Spirit | 3SB A | FUJ A | FUJ B | PD A | PD B | TM A | VB A | VB B | LO | NK | Skóre |
3SB A | x | 10:11 11:12 | 11:10 | 12:12 | 12:11 | 11:11 | 10:11 | 77:78 | |||
FUJ A | 11:10 12:11 | x | 12:11 | 11:12 | 10:11 | 13:12 | 11:11 | 80:78 | |||
FUJ B | 10:11 | 11:12 | x | 11:11* | 11:11 | 10:10 11:10 | 64:65 | ||||
PD A | 12:12 | x | 10:10* | 10:10 12:11 | 12:12 | 10:11 | 10:11 | 76:77 | |||
PD B | 11:12 | 11*:11 | 10*:10 | x | 13:11 | 12:12 | 12:11 | 10:11 11:11 | 90:89 | ||
TM A | 12:11 | 10:10 11:12 | 11:13 | x | 11:11 | 12:9 12:12 | 79:78 | ||||
VB A | 11:11 | 11:10 | 11:11 | 12:12 | 12:12 | x | 12:12 | 10:10 | 79:78 | ||
VB B | 12:13 | 11:10 | 11:12 | 11:11 | 12:12 | x | 12:13 10:12 | 79:83 | |||
LO | 11:10 | 11:10 11:11 | 9:12 12:12 | 13:12 12:10 | x | 10:11 | 89:88 | ||||
NK | 11:10 | 11:11 | 10:10 10:11 | 10:10 | 11:10 | x | 63:62 |
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
63 | Kachny Příbram | Dominika Králíková | 5 | 20 | 25 | 6 | 4.17 |
11 | 3SB A | Marie Volková | 21 | 8 | 29 | 7 | 4.14 |
27 | Východní blok B | Markéta Hudcová | 14 | 13 | 27 | 7 | 3.86 |
6 | F.U.J. A | Eva Lepší | 24 | 1 | 25 | 7 | 3.57 |
11 | Východní blok B | Alžběta Hodačová | 8 | 14 | 22 | 7 | 3.14 |
31 | Východní blok B | Michaela Mašková | 8 | 14 | 22 | 7 | 3.14 |
19 | Terrible Monkeys A | Aneta Höschlová | 11 | 10 | 21 | 7 | 3 |
8 | 3SB A | Sarah Němečková Tošnerová | 9 | 12 | 21 | 7 | 3 |
26 | Východní blok A | Kristýna Tlustá | 7 | 14 | 21 | 7 | 3 |
74 | F.U.J. A | Barbora Hrušáková | 12 | 8 | 20 | 7 | 2.86 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
18:58 26.2.2022 | women | 1 | Kachny Příbram (NK ) | Left Overs (LO ) | 8:12 | 11:10 |
19:00 26.2.2022 | women | 2 | Prague Devils B (PD B) | F.U.J. B (FUJ B) | 8:7 | 11*:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:40 27.2.2022 | women | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | Východní blok B (VB B) | 10:9 | 13:12 |
09:40 27.2.2022 | women | 2 | Left Overs (LO ) | Terrible Monkeys A (TM A) | 7:11 | 12:12 |
10:15 27.2.2022 | women | 1 | Východní blok A (VB A) | Prague Devils A (PD A) | 7:8 | 12:12 |
10:15 27.2.2022 | women | 2 | 3SB A (3SB A) | Prague Devils B (PD B) | 11:8 | 12:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:00 27.2.2022 | women | 1 | Prague Devils B (PD B) | Východní blok A (VB A) | 7:10 | 12:12 |
12:00 27.2.2022 | women | 2 | Left Overs (LO ) | Východní blok B (VB B) | 5:13 | 12:10 |
12:35 27.2.2022 | women | 1 | 3SB A (3SB A) | Prague Devils A (PD A) | 11:5 | 12:12 |
12:35 27.2.2022 | women | 2 | Terrible Monkeys A (TM A) | F.U.J. A (FUJ A) | 6:12 | 12:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
10:50 27.2.2022 | women | 1 | Kachny Příbram (NK ) | F.U.J. B (FUJ B) | 10:11 | 10:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
13:45 27.2.2022 | women | 2 | Prague Devils B (PD B) | Left Overs (LO ) | 8:11 | 11:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
13:45 27.2.2022 | women | 1 | Východní blok A (VB A) | Východní blok B (VB B) | 11:10 | 12:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:55 27.2.2022 | women | 2 | Terrible Monkeys A (TM A) | Prague Devils A (PD A) | 12:6 | 11:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:55 27.2.2022 | women | 1 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. A (FUJ A) | 12:9 | 11:12 |
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
13:30 26.2.2022 | women | Y | 1 | Východní blok B (VB B) | Left Overs (LO ) | 9:6 | 12:13 |
