spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
Kvalifikace na HMČR - Praha , 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Východní Čechy, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Jihozápad, 11.12.2021
Kvalifikace na HMČR - Morava, 11.12.2021
Juniorské mistrovství ČR Open - spatna liga, 25.09.2021
Juniorské mistrovství ČR Women - spatna liga, 25.09.2021

Mistrovství ČR O/W

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB
2. F.U.J.
3. Terrible Monkeys
4. Left Overs A
5. Prague Devils
6. Left Overs B
7. PeaceEgg
8. Atrofované ruce

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit11:012:0FUJ PE PD TM 12:0LO BSkóre
0:11x0:1312:1114:1211:120:1137:59
0:12x0:1311:110:1311:37
FUJ 13:0x9*:120:1122:23
PE 11:1213:0x0:010*:1134:23
PD 0:0x12:00:012:0
TM 12:1411:10*0:12x12:15*35:51
0:1212:1111:1112:9*15*:12x0:1150:54
LO B11:013:011:00:011:0x46:0

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys (8.75)
2. PeaceEgg (8.5)
3. Left Overs A (8.33333)
4. Prague Devils (7.66667)
4. Left Overs B (7.66667)
5. F.U.J. (7.33333)
5. F.U.J. (7.33333)
6. 3SB (6.16667)
7. PeaceEgg (6)
8. Terrible Monkeys (4)
8. Prague Devils (4)
9. Atrofované ruce (3.66667)

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

Zápasy o umístění se nehrály, o umístění rozhodly již skupiny zobrazené níže.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB A3SB BFUJ PE PD TM VB LO Skóre
3SB Ax11:12*0:100:119*:1012:11
10:0
42:54
3SB B12*:11x0:1213:1010*:1110:110:1245:67
FUJ 10:0x11:010*:013:0
11:0
0:055:0
PE 11:012:00:11x0:011:00:1234:23
PD 10:9*10:130:10*0:0x11:120:031:44
TM 11:10*0:13
0:11
0:11x13*:120:1124:68
VB 11:12
0:10
11:1012:1112:13*x0:1246:68
LO 12:00:012:00:011:012:0x47:0

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. F.U.J. (9.16667)
2. Left Overs (7.83333)
3. Východní blok (7.66667)
4. 3SB B (7.5)
5. 3SB A (7)
6. PeaceEgg (5.66667)
7. Prague Devils (5.16667)
8. Terrible Monkeys (4)

Skupiny

A3SB PD LO ALO BSkóreBodyPořadí
3SB x15:515:915:545:1961
PD 5:15x7:1515:527:3523
LO A9:1515:7x15:439:2642
LO B5:155:154:15x14:4504
BFUJ Atruc TM PE PE TM SkóreBodyPořadí
FUJ x15:615:615:1145:2361
Atruc 6:15x15:139:1530:4324
TM x15:615:623
PE 6:15x6:150
PE 6:1513:15x19:300
TM 11:1515:9x26:2422

Pomocné tabulky pro skupinu B

2 - 4. místoAtruc TM TM SkóreBodyPořadí
Atruc x9:159:1503
TM x02
TM 15:9x15:921
5 - 6. místoPE PE SkóreBodyPořadí
PE x0
PE x0
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
CVB 3SB B3SB APD SkóreBodyPořadí
VB x15:813:1512:1140:3442
3SB B8:15x5:1511:1524:4504
3SB A15:1315:5x15:845:2661
PD 11:1215:118:15x34:3823
DFUJ LO TM PE SkóreBodyPořadí
FUJ x13:1014:1515:642:3142
LO 10:13x10:1415:1235:3923
TM 15:1414:10x15:544:2961
PE 6:1512:155:15x23:4504

Play-off

Čtvrtfinále (Q1-Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 12.9.2021open13SB (3SB )PeaceEgg (PE )15:512:11
08:00 12.9.2021open2F.U.J. (FUJ )Left Overs B (LO B)15:20:11
08:00 12.9.2021open3Left Overs A (LO A)Atrofované ruce (Atruc )15:411:11
08:00 12.9.2021open4Prague Devils (PD )Terrible Monkeys (TM )13:1512:0

