spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

1. kvalifikace Open

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Figurky Slonů
2. Terrible Monkeys A
3. Prague Devils
4. Yellow Block A
5. Velká Morava A
6. Pilsner Budvar
7. Yellow Block B
8. Kulatá šachovnice
9. PeaceEgg
10. Terrible Monkeys B

Další umístění je zobrazené níže v tabulkách skupin o umístění.

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritKSPBPEPDVMAVMBYBAYBBFSP7UNGTMATMBSkóre
KSx13:1010:912:1412:129:1011:911:1078:74
PBx11:812:1112:1110:910:9
11:12
11:977:69
PEx11:1111:108:1013:1010:10
8:9
61:60
PD10:138:11x12:1312:14*11:1112:1265:74
VMA9:1011:1211:11x11:1111:1211:1111:811:1286:87
VMB11:1213:1211:11x12:1013:1211:1071:67
YBA14:129:1014*:12x12:1211:811:912:9*83:72
YBB12:129:10
12:11
10:1111:1110:12x10:1074:77
FS10:812:1112:1210:10x11:1011:1312:1078:74
P710:99:1112:138:11x12:1010:1061:64
UNG10:1311:1110:119:1110:1110:12x11:1071:79
TMA9:1112:128:119*:1213:1110:10x61:67
TMB10:1110:10
9:8
12:1110:1210:11x61:63

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Yellow Block A (11.85714)
2. Velká Morava B (11.83333)
3. Figurky Slonů (11.14286)
3. Kulatá šachovnice (11.14286)
4. Pilsner Budvar (11)
5. Prague Devils (10.83333)
6. Velká Morava A (10.75)
7. Yellow Block B (10.57143)
8. Terrible Monkeys B (10.16667)
8. Pražská 7 (10.16667)
8. Terrible Monkeys A (10.16667)
8. PeaceEgg (10.16667)
9. Ungeheuer (10.14286)

Aktuální zápasy

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:30 19.4.2014openA3Terrible Monkeys B (TMB)Ungeheuer (UNG)12:510:11
16:54 20.4.2014openO 9. místo4PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys B (TMB)14:610:10
16:57 20.4.2014openO 11-13. místo5Pražská 7 (P7)Ungeheuer (UNG)7:1112:10
16:58 20.4.2014openO 11-13. místo5Velká Morava B (VMB)Ungeheuer (UNG)12:411:10
16:58 20.4.2014openO 11-13. místo5Pražská 7 (P7)Velká Morava B (VMB)8:712:13

Skupiny

AFSUNGVMATMBPESkóreBodyPořadí
FSx15:412:715:614:856:2581
UNG4:15x4:155:121:1514:5705
VMA7:1215:4x15:411:848:2862
TMB6:1512:54:15x4:1526:5024
PE8:1415:18:1115:4x46:3043
BPBVMBPDYBBSkóreBodyPořadí
PBx15:66:1315:536:2442
VMB6:15x5:158:1119:4104
PD13:615:5x13:541:1661
YBB5:1511:85:13x21:3623
CTMAP7YBAKSSkóreBodyPořadí
TMAx15:315:314:444:1061
P73:15x3:143:159:4404
YBA3:1514:3x15:832:2642
KS4:1415:38:15x27:3223
o 11-13. místoP7UNGVMBSkóreBodyPořadí
P7x7:118:715:1822
UNG11:7x4:1215:1923
VMB7:812:4x19:1221

Pomocné tabulky pro skupinu o 11-13. místo

1 - 3. místoP7UNGVMBSkóreBodyPořadí
P7x7:118:715:1822
UNG11:7x4:1215:1923
VMB7:812:4x19:1221
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
Princip rozhodování o pořadí
  1. získané body ze vzájemných zápasů mezi týmy se shodný počtem bodů
  2. rozdíl skóre ve vzájemných zápasech
  3. rozdíl skóre ve všech zápasech
  4. vyšší počet skórovaných bodů ve vzájemných zápasech
  5. vyšší počet skórovaných bodů ve všech zápasech
  6. brick pool: každý tým nomimuje hráče, který vyhazuje disk ze základní čáry na vzdálenější brick. Pořadí se určí dle vzdálenosti disku od bricku. Pořadí házejících je určeno flipem.

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (PQx)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 20.4.2014open1Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TMB)15:411:10
16:49 20.4.2014open1Pilsner Budvar (PB)Pražská 7 (P7)14:511:9
16:50 20.4.2014open2Velká Morava A (VMA)Velká Morava B (VMB)15:511:11
16:52 20.4.2014open3PeaceEgg (PE)Yellow Block B (YBB)6:1011:10
16:57 20.4.2014open5Yellow Block A (YBA)Ungeheuer (UNG)15:111:9

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:32 20.4.2014open1Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils (PD)4:1513:10
16:50 20.4.2014open1Figurky Slonů (FS)Yellow Block B (YBB)13:610:10
16:52 20.4.2014open3Terrible Monkeys A (TMA)Velká Morava A (VMA)12:68:11
16:54 20.4.2014open4Pilsner Budvar (PB)Yellow Block A (YBA)9:1210:9

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:30 20.4.2014open1Kulatá šachovnice (KS)Velká Morava A (VMA)6:1310:9
16:52 20.4.2014open3Yellow Block B (YBB)Pilsner Budvar (PB)7:1512:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:50 20.4.2014open1Figurky Slonů (FS)Yellow Block A (YBA)11:912:12
16:51 20.4.2014open2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys A (TMA)6:1012:12

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:54 20.4.2014open4PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys B (TMB)14:610:10

