spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Halové mistrovství ČR mixed - 1.liga

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. Prague Devils A
2. Kulatá šachovnice A
3. Žlutá Zimnice A
4. Yellow Block
5. PeaceEgg
6. Terrible Monkeys A
7. Frkot
8. Chupacabras
9. Velká Morava A
10. Mosquito Attack

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritFRKKSAMAPECHPPDAVMAYBTMAZZASkóre
FRKx12:911:11
11:8
12:1311:1312*:1411:1180:79
KSA9:12x11:1012:1212:1312:11*12:13
13:13*
81:84
MAx9:910:1010:1112:128:910:959:60
PE11:11
8:11
10:119:9x9:1114:1210:1011:1082:85
CHP13:1212:1210:10x10:1013:911:12
11:10
80:75
PDA13:1211:1011:910:10x10:12
12:11
11:1178:75
VMA13:1111*:1212:1212:14x11:1110:1069:70
YB14:12*9:89:1312:10
11:12
x12:1112:1179:77
TMA9:1010:1012:11
10:11
11:1111:1111:12x13:1287:88
ZZA11:1113:12
13*:13
10:1110:1011:1212:13x80:82

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Kulatá šachovnice A (11.57143)
2. Velká Morava A (11.5)
3. Žlutá Zimnice A (11.42857)
3. Chupacabras (11.42857)
3. Frkot (11.42857)
4. Yellow Block (11.28571)
5. Prague Devils A (11.14286)
6. Terrible Monkeys A (10.875)
7. PeaceEgg (10.25)
8. Mosquito Attack (9.83333)

Skupiny

AZZAFRKPEVMAKSASkóreBodyPořadí
ZZAx12:614:812:412:850:2681
FRK6:12x11:1011:1011:1039:4262
PE8:1410:11x12:99:1339:4724
VMA4:1210:119:12x6:1329:4805
KSA8:1210:1113:913:6x44:3843
BYBCHPTMAMAPDASkóreBodyPořadí
YBx7:1114:713:69:1243:3643
CHP11:7x13:79:68:1241:3262
TMA7:147:13x11:65:1230:4524
MA6:136:96:11x5:1523:4805
PDA12:912:812:515:5x51:2781

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
25Žlutá Zimnice AMartina Hradecká22133575
25PeaceEggPetr Hrych6323884.75
51FrkotLucie Schönová17143174.43
30Kulatá šachovnice AJiří Voseček5242974.14
38PeaceEggRadim Maňák12193183.88
23Kulatá šachovnice AKryštof Holeček2242673.71
17Žlutá Zimnice AAlena Malá15102573.57
21Terrible Monkeys AOndřej Rýdlo13152883.5
14Yellow BlockLukáš Barborik12122473.43
63Prague Devils AJan Splítek11132473.43

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:40 11.1.2015mixed1PeaceEgg (PE)Mosquito Attack (MA)13:59:9
09:40 11.1.2015mixed1Terrible Monkeys A (TMA)Velká Morava A (VMA)14:511:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:42 11.1.2015mixed1Frkot (FRK)Yellow Block (YB)10:1112*:14
10:05 11.1.2015mixed1Chupacabras (CHP)Kulatá šachovnice A (KSA)8:912:12
11:20 11.1.2015mixed1Žlutá Zimnice A (ZZA)Terrible Monkeys A (TMA)10:912:13
11:51 11.1.2015mixed1Prague Devils A (PDA)PeaceEgg (PE)12:611:9

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:40 11.1.2015mixed1Terrible Monkeys A (TMA)Chupacabras (CHP)8:710:11
12:41 11.1.2015mixed1PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)11:108:11

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:42 11.1.2015mixed1Prague Devils A (PDA)Yellow Block (YB)12:712:11
14:05 11.1.2015mixed1Žlutá Zimnice A (ZZA)Kulatá šachovnice A (KSA)9:1113*:13

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
12:28 11.1.2015mixed1Mosquito Attack (MA)Velká Morava A (VMA)8:1112:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:15 11.1.2015mixed1Chupacabras (CHP)Frkot (FRK)9:1013:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:50 11.1.2015mixed1Terrible Monkeys A (TMA)PeaceEgg (PE)10:1110:10

