spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Aktuální turnaje
JHMČR - 1.liga, 22.01.2022
Skončené turnaje

Kvalifikace na HMČR - Východní Čechy

Týmy turnaje

Divize mixed

Chlupatá žába (CHZ ) Slatiňany
Kulatá šachovnice (KS ) Hradec Králové
Skydivers (SD ) Havlíčkův Brod
Trubky (TR ) Náchod

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Chlupatá žába
2. Kulatá šachovnice
3. Trubky
4. Skydivers

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritCHZ KS TR SD Skóre
CHZ x12:12
12:12
12:1110:11
12:12
58:58
KS 12:12
12:12
x10:12
11:12
13:1358:61
TR 11:1212:10
12:11
x10:11
13:12
58:56
SD 11:10
12:12
13:1311:10
12:13
x59:58

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Skydivers (11.8)
2. Kulatá šachovnice (11.6)
2. Chlupatá žába (11.6)
2. Trubky (11.6)

Skupiny

AKS SD CHZ TR SkóreBodyPořadí
KS x10:96:129:825:2942
SD 9:10x3:156:1318:3804
CHZ 12:615:3x14:341:1261
TR 8:913:63:14x24:2923

Play-off

Semifinále (S1-S2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:20 11.12.2021mixed1Kulatá šachovnice (KS )Trubky (TR )15:711:12
14:00 11.12.2021mixed1Chlupatá žába (CHZ )Skydivers (SD )15:412:12

O 3.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 11.12.2021mixed1Trubky (TR )Skydivers (SD )12:1113:12

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:40 11.12.2021mixed1Kulatá šachovnice (KS )Chlupatá žába (CHZ )10:1212:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 11.12.2021mixedA1Kulatá šachovnice (KS )Skydivers (SD )10:913:13
09:35 11.12.2021mixedA1Chlupatá žába (CHZ )Trubky (TR )14:312:11
10:25 11.12.2021mixedA1Kulatá šachovnice (KS )Trubky (TR )9:810:12
11:00 11.12.2021mixedA1Chlupatá žába (CHZ )Skydivers (SD )15:310:11
11:50 11.12.2021mixedA1Trubky (TR )Skydivers (SD )13:610:11
12:25 11.12.2021mixedA1Kulatá šachovnice (KS )Chlupatá žába (CHZ )6:1212:12
13:20 11.12.2021mixedSemifinále (S1-S2)1Kulatá šachovnice (KS )Trubky (TR )15:711:12
14:00 11.12.2021mixedSemifinále (S1-S2)1Chlupatá žába (CHZ )Skydivers (SD )15:412:12
15:00 11.12.2021mixedO 3.místo1Trubky (TR )Skydivers (SD )12:1113:12
15:40 11.12.2021mixedO 1.místo1Kulatá šachovnice (KS )Chlupatá žába (CHZ )10:1212:12
Poslat odkaz na e-mail