spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorské halové MČR

Výsledky mix

Výsledné pořadí turnaje

1. Left Overs A
2. Kapři A
3. Terrible Monkeys A
4. Rainbow banana A
5. Kachny
6. 3SB A
7. Východní blok
8. Chupacabras
9. PeaceEgg
10. Atrofované ruce
11. F.U.J.
12. Kapři B
13. Pražská 7
14. 3SB B
15. Terrible Monkeys B
16. 3SB C
17. Left Overs B
18. Rainbow banana B
19. Terrible Monkeys C
20. Kulatá šachovnice

Spirit mix

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritVýchodní blokLeft Overs ALeft Overs BTerrible monkeys ATerrible monkeys BTerrible monkeys CPeaceEgg3SB A3SB B3SB CFUJKapři AKapři BAtrofované ruceRainbow banana ARainbow banana BKulatá šachovniceKachnyChupacabrasP7Skóre
Východní blokx11:1110:1211:1111:1211:1110:1112:1176:79
Left Overs A11:11x12:1312:1111:1312:1212:1270:72
Left Overs Bx10:118:9
11:10
13:1211:1153:53
Terrible monkeys A12:1013:12x12:1112:1013:1211:1173:66
Terrible monkeys Bx14:1211:1211:1113:139:1213:1171:71
Terrible monkeys C12:14x9:97:710:1310:1448:57
PeaceEgg11:1111:1211:12x11:1012:1210:966:66
3SB Ax12:1212:1113:118:9*12:1112:1169:65
3SB B12:11x11:910:1112:1112:1257:54
3SB C11:119:9x10:1111:119:12
11:13
61:67
FUJ12:12x11:118:1012:12
12:12
10:1065:67
Kapři A12:1113:1110:1211:1211:11x10:1267:69
Kapři B11:1111:1013:1310:1110:8x11:1266:65
Atrofované ruce12:1211:1312:12
12:12
12:10x12:1171:70
Rainbow banana A12:1212:1312:99:109*:8x12:1011:1277:74
Rainbow banana B9:8
10:11
7:79:1112:1110:12x57:60
Kulatá šachovnice12:1311:1313:1011:1012:11x59:57
Kachny11:1011:1111:1211:1011:1110:10x13:1178:75
Chupacabras11:1212:1211:1211:1211:1211:13x12:1379:86
P711:1114:1012:1212:9
13:11
13:12x75:65

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Pražská 7 (12.5)
2. Terrible Monkeys A (12.16667)
3. Atrofované ruce (11.83333)
3. Terrible Monkeys B (11.83333)
4. Kulatá šachovnice (11.8)
5. Left Overs A (11.66667)
6. 3SB A (11.5)
7. 3SB B (11.4)
8. Chupacabras (11.28571)
9. Kapři A (11.16667)
10. Kachny (11.14286)
11. Rainbow banana A (11)
11. PeaceEgg (11)
11. Kapři B (11)
12. Východní blok (10.85714)
13. F.U.J. (10.83333)
14. Left Overs B (10.6)
15. 3SB C (10.16667)
16. Terrible Monkeys C (9.6)
17. Rainbow banana B (9.5)

Skupiny

AVýchodní blokPeaceEggLeft Overs ATerrible monkeys ASkóreBodyPořadí
Východní blokx10:56:1011:827:2342
PeaceEgg5:10x2:136:1513:3804
Left Overs A10:613:2x6:1129:1941
Terrible monkeys A8:1115:611:6x34:2341