Čtvrtfinále Women(zQ1-zQ4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:35 12.9.2021women13SB A (3SB A)PeaceEgg (PE )15:40:11
09:35 12.9.2021women2Terrible Monkeys (TM )3SB B (3SB B)13:911:10*
09:35 12.9.2021women3Východní blok (VB )Left Overs (LO )15:90:12
09:35 12.9.2021women4Prague Devils (PD )F.U.J. (FUJ )13:150:10*

Semifinále (S1-S4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 12.9.2021open13SB (3SB )Terrible Monkeys (TM )15:914:12
11:10 12.9.2021open2Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ )7:1512:9*
11:10 12.9.2021open3PeaceEgg (PE )Prague Devils (PD )8:150:0
11:10 12.9.2021open4Atrofované ruce (Atruc )Left Overs B (LO B)10:150:13

Semifinále Women(zS1-zS4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:45 12.9.2021women13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ )15:50:10
12:45 12.9.2021women2Východní blok (VB )Terrible Monkeys (TM )13:1212:13*
12:45 12.9.2021women3PeaceEgg (PE )Prague Devils (PD )9:150:0
12:45 12.9.2021women4Left Overs (LO )3SB B (3SB B)15:612:0

O 7.místo Open

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:06 12.9.2021open4PeaceEgg (PE )Atrofované ruce (Atruc )15:1313:0

O 5.místo Open

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 12.9.2021open3Prague Devils (PD )Left Overs B (LO B)15:80:0

O 3.místo Open

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:20 12.9.2021open2Terrible Monkeys (TM )Left Overs A (LO A)15:1312:15*

O 1.místo Open

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:35 12.9.2021open13SB (3SB )F.U.J. (FUJ )15:140:13

O 7.místo Women

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:55 12.9.2021women4PeaceEgg (PE )3SB B (3SB B)12:1512:0

O 5. místo Women

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:55 12.9.2021women3Prague Devils (PD )Left Overs (LO )15:90:0

O 3.místo Women

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:55 12.9.2021women2Terrible Monkeys (TM )F.U.J. (FUJ )15:80:11

O 1.místo Women

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:25 12.9.2021women13SB A (3SB A)Východní blok (VB )14:510:0

