Spirit | 3SB B | Atruc A | Atruc B | PE | NK | Skóre |
3SB B | x | 10:13 | 12:11 | 12:12 13:12 | 10:11 10:11 | 67:70 |
Atruc A | 13:10 | x | 12:10 | 12:12 13:12 | 11:11 11:9 | 72:64 |
Atruc B | 11:12 | 10:12 | x | 11:12 | 10:13 | 42:49 |
PE | 12:12 12:13 | 12:12 12:13 | 12:11 | x | 10:11 | 70:72 |
NK | 11:10 11:10 | 11:11 9:11 | 13:10 | 11:10 | x | 66:62 |
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
88 | 3SB B | František Vilímek | 36 | 5 | 41 | 6 | 6.83 |
10 | 3SB B | Štěpán Kříž | 8 | 21 | 29 | 6 | 4.83 |
21 | Atrofované ruce A | Michal Schwob | 8 | 19 | 27 | 6 | 4.5 |
79 | Atrofované ruce A | František Viták | 14 | 9 | 23 | 6 | 3.83 |
25 | PeaceEgg | Petr Hrych | 2 | 21 | 23 | 6 | 3.83 |
6 | PeaceEgg | Robert Šebek | 17 | 4 | 21 | 6 | 3.5 |
76 | 3SB B | Ondřej Petričák | 5 | 16 | 21 | 6 | 3.5 |
19 | Atrofované ruce A | Vít Vokroj | 14 | 6 | 20 | 6 | 3.33 |
2 | Atrofované ruce A | Jakub Štverák | 13 | 5 | 18 | 6 | 3 |
15 | PeaceEgg | Radim Pták | 13 | 5 | 18 | 6 | 3 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:20 12.2.2023 | open | 1 | Atrofované ruce A (Atruc A) | PeaceEgg (PE ) | 11:12 | 13:12 |
14:55 12.2.2023 | open | 1 | 3SB B (3SB B) | Kachny Příbram (NK ) | 13:6 | 10:11 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
15:50 12.2.2023 | open | 1 | Atrofované ruce A (Atruc A) | Kachny Příbram (NK ) | 15:1 | 11:9 |
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:30 12.2.2023 | open | 1 | 3SB B (3SB B) | PeaceEgg (PE ) | 8:13 | 13:12 |
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:30 12.2.2023 | open | A | 1 | PeaceEgg (PE ) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 15:0 | 12:11 |
09:05 12.2.2023 | open | A | 1 | Atrofované ruce A (Atruc A) | Kachny Příbram (NK ) | 15:3 | 11:11 |
09:40 12.2.2023 | open | A | 1 | 3SB B (3SB B) | PeaceEgg (PE ) | 11:10 | 12:12 |
10:15 12.2.2023 | open | A | 1 | Atrofované ruce A (Atruc A) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 15:3 | 12:10 |
10:50 12.2.2023 | open | A | 1 | 3SB B (3SB B) | Kachny Příbram (NK ) | 12:9 | 10:11 |
11:25 12.2.2023 | open | A | 1 | Atrofované ruce A (Atruc A) | PeaceEgg (PE ) | 12:11 | 12:12 |
12:00 12.2.2023 | open | A | 1 | 3SB B (3SB B) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 12:7 | 12:11 |
12:35 12.2.2023 | open | A | 1 | PeaceEgg (PE ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:4 | 10:11 |
13:10 12.2.2023 | open | A | 1 | 3SB B (3SB B) | Atrofované ruce A (Atruc A) | 12:6 | 10:13 |
13:45 12.2.2023 | open | A | 1 | Kachny Příbram (NK ) | Atrofované ruce B (Atruc B) | 13:9 | 13:10 |
14:20 12.2.2023 | open | Semifinále (S1-S2) | 1 | Atrofované ruce A (Atruc A) | PeaceEgg (PE ) | 11:12 | 13:12 |
14:55 12.2.2023 | open | Semifinále (S1-S2) | 1 | 3SB B (3SB B) | Kachny Příbram (NK ) | 13:6 | 10:11 |
15:50 12.2.2023 | open | O 3.místo | 1 | Atrofované ruce A (Atruc A) | Kachny Příbram (NK ) | 15:1 | 11:9 |
16:30 12.2.2023 | open | O 1.místo | 1 | 3SB B (3SB B) | PeaceEgg (PE ) | 8:13 | 13:12 |