Pomocné tabulky pro skupinu A

1 - 3. místoVýchodní blokLeft Overs ATerrible monkeys ASkóreBodyPořadí
Východní blokx6:1011:817:1822
Left Overs A10:6x6:1116:1721
Terrible monkeys A8:1111:6x19:1721
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
B3SB AAtrofované ruceFUJKapři ASkóreBodyPořadí
3SB Ax9:611:611:631:1861
Atrofované ruce6:9x9:88:1123:2823
FUJ6:118:9x7:1321:3304
Kapři A6:1111:813:7x30:2642
CRainbow banana ATerrible monkeys BKulatá šachovniceSkóreBodyPořadí
Rainbow banana Ax15:121:236:341
Terrible monkeys B1:15x10:411:1922
Kulatá šachovnice2:214:10x6:3103
DKachny3SB BChupacabrasSkóreBodyPořadí
Kachnyx16:414:1030:1441
3SB B4:16x8:1412:3003
Chupacabras10:1414:8x24:2222
EP73SB CTerrible monkeys CSkóreBodyPořadí
P7x13:415:128:541
3SB C4:13x8:612:1922
Terrible monkeys C1:156:8x7:2303
FRainbow banana BLeft Overs BKapři BSkóreBodyPořadí
Rainbow banana Bx11:47:818:1222
Left Overs B4:11x6:1210:2303
Kapři B8:712:6x20:1341

Play-off

Kříž CDEF12,

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:20 16.11.2019mix1Rainbow banana A (Rainbow banana A)Rainbow banana B (Rainbow banana B)15:312:10
12:20 16.11.2019mix2Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)Kapři B (Kapři B)6:1013:13
12:55 16.11.2019mix1Kachny (Kachny)3SB C (3SB C)17:011:11
12:55 16.11.2019mix2Chupacabras (Chupacabras)Pražská 7 (P7)11:912:13
13:26 16.11.2019mix2Rainbow banana B (Rainbow banana B)3SB B (3SB B)4:109:11
13:27 16.11.2019mix23SB C (3SB C)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)9:410:11
13:30 16.11.2019mix1Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)8:614:12
14:01 16.11.2019mix1Pražská 7 (P7)Left Overs B (Left Overs B)9:611:11

Baráž AB34

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
18:03 16.11.2019mix1Východní blok (Východní blok)Kapři B (Kapři B)13:611:11
18:05 16.11.2019mix2PeaceEgg (PeaceEgg)Rainbow banana A (Rainbow banana A)7:1410:9
18:31 16.11.2019mix2F.U.J. (FUJ)Kachny (Kachny)6:1110:10
18:43 16.11.2019mix1Atrofované ruce (Atrofované ruce)Chupacabras (Chupacabras)4:1012:11
08:30 17.11.2019mix1Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)Rainbow banana B (Rainbow banana B)6:97:7
08:30 17.11.2019mix2Left Overs B (Left Overs B)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)13:313:12
09:05 17.11.2019mix1Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)3SB B (3SB B)4:1011:12
09:05 17.11.2019mix2Pražská 7 (P7)3SB C (3SB C)14:113:11
09:40 17.11.2019mix1Kapři B (Kapři B)PeaceEgg (PeaceEgg)9:1110:11
09:40 17.11.2019mix2Atrofované ruce (Atrofované ruce)F.U.J. (FUJ)9:712:12
10:50 17.11.2019mix13SB A (3SB A)Chupacabras (Chupacabras)13:512:11
10:50 17.11.2019mix2Kachny (Kachny)Východní blok (Východní blok)9:711:10
11:25 17.11.2019mix2Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)Kapři A (Kapři A)7:812:10

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
19:16 16.11.2019mix2Kapři A (Kapři A)Východní blok (Východní blok)8:712:11
19:16 16.11.2019mix2Left Overs A (Left Overs A)Chupacabras (Chupacabras)14:412:12
19:17 16.11.2019mix13SB A (3SB A)Rainbow banana A (Rainbow banana A)8:98:9*
19:58 16.11.2019mix1Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)Kachny (Kachny)13:711:11

Semifin8le

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:25 17.11.2019mix1Rainbow banana A (Rainbow banana A)Left Overs A (Left Overs A)7:1112:12

O 19. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:15 17.11.2019mix1Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)6:410:13

O 17. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:15 17.11.2019mix2Rainbow banana B (Rainbow banana B)Left Overs B (Left Overs B)5:1310:11

