spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Aktuální turnaje
JHMČR, 28.01.2023
Skončené turnaje

Yellow Submarine 2014

  • Pilsen, Czech Republic
  • 08.03.2014
  • Czech indoor tournament, continuous play, 20 teams from Europe
  • Rozpis: http://bit.ly/1gcWQ0J

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. BP
2. Sesquipilstus
3. Mosquitos
4. Terrible Monkeys
5. Yellow Fever I.
6. Gspusis
7. Two Shoes
8. Outsiterz
9. Kulatá šachovnice
10. Schwabinger
11. Atrofované ruce
12. Tluste Disky
13. Yellow Fever II.
14. Pier Pressure
15. Drehstn Deckel
16. Supersitoires

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritAtrucBONBPDDFGGPUMOQPPP7SWBSQBSQPSSSTMTDTSZZZZKSOUTSkóre
Atrucx10:1211:138:1312:1111:1111:1010:12
7:10
80:92
BONx11:1112:1110:1011:10
11:11
11:010:710:1186:71
BPx11:1210:108:914:1411:910:1211:1075:76
DDx10:10
11:11
5:912:1111:1011:9
11:10
11:982:79
FG12:1011:11x10:1311:97:119:98:810:1278:83
GPU11:1212:11x10:1212:1214:1013:1212:12
11:12
95:93
MOQ13:1113:10x13:913:11
11:11
11:1012:1086:72
PP13:810:10
11:11
12:10x13:1211:1112:1211:993:83
P711:1210:1010:109:11x6:1010:1111:1010:1077:84
SWB11:119:89:510:6x8:39:99:1110:875:61
SQB10:11
11:11
11:1211:712:1211:10x11:911:1088:82
SQP14:1410:119:1312:13x10:119:1311:1175:86
SSS0:119:11
10:11
11:1111:10x9:811:1010:1171:83
TM10:119:119:911:13
11:11
3:8x13:108:774:80
TD12:10
10:7
8:810:118:910:13x9:1310:1277:83
TS12:1010:119:913:913:9x12:1010:912:1091:77
ZZ9:1110:1410:1212:1211:1110:1110:12x12*:1184:94
ZZ10:1112:109:1110:1011:911:109:10x10:1182:82
KS7:1012:138:109:1112:1011:12*11:10x10:1080:86
OUT11:1012:12
12:11
10:117:810:1210:10x72:74

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Mosquitos (12.28571)
2. Gspusis (11.875)
3. Pier Pressure (11.625)
4. Two Shoes (11.375)
5. Sesquibeertus (11)
6. Bonnsai (10.75)
7. BP (10.71429)
7. Sesquipilstus (10.71429)
8. Yellow Fever I. (10.5)
9. Outsiterz (10.28571)
10. Yellow Fever II. (10.25)
10. Drehstn Deckel (10.25)
11. Atrofované ruce (10)
11. Kulatá šachovnice (10)
12. Fieber Gießen (9.75)
13. Tluste Disky (9.625)
13. Prague 7 (9.625)
14. Schwabinger (9.375)
15. Terrible Monkeys (9.25)
16. Supersitoires (8.875)

Skupiny

ADDSQPZZSSSPPSkóreBodyPořadí
DDx6:135:1715:1113:1339:5434
SQP13:6x15:1015:1012:855:3481
ZZ17:510:15x14:513:1554:4043
SSS11:1510:155:14x12:1738:6105
PP13:138:1215:1317:12x53:5052
BKSGPUSQBBONOUTSkóreBodyPořadí
KSx11:1015:412:610:1148:3162
GPU10:11x12:214:88:844:2953
SQB4:152:12x7:106:1119:4805
BON6:128:1410:7x7:731:4034
OUT11:108:811:67:7x37:3161

Pomocné tabulky pro skupinu B

1 - 2. místoKSOUTSkóreBodyPořadí
KSx10:1110:1102
OUT11:10x11:1021
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
CMOQTDTMAtrucFGSkóreBodyPořadí
MOQx12:610:812:316:850:2581
TD6:12x8:1216:138:838:4533
TM8:1012:8x15:910:845:3562
Atruc3:1213:169:15x13:1238:5524
FG8:168:88:1012:13x36:4715
DTSP7BPZZSWBSkóreBodyPořadí
TSx14:77:1417:915:453:3462
P77:14x3:1910:138:728:5325
BP14:719:3x16:514:963:2481
ZZ9:1713:105:16x9:1336:5624
SWB4:157:89:1413:9x33:4623

