spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Výsledky

Archiv výsledků před rokem 2014 naleznete v sekci halovévenkovní ligy.
 
Podívejte se také na průběžnou tabulku Spirit of the Game tvořenou od konce halové sezony 2014. Jak je na tom vaše hodnocení Spirit of the Game?

Skončené turnaje

Halové mistrovství ČR mixed - 2.liga

Výsledky mixed

Výsledné pořadí turnaje

1. 3SB
2. Terrible Monkeys B
3. Atrofované ruce
4. F.U.J.
5. Pražská 7
6. Prague Devils B
7. Velká Morava B
8. Žlutá Zimnice B
9. Kulatá šachovnice B
10. Trubky
11. Dream Team
12. jElita

Spirit mixed

Spirit je zadaný ve formátu obdržel:udělil

Křížová tabulka Spirit of the Game

SpiritTRPDBAtrucTMBDT3sbVMBP7KSBFUJJEZZBSkóre
TRx11:1111:1111:1011:1012:912:1011:1179:72
PDB11:11x11:1112:1211:1110:1111:1210:1112:1088:89
Atruc11:1111:11x11:11
12:11
11:1212:1110:10
9:11
87:88
TMB10:1112:1211:11
11:12
x11:1110:1112:1210:1087:90
DT10:1111:1112:1111:11x11:1012:1112:1179:76
3sb11:1011:10x9:710:1112:1011:1112:1111:1187:81
VMB11:127:9x10:12
11:12
11:1012:1212:10
11:12
85:89
P712:1112:1211:1012:10
12:11
x11:1112*:1211:1093:87
KSB9:1210:1110:1210:1111:11x9:911:1270:78
FUJ10:1211:1010:10
11:9
10:1011:1211:11x12:986:83
JE11:1111:1211:1212:1212:12*9:9x12:978:77
ZZB10:1211:1110:12
12:11
10:1112:119:129:12x83:92

Výsledné pořadí Spirit of the Game

1. Pražská 7 (11.625)
2. Dream Team (11.28571)
2. Trubky (11.28571)
3. jElita (11.14286)
4. Prague Devils B (11)
5. Terrible Monkeys B (10.875)
5. Atrofované ruce (10.875)
5. 3SB (10.875)
6. F.U.J. (10.75)
7. Velká Morava B (10.625)
8. Žlutá Zimnice B (10.375)
9. Kulatá šachovnice B (10)

Skupiny

CVMBJE3sbKSBP7ZZBSkóreBodyPořadí
VMBx8:66:1011:58:118:1141:4344
JE6:8x8:1110:68:128:940:4625
3sb10:611:8x13:210:710:554:28101
KSB5:116:102:13x1:146:1020:5806
P711:812:87:1014:1x8:552:3282
ZZB11:89:85:1010:65:8x40:4063
DTMBFUJPDBDTAtrucTRSkóreBodyPořadí
TMBx8:97:310:55:129:839:3763
FUJ9:8x8:711:56:89:543:3382
PDB3:77:8x7:610:1210:637:3944
DT5:105:116:7x6:1112:534:4425
Atruc12:58:612:1011:6x13:456:31101
TR8:95:96:105:124:13x28:5306

10 nejproduktivnějších hráčů (dle průměru na zápas)

#TýmJméno, příjmeníSATzápasůØ bodů na zápas
24Atrofované ruceJan Langmajer6313784.63
10Atrofované ruceTomáš Knížek7263384.13
42Dream TeamBřetislav Bakala3192273.14
15Pražská 7Jakub Hora1692583.13
43Velká Morava BTereza Maňáková3212483
163SBMartin Lipert5182382.88
53SBRáchel Tošnerová12102282.75
27Pražská 7Zdeněk Bouška9132282.75
11Atrofované ruceBarbora Pražanová1732082.5
683SBLukáš Mareš4141882.25

Play-off

Křížový zápas 9-12. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:25 11.1.2015mixed1Velká Morava B (VMB)Pražská 7 (P7)8:1211:12

Čtvrtfinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
10:25 11.1.2015mixed1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava B (VMB)13:512:11
10:55 11.1.2015mixed1F.U.J. (FUJ)Žlutá Zimnice B (ZZB)8:712:9
11:25 11.1.2015mixed1Terrible Monkeys B (TMB)Pražská 7 (P7)6:512:12
11:40 11.1.2015mixed1Prague Devils B (PDB)3SB (3sb)3:1010:11
12:25 11.1.2015mixed1Dream Team (DT)Kulatá šachovnice B (KSB)7:811:10
12:55 11.1.2015mixed1Trubky (TR)jElita (JE)6:411:11

Křížový zápas 5-8. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
13:55 11.1.2015mixed1Žlutá Zimnice B (ZZB)Prague Devils B (PDB)8:1010:12

Semifinále

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
14:25 11.1.2015mixed1F.U.J. (FUJ)3SB (3sb)7:1211:11
14:55 11.1.2015mixed1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys B (TMB)7:1112:11

O 11. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:25 11.1.2015mixed1Dream Team (DT)jElita (JE)8:612:11

O 9. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
15:55 11.1.2015mixed1Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)7:69:12

O 7. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:26 11.1.2015mixed1Velká Morava B (VMB)Žlutá Zimnice B (ZZB)13:611:12

O 5. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
16:55 11.1.2015mixed1Prague Devils B (PDB)Pražská 7 (P7)7:911:12

O 3. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:25 11.1.2015mixed1Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)11:39:11

