Skončené turnaje
Budoucí turnaje
Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace na HMČR - Morava
1. Left Overs A
2. Chupacabras
3. Left Overs C
4. Left Overs B
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A
6. Frkot
7. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B
Zápas Frkot (FRK ) vs. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)
Frkot (FRK ) |
# | Jméno | S | A | T |
93 | Lucie Schönová | 4 | 1 | 5 |
32 | Jakub Nečesaný | 2 | 3 | 5 |
27 | Veronika Kašková | 3 | 0 | 3 |
12 | Markéta Kovářová | 2 | 1 | 3 |
0 | Ondřej Klímek | 0 | 3 | 3 |
41 | Martina Hejčová | 1 | 1 | 2 |
22 | Jiří Vojtíšek | 0 | 2 | 2 |
4 | Daniela Husová | 1 | 0 | 1 |
92 | Václav Kostkan | 0 | 1 | 1 |
38 | Klára Hurtová | 0 | 1 | 1 |
42 | Pavel Kotala | 0 | 0 | 0 |
0 | Jakub Ryšánek | 0 | 0 | 0 |
63 | Kristýna Kocurová | 0 | 0 | 0 |
1 | Matěj Žiška | 0 | 0 | 0 |
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) |
# | Jméno | S | A | T |
97 | Filip Burdych | 5 | 1 | 6 |
17 | Jakub Venglář | 1 | 4 | 5 |
8 | Anna Orlová | 3 | 0 | 3 |
85 | Filip Skalický | 1 | 2 | 3 |
10 | Tomáš Copek | 1 | 1 | 2 |
87 | Vít Fila | 0 | 2 | 2 |
15 | Alžběta Poláčková | 1 | 0 | 1 |
28 | Kristýna Zonygová | 0 | 1 | 1 |
5 | Martina Výmolová | 0 | 1 | 1 |
14 | Ludmila Procházková | 0 | 0 | 0 |
Průběh utkání
- Hřiště číslo: 1
- Hrací doba: 40 minut
- Začátek dle rozpisu: 11:15
- Skutečný začátek: 11:14
Spirit of the Game
Frkot (FRK )
Celkový obdržený spirit: 12 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 2 body
- Férové smýšlení: 3 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 2 body
- Komunikace: 3 body
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)
Celkový obdržený spirit: 13 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 2 body
- Férové smýšlení: 3 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 3 body
- Komunikace: 3 body
Skóre | Skóroval | Asistence | Čas [min] | Trvání bodu |
1:0 | Jakub Nečesaný | Jiří Vojtíšek | 0 | 00:27 |
2:0 | Veronika Kašková | Ondřej Klímek | 1 | 01:21 |
2:1 | Anna Orlová | Jakub Venglář | 2 | 00:15 |
3:1 | Lucie Schönová | Markéta Kovářová | 2 | 00:46 |
4:1 | Daniela Husová | Ondřej Klímek | 4 | 01:59 |
4:2 | Anna Orlová | Jakub Venglář | 5 | 00:14 |
5:2 | Markéta Kovářová | Jakub Nečesaný | 6 | 01:01 |
5:3 | Alžběta Poláčková | Martina Výmolová | 11 | 05:35 |
6:3 | Martina Hejčová | Václav Kostkan | 12 | 00:51 |
6:4 | Filip Burdych | Jakub Venglář | 13 | 01:26 |
7:4 | Jakub Nečesaný | Lucie Schönová | 14 | 00:58 |
7:5 | Filip Burdych | Jakub Venglář | 17 | 02:19 |
8:5 | Lucie Schönová | Jakub Nečesaný | 18 | 01:29 |
8:6 | Jakub Venglář | Filip Burdych | 21 | 02:20 |
8:7 | Tomáš Copek | Vít Fila | 22 | 01:48 |
9:7 | Lucie Schönová | Jakub Nečesaný | 24 | 01:52 |
9:8 | Anna Orlová | Filip Skalický | 26 | 01:45 |
9:9 | Filip Burdych | Tomáš Copek | 28 | 01:57 |
10:9 | Lucie Schönová | Jiří Vojtíšek | 30 | 02:23 |
11:9 | Veronika Kašková | Klára Hurtová | 33 | 02:24 |
12:9 | Veronika Kašková | Ondřej Klímek | 34 | 00:55 |
12:10 | Filip Burdych | Kristýna Zonygová | 35 | 00:59 |
12:11 | Filip Skalický | Vít Fila | 36 | 01:40 |
12:12 | Filip Burdych | Filip Skalický | 39 | 02:28 |
13:12 | Markéta Kovářová | Martina Hejčová | 40 | 01:18 |
Zápas skončil: Frkot (FRK ) vs. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) 13:12 |