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:30 20.4.2014open1Kulatá šachovnice (KS)Yellow Block B (YBB)6:1012:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:52 20.4.2014open3Pilsner Budvar (PB)Velká Morava A (VMA)6:1212:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:55 20.4.2014open4Yellow Block A (YBA)Prague Devils (PD)9:1114*:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:56 20.4.2014open3Figurky Slonů (FS)Terrible Monkeys A (TMA)14:911:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 19.4.2014openA1Figurky Slonů (FS)Ungeheuer (UNG)15:411:10
08:30 19.4.2014openA2Velká Morava A (VMA)Terrible Monkeys B (TMB)15:411:12
08:30 19.4.2014openC3Terrible Monkeys A (TMA)Pražská 7 (P7)15:310:10
08:30 19.4.2014openC4Yellow Block A (YBA)Kulatá šachovnice (KS)15:814:12
11:10 19.4.2014openA1Figurky Slonů (FS)Velká Morava A (VMA)12:712:11
11:10 19.4.2014openA2PeaceEgg (PE)Ungeheuer (UNG)15:113:10
11:10 19.4.2014openB3Pilsner Budvar (PB)Velká Morava B (VMB)15:612:11
11:10 19.4.2014openB4Prague Devils (PD)Yellow Block B (YBB)13:511:11
12:30 19.4.2014openC2Terrible Monkeys A (TMA)Kulatá šachovnice (KS)14:49:11
13:50 19.4.2014openB1Prague Devils (PD)Velká Morava B (VMB)15:512:13
13:50 19.4.2014openC2Yellow Block A (YBA)Pražská 7 (P7)14:311:8
13:50 19.4.2014openA3Velká Morava A (VMA)PeaceEgg (PE)11:811:11
13:50 19.4.2014openA4Figurky Slonů (FS)Terrible Monkeys B (TMB)15:612:10
15:10 19.4.2014openB2Pilsner Budvar (PB)Yellow Block B (YBB)15:510:9
16:30 19.4.2014openC1Terrible Monkeys A (TMA)Yellow Block A (YBA)15:39*:12
16:30 19.4.2014openC2Pražská 7 (P7)Kulatá šachovnice (KS)3:1510:9
16:30 19.4.2014openA3Terrible Monkeys B (TMB)Ungeheuer (UNG)12:510:11
16:30 19.4.2014openA4Figurky Slonů (FS)PeaceEgg (PE)14:810:8
17:50 19.4.2014openB3Prague Devils (PD)Pilsner Budvar (PB)13:68:11
17:50 19.4.2014openB4Yellow Block B (YBB)Velká Morava B (VMB)11:810:12
19:10 19.4.2014openA3PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys B (TMB)15:48:9
19:10 19.4.2014openA4Velká Morava A (VMA)Ungeheuer (UNG)15:411:11
08:30 20.4.2014openBaráž o čtvrtfinále (PQx)1Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys B (TMB)15:411:10
11:32 20.4.2014openČtvrtfinále1Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils (PD)4:1513:10
14:30 20.4.2014openKřížový zápas 5-8. místo1Kulatá šachovnice (KS)Velká Morava A (VMA)6:1310:9
16:30 20.4.2014openO 7. místo1Kulatá šachovnice (KS)Yellow Block B (YBB)6:1012:12
16:49 20.4.2014openBaráž o čtvrtfinále (PQx)1Pilsner Budvar (PB)Pražská 7 (P7)14:511:9
16:50 20.4.2014openČtvrtfinále1Figurky Slonů (FS)Yellow Block B (YBB)13:610:10
16:50 20.4.2014openSemifinále1Figurky Slonů (FS)Yellow Block A (YBA)11:912:12
16:50 20.4.2014openBaráž o čtvrtfinále (PQx)2Velká Morava A (VMA)Velká Morava B (VMB)15:511:11
16:51 20.4.2014openSemifinále2Prague Devils (PD)Terrible Monkeys A (TMA)6:1012:12
16:52 20.4.2014openBaráž o čtvrtfinále (PQx)3PeaceEgg (PE)Yellow Block B (YBB)6:1011:10
16:52 20.4.2014openČtvrtfinále3Terrible Monkeys A (TMA)Velká Morava A (VMA)12:68:11
16:52 20.4.2014openKřížový zápas 5-8. místo3Yellow Block B (YBB)Pilsner Budvar (PB)7:1512:11
16:52 20.4.2014openO 5. místo3Pilsner Budvar (PB)Velká Morava A (VMA)6:1212:11
16:54 20.4.2014openČtvrtfinále4Pilsner Budvar (PB)Yellow Block A (YBA)9:1210:9
16:54 20.4.2014openO 9. místo4PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys B (TMB)14:610:10
16:55 20.4.2014openO 3. místo4Yellow Block A (YBA)Prague Devils (PD)9:1114*:12
16:56 20.4.2014openO 1. místo3Figurky Slonů (FS)Terrible Monkeys A (TMA)14:911:13
16:57 20.4.2014openBaráž o čtvrtfinále (PQx)5Yellow Block A (YBA)Ungeheuer (UNG)15:111:9
16:57 20.4.2014openO 11-13. místo5Pražská 7 (P7)Ungeheuer (UNG)7:1112:10
16:58 20.4.2014openO 11-13. místo5Velká Morava B (VMB)Ungeheuer (UNG)12:411:10
16:58 20.4.2014openO 11-13. místo5Pražská 7 (P7)Velká Morava B (VMB)8:712:13
Poslat odkaz na e-mail