spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Kvalifikace HMR Open+Zeny

  • Hradec Kralove
  • 08.02.2014
  • Kvalifikační turnaj kategorie Open (do 1. ligy postupuje 5 prvních týmů)
  • Rozpis: http://bit.ly/1gEuYJ8

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Terrible Monkeys A
2. TIOS
3. 3SB
4. Prague Devils B
5. Mosquito Attack
6. Chupacabras
7. Kulatá šachovnice
8. Atrofované ruce

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritKSPDBAtrucTIOSTMATMBMA3sbFRKCHPVMSkóre
KSx10:136:7
8:8
12:1112:810:1212:1012:1182:80
PDB13:10x12:1112:1211:1110:99:10
9:11
76:74
Atruc7:6
8:8
11:12x12:1210:1110:1210:1168:72
TIOS12:1212:12x12:13
12:12
11:1110:1211:1212:1292:96
TMA11:1213:12
12:12
x10:1113:1312:99:1010:990:88
TMB8:1211:1111:10x11:1010:149:912:1372:79
MA9:1012:1011:1111:1010:11x10:1211:11
9:12
11:1294:99
3sb12:1010:9
11:9
11:1013:1314:10x14:1285:73
FRK10:1212:109:129:912:10x12:117:9
10:10
81:83
CHP11:1212:1110:911:11
12:9
12:1411:12x13:1192:89
VM12:129:1013:1212:119:7
10:10
11:13x76:75

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. 3SB (12.14286)
2. TIOS (11.5)
2. Chupacabras (11.5)
3. Terrible Monkeys A (11.25)
4. Velká Morava (10.85714)
4. Prague Devils B (10.85714)
5. Mosquito Attack (10.44444)
6. Terrible Monkeys B (10.28571)
7. Kulatá šachovnice (10.25)
8. Frkot (10.125)
9. Atrofované ruce (9.71429)

Skupiny

ATIOSFRKVMCHPTMAMASkóreBodyPořadí
TIOSx10:68:98:78:1012:646:3862
FRK6:10x8:77:108:114:1133:4925
VM9:87:8x5:116:98:1235:4826
CHP7:810:711:5x4:1010:542:3563
TMA10:811:89:610:4x10:650:32101
MA6:1211:412:85:106:10x40:4444

Pomocné tabulky pro skupinu A

2 - 3. místoTIOSCHPSkóreBodyPořadí
TIOSx8:78:721
CHP7:8x7:802
5 - 6. místoFRKVMSkóreBodyPořadí
FRKx8:78:721
VM7:8x7:802
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
BAtrucKS3sbPDBTMBSkóreBodyPořadí
Atrucx11:96:117:117:631:3743
KS9:11x4:145:99:527:3924
3sb11:614:4x9:1013:647:2662
PDB11:79:510:9x10:540:2681
TMB6:75:96:135:10x22:3905
o 9-11. místoFRKVMTMBSkóreBodyPořadí
FRKx12:911:623:1541
VM9:12x12:1021:2222
TMB6:1110:12x16:2303

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
17Kulatá šachovniceDominik Hataš23103384.13
10Mosquito AttackLukáš Kvetan23133694
77Prague Devils BLudvík Blažek1592464
67TIOSTomáš Radil12193183.88
13Terrible Monkeys AMatyáš Lustig8233183.88
25Velká MoravaJakub Vondra6212773.86
73SBPavel Bláha6162263.67
47Prague Devils BOndřej Srb3192263.67
233SBJiří Svatoš1472163.5
9ChupacabrasDavid Novák11172883.5

Play-off

Baráž o čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 9.2.2014open1Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys B (TMB)14:610:11
08:30 9.2.2014open2Frkot (FRK)Kulatá šachovnice (KS)8:910:12

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:15 9.2.2014open1Terrible Monkeys A (TMA)Kulatá šachovnice (KS)9:611:12
10:15 9.2.2014open2Prague Devils B (PDB)Mosquito Attack (MA)9:710:9
10:50 9.2.2014open1TIOS (TIOS)Atrofované ruce (Atruc)15:1012:12
10:50 9.2.2014open23SB (3sb)Chupacabras (CHP)10:814:12

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:35 9.2.2014open1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHP)8:912:11
12:35 9.2.2014open2Atrofované ruce (Atruc)Mosquito Attack (MA)9:1010:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:44 9.2.2014open2TIOS (TIOS)Prague Devils B (PDB)12:912:12
13:45 9.2.2014open1Terrible Monkeys A (TMA)3SB (3sb)10:913:13

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 9.2.2014open1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice (KS)5:128:8

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 9.2.2014open2Chupacabras (CHP)Mosquito Attack (MA)7:812:9

