Skončené turnaje
Budoucí turnaje
Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace na HMČR - Morava
1. Left Overs A
2. Chupacabras
3. Left Overs C
4. Left Overs B
5. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A
6. Frkot
7. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B
Zápas Left Overs B (LO B) vs. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)
Left Overs B (LO B) |
# | Jméno | S | A | T |
66 | Dominik Vild | 2 | 3 | 5 |
94 | Terezie Kánská | 4 | 0 | 4 |
23 | Marek Gernert | 2 | 2 | 4 |
22 | Daniel Proisl | 0 | 4 | 4 |
1 | Jonáš Brandstetter | 1 | 1 | 2 |
6 | Kristina Garbová | 1 | 1 | 2 |
41 | Eliška Halouzková | 1 | 0 | 1 |
87 | Leona Kryštofová | 1 | 0 | 1 |
99 | David Batůšek | 0 | 1 | 1 |
28 | Anna Urbánková | 0 | 0 | 0 |
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) |
# | Jméno | S | A | T |
17 | Jakub Venglář | 3 | 3 | 6 |
87 | Vít Fila | 0 | 5 | 5 |
97 | Filip Burdych | 3 | 0 | 3 |
85 | Filip Skalický | 1 | 2 | 3 |
15 | Alžběta Poláčková | 1 | 0 | 1 |
8 | Anna Orlová | 1 | 0 | 1 |
28 | Kristýna Zonygová | 1 | 0 | 1 |
14 | Ludmila Procházková | 1 | 0 | 1 |
10 | Tomáš Copek | 0 | 1 | 1 |
5 | Martina Výmolová | 0 | 0 | 0 |
Průběh utkání
- Hřiště číslo: 1
- Hrací doba: 40 minut
- Začátek dle rozpisu: 16:30
- Skutečný začátek: 16:30
Spirit of the Game
Left Overs B (LO B)
Celkový obdržený spirit: 12 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 2 body
- Férové smýšlení: 3 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 3 body
- Komunikace: 2 body
BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A)
Celkový obdržený spirit: 11 bodu
- Znalost pravidel: 2 body
- Fauly a tělesný kontakt: 2 body
- Férové smýšlení: 3 body
- Pozitivní přístup a sebeovládání: 2 body
- Komunikace: 2 body
Skóre | Skóroval | Asistence | Čas [min] | Trvání bodu |
0:1 | Filip Skalický | Jakub Venglář | 1 | 01:06 |
1:1 | Jonáš Brandstetter | Daniel Proisl | 5 | 04:14 |
1:2 | Kristýna Zonygová | Vít Fila | 6 | 01:36 |
2:2 | Dominik Vild | Jonáš Brandstetter | 10 | 03:11 |
2:3 | Filip Burdych | Vít Fila | 11 | 01:14 |
2:4 | Ludmila Procházková | Filip Skalický | 14 | 03:03 |
2:5 | Filip Burdych | Vít Fila | 16 | 01:37 |
2:6 | Jakub Venglář | Filip Skalický | 17 | 01:37 |
3:6 | Terezie Kánská | David Batůšek | 18 | 00:35 |
3:7 | Jakub Venglář | Tomáš Copek | 19 | 01:33 |
4:7 | Kristina Garbová | Daniel Proisl | 20 | 01:03 |
5:7 | Terezie Kánská | Marek Gernert | 22 | 01:32 |
6:7 | Marek Gernert | Dominik Vild | 24 | 02:33 |
7:7 | Terezie Kánská | Kristina Garbová | 26 | 02:05 |
7:8 | Anna Orlová | Vít Fila | 28 | 01:46 |
7:9 | Filip Burdych | Jakub Venglář | 32 | 03:52 |
8:9 | Marek Gernert | Dominik Vild | 34 | 01:32 |
8:10 | Jakub Venglář | Vít Fila | 35 | 01:11 |
9:10 | Leona Kryštofová | Daniel Proisl | 36 | 00:55 |
10:10 | Eliška Halouzková | Marek Gernert | 37 | 01:32 |
11:10 | Terezie Kánská | Dominik Vild | 40 | 02:19 |
11:11 | Alžběta Poláčková | Jakub Venglář | 41 | 01:13 |
12:11 | Dominik Vild | Daniel Proisl | 43 | 01:56 |
Zápas skončil: Left Overs B (LO B) vs. BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) 12:11 |