spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Aktuální turnaje
JHMČR - 1.liga, 22.01.2022
Skončené turnaje

Kvalifikace na HMČR - Praha

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Duranga
2. Terrible Monkeys A
3. Prague Devils A
4. F.U.J. A
4. F.U.J. A
5. Pražská 7
5. Pražská 7
6. F.U.J. B
7. Terrible Monkeys B
8. Prague Devils B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFUJ AFUJ BPD APD BP7 TM ATM BDUR Skóre
FUJ Ax11:1012:11
12:12
12:1110:11
12:13
12:1281:80
FUJ B10:11x11:1111:11
10:10
11:1110:1263:66
PD A11:12
12:12
11:11x11:1210:1113:1268:70
PD B11:12x11:1110:1211:13
10:11
10:1163:70
P7 11:10
13:12
11:11
10:10
12:1111:11x12:1280:77
TM A12:1212:1012:12x11:1112:12
11:11
70:68
TM B11:1111:1013:11
11:10
11:11x11:1268:65
DUR 12:1012:1311:1012:12
11:11
12:11x70:67

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Terrible Monkeys A (11.66667)
1. Duranga (11.66667)
2. F.U.J. A (11.57143)
3. Pražská 7 (11.42857)
4. Terrible Monkeys B (11.33333)
4. Prague Devils A (11.33333)
5. Prague Devils B (10.5)
5. F.U.J. B (10.5)

Skupiny

AFUJ AFUJ BPD AP7 SkóreBodyPořadí
FUJ Ax15:215:615:545:1361
FUJ B2:15x1:154:157:4504
PD A6:1515:1x15:1236:2842
P7 5:1515:412:15x32:3423
BTM ATM BDUR PD BSkóreBodyPořadí
TM Ax15:510:1415:140:2042
TM B5:15x6:1512:623:3623
DUR 14:1015:6x15:244:1861
PD B1:156:122:15x9:4204

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
11Terrible Monkeys AAnežka Kotrbová10414114
1Terrible Monkeys BYujune Lee41515
4Terrible Monkeys AJaromír Jáchym00010
21Terrible Monkeys AOndřej Rýdlo00010
19Terrible Monkeys AAneta Höschlová00010
64Terrible Monkeys BJosef Vojkovský00010
34Terrible Monkeys BAnna Sedláčková00010
37Terrible Monkeys AMichaela Novotná00010
88Terrible Monkeys BŠt?pán Boukal00010
23Terrible Monkeys ATomáš Doubravský00010

Play-off

Čtvrtfinále (Q1-Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:58 12.12.2021mixed1Duranga (DUR )F.U.J. B (FUJ B)15:212:10
10:01 12.12.2021mixed1Prague Devils A (PD A)Terrible Monkeys B (TM B)15:210:11
10:02 12.12.2021mixed1Pražská 7 (P7 )Terrible Monkeys A (TM A)11:1512:12
10:03 12.12.2021mixed1F.U.J. A (FUJ A)Prague Devils B (PD B)15:312:11

Semifinále (S1-4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:32 12.12.2021mixed1F.U.J. B (FUJ B)Terrible Monkeys B (TM B)11:911:11
11:33 12.12.2021mixed1Prague Devils B (PD B)Pražská 7 (P7 )5:1511:11
11:33 12.12.2021mixed1Prague Devils A (PD A)Duranga (DUR )9:1413:12
11:35 12.12.2021mixed1Terrible Monkeys A (TM A)F.U.J. A (FUJ A)15:612:12

O 7.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:27 12.12.2021mixed1Prague Devils B (PD B)Terrible Monkeys B (TM B)5:1310:11

O 5.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:26 12.12.2021mixed1Pražská 7 (P7 )F.U.J. B (FUJ B)15:010:10

O 4.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:50 12.12.2021mixed1F.U.J. A (FUJ A)Pražská 7 (P7 )13:912:13

O 3.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:27 12.12.2021mixed1Prague Devils A (PD A)F.U.J. A (FUJ A)12:1112:12

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:27 12.12.2021mixed1Terrible Monkeys A (TM A)Duranga (DUR )12:1411:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:30 11.12.2021mixedB1Terrible Monkeys A (TM A)Terrible Monkeys B (TM B)15:511:11
10:10 11.12.2021mixedB1Duranga (DUR )Prague Devils B (PD B)15:211:10
10:50 11.12.2021mixedA1F.U.J. A (FUJ A)F.U.J. B (FUJ B)15:211:10
11:30 11.12.2021mixedA1Prague Devils A (PD A)Pražská 7 (P7 )15:1211:12
12:10 11.12.2021mixedB1Terrible Monkeys A (TM A)Prague Devils B (PD B)15:112:10
12:50 11.12.2021mixedB1Duranga (DUR )Terrible Monkeys B (TM B)15:612:11
13:30 11.12.2021mixedA1F.U.J. A (FUJ A)Pražská 7 (P7 )15:510:11
14:10 11.12.2021mixedA1Prague Devils A (PD A)F.U.J. B (FUJ B)15:111:11
14:50 11.12.2021mixedB1Prague Devils B (PD B)Terrible Monkeys B (TM B)6:1211:13
15:30 11.12.2021mixedB1Duranga (DUR )Terrible Monkeys A (TM A)14:1012:12
16:10 11.12.2021mixedA1Pražská 7 (P7 )F.U.J. B (FUJ B)15:411:11
16:50 11.12.2021mixedA1Prague Devils A (PD A)F.U.J. A (FUJ A)6:1511:12
09:58 12.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1Duranga (DUR )F.U.J. B (FUJ B)15:212:10
10:01 12.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1Prague Devils A (PD A)Terrible Monkeys B (TM B)15:210:11
10:02 12.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1Pražská 7 (P7 )Terrible Monkeys A (TM A)11:1512:12
10:03 12.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1F.U.J. A (FUJ A)Prague Devils B (PD B)15:312:11
11:32 12.12.2021mixedSemifinále (S1-4)1F.U.J. B (FUJ B)Terrible Monkeys B (TM B)11:911:11
11:33 12.12.2021mixedSemifinále (S1-4)1Prague Devils B (PD B)Pražská 7 (P7 )5:1511:11
11:33 12.12.2021mixedSemifinále (S1-4)1Prague Devils A (PD A)Duranga (DUR )9:1413:12
11:35 12.12.2021mixedSemifinále (S1-4)1Terrible Monkeys A (TM A)F.U.J. A (FUJ A)15:612:12
14:26 12.12.2021mixedO 5.místo1Pražská 7 (P7 )F.U.J. B (FUJ B)15:010:10
14:27 12.12.2021mixedO 3.místo1Prague Devils A (PD A)F.U.J. A (FUJ A)12:1112:12
14:27 12.12.2021mixedO 7.místo1Prague Devils B (PD B)Terrible Monkeys B (TM B)5:1310:11
14:27 12.12.2021mixedO 1.místo1Terrible Monkeys A (TM A)Duranga (DUR )12:1411:11
16:50 12.12.2021mixedO 4.místo1F.U.J. A (FUJ A)Pražská 7 (P7 )13:912:13
Poslat odkaz na e-mail