Skončené turnaje
Budoucí turnaje
Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace na HMČR - Morava
1. Left Overs A
2. Chupacabras
3. Left Overs C
4. Left Overs B
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A
6. Frkot
7. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B
Zápas Left Overs A (LO A) vs. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)
Left Overs A (LO A) |
# | Jméno | S | A | T |
42 | Anna Walterová | 3 | 3 | 6 |
47 | Daniel Gladiš | 2 | 3 | 5 |
25 | Lucia Pekárová | 4 | 0 | 4 |
17 | Matyáš Brandstetter | 1 | 3 | 4 |
47 | Radim Hopp | 3 | 0 | 3 |
98 | Alice Sauerová | 2 | 1 | 3 |
8 | Jakub Jurášek | 0 | 3 | 3 |
15 | Ondřej Batůšek | 0 | 2 | 2 |
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) |
# | Jméno | S | A | T |
31 | Barbara Babejová | 0 | 0 | 0 |
59 | David Březa | 0 | 0 | 0 |
19 | Hana Fliegerová | 0 | 0 | 0 |
7 | Hynek Jokver | 0 | 0 | 0 |
0 | Karel Vařeka | 0 | 0 | 0 |
44 | Kateřina Jarošová | 0 | 0 | 0 |
9 | Kristýna Marková | 0 | 0 | 0 |
34 | Filip Rudzan | 0 | 0 | 0 |
53 | Lucie Sedlaříková | 0 | 0 | 0 |
1 | Ondřej Valášek | 0 | 0 | 0 |
4 | Tomáš Prosecký | 0 | 0 | 0 |
43 | Silvestr Stanislav | 0 | 0 | 0 |
88 | Tomáš Kratochvíla | 0 | 0 | 0 |
Průběh utkání
- Hřiště číslo: 1
- Hrací doba: 40 minut
- Začátek dle rozpisu: 12:00
- Skutečný začátek: 12:00
Spirit of the Game
Left Overs A (LO A)
Celkový obdržený spirit: 10 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 2 body
- Férové smýšlení: 2 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 2 body
- Komunikace: 2 body
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B)
Celkový obdržený spirit: 11 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 2 body
- Férové smýšlení: 2 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 3 body
- Komunikace: 2 body
Skóre | Skóroval | Asistence | Čas [min] | Trvání bodu |
1:0 | Anna Walterová | Matyáš Brandstetter | 1 | 01:32 |
2:0 | Lucia Pekárová | Matyáš Brandstetter | 3 | 01:45 |
3:0 | Lucia Pekárová | Alice Sauerová | 4 | 01:04 |
4:0 | Matyáš Brandstetter | Ondřej Batůšek | 5 | 01:20 |
5:0 | Alice Sauerová | Matyáš Brandstetter | 6 | 01:16 |
6:0 | Radim Hopp | Ondřej Batůšek | 8 | 01:23 |
7:0 | Lucia Pekárová | Jakub Jurášek | 10 | 01:59 |
8:0 | Anna Walterová | Daniel Gladiš | 12 | 01:46 |
9:0 | Daniel Gladiš | Jakub Jurášek | 14 | 02:05 |
10:0 | Radim Hopp | Anna Walterová | 16 | 02:24 |
11:0 | Anna Walterová | Daniel Gladiš | 18 | 02:01 |
12:0 | Radim Hopp | Daniel Gladiš | 19 | 00:55 |
13:0 | Daniel Gladiš | Jakub Jurášek | 22 | 03:04 |
14:0 | Lucia Pekárová | Anna Walterová | 24 | 01:44 |
15:0 | Alice Sauerová | Anna Walterová | 25 | 01:11 |
Zápas skončil: Left Overs A (LO A) vs. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) 15:0 |