Spirit | CHZ | LO A | LO B | KS | CHUP | RB | LK | BUFU A | BUFU B | Skóre |
CHZ | x | 10:12 | 10:11 | 12:12 | 11:12 11:12 | 10:10 | 64:69 | |||
LO A | 12:10 | x | 10:11 | 11:11 | 11:11 11:11 | 12:11 | 67:65 | |||
LO B | 11:10 | x | 12:12 | 14:10 11:10 | 12:11 | 12:12 | 11:10 8:9 | 91:84 | ||
KS | 11:10 | x | 11:12 | 11:13 13:14 | 11:11 10:13 | 9:11 | 76:84 | |||
CHUP | 12:12 | 11:11 | 12:12 | 12:11 | x | 11:14 11:13 | 11:11 | 80:84 | ||
RB | 11:11 11:11 | 10:14 10:11 | 13:11 14:13 | x | 13:13 | 82:84 | ||||
LK | 12:11 12:11 | 11:12 | 14:11 13:11 | x | 12:10 | 12:9 | 86:75 | |||
BUFU A | 11:12 | 12:12 | 11:11 13:10 | 13:13 | 10:12 | x | 70:70 | |||
BUFU B | 10:10 | 10:11 9:8 | 11:9 | 11:11 | 9:12 | x | 60:61 |
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
26 | Chlupatá žába | Kristýna Tlustá | 14 | 19 | 33 | 6 | 5.5 |
47 | Left Overs A | Daniel Gladiš | 12 | 14 | 26 | 6 | 4.33 |
87 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A | Vít Fila | 7 | 18 | 25 | 6 | 4.17 |
17 | Chupacabras | Matyáš Brandstetter | 15 | 9 | 24 | 7 | 3.43 |
7 | Rainbow Banana | Miroslav Galusek | 12 | 12 | 24 | 7 | 3.43 |
14 | Kulatá šachovnice | Lukáš Barborik | 8 | 16 | 24 | 7 | 3.43 |
15 | Left Overs A | Ondřej Batůšek | 6 | 14 | 20 | 6 | 3.33 |
10 | Chlupatá žába | Patrik Novák | 11 | 8 | 19 | 6 | 3.17 |
89 | Chlupatá žába | Filip Halámka | 9 | 10 | 19 | 6 | 3.17 |
2 | Kulatá šachovnice | Marek Dostál | 6 | 14 | 20 | 7 | 2.86 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:30 11.12.2022 | mixed | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Kulatá šachovnice (KS ) | 6:8 | 11:9 |
09:05 11.12.2022 | mixed | 1 | Left Overs B (LO B) | Rainbow Banana (RB ) | 9:10 | 14:10 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:40 11.12.2022 | mixed | 1 | Kapři (LK ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 10:7 | 12:10 |
10:15 11.12.2022 | mixed | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Kulatá šachovnice (KS ) | 13:5 | 12:11 |
10:50 11.12.2022 | mixed | 1 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 11:3 | 11:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:35 11.12.2022 | mixed | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Left Overs B (LO B) | 11:10 | 12:12 |
12:56 11.12.2022 | mixed | 1 | Kulatá šachovnice (KS ) | Rainbow Banana (RB ) | 10:8 | 13:14 |
13:10 11.12.2022 | mixed | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Kapři (LK ) | 8:7 | 11:12 |
13:45 11.12.2022 | mixed | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Left Overs A (LO A) | 6:9 | 11:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
11:25 11.12.2022 | mixed | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Left Overs B (LO B) | 7:8 | 9:8 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:20 11.12.2022 | mixed | 1 | Rainbow Banana (RB ) | Left Overs B (LO B) | 6:7 | 10:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:50 11.12.2022 | mixed | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Kulatá šachovnice (KS ) | 9:10 | 13:10 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
15:30 11.12.2022 | mixed | 1 | Kapři (LK ) | Chupacabras (CHUP ) | 9:6 | 13:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:05 11.12.2022 | mixed | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Left Overs A (LO A) | 11:8 | 10:12 |
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