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:20 11.1.2015mixed1Žlutá Zimnice A (ZZA)Yellow Block (YB)11:1011:12

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:00 11.1.2015mixed1Kulatá šachovnice A (KSA)Prague Devils A (PDA)7:1212:13

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 10.1.2015mixedB1Yellow Block (YB)Chupacabras (CHP)7:119:13
09:04 10.1.2015mixedB1Terrible Monkeys A (TMA)Mosquito Attack (MA)11:69:10
09:38 10.1.2015mixedB1Prague Devils A (PDA)Chupacabras (CHP)12:810:10
10:12 10.1.2015mixedB1Yellow Block (YB)Mosquito Attack (MA)13:69:8
10:46 10.1.2015mixedB1Prague Devils A (PDA)Terrible Monkeys A (TMA)12:511:11
11:20 10.1.2015mixedB1Chupacabras (CHP)Mosquito Attack (MA)9:610:10
11:54 10.1.2015mixedB1Prague Devils A (PDA)Yellow Block (YB)12:910:12
12:28 10.1.2015mixedB1Terrible Monkeys A (TMA)Chupacabras (CHP)7:1312:11
13:02 10.1.2015mixedB1Prague Devils A (PDA)Mosquito Attack (MA)15:511:10
13:36 10.1.2015mixedB1Terrible Monkeys A (TMA)Yellow Block (YB)7:1411:12
14:10 10.1.2015mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)Frkot (FRK)12:611:11
14:44 10.1.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Velká Morava A (VMA)12:914:12
15:18 10.1.2015mixedA1Kulatá šachovnice A (KSA)Frkot (FRK)10:119:12
15:52 10.1.2015mixedA1Žlutá Zimnice A (ZZA)Velká Morava A (VMA)12:410:10
16:26 10.1.2015mixedA1Kulatá šachovnice A (KSA)PeaceEgg (PE)13:911:10
17:00 10.1.2015mixedA1Frkot (FRK)Velká Morava A (VMA)11:1011:13
17:34 10.1.2015mixedA1Kulatá šachovnice A (KSA)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1212:13
18:08 10.1.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)10:1111:11
18:42 10.1.2015mixedA1Kulatá šachovnice A (KSA)Velká Morava A (VMA)13:612:11*
19:16 10.1.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice A (ZZA)8:1411:10
08:40 11.1.2015mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1PeaceEgg (PE)Mosquito Attack (MA)13:59:9
08:42 11.1.2015mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Frkot (FRK)Yellow Block (YB)10:1112*:14
09:40 11.1.2015mixedBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Terrible Monkeys A (TMA)Velká Morava A (VMA)14:511:11
10:05 11.1.2015mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Chupacabras (CHP)Kulatá šachovnice A (KSA)8:912:12
11:20 11.1.2015mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Žlutá Zimnice A (ZZA)Terrible Monkeys A (TMA)10:912:13
11:51 11.1.2015mixedČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Prague Devils A (PDA)PeaceEgg (PE)12:611:9
12:28 11.1.2015mixedO 9. místo1Mosquito Attack (MA)Velká Morava A (VMA)8:1112:12
12:40 11.1.2015mixedKřížový zápas 5-8. místo1Terrible Monkeys A (TMA)Chupacabras (CHP)8:710:11
12:41 11.1.2015mixedKřížový zápas 5-8. místo1PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)11:108:11
12:42 11.1.2015mixedSemifinále1Prague Devils A (PDA)Yellow Block (YB)12:712:11
14:05 11.1.2015mixedSemifinále1Žlutá Zimnice A (ZZA)Kulatá šachovnice A (KSA)9:1113*:13
15:15 11.1.2015mixedO 7. místo1Chupacabras (CHP)Frkot (FRK)9:1013:12
15:50 11.1.2015mixedO 5. místo1Terrible Monkeys A (TMA)PeaceEgg (PE)10:1110:10
16:20 11.1.2015mixedO 3. místo1Žlutá Zimnice A (ZZA)Yellow Block (YB)11:1011:12
17:00 11.1.2015mixedO 1. místo1Kulatá šachovnice A (KSA)Prague Devils A (PDA)7:1212:13
Poslat odkaz na e-mail