Pomocné tabulky pro skupinu D

3 - 5. místoP7ZZSWBSkóreBodyPořadí
P7x10:138:718:2023
ZZ13:10x9:1322:2322
SWB7:813:9x20:1721
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.
o 17-20. místoBONP7SQBFGSkóreBodyPořadí
BONx7:1010:66:923:2522
P710:7x5:86:821:2323
SQB6:108:5x4:1018:2524
FG9:68:610:4x27:1661

Pomocné tabulky pro skupinu o 17-20. místo

2 - 4. místoBONP7SQBSkóreBodyPořadí
BONx7:1010:617:1621
P710:7x5:815:1522
SQB6:108:5x14:1523
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Pre-quaterfinals

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:20 8.3.2014mixed1Pier Pressure (PP)Gspusis (GPU)8:1412:10
13:20 8.3.2014mixed2Kulatá šachovnice (KS)Yellow Fever I. (ZZ)10:1311:12*
13:45 8.3.2014mixed1Drehstn Deckel (DD)Sesquibeertus (SQB)13:612:11
13:45 8.3.2014mixed2Supersitoires (SSS)Bonnsai (BON)6:50:11
18:30 8.3.2014mixed1Terrible Monkeys (TM)Schwabinger (SWB)10:93:8
18:30 8.3.2014mixed2Two Shoes (TS)Tluste Disky (TD)10:613:9
18:55 8.3.2014mixed1Atrofované ruce (Atruc)Prague 7 (P7)15:1012:11
18:55 8.3.2014mixed2Yellow Fever II. (ZZ)Fieber Gießen (FG)11:1012:10

Quaterfinal (1-8th place)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:30 9.3.2014mixed1Sesquipilstus (SQP)Two Shoes (TS)7:69:13
10:30 9.3.2014mixed2Gspusis (GPU)BP (BP)7:912:11
11:00 9.3.2014mixed1Outsiterz (OUT)Terrible Monkeys (TM)4:107:8
11:00 9.3.2014mixed2Yellow Fever I. (ZZ)Mosquitos (MOQ)4:1210:12

Quaterfinal (9-16th place)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 9.3.2014mixed1Kulatá šachovnice (KS)Yellow Fever II. (ZZ)9:511:10
09:00 9.3.2014mixed2Drehstn Deckel (DD)Schwabinger (SWB)5:95:9
09:30 9.3.2014mixed1Pier Pressure (PP)Atrofované ruce (Atruc)8:1013:8
09:30 9.3.2014mixed2Supersitoires (SSS)Tluste Disky (TD)5:109:8

Semifinal (1-4th place)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:30 9.3.2014mixed1Sesquipilstus (SQP)Mosquitos (MOQ)9:49:13
13:30 9.3.2014mixed2BP (BP)Terrible Monkeys (TM)14:411:9

Cross Games (5-8th place)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:00 9.3.2014mixed1Two Shoes (TS)Yellow Fever I. (ZZ)7:1112:10
13:00 9.3.2014mixed2Gspusis (GPU)Outsiterz (OUT)11:711:12

Cross Games (9-12th place)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:00 9.3.2014mixed1Kulatá šachovnice (KS)Tluste Disky (TD)15:412:10
12:00 9.3.2014mixed2Schwabinger (SWB)Atrofované ruce (Atruc)12:911:11

Cross Games (13-16th place)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:30 9.3.2014mixed1Yellow Fever II. (ZZ)Supersitoires (SSS)8:611:10
11:30 9.3.2014mixed2Drehstn Deckel (DD)Pier Pressure (PP)6:811:11

1th place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:00 9.3.2014mixed1Sesquipilstus (SQP)BP (BP)7:1014:14

3rd place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 9.3.2014mixed2Mosquitos (MOQ)Terrible Monkeys (TM)9:311:11

5th place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 9.3.2014mixed1Yellow Fever I. (ZZ)Gspusis (GPU)9:610:14

7th place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:30 9.3.2014mixed2Two Shoes (TS)Outsiterz (OUT)9:712:10

9th place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 9.3.2014mixed1Kulatá šachovnice (KS)Schwabinger (SWB)9:88:10

11th place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 9.3.2014mixed2Tluste Disky (TD)Atrofované ruce (Atruc)10:1110:7

13th place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 9.3.2014mixed1Yellow Fever II. (ZZ)Pier Pressure (PP)9:79:11

