spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Aktuální turnaje
JHMČR - 1.liga, 22.01.2022
Skončené turnaje

Kvalifikace na HMČR - Morava

1. Left Overs A
2. Chupacabras
3. Left Overs C
4. Left Overs B
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A
6. Frkot
7. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Left Overs A
2. Chupacabras
2. Chupacabras
3. Left Overs C
4. Left Overs C
5. Left Overs B
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A
6. Frkot

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFRK LO ALO BLO CCHUP BUFU ABUFU BSkóre
FRK x11:1210:1012:13
13:13*
12:12
10:11
68:71
LO A12:11x12:1212:1211:1110:1157:57
LO B12:12x11:12
9:11
11:1212:1155:58
LO C10:1012:11
11:9
x11:11
11:11
11:13
66:65
CHUP 12:1212:1111:11
11:11
13:11
x10:1069:66
BUFU A13:12
13*:13
11:1111:12x11:1159:59
BUFU B12:12
11:10
11:1010:1011:11x55:53

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (11.8)
2. Chupacabras (11.5)
3. Left Overs A (11.4)
4. Frkot (11.33333)
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (11)
5. Left Overs C (11)
5. Left Overs B (11)

Skupiny

ABUFU ABUFU BLO AFRK SkóreBodyPořadí
BUFU Ax15:57:1512:1334:3323
BUFU B5:15x0:151:156:4504
LO A15:715:0x15:845:1561
FRK 13:1215:18:15x36:2842
BCHUP LO CLO BSkóreBodyPořadí
CHUP x14:1014:728:1741
LO C10:14x13:1423:2803
LO B7:1414:13x21:2722

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
66ChupacabrasPavel Milička11203165.17
69Left Overs AAnna Walterová15102555
17Left Overs AMatyáš Brandstetter8162454.8
17BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) AJakub Venglář10122254.4
51FrkotLucie Schönová15112664.33
47Left Overs ADaniel Gladiš9122154.2
8Left Overs AJakub Jurášek6152154.2
35Left Overs CAnežka Langhammerová2042464
97BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) AFilip Burdych1642054
13Left Overs CPetr Pospíchal4202464

Play-off

Čtvrtfinále (Q1-Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:45 11.12.2021mixed1Frkot (FRK )Left Overs C (LO C)11:1210:10
16:30 11.12.2021mixed1Left Overs B (LO B)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)12:1112:11
17:15 11.12.2021mixed1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)Chupacabras (CHUP )2:1510:10

Semifinále (S1-S4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 12.12.2021mixed1Left Overs A (LO A)Left Overs B (LO B)15:812:12
09:45 12.12.2021mixed1Chupacabras (CHUP )Left Overs C (LO C)15:611:11
10:30 12.12.2021mixed1Frkot (FRK )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)14:510:11

O 5.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:45 12.12.2021mixed1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)Frkot (FRK )15:1013*:13

O 4.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 12.12.2021mixed1Left Overs B (LO B)Left Overs C (LO C)7:149:11

O 2.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 12.12.2021mixed1Left Overs C (LO C)Chupacabras (CHUP )4:1511:13

O 1.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:15 12.12.2021mixed1Left Overs A (LO A)Chupacabras (CHUP )15:712:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 11.12.2021mixedA1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)15:511:11
09:45 11.12.2021mixedA1Left Overs A (LO A)Frkot (FRK )15:812:11
10:30 11.12.2021mixedB1Chupacabras (CHUP )Left Overs C (LO C)14:1011:11
11:15 11.12.2021mixedA1Frkot (FRK )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)13:1212:13
12:00 11.12.2021mixedA1Left Overs A (LO A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)15:010:11
12:45 11.12.2021mixedB1Left Overs C (LO C)Left Overs B (LO B)13:1412:11
13:30 11.12.2021mixedA1Left Overs A (LO A)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)15:711:11
14:15 11.12.2021mixedA1Frkot (FRK )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)15:112:12
15:00 11.12.2021mixedB1Chupacabras (CHUP )Left Overs B (LO B)14:712:11
15:45 11.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1Frkot (FRK )Left Overs C (LO C)11:1210:10
16:30 11.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1Left Overs B (LO B)BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)12:1112:11
17:15 11.12.2021mixedČtvrtfinále (Q1-Q4)1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)Chupacabras (CHUP )2:1510:10
09:00 12.12.2021mixedSemifinále (S1-S4)1Left Overs A (LO A)Left Overs B (LO B)15:812:12
09:45 12.12.2021mixedSemifinále (S1-S4)1Chupacabras (CHUP )Left Overs C (LO C)15:611:11
10:30 12.12.2021mixedSemifinále (S1-S4)1Frkot (FRK )BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)14:510:11
11:15 12.12.2021mixedO 1.místo1Left Overs A (LO A)Chupacabras (CHUP )15:712:12
12:00 12.12.2021mixedO 4.místo1Left Overs B (LO B)Left Overs C (LO C)7:149:11
12:45 12.12.2021mixedO 5.místo1BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)Frkot (FRK )15:1013*:13
13:30 12.12.2021mixedO 2.místo1Left Overs C (LO C)Chupacabras (CHUP )4:1511:13
Poslat odkaz na e-mail