spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Juniorske HMR CR

Týmy turnaje

Divize mixed

3SB (3sb) České Budějovice
Chlupatá Žába (CHZ) Slatiňany
Cookie Monsters Přelouč (CMP) Přelouč
F.U.J. A (FUJA) Prague
F.U.J. B (FUJB) Prague
Frkotabras (CHP) Žďár nad Sázavou
Kulatá šachovnice A (KSA) Hradec Králové
Kulatá šachovnice B (KSB) Hradec Králové
Nový Jičín (UNJ) Nový Jičín
PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS) Písek
Terrible Monkeys (TM) Prague
Trubky (TR) Náchod
  • Dolni Cerekev
  • 01.02.2014
  • 1. české Halové mistrovství České republiky (kategorie easy-mix)
  • Rozpis: http://bit.ly/1lpgY86

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Kulatá šachovnice A
2. F.U.J. A
3. PeaceEgg + Figurky slonů
4. Terrible Monkeys
5. F.U.J. B
6. Frkotabras
7. Chlupatá Žába
8. Trubky
9. Cookie Monsters Přelouč
10. 3SB
11. Kulatá šachovnice B
12. Nový Jičín

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFUJAFUJBTMKSAKSBCMPUNJ3sbCHZTRCHPPEFSSkóre
FUJAx10:129:910:1012:99:109:1059:60
FUJBx12:109:1210:109:1110:12
12:12
62:67
TM12:1010:12x7:711:1111:9
11:10
62:59
KSA9:9x10:911:912:810:109:1061:55
KSB7:7x11:1014:1012:911:99:964:54
CMP10:109:1010:11x11:1213:810:1163:62
UNJ9:129:1110:14x8:1011:148:855:69
3sb12:99:1212:1110:8x7:1112:1062:61
CHZ11:119:118:1311:7x12:911:1362:64
TR10:910:108:1214:1110:129:12x61:66
CHP10:911:910:109:911:1013:11x64:58
PEFS12:10
12:12
9:11
10:11
10:98:8x61:61

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Kulatá šachovnice B (10.66667)
1. Frkotabras (10.66667)
2. Cookie Monsters Přelouč (10.5)
3. F.U.J. B (10.33333)
3. Chlupatá Žába (10.33333)
3. Terrible Monkeys (10.33333)
3. 3SB (10.33333)
4. Trubky (10.16667)
4. PeaceEgg + Figurky slonů (10.16667)
4. Kulatá šachovnice A (10.16667)
5. F.U.J. A (9.83333)
6. Nový Jičín (9.16667)

Skupiny

ACMPCHPKSASkóreBodyPořadí
CMPx4:131:185:3103
CHP13:4x7:920:1322
KSA18:19:7x27:841
BUNJTRFUJASkóreBodyPořadí
UNJx8:146:1514:2903
TR14:8x1:1515:2322
FUJA15:615:1x30:741
CFUJBPEFSTMSkóreBodyPořadí
FUJBx10:86:1416:2223
PEFS8:10x9:717:1722
TM14:67:9x21:1521

Pomocné tabulky pro skupinu C

1 - 3. místoFUJBPEFSTMSkóreBodyPořadí
FUJBx10:86:1416:2223
PEFS8:10x9:717:1722
TM14:67:9x21:1521
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
DKSBCHZ3sbSkóreBodyPořadí
KSBx6:116:812:1903
CHZ11:6x7:818:1422
3sb8:68:7x16:1341

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
17Kulatá šachovnice ADominik Hataš18325068.33
21Terrible MonkeysOndřej Rýdlo12304267
36F.U.J. BMarek David18143265.33
22F.U.J. BJáchym Hrušák10203065
25PeaceEgg + Figurky slonůPetr Hrych7222964.83
80Kulatá šachovnice AMichal Štulpa14132764.5
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček14132764.5
12Terrible MonkeysVojt?ch Vysko?il1792664.33
14FrkotabrasJan Veselý11152664.33
68FrkotabrasPavel Milička10162664.33

Play-off

1. úroveň baráže (1. vs 3.)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:50 1.2.2014mixed1Kulatá šachovnice A (KSA)Nový Jičín (UNJ)19:811:9
15:20 1.2.2014mixed1F.U.J. A (FUJA)Cookie Monsters Přelouč (CMP)13:310:10
15:50 1.2.2014mixed1Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice B (KSB)15:37:7
16:20 1.2.2014mixed13SB (3sb)F.U.J. B (FUJB)7:1212:9

2. úroveň baráže (2. vs. LEQ

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:00 1.2.2014mixed1PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)Nový Jičín (UNJ)13:88:8
17:30 1.2.2014mixed1Chlupatá Žába (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)14:58:13
18:00 1.2.2014mixed1Frkotabras (CHP)Kulatá šachovnice B (KSB)15:39:9
19:00 1.2.2014mixed13SB (3sb)Trubky (TR)6:1112:10

Čtvrtfinále 1-8.místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 2.2.2014mixed1F.U.J. B (FUJB)PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)7:912:12
08:35 2.2.2014mixed1Terrible Monkeys (TM)Chlupatá Žába (CHZ)11:611:11
09:10 2.2.2014mixed1F.U.J. A (FUJA)Frkotabras (CHP)7:59:10
09:45 2.2.2014mixed1Kulatá šachovnice A (KSA)Trubky (TR)16:412:8

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:20 2.2.2014mixed1Nový Jičín (UNJ)3SB (3sb)9:108:10
10:55 2.2.2014mixed1Cookie Monsters Přelouč (CMP)Kulatá šachovnice B (KSB)11:810:11

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:33 2.2.2014mixed1F.U.J. B (FUJB)Trubky (TR)10:410:10
12:05 2.2.2014mixed1Chlupatá Žába (CHZ)Frkotabras (CHP)5:1111:13

