spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Finále 1. ligy Mixed

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB A (3SB A) České Budějovice
3SB B (3SB B) České Budějovice
Chupacabras (CHUP ) Žďár nad Sázavou
Duranga (DUR ) Praha
Kulatá šachovnice (KS ) Hradec Králové
Left Overs (LO ) Brno
PeaceEgg A (PE A) Písek
Prague Devils A (PD A) Prague
Pražská 7 A (P7 ) Praha
Žlutá Zimnice (ZZ ) Prague

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. Prague Devils A
3. Left Overs
4. Duranga
5. Chupacabras
6. Žlutá Zimnice
7. Kulatá šachovnice
8. 3SB B
9. Pražská 7 A
10. PeaceEgg A

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritDUR LO KS 3SB A3SB BPD AZZ P7 CHUP PE ASkóre
DUR x11:12
12:11
12:11*11:1013:1010:1112:1181:76
LO 12:11
11:12
x13:1113:1311:1111*:1112:1183:80
KS x11:1211:11
12:10*
12:11
13:11
12:12
12:12
11:1194:90
3SB A11*:1212:11x10:1212:11
12:12
12:1211:1180:81
3SB B10:1111:11
10*:12
12:10x13:1211:10*10:1012:1289:88
PD A11:1311:12
11:13
11:12
12:12
12:13x13:1381:88
ZZ 13:1312:12
12:12
12:1210*:1113:13x11:1383:86
P7 10:1311:1110:10x10:1211:11
12:12
64:69
CHUP 11:1011:11*11:1112:1213:1112:10x12:1282:77
PE A11:1211:1211:1111:11
12:12
12:12x68:70

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Žlutá Zimnice (11.85714)
1. Left Overs (11.85714)
2. Kulatá šachovnice (11.75)
3. Chupacabras (11.71429)
4. Prague Devils A (11.57143)
4. Duranga (11.57143)
5. 3SB A (11.42857)
6. PeaceEgg A (11.33333)
7. 3SB B (11.125)
8. Pražská 7 A (10.66667)

Skupiny

AZZ 3SB BPD AKS 3SB ASkóreBodyPořadí
ZZ x9:79:1212:108:1038:3943
3SB B7:9x7:1310:87:1131:4124
PD A12:913:7x8:78:441:2781
KS 10:128:107:8x8:933:3905
3SB A10:811:74:89:8x34:3162
BDUR PE ALO P7 CHUP SkóreBodyPořadí
DUR x10:79:811:69:839:2981
PE A7:10x7:1210:810:934:3944
LO 8:912:7x10:66:736:2942
P7 6:118:106:10x6:1226:4305
CHUP 8:99:107:612:6x36:3143

Pomocné tabulky pro skupinu B

2 - 4. místoPE ALO CHUP SkóreBodyPořadí
PE Ax7:1210:917:2123
LO 12:7x6:718:1421
CHUP 9:107:6x16:1622
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
233SB BJiří Svatoš11263784.63
9ChupacabrasDavid Novák16122874
17Kulatá šachovniceDominik Hataš16153183.88
92PeaceEgg AVojtěch Pták8142263.67
25Pražská 7 AMartin Řezník3192263.67
1Žlutá ZimniceMatyáš Doubek1692573.57
11Žlutá ZimniceJan Ledinský10152573.57
23DurangaKryštof Holeček8172573.57
11DurangaAlžběta Hodačová1862473.43
27DurangaMarkéta Hudcová14102473.43

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 12.1.2020mixed13SB B (3SB B)Pražská 7 A (P7 )8:710:10
08:30 12.1.2020mixed1PeaceEgg A (PE A)Kulatá šachovnice (KS )8:1311:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:56 12.1.2020mixed1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice (KS )9:611:13
08:58 12.1.2020mixed1Duranga (DUR )3SB B (3SB B)15:711:10
09:00 12.1.2020mixed1Left Overs (LO )Žlutá Zimnice (ZZ )11:713:13
09:30 12.1.2020mixed13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP )10:611:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:55 12.1.2020mixed1Kulatá šachovnice (KS )Žlutá Zimnice (ZZ )11:1312:12
12:30 12.1.2020mixed13SB B (3SB B)Chupacabras (CHUP )9:1012:12
13:05 12.1.2020mixed1Prague Devils A (PD A)Left Overs (LO )10:711:13
13:45 12.1.2020mixed1Duranga (DUR )3SB A (3SB A)9:1212:11*