O 15. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:35 17.11.2019mix1Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)3SB C (3SB C)7:411:11

O 13. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 17.11.2019mix23SB B (3SB B)Pražská 7 (P7)7:812:12

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:35 17.11.2019mix1Kapři B (Kapři B)F.U.J. (FUJ)8:1110:8

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:35 17.11.2019mix2PeaceEgg (PeaceEgg)Atrofované ruce (Atrofované ruce)9:812:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:10 17.11.2019mix1Chupacabras (Chupacabras)Východní blok (Východní blok)6:1011:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:10 17.11.2019mix23SB A (3SB A)Kachny (Kachny)9:1012:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:45 17.11.2019mix1Rainbow banana A (Rainbow banana A)Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)7:1112:13

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 17.11.2019mix1Left Overs A (Left Overs A)Kapři A (Kapři A)13:711:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:50 16.11.2019mixC1Rainbow banana A (Rainbow banana A)Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)15:112:9
08:50 16.11.2019mixF2Rainbow banana B (Rainbow banana B)Left Overs B (Left Overs B)11:49:8
09:25 16.11.2019mixE1Pražská 7 (P7)3SB C (3SB C)13:412:9
09:25 16.11.2019mixD2Kachny (Kachny)3SB B (3SB B)16:411:10
10:00 16.11.2019mixF1Rainbow banana B (Rainbow banana B)Kapři B (Kapři B)7:812:11
10:00 16.11.2019mixC2Rainbow banana A (Rainbow banana A)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)21:211:12
10:35 16.11.2019mixD1Kachny (Kachny)Chupacabras (Chupacabras)14:1013:11
10:35 16.11.2019mixE2Pražská 7 (P7)Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)15:114:10
11:10 16.11.2019mixC1Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)10:413:11
11:10 16.11.2019mixF2Left Overs B (Left Overs B)Kapři B (Kapři B)6:1210:11
11:45 16.11.2019mixE13SB C (3SB C)Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)8:69:9
11:45 16.11.2019mixD23SB B (3SB B)Chupacabras (Chupacabras)8:1412:11
12:20 16.11.2019mixKříž CDEF12,1Rainbow banana A (Rainbow banana A)Rainbow banana B (Rainbow banana B)15:312:10
12:20 16.11.2019mixKříž CDEF12,2Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)Kapři B (Kapři B)6:1013:13
12:55 16.11.2019mixKříž CDEF12,1Kachny (Kachny)3SB C (3SB C)17:011:11
12:55 16.11.2019mixKříž CDEF12,2Chupacabras (Chupacabras)Pražská 7 (P7)11:912:13
13:26 16.11.2019mixKříž CDEF12,2Rainbow banana B (Rainbow banana B)3SB B (3SB B)4:109:11
13:27 16.11.2019mixKříž CDEF12,23SB C (3SB C)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)9:410:11
13:30 16.11.2019mixKříž CDEF12,1Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)8:614:12
14:01 16.11.2019mixKříž CDEF12,1Pražská 7 (P7)Left Overs B (Left Overs B)9:611:11
14:40 16.11.2019mixA1Východní blok (Východní blok)PeaceEgg (PeaceEgg)10:511:11
14:40 16.11.2019mixA2Left Overs A (Left Overs A)Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)6:1112:13
15:15 16.11.2019mixB13SB A (3SB A)Atrofované ruce (Atrofované ruce)9:613:11
15:15 16.11.2019mixB2F.U.J. (FUJ)Kapři A (Kapři A)7:1311:11
15:50 16.11.2019mixA1PeaceEgg (PeaceEgg)Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)6:1511:12