O 1. místo

Čas utkáníDivizeHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
17:55 11.1.2015mixed1Terrible Monkeys B (TMB)3SB (3sb)2:1410:11

Všechna utkání

Čas utkáníDivizeSkupinaHřištěTým 1Tým 2SkóreSpirit
08:30 10.1.2015mixedC1Velká Morava B (VMB)jElita (JE)8:612:12
08:58 10.1.2015mixedC13SB (3sb)Kulatá šachovnice B (KSB)13:212:10
09:26 10.1.2015mixedC1Pražská 7 (P7)Žlutá Zimnice B (ZZB)8:511:10
09:54 10.1.2015mixedC1Kulatá šachovnice B (KSB)jElita (JE)6:109:9
10:22 10.1.2015mixedC1Velká Morava B (VMB)Žlutá Zimnice B (ZZB)8:1112:10
10:50 10.1.2015mixedC1Pražská 7 (P7)3SB (3sb)7:1011:10
11:18 10.1.2015mixedC1Velká Morava B (VMB)Kulatá šachovnice B (KSB)11:511:10
11:46 10.1.2015mixedC13SB (3sb)Žlutá Zimnice B (ZZB)10:511:11
12:14 10.1.2015mixedC1Pražská 7 (P7)jElita (JE)12:812*:12
12:42 10.1.2015mixedC1Kulatá šachovnice B (KSB)Žlutá Zimnice B (ZZB)6:1011:12
13:10 10.1.2015mixedC13SB (3sb)jElita (JE)11:812:11
13:38 10.1.2015mixedC1Pražská 7 (P7)Velká Morava B (VMB)11:812:10
14:06 10.1.2015mixedC1Žlutá Zimnice B (ZZB)jElita (JE)9:89:12
14:34 10.1.2015mixedC13SB (3sb)Velká Morava B (VMB)10:69:7
15:02 10.1.2015mixedC1Pražská 7 (P7)Kulatá šachovnice B (KSB)14:111:11
15:30 10.1.2015mixedD1Terrible Monkeys B (TMB)F.U.J. (FUJ)8:910:10
15:58 10.1.2015mixedD1Prague Devils B (PDB)Dream Team (DT)7:611:11
16:26 10.1.2015mixedD1Atrofované ruce (Atruc)Trubky (TR)13:411:11
16:54 10.1.2015mixedD1Dream Team (DT)F.U.J. (FUJ)5:1112:11
17:22 10.1.2015mixedD1Terrible Monkeys B (TMB)Trubky (TR)9:810:11
17:50 10.1.2015mixedD1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils B (PDB)12:1011:11
18:18 10.1.2015mixedD1Terrible Monkeys B (TMB)Dream Team (DT)10:511:11
18:46 10.1.2015mixedD1Prague Devils B (PDB)Trubky (TR)10:611:11
19:14 10.1.2015mixedD1Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)8:610:10
19:42 10.1.2015mixedD1Dream Team (DT)Trubky (TR)12:510:11
20:10 10.1.2015mixedD1Prague Devils B (PDB)F.U.J. (FUJ)7:810:11
20:38 10.1.2015mixedD1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys B (TMB)12:511:11
09:00 11.1.2015mixedD1Prague Devils B (PDB)Terrible Monkeys B (TMB)3:712:12
09:28 11.1.2015mixedD1Atrofované ruce (Atruc)Dream Team (DT)11:611:12
09:56 11.1.2015mixedD1Trubky (TR)F.U.J. (FUJ)5:912:10
10:25 11.1.2015mixedČtvrtfinále1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava B (VMB)13:512:11
10:55 11.1.2015mixedČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)Žlutá Zimnice B (ZZB)8:712:9
11:25 11.1.2015mixedČtvrtfinále1Terrible Monkeys B (TMB)Pražská 7 (P7)6:512:12
11:40 11.1.2015mixedČtvrtfinále1Prague Devils B (PDB)3SB (3sb)3:1010:11
12:25 11.1.2015mixedČtvrtfinále1Dream Team (DT)Kulatá šachovnice B (KSB)7:811:10
12:55 11.1.2015mixedČtvrtfinále1Trubky (TR)jElita (JE)6:411:11
13:25 11.1.2015mixedKřížový zápas 9-12. místo1Velká Morava B (VMB)Pražská 7 (P7)8:1211:12
13:55 11.1.2015mixedKřížový zápas 5-8. místo1Žlutá Zimnice B (ZZB)Prague Devils B (PDB)8:1010:12
14:25 11.1.2015mixedSemifinále1F.U.J. (FUJ)3SB (3sb)7:1211:11
14:55 11.1.2015mixedSemifinále1Atrofované ruce (Atruc)Terrible Monkeys B (TMB)7:1112:11
15:25 11.1.2015mixedO 11. místo1Dream Team (DT)jElita (JE)8:612:11
15:55 11.1.2015mixedO 9. místo1Kulatá šachovnice B (KSB)Trubky (TR)7:69:12
16:26 11.1.2015mixedO 7. místo1Velká Morava B (VMB)Žlutá Zimnice B (ZZB)13:611:12
16:55 11.1.2015mixedO 5. místo1Prague Devils B (PDB)Pražská 7 (P7)7:911:12
17:25 11.1.2015mixedO 3. místo1Atrofované ruce (Atruc)F.U.J. (FUJ)11:39:11
17:55 11.1.2015mixedO 1. místo1Terrible Monkeys B (TMB)3SB (3sb)2:1410:11
Poslat odkaz na e-mail