Skončené turnaje
Budoucí turnaje
Plážové MČR women, 16.03.2024 Finále HMČR open - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 2.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 3.liga, 24.02.2024 Finále HMČR open - 1.liga, 24.02.2024 Finále HMČR women - 1.liga, 24.02.2024 Kvalifikace HMČR women - Praha a Jihozápad
Výsledky women
Výsledné pořadí turnaje
1. F.U.J. A
2. Prague Devils
5. PeaceEgg
6. F.U.J. B
Další umístění je zobrazené níže v
tabulkách skupin o umístění.
Spirit women
Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil
Křížová tabulka Spirit of the Game
Spirit | 3SB B | FUJ A | FUJ B | PE | PD | TM | NK | Skóre |
3SB B | x | 10:10 | 11:9 | | 10:10 | | 11:11 | 42:40 |
FUJ A | 10:10 | x | | | 12:12 12:10 | | 11:11 | 45:43 |
FUJ B | 9:11 | | x | 10:12 10:11 | | 10:12 | | 39:46 |
PE | | | 12:10 11:10 | x | | 11:12 | 12:11 | 46:43 |
PD | 10:10 | 12:12 10:12 | | | x | 13:12 | 10:11 | 55:57 |
TM | | | 12:10 | 12:11 | 12:13 | x | | 36:34 |
NK | 11:11 | 11:11 | | 11:12 | 11:10 | | x | 44:44 |
Výsledné pořadí Spirit of the Game
1. Terrible Monkeys (12)2. PeaceEgg (11.5)3. F.U.J. A (11.25)4. Prague Devils (11)4. Kachny Příbram (11)5. 3SB B (10.5)6. F.U.J. B (9.75)
Skupiny
A | PD | 3SB B | FUJ A | NK | Skóre | Body | Pořadí |
PD | x | 15:2 | 6:14 | 15:2 | 36:18 | 4 | 2 |
3SB B | 2:15 | x | 0:15 | 3:15 | 5:45 | 0 | 4 |
FUJ A | 14:6 | 15:0 | x | 15:3 | 44:9 | 6 | 1 |
NK | 2:15 | 15:3 | 3:15 | x | 20:33 | 2 | 3 |
B | FUJ B | PE | TM | Skóre | Body | Pořadí |
FUJ B | x | 5:15 | 5:15 | 10:30 | 0 | 3 |
PE | 15:5 | x | 7:15 | 22:20 | 2 | 2 |
TM | 15:5 | 15:7 | x | 30:12 | 4 | 1 |
10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)
# | Tým | Jméno, příjmení | S | A | T | zápasů | Ø bodů na zápas |
22 | Kachny Příbram | Pavla Valíčková | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 |
23 | Kachny Příbram | Monika Podlenová | 2 | 0 | 2 | 4 | 0.5 |
32 | Kachny Příbram | Helena Blažková | 2 | 0 | 2 | 4 | 0.5 |
10 | Kachny Příbram | Zuzana Čechová | 1 | 0 | 1 | 4 | 0.25 |
14 | Kachny Příbram | Alena Čechová | 0 | 1 | 1 | 4 | 0.25 |
82 | F.U.J. B | Marie Michalová | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
31 | Prague Devils | Eva Fenclová | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
64 | Prague Devils | Zuzana Fenclová | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
63 | F.U.J. A | Lucie Vávrová | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
3 | F.U.J. A | Eva Havelková | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Play-off
Semifinále (S1-S3)
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
14:25 11.2.2023 | women | 1 | 3SB B (3SB B) | F.U.J. B (FUJ B) | 8:9 | 11:9 |
15:05 11.2.2023 | women | 1 | Kachny Příbram (NK ) | PeaceEgg (PE ) | 10:9 | 11:12 |
15:45 11.2.2023 | women | 1 | Prague Devils (PD ) | Terrible Monkeys (TM ) | 12:11 | 13:12 |
O 5.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
16:25 11.2.2023 | women | 1 | PeaceEgg (PE ) | F.U.J. B (FUJ B) | 13:7 | 11:10 |
O 1.místo
Čas utkání | Divize | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
17:40 11.2.2023 | women | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | Prague Devils (PD ) | 14:7 | 12:10 |
Všechna utkání
Čas utkání | Divize | Skupina | Hřiště | Tým 1 | Tým 2 | Skóre | Spirit |
08:20 11.2.2023 | women | B | 1 | F.U.J. B (FUJ B) | PeaceEgg (PE ) | 5:15 | 10:12 |
09:00 11.2.2023 | women | A | 1 | Prague Devils (PD ) | 3SB B (3SB B) | 15:2 | 10:10 |
09:40 11.2.2023 | women | A | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | Kachny Příbram (NK ) | 15:3 | 11:11 |
10:20 11.2.2023 | women | B | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | PeaceEgg (PE ) | 15:7 | 12:11 |
11:00 11.2.2023 | women | A | 1 | Prague Devils (PD ) | Kachny Příbram (NK ) | 15:2 | 10:11 |
11:40 11.2.2023 | women | A | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | 3SB B (3SB B) | 15:0 | 10:10 |
12:20 11.2.2023 | women | B | 1 | Terrible Monkeys (TM ) | F.U.J. B (FUJ B) | 15:5 | 12:10 |
13:00 11.2.2023 | women | A | 1 | Kachny Příbram (NK ) | 3SB B (3SB B) | 15:3 | 11:11 |
13:40 11.2.2023 | women | A | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | Prague Devils (PD ) | 14:6 | 12:12 |
14:25 11.2.2023 | women | Semifinále (S1-S3) | 1 | 3SB B (3SB B) | F.U.J. B (FUJ B) | 8:9 | 11:9 |
15:05 11.2.2023 | women | Semifinále (S1-S3) | 1 | Kachny Příbram (NK ) | PeaceEgg (PE ) | 10:9 | 11:12 |
15:45 11.2.2023 | women | Semifinále (S1-S3) | 1 | Prague Devils (PD ) | Terrible Monkeys (TM ) | 12:11 | 13:12 |
16:25 11.2.2023 | women | O 5.místo | 1 | PeaceEgg (PE ) | F.U.J. B (FUJ B) | 13:7 | 11:10 |
17:40 11.2.2023 | women | O 1.místo | 1 | F.U.J. A (FUJ A) | Prague Devils (PD ) | 14:7 | 12:10 |