Spirit | LO A | LO B | TR | RB | LK | BUFU A | BUFU B | SD | Skóre |
LO A | x | 12:11 | 13:11 12:12 | 10:12 | 12:12 | 12:11 | 71:69 | ||
LO B | x | 11:11 | 12:11 | 13:12 13:11 | 11:12 | 13:14 | 73:71 | ||
TR | 11:12 | 11:11 | x | 12:12 | 10:12 11:12 | 55:59 | |||
RB | 11:13 12:12 | x | 12:10 | 12:12 | 11:12 10:11 | 68:70 | |||
LK | 12:10 | 11:12 | 12:12 | x | 12:11 | 11:11 | 13:12 13:13 | 84:81 | |
BUFU A | 12:13 11:13 | 12:10 12:11 | 10:12 | 11:12 | x | 68:71 | |||
BUFU B | 12:12 | 12:11 | 12:12 | 11:11 | x | 12:11 | 59:57 | ||
SD | 11:12 | 14:13 | 12:11 11:10 | 12:13 13:13 | 11:12 | x | 84:84 |
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
83 | Left Overs B | Jakub Jánoška | 11 | 12 | 23 | 6 | 3.83 |
67 | Kapři | Adam Minařík | 14 | 8 | 22 | 7 | 3.14 |
18 | Kapři | Dominik Řezáč | 12 | 7 | 19 | 7 | 2.71 |
17 | Left Overs A | Matyáš Brandstetter | 8 | 7 | 15 | 6 | 2.5 |
47 | Left Overs A | Daniel Gladiš | 2 | 13 | 15 | 6 | 2.5 |
87 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A | Vít Fila | 3 | 11 | 14 | 6 | 2.33 |
40 | Left Overs A | Martin Bolvanský | 11 | 2 | 13 | 6 | 2.17 |
42 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A | Radovan Hanslík | 4 | 9 | 13 | 6 | 2.17 |
45 | Left Overs A | František Szczepanik | 10 | 2 | 12 | 6 | 2 |
20 | Kapři | Martin Bachratý | 8 | 6 | 14 | 7 | 2 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
10:35 12.2.2023 | open | 1 | Left Overs A (LO A) | Trubky (TR ) | 15:7 | 12:11 |
12:25 12.2.2023 | open | 1 | Rainbow Banana (RB ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 10:7 | 12:10 |
13:00 12.2.2023 | open | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Kapři (LK ) | 6:15 | 11:11 |
13:35 12.2.2023 | open | 1 | Skydivers (SD ) | Left Overs B (LO B) | 10:7 | 14:13 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:10 12.2.2023 | open | 1 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 15:7 | 12:12 |
14:45 12.2.2023 | open | 1 | Skydivers (SD ) | Kapři (LK ) | 8:9 | 12:13 |
15:20 12.2.2023 | open | 1 | Trubky (TR ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 7:13 | 11:12 |
15:55 12.2.2023 | open | 1 | Left Overs B (LO B) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | 10:9 | 11:12 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:40 12.2.2023 | open | 1 | Left Overs B (LO B) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 7:13 | 13:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:05 12.2.2023 | open | 1 | Rainbow Banana (RB ) | Skydivers (SD ) | 7:9 | 10:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
18:15 12.2.2023 | open | 1 | Kapři (LK ) | Skydivers (SD ) | 10:7 | 13:13 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:30 12.2.2023 | open | 1 | Left Overs A (LO A) | Kapři (LK ) | 10:6 | 10:12 |
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
12:00 11.2.2023 | open | B | 1 | Left Overs B (LO B) | Kapři (LK ) | 9:10 | 12:11 |
12:35 11.2.2023 | open | B | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Trubky (TR ) | 14:5 | 12:10 |
14:20 11.2.2023 | open | A | 1 | Rainbow Banana (RB ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | 10:12 | 12:12 |
14:55 11.2.2023 | open | A | 1 | Left Overs A (LO A) | Skydivers (SD ) | 14:6 | 12:11 |
16:40 11.2.2023 | open | B | 1 | Left Overs B (LO B) | Trubky (TR ) | 9:8 | 11:11 |
17:15 11.2.2023 | open | B | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Kapři (LK ) | 8:9 | 11:12 |
18:25 11.2.2023 | open | A | 1 | Rainbow Banana (RB ) | Skydivers (SD ) | 11:10 | 11:12 |
19:00 11.2.2023 | open | A | 1 | Left Overs A (LO A) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | 15:2 | 12:12 |
08:30 12.2.2023 | open | B | 1 | Trubky (TR ) | Kapři (LK ) | 5:9 | 12:12 |
09:05 12.2.2023 | open | B | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | Left Overs B (LO B) | 11:10 | 12:13 |
09:40 12.2.2023 | open | A | 1 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 15:5 | 13:11 |
10:15 12.2.2023 | open | A | 1 | Skydivers (SD ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | 15:3 | 11:12 |
10:35 12.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | Left Overs A (LO A) | Trubky (TR ) | 15:7 | 12:11 |
12:25 12.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | Rainbow Banana (RB ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 10:7 | 12:10 |
13:00 12.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | Kapři (LK ) | 6:15 | 11:11 |
13:35 12.2.2023 | open | Čtvrtfinále (Q1-Q4) | 1 | Skydivers (SD ) | Left Overs B (LO B) | 10:7 | 14:13 |
14:10 12.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | Left Overs A (LO A) | Rainbow Banana (RB ) | 15:7 | 12:12 |
14:45 12.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | Skydivers (SD ) | Kapři (LK ) | 8:9 | 12:13 |
15:20 12.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | Trubky (TR ) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 7:13 | 11:12 |
15:55 12.2.2023 | open | Semifinále (S1-S4) | 1 | Left Overs B (LO B) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) B (BUFU B) | 10:9 | 11:12 |
16:30 12.2.2023 | open | O 1.místo | 1 | Left Overs A (LO A) | Kapři (LK ) | 10:6 | 10:12 |
17:05 12.2.2023 | open | O hru o 2.místo | 1 | Rainbow Banana (RB ) | Skydivers (SD ) | 7:9 | 10:11 |
17:40 12.2.2023 | open | O 5.místo | 1 | Left Overs B (LO B) | BUFU (Brno Ultimate Frisbee Underground) A (BUFU A) | 7:13 | 13:11 |
18:15 12.2.2023 | open | O 2.místo | 1 | Kapři (LK ) | Skydivers (SD ) | 10:7 | 13:13 |