spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

MČR Open Women

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. F.U.J.
2. Terrible Monkeys
3. 3SB A
4. Left Overs A
5. Prague Devils A
6. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground)
7. Pražská 7
8. Chupacabras

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB ALO ATM FUJ PD AP7 CHUP BUFU Skóre
3SB Ax13:11
12:12
12:11
13:11*
12:1111:1173:67
LO A11:13
12:12
x14:12*12:1312:1210:1171:73
TM 12*:14x12:1312:1213:1112:1111:1172:72
FUJ 11:12
11*:13
13:1213:12x12:1012:1172:70
PD A11:1212:12x13:12
13:12
11:128*:1068:70
P7 11:1310:1212:13
12:13
x13:12
13*:13
71:76
CHUP 12:1211:1212:1112:13
13:13*
x11:1071:71
BUFU 11:1111:1011:1111:1210:8*10:11x64:63

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB A (12.16667)
2. F.U.J. (12)
2. Terrible Monkeys (12)
3. Left Overs A (11.83333)
3. Chupacabras (11.83333)
3. Pražská 7 (11.83333)
4. Prague Devils A (11.33333)
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (10.66667)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB A
2. Východní blok
3. F.U.J.
4. Terrible Monkeys A
5. Velká Morava
6. Chupacabras
7. Prague Devils
8. Left Overs w

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB AVB LO ATM VM FUJ PD CHUP Skóre
3SB Ax13:11
12:12
9*:1012:1211:1212:1169:68
VB 11:13
12:12
x11:1111:1312:1310:1167:73
LO A10:9*11:11x10:1112:913*:12
11:10
67:62
TM 12:12x14*:1012:7*
11:10
12:1310:1171:63
VM 13:1111:1010:14*x12:128:12
11:11
65:70
FUJ 13:129:127*:12
10:11
12:12x11:1162:70
PD 12:1111:1012:13*
10:11
13:12x11:1169:68
CHUP 11:1211:1012:8
11:11
11:1111:11x67:63

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys A (11.83333)
2. 3SB A (11.5)
2. Prague Devils (11.5)
3. Left Overs w (11.16667)
3. Východní blok (11.16667)
3. Chupacabras (11.16667)
4. Velká Morava (10.83333)
5. F.U.J. (10.33333)

Skupiny

ALO ABUFU 3SB AFUJ SkóreBodyPořadí
LO Ax15:814:1212:1541:3542
BUFU 8:15x3:158:1519:4504
3SB A12:1415:3x10:1237:2923
FUJ 15:1215:812:10x42:3061
BPD ACHUP TM P7 SkóreBodyPořadí
PD Ax15:813:1515:643:2942
CHUP 8:15x4:1515:1427:4423
TM 15:1315:4x15:645:2361
P7 6:1514:156:15x26:4504
C3SB APD LO AVB SkóreBodyPořadí
3SB Ax13:811:815:1239:2861
PD 8:13x15:148:1231:3923
LO A8:1114:15x9:1531:4104
VB 12:1512:815:9x39:3242
DTM CHUP FUJ VM SkóreBodyPořadí
TM x12:511:1515:838:2842
CHUP 5:12x3:1511:1219:3904
FUJ 15:1115:3x15:1145:2561
VM 8:1512:1111:15x31:4123

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
21Terrible MonkeysOndřej Rýdlo11233465.67
51Velká MoravaLucie Schönová11182964.83
53SB ARáchel Tošnerová8172564.17
17Left Overs AMatyáš Brandstetter12112363.83
54F.U.J.Radka Masloviaková2212363.83
88Prague Devils AMilan Vodehnal1392263.67
15Left Overs AOndřej Batůšek9132263.67
9F.U.J.David Novák1382163.5
54ChupacabrasVojtěch Joska1382163.5
233SB AJiří Svatoš6152163.5

Play-off

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:10 6.9.2020open1F.U.J. (FUJ )Pražská 7 (P7 )15:412:10
08:10 6.9.2020women13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP )15:712:11
08:10 6.9.2020open2Terrible Monkeys (TM )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:711:11
08:10 6.9.2020open3Left Overs A (LO A)Chupacabras (CHUP )15:912:12
08:10 6.9.2020women3Východní blok (VB )Velká Morava (VM )15:1311:13
08:10 6.9.2020open43SB A (3SB A)Prague Devils A (PD A)15:1412:11
09:40 6.9.2020women2F.U.J. (FUJ )Left Overs w (LO A)15:99:12
09:40 6.9.2020women4Terrible Monkeys A (TM )Prague Devils (PD )15:812:13