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:33 12.1.2020mixed1Pražská 7 A (P7 )PeaceEgg A (PE A)15:912:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:15 12.1.2020mixed1Kulatá šachovnice (KS )3SB B (3SB B)12:1012:10*

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 12.1.2020mixed1Žlutá Zimnice (ZZ )Chupacabras (CHUP )11:1311:13

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 12.1.2020mixed1Left Overs (LO )Duranga (DUR )11:711:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 12.1.2020mixed1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)9:1012:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 11.1.2020mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ )3SB B (3SB B)9:710*:11
09:00 11.1.2020mixedA1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice (KS )8:711:12
09:30 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)3SB B (3SB B)11:710:12
10:00 11.1.2020mixedA1Žlutá Zimnice (ZZ )Kulatá šachovnice (KS )12:1012:12
10:30 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)Prague Devils A (PD A)4:812:11
11:00 11.1.2020mixedA1Kulatá šachovnice (KS )3SB B (3SB B)8:1011:11
11:30 11.1.2020mixedA1Prague Devils A (PD A)Žlutá Zimnice (ZZ )12:913:13
12:00 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)Kulatá šachovnice (KS )9:812:11
12:30 11.1.2020mixedA1Prague Devils A (PD A)3SB B (3SB B)13:712:13
13:00 11.1.2020mixedA13SB A (3SB A)Žlutá Zimnice (ZZ )10:812:12
13:36 11.1.2020mixedB1Duranga (DUR )PeaceEgg A (PE A)10:712:11
14:00 11.1.2020mixedB1Left Overs (LO )Pražská 7 A (P7 )10:611:11
14:30 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )Duranga (DUR )8:911:10
15:07 11.1.2020mixedB1PeaceEgg A (PE A)Pražská 7 A (P7 )10:811:11
15:30 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )Left Overs (LO )7:611:11*
16:00 11.1.2020mixedB1Pražská 7 A (P7 )Duranga (DUR )6:1110:13
16:30 11.1.2020mixedB1Left Overs (LO )PeaceEgg A (PE A)12:712:11
17:00 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )Pražská 7 A (P7 )12:612:10
17:30 11.1.2020mixedB1Left Overs (LO )Duranga (DUR )8:912:11
18:00 11.1.2020mixedB1Chupacabras (CHUP )PeaceEgg A (PE A)9:1012:12
08:00 12.1.2020mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)13SB B (3SB B)Pražská 7 A (P7 )8:710:10
08:30 12.1.2020mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1PeaceEgg A (PE A)Kulatá šachovnice (KS )8:1311:11
08:56 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PD A)Kulatá šachovnice (KS )9:611:13
08:58 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Duranga (DUR )3SB B (3SB B)15:711:10
09:00 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Left Overs (LO )Žlutá Zimnice (ZZ )11:713:13
09:30 12.1.2020mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP )10:611:11
09:33 12.1.2020mixedO 9. místo1Pražská 7 A (P7 )PeaceEgg A (PE A)15:912:12
11:55 12.1.2020mixedSemifinále1Kulatá šachovnice (KS )Žlutá Zimnice (ZZ )11:1312:12
12:30 12.1.2020mixedSemifinále13SB B (3SB B)Chupacabras (CHUP )9:1012:12
13:05 12.1.2020mixedSemifinále1Prague Devils A (PD A)Left Overs (LO )10:711:13
13:45 12.1.2020mixedSemifinále1Duranga (DUR )3SB A (3SB A)9:1212:11*
14:15 12.1.2020mixedO 7. místo1Kulatá šachovnice (KS )3SB B (3SB B)12:1012:10*
14:50 12.1.2020mixedO 5. místo1Žlutá Zimnice (ZZ )Chupacabras (CHUP )11:1311:13
15:25 12.1.2020mixedO 3. místo1Left Overs (LO )Duranga (DUR )11:711:12
16:00 12.1.2020mixedO 1. místo1Prague Devils A (PD A)3SB A (3SB A)9:1012:12
Poslat odkaz na e-mail