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 11.9.2021womenC1Východní blok (VB )3SB B (3SB B)15:811:10
09:00 11.9.2021womenC23SB A (3SB A)Prague Devils (PD )15:89*:10
09:00 11.9.2021womenD3F.U.J. (FUJ )Left Overs (LO )13:100:0
09:00 11.9.2021womenD4Terrible Monkeys (TM )PeaceEgg (PE )15:50:11
10:35 11.9.2021openA13SB (3SB )Prague Devils (PD )15:50:11
10:35 11.9.2021openA2Left Overs A (LO A)Left Overs B (LO B)15:40:11
10:35 11.9.2021openB3F.U.J. (FUJ )Atrofované ruce (Atruc )15:610:0
10:45 11.9.2021openB4Terrible Monkeys (TM )PeaceEgg (PE )15:611:10*
12:10 11.9.2021womenC1Východní blok (VB )Prague Devils (PD )12:1112:11
12:10 11.9.2021womenC23SB A (3SB A)3SB B (3SB B)15:511:12*
12:10 11.9.2021womenD3F.U.J. (FUJ )PeaceEgg (PE )15:611:0
12:10 11.9.2021womenD4Terrible Monkeys (TM )Left Overs (LO )14:100:11
13:45 11.9.2021openA13SB (3SB )Left Overs B (LO B)15:50:11
13:45 11.9.2021openA2Left Overs A (LO A)Prague Devils (PD )15:70:12
13:45 11.9.2021openB3F.U.J. (FUJ )PeaceEgg (PE )15:60:0
13:45 11.9.2021openB4Terrible Monkeys (TM )Atrofované ruce (Atruc )15:98*:11
15:20 11.9.2021womenC1Východní blok (VB )3SB A (3SB A)13:1511:12
15:20 11.9.2021womenC23SB B (3SB B)Prague Devils (PD )11:1513:10
15:20 11.9.2021womenD3F.U.J. (FUJ )Terrible Monkeys (TM )14:1513:0
15:20 11.9.2021womenD4Left Overs (LO )PeaceEgg (PE )15:1212:0
16:55 11.9.2021openA13SB (3SB )Left Overs A (LO A)15:911:12
16:55 11.9.2021openA2Prague Devils (PD )Left Overs B (LO B)15:50:0
16:55 11.9.2021openB3F.U.J. (FUJ )Terrible Monkeys (TM )15:1112:0
16:55 11.9.2021openB4Atrofované ruce (Atruc )PeaceEgg (PE )15:130:12
08:00 12.9.2021openČtvrtfinále (Q1-Q4)13SB (3SB )PeaceEgg (PE )15:512:11
08:00 12.9.2021openČtvrtfinále (Q1-Q4)2F.U.J. (FUJ )Left Overs B (LO B)15:20:11
08:00 12.9.2021openČtvrtfinále (Q1-Q4)3Left Overs A (LO A)Atrofované ruce (Atruc )15:411:11
08:00 12.9.2021openČtvrtfinále (Q1-Q4)4Prague Devils (PD )Terrible Monkeys (TM )13:1512:0
09:35 12.9.2021womenČtvrtfinále Women(zQ1-zQ4)13SB A (3SB A)PeaceEgg (PE )15:40:11
09:35 12.9.2021womenČtvrtfinále Women(zQ1-zQ4)2Terrible Monkeys (TM )3SB B (3SB B)13:911:10*
09:35 12.9.2021womenČtvrtfinále Women(zQ1-zQ4)3Východní blok (VB )Left Overs (LO )15:90:12
09:35 12.9.2021womenČtvrtfinále Women(zQ1-zQ4)4Prague Devils (PD )F.U.J. (FUJ )13:150:10*
11:10 12.9.2021openSemifinále (S1-S4)13SB (3SB )Terrible Monkeys (TM )15:914:12
11:10 12.9.2021openSemifinále (S1-S4)2Left Overs A (LO A)F.U.J. (FUJ )7:1512:9*
11:10 12.9.2021openSemifinále (S1-S4)3PeaceEgg (PE )Prague Devils (PD )8:150:0
11:10 12.9.2021openSemifinále (S1-S4)4Atrofované ruce (Atruc )Left Overs B (LO B)10:150:13
12:45 12.9.2021womenSemifinále Women(zS1-zS4)13SB A (3SB A)F.U.J. (FUJ )15:50:10
12:45 12.9.2021womenSemifinále Women(zS1-zS4)2Východní blok (VB )Terrible Monkeys (TM )13:1212:13*
12:45 12.9.2021womenSemifinále Women(zS1-zS4)3PeaceEgg (PE )Prague Devils (PD )9:150:0
12:45 12.9.2021womenSemifinále Women(zS1-zS4)4Left Overs (LO )3SB B (3SB B)15:612:0
13:06 12.9.2021openO 7.místo Open4PeaceEgg (PE )Atrofované ruce (Atruc )15:1313:0
14:20 12.9.2021openO 3.místo Open2Terrible Monkeys (TM )Left Overs A (LO A)15:1312:15*
14:20 12.9.2021openO 5.místo Open3Prague Devils (PD )Left Overs B (LO B)15:80:0
14:35 12.9.2021openO 1.místo Open13SB (3SB )F.U.J. (FUJ )15:140:13
15:55 12.9.2021womenO 3.místo Women2Terrible Monkeys (TM )F.U.J. (FUJ )15:80:11
15:55 12.9.2021womenO 5. místo Women3Prague Devils (PD )Left Overs (LO )15:90:0
15:55 12.9.2021womenO 7.místo Women4PeaceEgg (PE )3SB B (3SB B)12:1512:0
16:25 12.9.2021womenO 1.místo Women13SB A (3SB A)Východní blok (VB )14:510:0
Poslat odkaz na e-mail