15:50 16.11.2019mixA2Východní blok (Východní blok)Left Overs A (Left Overs A)6:1011:11
16:25 16.11.2019mixB1Atrofované ruce (Atrofované ruce)Kapři A (Kapři A)8:1112:10
16:25 16.11.2019mixB23SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ)11:612:12
17:00 16.11.2019mixA1Left Overs A (Left Overs A)PeaceEgg (PeaceEgg)13:212:11
17:00 16.11.2019mixA2Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)Východní blok (Východní blok)8:1112:10
17:35 16.11.2019mixB1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atrofované ruce)8:912:12
17:35 16.11.2019mixB2Kapři A (Kapři A)3SB A (3SB A)6:1111:12
18:03 16.11.2019mixBaráž AB341Východní blok (Východní blok)Kapři B (Kapři B)13:611:11
18:05 16.11.2019mixBaráž AB342PeaceEgg (PeaceEgg)Rainbow banana A (Rainbow banana A)7:1410:9
18:31 16.11.2019mixBaráž AB342F.U.J. (FUJ)Kachny (Kachny)6:1110:10
18:43 16.11.2019mixBaráž AB341Atrofované ruce (Atrofované ruce)Chupacabras (Chupacabras)4:1012:11
19:16 16.11.2019mixČtvrtfinále2Kapři A (Kapři A)Východní blok (Východní blok)8:712:11
19:16 16.11.2019mixČtvrtfinále2Left Overs A (Left Overs A)Chupacabras (Chupacabras)14:412:12
19:17 16.11.2019mixČtvrtfinále13SB A (3SB A)Rainbow banana A (Rainbow banana A)8:98:9*
19:58 16.11.2019mixČtvrtfinále1Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)Kachny (Kachny)13:711:11
08:30 17.11.2019mixBaráž AB341Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)Rainbow banana B (Rainbow banana B)6:97:7
08:30 17.11.2019mixBaráž AB342Left Overs B (Left Overs B)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)13:313:12
09:05 17.11.2019mixBaráž AB341Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)3SB B (3SB B)4:1011:12
09:05 17.11.2019mixBaráž AB342Pražská 7 (P7)3SB C (3SB C)14:113:11
09:40 17.11.2019mixBaráž AB341Kapři B (Kapři B)PeaceEgg (PeaceEgg)9:1110:11
09:40 17.11.2019mixBaráž AB342Atrofované ruce (Atrofované ruce)F.U.J. (FUJ)9:712:12
10:15 17.11.2019mixO 19. místo1Terrible Monkeys C (Terrible monkeys C)Kulatá šachovnice (Kulatá šachovnice)6:410:13
10:15 17.11.2019mixO 17. místo2Rainbow banana B (Rainbow banana B)Left Overs B (Left Overs B)5:1310:11
10:50 17.11.2019mixBaráž AB3413SB A (3SB A)Chupacabras (Chupacabras)13:512:11
10:50 17.11.2019mixBaráž AB342Kachny (Kachny)Východní blok (Východní blok)9:711:10
11:25 17.11.2019mixSemifin8le1Rainbow banana A (Rainbow banana A)Left Overs A (Left Overs A)7:1112:12
11:25 17.11.2019mixBaráž AB342Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)Kapři A (Kapři A)7:812:10
12:00 17.11.2019mixO 13. místo23SB B (3SB B)Pražská 7 (P7)7:812:12
12:35 17.11.2019mixO 15. místo1Terrible Monkeys B (Terrible monkeys B)3SB C (3SB C)7:411:11
12:35 17.11.2019mixO 11. místo1Kapři B (Kapři B)F.U.J. (FUJ)8:1110:8
12:35 17.11.2019mixO 9. místo2PeaceEgg (PeaceEgg)Atrofované ruce (Atrofované ruce)9:812:12
13:10 17.11.2019mixO 7. místo1Chupacabras (Chupacabras)Východní blok (Východní blok)6:1011:12
13:10 17.11.2019mixO 5. místo23SB A (3SB A)Kachny (Kachny)9:1012:11
13:45 17.11.2019mixO 3. místo1Rainbow banana A (Rainbow banana A)Terrible Monkeys A (Terrible monkeys A)7:1112:13
14:20 17.11.2019mixO 1. místo1Left Overs A (Left Overs A)Kapři A (Kapři A)13:711:13
Poslat odkaz na e-mail