spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Aktuální turnaje
JHMČR - 1.liga, 22.01.2022
Skončené turnaje

Kvalifikace na HMČR - Jihozápad

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB B (3SB B) České Budějovice
3SB C (3SB C) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc ) Plzeň
Kachny Příbram (NK ) Příbram
PeaceEgg A (PE A) Písek
PeaceEgg B (PE B) Písek

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB B
2. Atrofované ruce
3. Kachny Příbram
4. PeaceEgg A
5. 3SB C
6. PeaceEgg B

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

Spirit3SB B3SB CAtruc PE APE BNK Skóre
3SB Bx12:1112:1212:1210:1146:46
3SB C11:12x12:1111:12*11:1145:46
Atruc 12:12x11:1010:1110:1243:45
PE A12:1211:1210:11x12:1111:1256:58
PE B12*:1111:1011:12x11:1245:45
NK 11:1011:1112:1012:1112:11x58:53

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Kachny Příbram (11.6)
2. 3SB B (11.5)
3. PeaceEgg B (11.25)
3. 3SB C (11.25)
4. PeaceEgg A (11.2)
5. Atrofované ruce (10.75)

Skupiny

ANK 3SB C3SB BSkóreBodyPořadí
NK x9:97:1016:1911
3SB C9:9x7:1016:1911
3SB B10:710:7x20:1441

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 3. místoNK 3SB CSkóreBodyPořadí
NK x9:99:91
3SB C9:9x9:91
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BPE APE BAtruc SkóreBodyPořadí
PE Ax13:49:1022:1422
PE B4:13x5:139:2603
Atruc 10:913:5x23:1441

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
3Kachny PříbramDominika Králíková5172254.4
993SB BMatěj Vilímek1061644
15PeaceEgg ARadim Pták9112054
773SB BMichal Marek3131644
13SB BDenisa Havlová871543.75
25PeaceEgg APetr Hrych3141753.4
33Atrofované ruceŠtefan Tučný851343.25
13Atrofované ruceLukáš Houška1121343.25
1PeaceEgg AJohana Šašková1231553
32Kachny PříbramHelena Blažková1221452.8

Play-off

Čtvrtfinále (Q1-Q2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:30 11.12.2021mixed1PeaceEgg A (PE A)3SB C (3SB C)9:811:12
11:00 11.12.2021mixed1PeaceEgg B (PE B)Kachny Příbram (NK )6:711:12

Semifinále (S1-S2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 11.12.2021mixed13SB B (3SB B)PeaceEgg A (PE A)13:1112:12
12:00 11.12.2021mixed1Atrofované ruce (Atruc )Kachny Příbram (NK )11:810:12

O 5.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 11.12.2021mixed13SB C (3SB C)PeaceEgg B (PE B)9:611:12*

O 3.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 11.12.2021mixed1PeaceEgg A (PE A)Kachny Příbram (NK )9:1211:12

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 11.12.2021mixed13SB B (3SB B)Atrofované ruce (Atruc )9:712:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
07:30 11.12.2021mixedB1PeaceEgg A (PE A)PeaceEgg B (PE B)13:412:11
08:00 11.12.2021mixedA1Kachny Příbram (NK )3SB C (3SB C)9:911:11
08:30 11.12.2021mixedB1Atrofované ruce (Atruc )PeaceEgg B (PE B)13:510:11
09:00 11.12.2021mixedA13SB B (3SB B)3SB C (3SB C)10:712:11
09:30 11.12.2021mixedB1Atrofované ruce (Atruc )PeaceEgg A (PE A)10:911:10
10:00 11.12.2021mixedA13SB B (3SB B)Kachny Příbram (NK )10:710:11
10:30 11.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q2)1PeaceEgg A (PE A)3SB C (3SB C)9:811:12
11:00 11.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q2)1PeaceEgg B (PE B)Kachny Příbram (NK )6:711:12
11:30 11.12.2021mixedSemifinále (S1-S2)13SB B (3SB B)PeaceEgg A (PE A)13:1112:12
12:00 11.12.2021mixedSemifinále (S1-S2)1Atrofované ruce (Atruc )Kachny Příbram (NK )11:810:12
12:30 11.12.2021mixedO 5.místo13SB C (3SB C)PeaceEgg B (PE B)9:611:12*
13:00 11.12.2021mixedO 3.místo1PeaceEgg A (PE A)Kachny Příbram (NK )9:1211:12
13:30 11.12.2021mixedO 1.místo13SB B (3SB B)Atrofované ruce (Atruc )9:712:12
Poslat odkaz na e-mail