13:30 26.2.2022 | women | X | 2 | Východní blok A (VB A) | F.U.J. B (FUJ B) | 13:2 | 11:11 |
14:30 26.2.2022 | women | Y | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | Prague Devils B (PD B) | 10:8 | 11:13 |
14:30 26.2.2022 | women | X | 2 | F.U.J. A (FUJ A) | Kachny Příbram (NK ) | 14:6 | 11:11 |
15:00 26.2.2022 | women | Y | 1 | Prague Devils A (PD A) | Left Overs (LO ) | 8:10 | 10:11 |
15:00 26.2.2022 | women | X | 2 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. B (FUJ B) | 10:4 | 11:10 |
15:30 26.2.2022 | women | Y | 1 | Východní blok B (VB B) | Prague Devils B (PD B) | 10:7 | 11:12 |
15:30 26.2.2022 | women | X | 2 | Východní blok A (VB A) | Kachny Příbram (NK ) | 10:5 | 10:10 |
16:00 26.2.2022 | women | Y | 1 | Prague Devils A (PD A) | Terrible Monkeys A (TM A) | 8:11 | 10:10 |
16:00 26.2.2022 | women | X | 2 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. A (FUJ A) | 9:8 | 10:11 |
16:30 26.2.2022 | women | Y | 1 | Left Overs (LO ) | Prague Devils B (PD B) | 5:6 | 11:10 |
16:30 26.2.2022 | women | X | 2 | F.U.J. B (FUJ B) | Kachny Příbram (NK ) | 7:13 | 10:10 |
17:00 26.2.2022 | women | Y | 1 | Východní blok B (VB B) | Terrible Monkeys A (TM A) | 8:9 | 11:11 |
17:00 26.2.2022 | women | X | 2 | Východní blok A (VB A) | F.U.J. A (FUJ A) | 4:10 | 11:10 |
17:30 26.2.2022 | women | Y | 1 | Prague Devils A (PD A) | Prague Devils B (PD B) | 11:3 | 10:10* |
17:30 26.2.2022 | women | X | 2 | 3SB A (3SB A) | Kachny Příbram (NK ) | 11:6 | 10:11 |
18:00 26.2.2022 | women | Y | 1 | Terrible Monkeys A (TM A) | Left Overs (LO ) | 9:7 | 12:9 |
18:00 26.2.2022 | women | X | 2 | F.U.J. A (FUJ A) | F.U.J. B (FUJ B) | 13:4 | 12:11 |
18:30 26.2.2022 | women | Y | 1 | Prague Devils A (PD A) | Východní blok B (VB B) | 8:5 | 10:11 |
18:30 26.2.2022 | women | X | 2 | 3SB A (3SB A) | Východní blok A (VB A) | 13:7 | 11:11 |
18:58 26.2.2022 | women | Osmifinále (PQ1-PQ2) | 1 | Kachny Příbram (NK ) | Left Overs (LO ) | 8:12 | 11:10 |
19:00 26.2.2022 | women | Osmifinále (PQ1-PQ2) | 2 | Prague Devils B (PD B) | F.U.J. B (FUJ B) | 8:7 | 11*:11 |
09:40 27.2.2022 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | Východní blok B (VB B) | 10:9 | 13:12 |
09:40 27.2.2022 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 2 | Left Overs (LO ) | Terrible Monkeys A (TM A) | 7:11 | 12:12 |
10:15 27.2.2022 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | Východní blok A (VB A) | Prague Devils A (PD A) | 7:8 | 12:12 |
10:15 27.2.2022 | women | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 2 | 3SB A (3SB A) | Prague Devils B (PD B) | 11:8 | 12:11 |
10:50 27.2.2022 | women | O 9.místo | 1 | Kachny Příbram (NK ) | F.U.J. B (FUJ B) | 10:11 | 10:11 |
12:00 27.2.2022 | women | Semifinále (S1-S4) | 1 | Prague Devils B (PD B) | Východní blok A (VB A) | 7:10 | 12:12 |
12:00 27.2.2022 | women | Semifinále (S1-S4) | 2 | Left Overs (LO ) | Východní blok B (VB B) | 5:13 | 12:10 |
12:35 27.2.2022 | women | Semifinále (S1-S4) | 1 | 3SB A (3SB A) | Prague Devils A (PD A) | 11:5 | 12:12 |
12:35 27.2.2022 | women | Semifinále (S1-S4) | 2 | Terrible Monkeys A (TM A) | F.U.J. A (FUJ A) | 6:12 | 12:11 |
13:45 27.2.2022 | women | O 5.místo | 1 | Východní blok A (VB A) | Východní blok B (VB B) | 11:10 | 12:12 |
13:45 27.2.2022 | women | O 7.místo | 2 | Prague Devils B (PD B) | Left Overs (LO ) | 8:11 | 11:11 |
14:55 27.2.2022 | women | O 1.místo | 1 | 3SB A (3SB A) | F.U.J. A (FUJ A) | 12:9 | 11:12 |
14:55 27.2.2022 | women | O 3.místo | 2 | Terrible Monkeys A (TM A) | Prague Devils A (PD A) | 12:6 | 11:12 |