15th place

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:00 9.3.2014mixed2Supersitoires (SSS)Drehstn Deckel (DD)5:810:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:00 8.3.2014mixedA1Drehstn Deckel (DD)Sesquipilstus (SQP)6:1311:10
09:00 8.3.2014mixedB2Kulatá šachovnice (KS)Gspusis (GPU)11:1012:13
09:25 8.3.2014mixedA1Yellow Fever I. (ZZ)Supersitoires (SSS)14:510:11
09:25 8.3.2014mixedB2Sesquibeertus (SQB)Bonnsai (BON)7:1010:11
09:50 8.3.2014mixedA1Drehstn Deckel (DD)Pier Pressure (PP)13:1310:10
09:50 8.3.2014mixedB2Kulatá šachovnice (KS)Outsiterz (OUT)10:1110:10
10:15 8.3.2014mixedA1Yellow Fever I. (ZZ)Sesquipilstus (SQP)10:1511:11
10:15 8.3.2014mixedB2Sesquibeertus (SQB)Gspusis (GPU)2:1212:12
10:40 8.3.2014mixedA1Pier Pressure (PP)Supersitoires (SSS)17:1211:11
10:40 8.3.2014mixedB2Outsiterz (OUT)Bonnsai (BON)7:711:10
11:05 8.3.2014mixedA1Drehstn Deckel (DD)Yellow Fever I. (ZZ)5:1711:9
11:05 8.3.2014mixedB2Kulatá šachovnice (KS)Sesquibeertus (SQB)15:49:11
11:30 8.3.2014mixedA1Supersitoires (SSS)Sesquipilstus (SQP)10:1511:10
11:30 8.3.2014mixedB2Bonnsai (BON)Gspusis (GPU)8:1412:11
11:55 8.3.2014mixedA1Yellow Fever I. (ZZ)Pier Pressure (PP)13:1512:12
11:55 8.3.2014mixedB2Sesquibeertus (SQB)Outsiterz (OUT)6:1111:10
12:20 8.3.2014mixedA1Drehstn Deckel (DD)Supersitoires (SSS)15:1111:9
12:20 8.3.2014mixedB2Kulatá šachovnice (KS)Bonnsai (BON)12:67:10
12:45 8.3.2014mixedA1Pier Pressure (PP)Sesquipilstus (SQP)8:1213:12
12:45 8.3.2014mixedB2Outsiterz (OUT)Gspusis (GPU)8:812:12
13:20 8.3.2014mixedPre-quaterfinals1Pier Pressure (PP)Gspusis (GPU)8:1412:10
13:20 8.3.2014mixedPre-quaterfinals2Kulatá šachovnice (KS)Yellow Fever I. (ZZ)10:1311:12*
13:45 8.3.2014mixedPre-quaterfinals1Drehstn Deckel (DD)Sesquibeertus (SQB)13:612:11
13:45 8.3.2014mixedPre-quaterfinals2Supersitoires (SSS)Bonnsai (BON)6:50:11
14:10 8.3.2014mixedC1Mosquitos (MOQ)Tluste Disky (TD)12:611:10
14:10 8.3.2014mixedD2Two Shoes (TS)Prague 7 (P7)14:710:11
14:35 8.3.2014mixedC1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)15:910:11
14:35 8.3.2014mixedD2BP (BP)Yellow Fever II. (ZZ)16:511:10
15:00 8.3.2014mixedC1Mosquitos (MOQ)Fieber Gießen (FG)16:813:10
15:00 8.3.2014mixedD2Two Shoes (TS)Schwabinger (SWB)15:49:9
15:25 8.3.2014mixedC1Terrible Monkeys (TM)Tluste Disky (TD)12:813:10
15:25 8.3.2014mixedD2BP (BP)Prague 7 (P7)19:310:10
15:50 8.3.2014mixedC1Fieber Gießen (FG)Atrofované ruce (Atruc)12:1312:10
15:50 8.3.2014mixedD2Schwabinger (SWB)Yellow Fever II. (ZZ)13:99:11
16:15 8.3.2014mixedC1Mosquitos (MOQ)Terrible Monkeys (TM)10:813:11
16:15 8.3.2014mixedD2Two Shoes (TS)BP (BP)7:1412:10
16:40 8.3.2014mixedC1Atrofované ruce (Atruc)Tluste Disky (TD)13:1610:12
16:40 8.3.2014mixedD2Yellow Fever II. (ZZ)Prague 7 (P7)13:1010:10
17:05 8.3.2014mixedC1Terrible Monkeys (TM)Fieber Gießen (FG)10:89:9
17:05 8.3.2014mixedD2BP (BP)Schwabinger (SWB)14:98:9
17:30 8.3.2014mixedC1Mosquitos (MOQ)Atrofované ruce (Atruc)12:313:11
