spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

2. kvalifikace Open + Ženy

  • Malšice
  • 10.05.2014
  • 2. kvalifikační turnaj venkovní soutěže
  • Rozpis: bit.ly/2kv2014

Výsledky open

Výsledné pořadí turnaje

1. Prague Devils
2. Figurky Slonů A
3. Terrible Monkeys
4. Yellow Block
5. PeaceEgg
6. Kulatá šachovnice
7. Figurky Slonů B
8. Pražská 7
9. Pilsner Budvar
10. Velká Morava

Spirit open

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPBPETMKSYBPDP7VMFSAFSBSkóre
PBx10:910:1110:1112:1212:1354:56
PE9:10x9:911:1110:1110:1010:1011:1070:71
TM11:109:9x10:12
11:10
11:1013:1211:1276:75
KS11:11x11:9*12:1011:1012:10*11:1212:8*80:70
YB11:1011:1012:10
10:11
9*:11x14:1211:1078:74
PD10:1212:14x11:1211:1213:14
11:14
11:1279:90
P710:1010:1110:1112:11x13:119:1211:975:75
VM12:1210*:1212:1111:13x9:1054:58
FSA10:1012:1312:1114:13
14:11
12:910:9x84:76
FSB13:1210:1112:118*:1210:1112:119:11x74:79

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Figurky Slonů A (12)
2. Kulatá šachovnice (11.42857)
3. Prague Devils (11.28571)
4. Yellow Block (11.14286)
5. Terrible Monkeys (10.85714)
6. Pilsner Budvar (10.8)
6. Velká Morava (10.8)
7. Pražská 7 (10.71429)
8. Figurky Slonů B (10.57143)
9. PeaceEgg (10)

Skupiny

AFSAP7VMKSPDSkóreBodyPořadí
FSAx15:615:015:811:1256:2662
P76:15x7:58:117:1528:4624
VM0:155:7x5:92:1512:4605
KS8:1511:89:5x5:1533:4343
PD12:1115:715:215:5x57:2581
BYBPETMFSBPBSkóreBodyPořadí
YBx11:89:1415:912:947:4062
PE8:11x2:158:712:930:4243
TM14:915:2x15:515:359:1981
FSB9:157:85:15x7:828:4605
PB9:129:123:158:7x29:4624

Play-off

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 11.5.2014open1Prague Devils (PD)Figurky Slonů B (FSB)15:411:12
08:30 11.5.2014open2Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:211:10
08:30 11.5.2014open3Figurky Slonů A (FSA)PeaceEgg (PE)15:410:10
08:30 11.5.2014open4Yellow Block (YB)Kulatá šachovnice (KS)11:109*:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 11.5.2014open1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)13:1012:14
11:10 11.5.2014open2Terrible Monkeys (TM)Figurky Slonů A (FSA)9:1213:12

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
11:10 11.5.2014open3Figurky Slonů B (FSB)Kulatá šachovnice (KS)11:148*:12
11:10 11.5.2014open4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)6:1510:10

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 11.5.2014open3Velká Morava (VM)Pilsner Budvar (PB)7:912:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 11.5.2014open4Figurky Slonů B (FSB)Pražská 7 (P7)11:99:11

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 11.5.2014open3Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)9:1011:11

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 11.5.2014open2Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)6:1510:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:10 11.5.2014open1Prague Devils (PD)Figurky Slonů A (FSA)12:1111:14

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 10.5.2014openA1Figurky Slonů A (FSA)Pražská 7 (P7)15:612:9
08:30 10.5.2014openA2Velká Morava (VM)Kulatá šachovnice (KS)5:910*:12
08:30 10.5.2014openB3Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)11:811:10
08:30 10.5.2014openB4Terrible Monkeys (TM)Figurky Slonů B (FSB)15:511:12
11:00 10.5.2014openA1Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)15:711:12
11:00 10.5.2014openB2Terrible Monkeys (TM)Pilsner Budvar (PB)15:311:10
11:00 10.5.2014openB3PeaceEgg (PE)Figurky Slonů B (FSB)8:711:10
11:00 10.5.2014openA4Figurky Slonů A (FSA)Velká Morava (VM)15:010:9
13:30 10.5.2014openB1Yellow Block (YB)Figurky Slonů B (FSB)15:911:10
13:30 10.5.2014openB2Pilsner Budvar (PB)PeaceEgg (PE)9:1210:9
13:30 10.5.2014openA3Velká Morava (VM)Pražská 7 (P7)5:711:13
13:30 10.5.2014openA4Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice (KS)15:510:12
16:00 10.5.2014openB1Yellow Block (YB)Pilsner Budvar (PB)12:911:10
16:00 10.5.2014openA2Figurky Slonů A (FSA)Prague Devils (PD)11:1214:13
16:00 10.5.2014openA3Kulatá šachovnice (KS)Pražská 7 (P7)11:811:10
16:00 10.5.2014openB4Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:29:9
18:30 10.5.2014openB1Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)14:910:12
18:30 10.5.2014openA2Velká Morava (VM)Prague Devils (PD)2:1512:11
18:30 10.5.2014openA3Figurky Slonů A (FSA)Kulatá šachovnice (KS)15:812:11
18:30 10.5.2014openB4Pilsner Budvar (PB)Figurky Slonů B (FSB)8:712:13
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále1Prague Devils (PD)Figurky Slonů B (FSB)15:411:12
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále2Terrible Monkeys (TM)Pražská 7 (P7)15:211:10
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále3Figurky Slonů A (FSA)PeaceEgg (PE)15:410:10
08:30 11.5.2014openČtvrtfinále4Yellow Block (YB)Kulatá šachovnice (KS)11:109*:11
11:10 11.5.2014openSemifinále1Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)13:1012:14
11:10 11.5.2014openSemifinále2Terrible Monkeys (TM)Figurky Slonů A (FSA)9:1213:12
11:10 11.5.2014openKřížový zápas 5-8. místo3Figurky Slonů B (FSB)Kulatá šachovnice (KS)11:148*:12
11:10 11.5.2014openKřížový zápas 5-8. místo4Pražská 7 (P7)PeaceEgg (PE)6:1510:10
12:30 11.5.2014openO 9. místo3Velká Morava (VM)Pilsner Budvar (PB)7:912:12
13:50 11.5.2014openO 3. místo2Yellow Block (YB)Terrible Monkeys (TM)6:1510:11
13:50 11.5.2014openO 5. místo3Kulatá šachovnice (KS)PeaceEgg (PE)9:1011:11
13:50 11.5.2014openO 7. místo4Figurky Slonů B (FSB)Pražská 7 (P7)11:99:11
15:10 11.5.2014openO 1. místo1Prague Devils (PD)Figurky Slonů A (FSA)12:1111:14
Poslat odkaz na e-mail