Křížový zápas O 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 6.9.2020open3Pražská 7 (P7 )Prague Devils A (PD A)10:1512:13
11:10 6.9.2020open4BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Chupacabras (CHUP )15:1010:11
12:40 6.9.2020women3Chupacabras (CHUP )Prague Devils (PD )9:811:11
12:40 6.9.2020women4Left Overs w (LO A)Velká Morava (VM )12:1510:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 6.9.2020open1F.U.J. (FUJ )3SB A (3SB A)15:911*:13
11:10 6.9.2020open2Terrible Monkeys (TM )Left Overs A (LO A)14:1312*:14
12:40 6.9.2020women13SB A (3SB A)Terrible Monkeys A (TM )15:1012:12
12:40 6.9.2020women2F.U.J. (FUJ )Východní blok (VB )11:1213:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 6.9.2020open4Pražská 7 (P7 )Chupacabras (CHUP )15:813*:13
15:40 6.9.2020women4Prague Devils (PD )Left Overs w (LO A)15:1010:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 6.9.2020open3Prague Devils A (PD A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:98*:10
15:40 6.9.2020women3Chupacabras (CHUP )Velká Morava (VM )4:1511:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:10 6.9.2020open2Left Overs A (LO A)3SB A (3SB A)11:1512:12
15:40 6.9.2020women2F.U.J. (FUJ )Terrible Monkeys A (TM )14:1010:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:40 6.9.2020open1F.U.J. (FUJ )Terrible Monkeys (TM )15:813:12
16:20 6.9.2020women13SB A (3SB A)Východní blok (VB )15:1212:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 5.9.2020womenC13SB A (3SB A)Prague Devils (PD )13:811:12
09:00 5.9.2020womenC2Left Overs w (LO A)Východní blok (VB )9:1511:11
09:00 5.9.2020womenD3Terrible Monkeys A (TM )Chupacabras (CHUP )12:510:11
09:00 5.9.2020womenD4F.U.J. (FUJ )Velká Morava (VM )15:1112:12
10:30 5.9.2020openB1Prague Devils A (PD A)Chupacabras (CHUP )15:811:12
10:30 5.9.2020openB2Terrible Monkeys (TM )Pražská 7 (P7 )15:613:11
10:30 5.9.2020openA3Left Overs A (LO A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:810:11
10:30 5.9.2020openA43SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ )10:1212:11
12:10 5.9.2020womenD1Terrible Monkeys A (TM )Velká Morava (VM )15:814*:10
12:10 5.9.2020womenD2F.U.J. (FUJ )Chupacabras (CHUP )15:311:11
12:10 5.9.2020womenC33SB A (3SB A)Východní blok (VB )15:1213:11
12:10 5.9.2020womenC4Left Overs w (LO A)Prague Devils (PD )14:1513*:12
13:40 5.9.2020openA1Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ )12:1512:13
13:40 5.9.2020openA23SB A (3SB A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:311:11
13:40 5.9.2020openB3Prague Devils A (PD A)Pražská 7 (P7 )15:613:12
13:40 5.9.2020openB4Terrible Monkeys (TM )Chupacabras (CHUP )15:412:11
15:10 5.9.2020womenC13SB A (3SB A)Left Overs w (LO A)11:89*:10
15:10 5.9.2020womenD2F.U.J. (FUJ )Terrible Monkeys A (TM )15:117*:12
15:10 5.9.2020womenC3Prague Devils (PD )Východní blok (VB )8:1211:10
15:10 5.9.2020womenD4Velká Morava (VM )Chupacabras (CHUP )12:118:12
16:40 5.9.2020openA13SB A (3SB A)Left Overs A (LO A)12:1413:11
16:40 5.9.2020openB2Prague Devils A (PD A)Terrible Monkeys (TM )13:1512:12
16:40 5.9.2020openA3F.U.J. (FUJ )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:812:11
16:40 5.9.2020openB4Chupacabras (CHUP )Pražská 7 (P7 )15:1412:13
08:10 6.9.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1F.U.J. (FUJ )Pražská 7 (P7 )15:412:10
08:10 6.9.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB A)Chupacabras (CHUP )15:712:11
08:10 6.9.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Terrible Monkeys (TM )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:711:11
08:10 6.9.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Left Overs A (LO A)Chupacabras (CHUP )15:912:12
08:10 6.9.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)3Východní blok (VB )Velká Morava (VM )15:1311:13
08:10 6.9.2020openČtvrtfinále (Q1 až Q4)43SB A (3SB A)Prague Devils A (PD A)15:1412:11
09:40 6.9.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2F.U.J. (FUJ )Left Overs w (LO A)15:99:12
09:40 6.9.2020womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Terrible Monkeys A (TM )Prague Devils (PD )15:812:13
11:10 6.9.2020openSemifinále1F.U.J. (FUJ )3SB A (3SB A)15:911*:13
11:10 6.9.2020openSemifinále2Terrible Monkeys (TM )Left Overs A (LO A)14:1312*:14
11:10 6.9.2020openKřížový zápas O 5-8. místo3Pražská 7 (P7 )Prague Devils A (PD A)10:1512:13
11:10 6.9.2020openKřížový zápas O 5-8. místo4BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )Chupacabras (CHUP )15:1010:11
12:40 6.9.2020womenSemifinále13SB A (3SB A)Terrible Monkeys A (TM )15:1012:12
12:40 6.9.2020womenSemifinále2F.U.J. (FUJ )Východní blok (VB )11:1213:12
12:40 6.9.2020womenKřížový zápas O 5-8. místo3Chupacabras (CHUP )Prague Devils (PD )9:811:11
12:40 6.9.2020womenKřížový zápas O 5-8. místo4Left Overs w (LO A)Velká Morava (VM )12:1510:11
14:10 6.9.2020openO 3. místo2Left Overs A (LO A)3SB A (3SB A)11:1512:12
14:10 6.9.2020openO 5. místo3Prague Devils A (PD A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) (BUFU )15:98*:10
14:10 6.9.2020openO 7. místo4Pražská 7 (P7 )Chupacabras (CHUP )15:813*:13
14:40 6.9.2020openO 1. místo1F.U.J. (FUJ )Terrible Monkeys (TM )15:813:12
15:40 6.9.2020womenO 3. místo2F.U.J. (FUJ )Terrible Monkeys A (TM )14:1010:11
15:40 6.9.2020womenO 5. místo3Chupacabras (CHUP )Velká Morava (VM )4:1511:11
15:40 6.9.2020womenO 7. místo4Prague Devils (PD )Left Overs w (LO A)15:1010:11
16:20 6.9.2020womenO 1. místo13SB A (3SB A)Východní blok (VB )15:1212:12
Poslat odkaz na e-mail