09:00 10.12.2022 | mixed | B | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Rainbow Banana (RB ) | 10:9 | 13:13 |
09:35 10.12.2022 | mixed | B | 1 | Left Overs A (LO A) | Kulatá šachovnice (KS ) | 15:8 | 10:11 |
10:10 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Left Overs B (LO B) | Kapři (LK ) | 5:12 | 12:11 |
10:45 10.12.2022 | mixed | B | 1 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 15:3 | 11:11 |
11:20 10.12.2022 | mixed | B | 1 | Kulatá šachovnice (KS ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 8:11 | 11:11 |
11:55 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Chupacabras (CHUP ) | 14:10 | 12:12 |
12:30 10.12.2022 | mixed | B | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Left Overs A (LO A) | 9:10 | 11:12 |
13:05 10.12.2022 | mixed | B | 1 | Rainbow Banana (RB ) | Kulatá šachovnice (KS ) | 10:11 | 13:11 |
13:40 10.12.2022 | mixed | A | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Kapři (LK ) | 5:10 | 9:12 |
14:15 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Left Overs B (LO B) | 12:8 | 10:11 |
14:50 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Chupacabras (CHUP ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | 15:6 | 11:11 |
15:25 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Kapři (LK ) | Chlupatá žába (CHZ ) | 9:10 | 12:11 |
16:00 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Left Overs B (LO B) | 11:7 | 12:12 |
16:35 10.12.2022 | mixed | A | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Chlupatá žába (CHZ ) | 5:15 | 10:10 |
17:10 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Kapři (LK ) | Chupacabras (CHUP ) | 8:10 | 14:11 |
17:45 10.12.2022 | mixed | A | 1 | Left Overs B (LO B) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | 11:5 | 11:10 |
08:30 11.12.2022 | mixed | Osmifinále (PQ1-2) | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Kulatá šachovnice (KS ) | 6:8 | 11:9 |
09:05 11.12.2022 | mixed | Osmifinále (PQ1-2) | 1 | Left Overs B (LO B) | Rainbow Banana (RB ) | 9:10 | 14:10 |
09:40 11.12.2022 | mixed | Čtvrtfinále (Q1-Q3) | 1 | Kapři (LK ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 10:7 | 12:10 |
10:15 11.12.2022 | mixed | Čtvrtfinále (Q1-Q3) | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Kulatá šachovnice (KS ) | 13:5 | 12:11 |
10:50 11.12.2022 | mixed | Čtvrtfinále (Q1-Q3) | 1 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 11:3 | 11:11 |
11:25 11.12.2022 | mixed | o9 - o postup dále v soutěži | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Left Overs B (LO B) | 7:8 | 9:8 |
12:35 11.12.2022 | mixed | Semifinále (S1-4) | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Left Overs B (LO B) | 11:10 | 12:12 |
12:56 11.12.2022 | mixed | Semifinále (S1-4) | 1 | Kulatá šachovnice (KS ) | Rainbow Banana (RB ) | 10:8 | 13:14 |
13:10 11.12.2022 | mixed | Semifinále (S1-4) | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Kapři (LK ) | 8:7 | 11:12 |
13:45 11.12.2022 | mixed | Semifinále (S1-4) | 1 | Chupacabras (CHUP ) | Left Overs A (LO A) | 6:9 | 11:11 |
14:20 11.12.2022 | mixed | O 7.místo | 1 | Rainbow Banana (RB ) | Left Overs B (LO B) | 6:7 | 10:11 |
14:50 11.12.2022 | mixed | O 5.místo | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Kulatá šachovnice (KS ) | 9:10 | 13:10 |
15:30 11.12.2022 | mixed | O 3.místo | 1 | Kapři (LK ) | Chupacabras (CHUP ) | 9:6 | 13:11 |
16:05 11.12.2022 | mixed | O 1.místo | 1 | Chlupatá žába (CHZ ) | Left Overs A (LO A) | 11:8 | 10:12 |