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:40 8.2.2014open23SB (3sb)Prague Devils B (PDB)10:711:9

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:15 9.2.2014open1Terrible Monkeys A (TMA)TIOS (TIOS)11:1012:12

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:38 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Frkot (FRK)10:610:12
08:38 8.2.2014openA2Velká Morava (VM)Chupacabras (CHP)5:1111:13
09:38 8.2.2014openA1Terrible Monkeys A (TMA)Mosquito Attack (MA)10:610:11
09:38 8.2.2014openA2Velká Morava (VM)Frkot (FRK)7:89:7
10:30 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Mosquito Attack (MA)12:611:11
10:30 8.2.2014openA2Terrible Monkeys A (TMA)Chupacabras (CHP)10:49:10
11:38 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Velká Morava (VM)8:912:12
11:38 8.2.2014openA2Terrible Monkeys A (TMA)Frkot (FRK)11:812:9
12:38 8.2.2014openA1Chupacabras (CHP)Mosquito Attack (MA)10:511:11
12:38 8.2.2014openA2TIOS (TIOS)Terrible Monkeys A (TMA)8:1012:13
13:08 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice (KS)11:97:6
13:08 8.2.2014openB23SB (3sb)Prague Devils B (PDB)9:1010:9
13:38 8.2.2014openA1Velká Morava (VM)Mosquito Attack (MA)8:1212:11
13:38 8.2.2014openA2Chupacabras (CHP)Frkot (FRK)10:711:12
14:38 8.2.2014openA1TIOS (TIOS)Chupacabras (CHP)8:711:12
14:38 8.2.2014openA2Velká Morava (VM)Terrible Monkeys A (TMA)6:99:10
15:08 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys B (TMB)7:610:11
15:08 8.2.2014openB2Prague Devils B (PDB)Kulatá šachovnice (KS)9:513:10
15:38 8.2.2014openA1Frkot (FRK)Mosquito Attack (MA)4:1112:10
16:38 8.2.2014openB13SB (3sb)Kulatá šachovnice (KS)14:412:10
16:38 8.2.2014openB2Terrible Monkeys B (TMB)Prague Devils B (PDB)5:1011:11
16:40 8.2.2014openO 3. místo23SB (3sb)Prague Devils B (PDB)10:711:9
17:38 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils B (PDB)7:1111:12
17:38 8.2.2014openB23SB (3sb)Terrible Monkeys B (TMB)13:614:10
18:38 8.2.2014openB1Atrofované ruce (Atruc)3SB (3sb)6:1110:11
18:38 8.2.2014openB2Terrible Monkeys B (TMB)Kulatá šachovnice (KS)5:98:12
08:30 9.2.2014openBaráž o čtvrtfinále1Mosquito Attack (MA)Terrible Monkeys B (TMB)14:610:11
08:30 9.2.2014openBaráž o čtvrtfinále2Frkot (FRK)Kulatá šachovnice (KS)8:910:12
10:15 9.2.2014openČtvrtfinále1Terrible Monkeys A (TMA)Kulatá šachovnice (KS)9:611:12
10:15 9.2.2014openČtvrtfinále2Prague Devils B (PDB)Mosquito Attack (MA)9:710:9
10:50 9.2.2014openČtvrtfinále1TIOS (TIOS)Atrofované ruce (Atruc)15:1012:12
10:50 9.2.2014openČtvrtfinále23SB (3sb)Chupacabras (CHP)10:814:12
12:35 9.2.2014openKřížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice (KS)Chupacabras (CHP)8:912:11
12:35 9.2.2014openKřížový zápas 5-8. místo2Atrofované ruce (Atruc)Mosquito Attack (MA)9:1010:12
13:10 9.2.2014openO 9-11. místo2Frkot (FRK)Velká Morava (VM)12:910:10
13:44 9.2.2014openSemifinále2TIOS (TIOS)Prague Devils B (PDB)12:912:12
13:45 9.2.2014openSemifinále1Terrible Monkeys A (TMA)3SB (3sb)10:913:13
14:19 9.2.2014openO 9-11. místo1Terrible Monkeys B (TMB)Velká Morava (VM)10:1212:13
15:30 9.2.2014openO 7. místo1Atrofované ruce (Atruc)Kulatá šachovnice (KS)5:128:8
15:30 9.2.2014openO 5. místo2Chupacabras (CHP)Mosquito Attack (MA)7:812:9
15:30 9.2.2014openO 9-11. místo2Frkot (FRK)Terrible Monkeys B (TMB)11:69:9
17:15 9.2.2014openO 1. místo1Terrible Monkeys A (TMA)TIOS (TIOS)11:1012:12
Poslat odkaz na e-mail