w (LOW)11:1510:11
12:40 22.9.2019openSemifinále1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)11:1513:12
12:40 22.9.2019openSemifinále23SB A (3SB A)3SB B (3SB B)15:911:12
12:40 22.9.2019openKřížový zápas O 5-8. místo3Pražská 7 (P7)Yellow Block (YB)4:1512:11
12:40 22.9.2019openKřížový zápas O 5-8. místo4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)15:912:12
14:10 22.9.2019womenO 3. místo2Terrible Monkeys w (TMW)Velká Morava (VM)15:712:11
14:10 22.9.2019womenO 5. místo3Východní blok (VBA)Left Overs w (LOW)15:711:10
14:10 22.9.2019womenO 7. místo4Prague Devils w (PDW)PeaceEgg w (PEW)15:911:11
14:40 22.9.2019womenO 1. místo1F.U.J. (FUJW)3SB (3SBW)9:1512:10*
15:40 22.9.2019openO 3. místo2Terrible Monkeys (TM)3SB B (3SB B)15:1311:13
15:40 22.9.2019openO 5. místo3Yellow Block (YB)Left Overs (LO)0:113:13
15:40 22.9.2019openO 7. místo4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)11:1513*:12
16:40 22.9.2019openO 1. místo13SB A (3SB A)Prague Devils (PD)15:1011:12
Poslat odkaz na e-mail