spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Mistrovství ČR Open a Women

Výsledky open

Final standings

1. Figurky slonů
2. Terrible Monkeys
3. Yellow Block
4. Prague Devils
5. Velká Morava
6. 3SB
7. Kulatá šachovnice
8. PeaceEgg
9. Pražská 7
10. Frkot
11. Atrofované ruce
12. Rainbow Banana

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritPDBANKSVM3SBAtrucPETMYBP7FRKFSScore
PDx8:1112:1211:12
14:12
13:1258:59
BANx12:11*9:11
11:10
10:942:41
KSx11:1313:1213:1111:1048:46
VM13:11x12:1211:1112:1048:44
3SB11:811*:1212:1312:12x15:1261:57
Atruc11:9
10:11
12:15x9:1242:47
PE11:13x10:1112:1210:1243:48
TM12:1210:1111:11x12:1345:47
YB12:11
12:14
10:1211:10x12:11
13:15
70:73
P712:912:12x11:11
10:10
45:42
FRK9:1012:1011:11
10:10
x42:41
FS12:1313:1211:12
15:13
x51:50

Spirit of the Game final standings

1. Figurky slonů (12.75)
2. 3SB (12.2)
3. Kulatá šachovnice (12)
3. Velká Morava (12)
4. Yellow Block (11.66667)
5. Prague Devils (11.6)
6. Terrible Monkeys (11.25)
6. Pražská 7 (11.25)
7. PeaceEgg (10.75)
8. Rainbow Banana (10.5)
8. Atrofované ruce (10.5)
8. Frkot (10.5)

Výsledky women

Final standings

1. Yellow Block W
2. 3SB
3. Prague Devils
4. Velká Morava A
5. F.U.J.
6. Terrible Monkeys

Next placement is shown in tables below.

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritPDWFUJVMAVMB3SBWAtrucWPEWTMWYBWScore
PDWx11:12
8:12
9:10
11:11
11:1050:55
FUJx10:1010:1110:10
10:9
13*:13
11:11
64:64
VMA12:11
12:8
x10:912:1212:10
14:12
72:62
VMB10:10x10:10
11:10
11:911:1253:51
3SBW10:9
11:11
9:10x8:11
11:10
49:51
AtrucW11:1010:10
10:11
x11:1110:952:51
PEW10:10
9:10
9:1111:11x12:1151:53
TMW13:13*
11:11
12:1212:119:1011:12x68:69
YBW10:1110:12
12:14
11:8
10:11
x53:56

Spirit of the Game final standings

1. Velká Morava A (12)
2. Terrible Monkeys (11.33333)
3. F.U.J. (10.66667)
4. Velká Morava B (10.6)
4. Yellow Block W (10.6)
5. Atrofované ruce (10.4)
6. PeaceEgg (10.2)
7. Prague Devils (10)
8. 3SB (9.8)

Groups

AYBFSPDScorePointsRanking
YBx8:127:1415:2603
FS12:8x12:824:1641
PD14:78:12x22:1922
BTMKSVMScorePointsRanking
TMx13:1012:925:1941
KS10:13x7:1417:2703
VM9:1214:7x23:1922
C3SBBANAtrucScorePointsRanking
3SBx14:315:929:1241
BAN3:14x12:1415:2803
Atruc9:1514:12x23:2722
DPEFRKP7ScorePointsRanking
PEx13:614:927:1541
FRK6:13x8:614:1922
P79:146:8x15:2203
EYBWPDWVMA3SBWScorePointsRanking
YBWx15:513:1215:443:2161
PDW5:15x8:712:825:3042
VMA12:137:8x11:1330:3404
3SBW4:158:1213:11x25:3823
FAtrucWVMBTMWPEWFUJScorePointsRanking
AtrucWx7:52:153:114:816:3924
VMB5:7x2:155:82:814:3805
TMW15:215:2x12:69:751:1781
PEW11:38:56:12x7:1032:3043
FUJ8:48:27:910:7x33:2262

Play-off

Křížový zápas Women 7-9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:20 21.6.2015women3F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PEW)11:910:9
10:20 21.6.2015women4Atrofované ruce (AtrucW)Velká Morava B (VMB)8:910:11

Křížový zápas Open 9-12. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:20 21.6.2015open1Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)9:139:12
10:20 21.6.2015open2Rainbow Banana (BAN)Frkot (FRK)6:1010:9

Open Baráž

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
18:00 20.6.2015open2Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)12:1513:12
18:01 20.6.2015open1Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)14:511:10

Women Baráž

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:53 21.6.2015women3Velká Morava A (VMA)Terrible Monkeys (TMW)12:812:12

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 21.6.2015open1Yellow Block (YB)Velká Morava (VM)13:810:12
09:42 21.6.2015open23SB (3SB)Prague Devils (PD)11:1311:8

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:40 21.6.2015open1Figurky slonů (FS)Yellow Block (YB)9:815:13
11:40 21.6.2015open2Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)8:712:12
11:40 21.6.2015women3Yellow Block W (YBW)Velká Morava A (VMA)10:812:14
11:40 21.6.2015women4Prague Devils (PDW)3SB (3SBW)8:1011:11

O 11. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:09 21.6.2015open1Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (BAN)15:310:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:17 21.6.2015open2Frkot (FRK)Pražská 7 (P7)5:1010:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:51 21.6.2015open3PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)9:1011:13

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:20 21.6.2015women4Terrible Monkeys (TMW)F.U.J. (FUJ)7:911:11
14:20 21.6.2015open43SB (3SB)Velká Morava (VM)10:1212:12