17:30 8.3.2014mixedD2Two Shoes (TS)Yellow Fever II. (ZZ)17:910:9
17:55 8.3.2014mixedC1Fieber Gießen (FG)Tluste Disky (TD)8:88:8
17:55 8.3.2014mixedD2Schwabinger (SWB)Prague 7 (P7)7:810:6
18:30 8.3.2014mixedPre-quaterfinals1Terrible Monkeys (TM)Schwabinger (SWB)10:93:8
18:30 8.3.2014mixedPre-quaterfinals2Two Shoes (TS)Tluste Disky (TD)10:613:9
18:55 8.3.2014mixedPre-quaterfinals1Atrofované ruce (Atruc)Prague 7 (P7)15:1012:11
18:55 8.3.2014mixedPre-quaterfinals2Yellow Fever II. (ZZ)Fieber Gießen (FG)11:1012:10
09:00 9.3.2014mixedQuaterfinal (9-16th place)1Kulatá šachovnice (KS)Yellow Fever II. (ZZ)9:511:10
09:00 9.3.2014mixedQuaterfinal (9-16th place)2Drehstn Deckel (DD)Schwabinger (SWB)5:95:9
09:30 9.3.2014mixedQuaterfinal (9-16th place)1Pier Pressure (PP)Atrofované ruce (Atruc)8:1013:8
09:30 9.3.2014mixedQuaterfinal (9-16th place)2Supersitoires (SSS)Tluste Disky (TD)5:109:8
10:00 9.3.2014mixed17-20th place1Bonnsai (BON)Prague 7 (P7)7:1010:10
10:00 9.3.2014mixed17-20th place2Sesquibeertus (SQB)Fieber Gießen (FG)4:1011:7
10:30 9.3.2014mixedQuaterfinal (1-8th place)1Sesquipilstus (SQP)Two Shoes (TS)7:69:13
10:30 9.3.2014mixedQuaterfinal (1-8th place)2Gspusis (GPU)BP (BP)7:912:11
11:00 9.3.2014mixedQuaterfinal (1-8th place)1Outsiterz (OUT)Terrible Monkeys (TM)4:107:8
11:00 9.3.2014mixedQuaterfinal (1-8th place)2Yellow Fever I. (ZZ)Mosquitos (MOQ)4:1210:12
11:30 9.3.2014mixedCross Games (13-16th place)1Yellow Fever II. (ZZ)Supersitoires (SSS)8:611:10
11:30 9.3.2014mixedCross Games (13-16th place)2Drehstn Deckel (DD)Pier Pressure (PP)6:811:11
12:00 9.3.2014mixedCross Games (9-12th place)1Kulatá šachovnice (KS)Tluste Disky (TD)15:412:10
12:00 9.3.2014mixedCross Games (9-12th place)2Schwabinger (SWB)Atrofované ruce (Atruc)12:911:11
12:30 9.3.2014mixed17-20th place1Bonnsai (BON)Fieber Gießen (FG)6:911:11
12:30 9.3.2014mixed17-20th place2Sesquibeertus (SQB)Prague 7 (P7)8:511:10
13:00 9.3.2014mixedCross Games (5-8th place)1Two Shoes (TS)Yellow Fever I. (ZZ)7:1112:10
13:00 9.3.2014mixedCross Games (5-8th place)2Gspusis (GPU)Outsiterz (OUT)11:711:12
13:30 9.3.2014mixedSemifinal (1-4th place)1Sesquipilstus (SQP)Mosquitos (MOQ)9:49:13
13:30 9.3.2014mixedSemifinal (1-4th place)2BP (BP)Terrible Monkeys (TM)14:411:9
14:00 9.3.2014mixed13th place1Yellow Fever II. (ZZ)Pier Pressure (PP)9:79:11
14:00 9.3.2014mixed15th place2Supersitoires (SSS)Drehstn Deckel (DD)5:810:11
14:30 9.3.2014mixed9th place1Kulatá šachovnice (KS)Schwabinger (SWB)9:88:10
14:30 9.3.2014mixed11th place2Tluste Disky (TD)Atrofované ruce (Atruc)10:1110:7
15:00 9.3.2014mixed17-20th place1Bonnsai (BON)Sesquibeertus (SQB)10:611:11
15:00 9.3.2014mixed17-20th place2Fieber Gießen (FG)Prague 7 (P7)8:611:9
15:30 9.3.2014mixed5th place1Yellow Fever I. (ZZ)Gspusis (GPU)9:610:14
15:30 9.3.2014mixed7th place2Two Shoes (TS)Outsiterz (OUT)9:712:10
15:30 9.3.2014mixed3rd place2Mosquitos (MOQ)Terrible Monkeys (TM)9:311:11
16:00 9.3.2014mixed1th place1Sesquipilstus (SQP)BP (BP)7:1014:14
Poslat odkaz na e-mail