Semifinále 1-4. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:40 2.2.2014mixed1PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)Kulatá šachovnice A (KSA)5:910:9
13:13 2.2.2014mixed1Terrible Monkeys (TM)F.U.J. A (FUJA)5:1212:10

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 2.2.2014mixed1Nový Jičín (UNJ)Kulatá šachovnice B (KSB)9:1210:14

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:25 2.2.2014mixed13SB (3sb)Cookie Monsters Přelouč (CMP)7:912:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:10 2.2.2014mixed1Trubky (TR)Chlupatá Žába (CHZ)6:79:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:45 2.2.2014mixed1F.U.J. B (FUJB)Frkotabras (CHP)10:99:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:00 2.2.2014mixed1PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)Terrible Monkeys (TM)9:710:11

Finále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:35 2.2.2014mixed1Kulatá šachovnice A (KSA)F.U.J. A (FUJA)8:79:9

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:00 1.2.2014mixedA1Cookie Monsters Přelouč (CMP)Frkotabras (CHP)4:1310:11
08:35 1.2.2014mixedB1Nový Jičín (UNJ)Trubky (TR)8:1411:14
09:10 1.2.2014mixedC1F.U.J. B (FUJB)PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)10:810:12
09:45 1.2.2014mixedD1Kulatá šachovnice B (KSB)Chlupatá Žába (CHZ)6:1111:9
10:20 1.2.2014mixedA1Kulatá šachovnice A (KSA)Frkotabras (CHP)9:710:10
10:55 1.2.2014mixedB1F.U.J. A (FUJA)Trubky (TR)15:19:10
11:30 1.2.2014mixedC1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)7:911:9
12:05 1.2.2014mixedD13SB (3sb)Chlupatá Žába (CHZ)8:77:11
12:40 1.2.2014mixedA1Kulatá šachovnice A (KSA)Cookie Monsters Přelouč (CMP)18:110:9
13:15 1.2.2014mixedB1F.U.J. A (FUJA)Nový Jičín (UNJ)15:612:9
13:50 1.2.2014mixedC1Terrible Monkeys (TM)F.U.J. B (FUJB)14:610:12
14:25 1.2.2014mixedD13SB (3sb)Kulatá šachovnice B (KSB)8:69:12
14:50 1.2.2014mixed1. úroveň baráže (1. vs 3.)1Kulatá šachovnice A (KSA)Nový Jičín (UNJ)19:811:9
15:20 1.2.2014mixed1. úroveň baráže (1. vs 3.)1F.U.J. A (FUJA)Cookie Monsters Přelouč (CMP)13:310:10
15:50 1.2.2014mixed1. úroveň baráže (1. vs 3.)1Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice B (KSB)15:37:7
16:20 1.2.2014mixed1. úroveň baráže (1. vs 3.)13SB (3sb)F.U.J. B (FUJB)7:1212:9
17:00 1.2.2014mixed2. úroveň baráže (2. vs. LEQ1PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)Nový Jičín (UNJ)13:88:8
17:30 1.2.2014mixed2. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Chlupatá Žába (CHZ)Cookie Monsters Přelouč (CMP)14:58:13
18:00 1.2.2014mixed2. úroveň baráže (2. vs. LEQ1Frkotabras (CHP)Kulatá šachovnice B (KSB)15:39:9
19:00 1.2.2014mixed2. úroveň baráže (2. vs. LEQ13SB (3sb)Trubky (TR)6:1112:10
08:00 2.2.2014mixedČtvrtfinále 1-8.místo1F.U.J. B (FUJB)PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)7:912:12
08:35 2.2.2014mixedČtvrtfinále 1-8.místo1Terrible Monkeys (TM)Chlupatá Žába (CHZ)11:611:11
09:10 2.2.2014mixedČtvrtfinále 1-8.místo1F.U.J. A (FUJA)Frkotabras (CHP)7:59:10
09:45 2.2.2014mixedČtvrtfinále 1-8.místo1Kulatá šachovnice A (KSA)Trubky (TR)16:412:8
10:20 2.2.2014mixedKřížový zápas 9-12. místo1Nový Jičín (UNJ)3SB (3sb)9:108:10
10:55 2.2.2014mixedKřížový zápas 9-12. místo1Cookie Monsters Přelouč (CMP)Kulatá šachovnice B (KSB)11:810:11
11:33 2.2.2014mixedKřížový zápas 5-8. místo1F.U.J. B (FUJB)Trubky (TR)10:410:10
12:05 2.2.2014mixedKřížový zápas 5-8. místo1Chlupatá Žába (CHZ)Frkotabras (CHP)5:1111:13
12:40 2.2.2014mixedSemifinále 1-4. místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)Kulatá šachovnice A (KSA)5:910:9
13:13 2.2.2014mixedSemifinále 1-4. místo1Terrible Monkeys (TM)F.U.J. A (FUJA)5:1212:10
13:50 2.2.2014mixedO 11. místo1Nový Jičín (UNJ)Kulatá šachovnice B (KSB)9:1210:14
14:25 2.2.2014mixedO 9. místo13SB (3sb)Cookie Monsters Přelouč (CMP)7:912:11
15:00 2.2.2014mixedO 3. místo1PeaceEgg + Figurky slonů (PEFS)Terrible Monkeys (TM)9:710:11
15:35 2.2.2014mixedFinále1Kulatá šachovnice A (KSA)F.U.J. A (FUJA)8:79:9
16:10 2.2.2014mixedO 7. místo1Trubky (TR)Chlupatá Žába (CHZ)6:79:12
16:45 2.2.2014mixedO 5. místo1F.U.J. B (FUJB)Frkotabras (CHP)10:99:11
Poslat odkaz na e-mail