spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Aktuální turnaje
JHMČR, 28.01.2023
Skončené turnaje

Kvalifikace HMR Women

Týmy turnaje

Divize women

3SB (3sb) České Budějovice
Chupacabras (CHP) Žďár nad Sázavou
F.U.J. (FUJ) Prague
Figurky slonů (FS) Říčany
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils B (PDB) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Velká Morava (VM) Brno
Východní blok (VB) Slatiňany
  • Hradec Králové, hala TJ Slavia HK
  • 08.02.2014
  • Kvalifikační turnaj kategorie Women (do 1. ligy postupuje 5 prvních týmů)
  • Rozpis: http://bit.ly/1gEuYJ8

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Terrible Monkeys
2. Východní blok
3. PeaceEgg
4. F.U.J.
5. Velká Morava
6. Chupacabras

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPDBFUJPEVBTM3sbFSCHPVMSkóre
PDBx9:89:1111:109:119:1112:11
12:13
71:75
FUJx12:1110:12
12:10
10:109:1010:1011:1274:75
PE8:911:12x11:9
12:9
10:1113:1265:62
VB11:912:10
10:12
x11:911:1211:1111:1077:73
TM10:119:11
9:12
9:11x11:1011:1259:67
3sb11:910:1012:1110:11x10:10
9:10
7:9
10:11
79:81
FS11:910:911:1110:10
10:9
x10:1162:59
CHP10:1011:1010:119:7
11:10
11:10x12:1274:70
VM11:12
13:12
12:1112:1312:1112:12x72:71

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Velká Morava (12)
2. Východní blok (11)
3. PeaceEgg (10.83333)
4. F.U.J. (10.57143)
4. Chupacabras (10.57143)
5. Figurky slonů (10.33333)
6. Prague Devils B (10.14286)
7. 3SB (9.875)
8. Terrible Monkeys (9.83333)

Skupiny

SFUJFSVBCHP3sbSkóreBodyPořadí
FUJx9:58:77:66:930:2763
FS5:9x5:95:103:1018:3805
VB7:89:5x9:59:534:2361
CHP6:710:55:9x7:828:2924
3sb9:610:35:98:7x32:2562

Pomocné tabulky pro skupinu S

1 - 3. místoFUJVB3sbSkóreBodyPořadí
FUJx8:76:914:1623
VB7:8x9:516:1321
3sb9:65:9x14:1522
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
TVMTMPEPDBSkóreBodyPořadí
VMx13:48:913:134:1442
TM4:13x6:1015:125:2423
PE9:810:6x16:135:1561
PDB1:131:151:16x3:4404
o 7-9. místoFSPDB3sbSkóreBodyPořadí
FSx10:38:918:1222
PDB3:10x5:118:2103
3sb9:811:5x20:1341

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
7PeaceEggLenka Valentová15203565.83
51Velká MoravaLucie Schönová8192764.5
53SBRáchel Tošnerová14203484.25
9Velká MoravaLenka Kociánová1942363.83
43Velká MoravaTereza Maňáková3182163.5
12PeaceEggRadka Houšková1462063.33
34Velká MoravaKristýna Kobylková1462063.33
13Terrible MonkeysZuzana Bělinová1282063.33
8Velká MoravaRadmila Hadlačová1351863
15Terrible MonkeysZuzana Koubková1171863

Play-off

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:05 9.2.2014women13SB (3sb)Terrible Monkeys (TM)6:810:11
09:05 9.2.2014women2Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJ)9:1012:11
09:40 9.2.2014women1Východní blok (VB)Prague Devils B (PDB)14:411:9
09:40 9.2.2014women2PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHP)11:1010:11

Křížový zápas (5-8. místo)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:24 9.2.2014women23SB (3sb)Chupacabras (CHP)9:1010:11
11:25 9.2.2014women1Prague Devils B (PDB)Velká Morava (VM)6:1812:13

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 9.2.2014women1Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)11:610:12
12:00 9.2.2014women2PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)10:1312:9

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:54 9.2.2014women1Velká Morava (VM)Chupacabras (CHP)12:712:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:55 9.2.2014women2F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE)7:1212:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:42 9.2.2014women1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)7:911:9

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:08 8.2.2014womenS1F.U.J. (FUJ)Figurky slonů (FS)9:59:10
09:08 8.2.2014womenS2Východní blok (VB)Chupacabras (CHP)9:511:10
10:08 8.2.2014womenS1F.U.J. (FUJ)3SB (3sb)6:910:10
10:08 8.2.2014womenS2Chupacabras (CHP)Figurky slonů (FS)10:511:10
11:08 8.2.2014womenS1Východní blok (VB)Figurky slonů (FS)9:511:11
11:08 8.2.2014womenS23SB (3sb)Chupacabras (CHP)8:77:9
12:08 8.2.2014womenS1F.U.J. (FUJ)Chupacabras (CHP)7:610:10
12:08 8.2.2014womenS2Východní blok (VB)3SB (3sb)9:511:12
14:08 8.2.2014womenS1F.U.J. (FUJ)Východní blok (VB)8:710:12
14:08 8.2.2014womenS23SB (3sb)Figurky slonů (FS)10:310:10
16:08 8.2.2014womenT1Velká Morava (VM)Terrible Monkeys (TM)13:412:11
16:08 8.2.2014womenT2PeaceEgg (PE)Prague Devils B (PDB)16:18:9
16:08 8.2.2014womenT2PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)10:611:9
17:08 8.2.2014womenT1Velká Morava (VM)PeaceEgg (PE)8:912:13
17:08 8.2.2014womenT2Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PDB)15:110:11
18:08 8.2.2014womenT1Velká Morava (VM)Prague Devils B (PDB)13:111:12
09:05 9.2.2014womenČtvrtfinále13SB (3sb)Terrible Monkeys (TM)6:810:11
09:05 9.2.2014womenČtvrtfinále2Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJ)9:1012:11
09:40 9.2.2014womenČtvrtfinále1Východní blok (VB)Prague Devils B (PDB)14:411:9
09:40 9.2.2014womenČtvrtfinále2PeaceEgg (PE)Chupacabras (CHP)11:1010:11
11:24 9.2.2014womenKřížový zápas (5-8. místo)23SB (3sb)Chupacabras (CHP)9:1010:11
11:25 9.2.2014womenKřížový zápas (5-8. místo)1Prague Devils B (PDB)Velká Morava (VM)6:1812:13
12:00 9.2.2014womenSemifinále1Východní blok (VB)F.U.J. (FUJ)11:610:12
12:00 9.2.2014womenSemifinále2PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)10:1312:9
13:10 9.2.2014womenO 7-9. místo1Figurky slonů (FS)Prague Devils B (PDB)10:311:9
14:19 9.2.2014womenO 7-9. místo2Figurky slonů (FS)3SB (3sb)8:910:9
14:54 9.2.2014womenO 5. místo1Velká Morava (VM)Chupacabras (CHP)12:712:12
14:55 9.2.2014womenO 3. místo2F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE)7:1212:11
16:03 9.2.2014womenO 7-9. místo13SB (3sb)Prague Devils B (PDB)11:511:9
16:42 9.2.2014womenO 1. místo1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)7:911:9
Poslat odkaz na e-mail