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:20 21.6.2015women2Prague Devils (PDW)Velká Morava A (VMA)9:78:12
14:20 21.6.2015open3Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)13:812:14

Finále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:20 21.6.2015women1Yellow Block W (YBW)3SB (3SBW)9:411:8
15:40 21.6.2015open1Figurky slonů (FS)Terrible Monkeys (TM)10:913:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 20.6.2015womenF1Atrofované ruce (AtrucW)Velká Morava B (VMB)7:510:10
09:00 20.6.2015openC33SB (3SB)Rainbow Banana (BAN)14:311*:12
09:00 20.6.2015openD4PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)13:610:12
09:00 20.6.2015womenF4Terrible Monkeys (TMW)PeaceEgg (PEW)12:611:12
10:10 20.6.2015womenE1Yellow Block W (YBW)Prague Devils (PDW)15:510:11
10:10 20.6.2015womenE4Velká Morava A (VMA)3SB (3SBW)11:1310:9
10:20 20.6.2015openA3Yellow Block (YB)Figurky slonů (FS)8:1212:11
10:20 20.6.2015openB4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)13:1010:11
11:30 20.6.2015womenF1F.U.J. (FUJ)Velká Morava B (VMB)8:210:10
11:30 20.6.2015womenF4PeaceEgg (PEW)Atrofované ruce (AtrucW)11:311:11
11:40 20.6.2015openC3Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (BAN)14:1211:9
11:40 20.6.2015openD4Pražská 7 (P7)Frkot (FRK)6:811:11
12:40 20.6.2015womenE4Velká Morava A (VMA)Prague Devils (PDW)7:812:11
12:52 20.6.2015womenE13SB (3SBW)Yellow Block W (YBW)4:1511:10
13:00 20.6.2015openA3Prague Devils (PD)Figurky slonů (FS)8:1213:12
13:00 20.6.2015openB4Velká Morava (VM)Kulatá šachovnice (KS)14:713:11
14:00 20.6.2015womenF1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (AtrucW)8:410:11
14:00 20.6.2015womenF4Terrible Monkeys (TMW)Velká Morava B (VMB)15:212:11
14:20 20.6.2015openC33SB (3SB)Atrofované ruce (Atruc)15:915:12
14:20 20.6.2015openD4PeaceEgg (PE)Pražská 7 (P7)14:912:12
15:10 20.6.2015womenE1Yellow Block W (YBW)Velká Morava A (VMA)13:1210:12
15:10 20.6.2015womenE43SB (3SBW)Prague Devils (PDW)8:1210:9
15:40 20.6.2015openA3Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)7:1412:11
15:40 20.6.2015openB4Terrible Monkeys (TM)Velká Morava (VM)12:911:11
16:30 20.6.2015womenF1F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PEW)10:710:10
16:30 20.6.2015womenF4Terrible Monkeys (TMW)Atrofované ruce (AtrucW)15:29:10
18:00 20.6.2015openOpen Baráž2Kulatá šachovnice (KS)3SB (3SB)12:1513:12
18:01 20.6.2015openOpen Baráž1Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)14:511:10
18:10 20.6.2015womenF2PeaceEgg (PEW)Velká Morava B (VMB)8:59:11
18:10 20.6.2015womenF3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TMW)7:913*:13
09:00 21.6.2015openČtvrtfinále1Yellow Block (YB)Velká Morava (VM)13:810:12
09:42 21.6.2015openČtvrtfinále23SB (3SB)Prague Devils (PD)11:1311:8
09:53 21.6.2015womenWomen Baráž3Velká Morava A (VMA)Terrible Monkeys (TMW)12:812:12
10:20 21.6.2015openKřížový zápas Open 9-12. místo1Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)9:139:12
10:20 21.6.2015openKřížový zápas Open 9-12. místo2Rainbow Banana (BAN)Frkot (FRK)6:1010:9
10:20 21.6.2015womenKřížový zápas Women 7-9. místo3F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PEW)11:910:9
10:20 21.6.2015womenKřížový zápas Women 7-9. místo4Atrofované ruce (AtrucW)Velká Morava B (VMB)8:910:11
11:40 21.6.2015openSemifinále1Figurky slonů (FS)Yellow Block (YB)9:815:13
11:40 21.6.2015openSemifinále2Terrible Monkeys (TM)Prague Devils (PD)8:712:12
11:40 21.6.2015womenSemifinále3Yellow Block W (YBW)Velká Morava A (VMA)10:812:14
11:40 21.6.2015womenSemifinále4Prague Devils (PDW)3SB (3SBW)8:1011:11
13:09 21.6.2015openO 11. místo1Atrofované ruce (Atruc)Rainbow Banana (BAN)15:310:11
13:17 21.6.2015openO 9. místo2Frkot (FRK)Pražská 7 (P7)5:1010:10
13:20 21.6.2015womenO 5. místo4Terrible Monkeys (TMW)F.U.J. (FUJ)7:911:11
13:51 21.6.2015openO 7. místo3PeaceEgg (PE)Kulatá šachovnice (KS)9:1011:13
14:20 21.6.2015womenFinále1Yellow Block W (YBW)3SB (3SBW)9:411:8
14:20 21.6.2015womenO 3. místo2Prague Devils (PDW)Velká Morava A (VMA)9:78:12
14:20 21.6.2015openO 3. místo3Yellow Block (YB)Prague Devils (PD)13:812:14
14:20 21.6.2015openO 5. místo43SB (3SB)Velká Morava (VM)10:1212:12
15:40 21.6.2015openFinále1Figurky slonů (FS)Terrible Monkeys (TM)10:913:12
Poslat odkaz na e-mail