spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Budoucí turnaje
MČR mixed 3. liga, 10.10.2020
MČR mixed 2. liga, 10.10.2020
MČR mixed 1. liga, 10.10.2020

2. kvalifikace Women

Týmy turnaje

Divize women

3 Figurky (3F) České Budějovice
BOX (BOX) Vienna
F.U.J. (FUJ) Prague
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Velká Morava (VM) Brno
Yellow Block (YB) Praha
  • Malšice
  • 10.05.2014
  • 2. kvalifikační turnaj venkovní soutěže
  • Rozpis: bit.ly/2kv2014

Výsledky women

Výsledné pořadí turnaje

1. Velká Morava
2. Yellow Block
3. BOX
4. Prague Devils
5. F.U.J.
6. 3 Figurky
7. Terrible Monkeys
8. PeaceEgg

Spirit women

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritPETMFUJPDBOXVM3FYBSkóre
PEx12:11
12:10
9:119:99:1210:1161:64
TM11:12
10:12
x11:1111:1211:911:1065:66
FUJ11:9x11:1010:1211:1010:8
9:9
62:58
PD11:1110:11x10:11
10:12
12:911:1064:64
BOX9:912:1011:10
12:10
x13:109:1066:59
VM12:912:1110:1110:13x12:11
11:11
67:66
3F9:118:10
9:9
9:1210:9x7:10*52:61
YB11:1010:1110:1111:12
11:11
10*:7x63:62

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Velká Morava (11.16667)
2. BOX (11)
3. Terrible Monkeys (10.83333)
4. Prague Devils (10.66667)
5. Yellow Block (10.5)
6. F.U.J. (10.33333)
7. PeaceEgg (10.16667)
8. 3 Figurky (8.66667)

Skupiny

XTMVMYBPESkóreBodyPořadí
TMx8:96:1113:727:2723
VM9:8x3:158:720:3042
YB11:615:3x13:739:1661
PE7:137:87:13x21:3404
YPD3FFUJBOXSkóreBodyPořadí
PDx10:610:87:1027:2442
3F6:10x8:108:922:2904
FUJ8:1010:8x6:724:2523
BOX10:79:87:6x26:2161

Play-off

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:15 10.5.2014women13 Figurky (3F)Yellow Block (YB)7:157:10*
17:15 10.5.2014women2BOX (BOX)PeaceEgg (PE)14:89:9
17:15 10.5.2014women3F.U.J. (FUJ)Velká Morava (VM)7:1211:10
17:15 10.5.2014women4Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:511:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:50 11.5.2014women1Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)9:810:11
09:50 11.5.2014women2BOX (BOX)Velká Morava (VM)9:1113:10

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:50 11.5.2014women33 Figurky (3F)Terrible Monkeys (TM)8:79:11
09:50 11.5.2014women4PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)8:129:11

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 11.5.2014women2Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:210:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:30 11.5.2014women13 Figurky (3F)F.U.J. (FUJ)11:129:9

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:50 11.5.2014women1Prague Devils (PD)BOX (BOX)8:1210:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:10 11.5.2014women2Yellow Block (YB)Velká Morava (VM)10:1111:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
09:45 10.5.2014womenX1Terrible Monkeys (TM)Velká Morava (VM)8:911:12
09:45 10.5.2014womenX2Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)13:711:10
09:45 10.5.2014womenY3Prague Devils (PD)3 Figurky (3F)10:612:9
09:45 10.5.2014womenY4F.U.J. (FUJ)BOX (BOX)6:710:12
12:15 10.5.2014womenY1Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)10:810:11
12:15 10.5.2014womenY23 Figurky (3F)BOX (BOX)8:910:9
12:15 10.5.2014womenX3Terrible Monkeys (TM)Yellow Block (YB)6:1111:10
12:15 10.5.2014womenX4Velká Morava (VM)PeaceEgg (PE)8:712:9
14:45 10.5.2014womenX1Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)13:711:12
14:45 10.5.2014womenY2Prague Devils (PD)BOX (BOX)7:1010:11
14:45 10.5.2014womenX3Yellow Block (YB)Velká Morava (VM)15:311:12
14:45 10.5.2014womenY4F.U.J. (FUJ)3 Figurky (3F)10:810:8
17:15 10.5.2014womenČtvrtfinále13 Figurky (3F)Yellow Block (YB)7:157:10*
17:15 10.5.2014womenČtvrtfinále2BOX (BOX)PeaceEgg (PE)14:89:9
17:15 10.5.2014womenČtvrtfinále3F.U.J. (FUJ)Velká Morava (VM)7:1211:10
17:15 10.5.2014womenČtvrtfinále4Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:511:11
09:50 11.5.2014womenSemifinále1Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)9:810:11
09:50 11.5.2014womenSemifinále2BOX (BOX)Velká Morava (VM)9:1113:10
09:50 11.5.2014womenKřížový zápas 5-8. místo33 Figurky (3F)Terrible Monkeys (TM)8:79:11
09:50 11.5.2014womenKřížový zápas 5-8. místo4PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)8:129:11
12:30 11.5.2014womenO 5. místo13 Figurky (3F)F.U.J. (FUJ)11:129:9
12:30 11.5.2014womenO 7. místo2Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:210:12
13:50 11.5.2014womenO 3. místo1Prague Devils (PD)BOX (BOX)8:1210:12
15:10 11.5.2014womenO 1. místo2Yellow Block (YB)Velká Morava (VM)10:1111:11
Poslat odkaz na e-mail