spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

MR Mix

All teams

Divize mixed

3SB (3SB) České Budějovice
Atrofované ruce (Atruc) Plzeň
F.U.J. (FUJ) Prague
Frkot (FRK) Olomouc
Kulatá šachovnice (KS) Hradec Králové
Left Overs (LO) Brno
PeaceEgg (PE) Písek
Prague Devils (PD) Prague
Terrible Monkeys (TM) Prague
Žlutá Zimnice (ZZ) Prague

Výsledky mixed

Final standings

1. 3SB
2. F.U.J.
3. Žlutá Zimnice
4. Terrible Monkeys
5. Prague Devils
6. PeaceEgg
7. Left Overs
8. Frkot
9. Kulatá šachovnice
10. Atrofované ruce

Spirit mixed

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritFRKAtrucKSTMFUJPE3SBPDZZLOScore
FRKx11:1211:1410:1011:1210:1112:910:1175:79
Atruc12:11x11:1211:1113:1111:11*13:1271:68
KS14:1112:11x10:1311:1112:1111:1170:68
TM10:1011:11x12:1210:712:1412:12
12:13
79:79
FUJ13:10x12:911:9
12:10
11:913:1413*:1385:74
PE12:1111:1312:129:12x12:1112:1013:1181:80
3SB11:117:109:11
10:12
x9:912:1358:66
PD11:1011:1214:129:1111:129:9x11:1176:77
ZZ9:1211*:1112:12
13:12
14:1310:12x69:72
LO11:1012:1311:1113:13*11:1313:1211:11x82:83

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (12.14286)
2. Atrofované ruce (11.83333)
3. Left Overs (11.71429)
4. Kulatá šachovnice (11.66667)
5. PeaceEgg (11.57143)
6. Žlutá Zimnice (11.5)
7. Terrible Monkeys (11.28571)
8. Prague Devils (10.85714)
9. Frkot (10.71429)
10. 3SB (9.66667)

Groups

APEAtrucTMFRKZZScorePointsRanking
PEx14:1210:1414:1111:1549:5242
Atruc12:14x8:159:148:1537:5805
TM14:1015:8x8:106:1343:4142
FRK11:1414:910:8x7:1542:4643
ZZ15:1115:813:615:7x58:3281

Help tables for group A

2 - 4. placePETMFRKScorePointsRanking
PEx10:1414:1124:2521
TM14:10x8:1022:2021
FRK11:1410:8x21:2222
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BPDKSFUJLO3SBScorePointsRanking
PDx13:712:1414:1011:1450:4543
KS7:13x9:1010:1210:736:4225
FUJ14:1210:9x12:1110:1146:4362
LO10:1412:1011:12x8:1541:5124
3SB14:117:1011:1015:8x47:3961

Help tables for group B

1 - 2. placeFUJ3SBScorePointsRanking
FUJx10:1110:1102
3SB11:10x11:1021
4 - 5. placeKSLOScorePointsRanking
KSx10:1210:1202
LO12:10x12:1021
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

Play-off

Čtvrtfinále (2. a 3. týmy)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:30 13.9.2015mixed1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)8:914:12
09:30 13.9.2015mixed2PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)7:129:12

Křížový zápas 5-8.místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:30 13.9.2015mixed3Frkot (FRK)Prague Devils (PD)2:1110:11
11:30 13.9.2015mixed4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)7:811:13

Křížový zápas 5.- 10. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:30 13.9.2015mixed3Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)8:1413:12
09:30 13.9.2015mixed4Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)9:1414:11

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:30 13.9.2015mixed13SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)12:47:10
11:30 13.9.2015mixed2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)8:1314:13

Finále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:45 13.9.2015mixed13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)10:910:12

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:30 13.9.2015mixed1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)12:713:12

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:30 13.9.2015mixed2PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)7:1212:11

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:30 13.9.2015mixed3Frkot (FRK)Left Overs (LO)8:1410:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:30 13.9.2015mixed4Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)10:912:11

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 12.9.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Atrofované ruce (Atruc)14:1211:13
09:00 12.9.2015mixedA2Terrible Monkeys (TM)Frkot (FRK)8:1010:10
09:00 12.9.2015mixedB3Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice (KS)13:711:12
09:00 12.9.2015mixedB4F.U.J. (FUJ)Left Overs (LO)12:1113*:13
11:00 12.9.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Frkot (FRK)14:1112:11
11:00 12.9.2015mixedA2Žlutá Zimnice (ZZ)Atrofované ruce (Atruc)15:811*:11
11:00 12.9.2015mixedB3Prague Devils (PD)Left Overs (LO)14:1011:11
11:00 12.9.2015mixedB43SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)7:1011:11
13:00 12.9.2015mixedA1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)10:1412:12
13:00 12.9.2015mixedA2Žlutá Zimnice (ZZ)Frkot (FRK)15:79:12
13:00 12.9.2015mixedB3Prague Devils (PD)3SB (3SB)11:149:9
13:00 12.9.2015mixedB4F.U.J. (FUJ)Kulatá šachovnice (KS)10:913:10
15:15 12.9.2015mixedB1Prague Devils (PD)F.U.J. (FUJ)12:149:11
15:15 12.9.2015mixedB23SB (3SB)Left Overs (LO)15:812:13
15:15 12.9.2015mixedA3PeaceEgg (PE)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1512:10
15:15 12.9.2015mixedA4Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)15:811:11
17:15 12.9.2015mixedB1F.U.J. (FUJ)3SB (3SB)10:1111:9
17:15 12.9.2015mixedB2Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)10:1211:11
17:15 12.9.2015mixedA3Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)13:612:12
17:15 12.9.2015mixedA4Frkot (FRK)Atrofované ruce (Atruc)14:911:12
09:30 13.9.2015mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)1Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)8:914:12
09:30 13.9.2015mixedČtvrtfinále (2. a 3. týmy)2PeaceEgg (PE)F.U.J. (FUJ)7:129:12
09:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo3Atrofované ruce (Atruc)Left Overs (LO)8:1413:12
09:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5.- 10. místo4Kulatá šachovnice (KS)Frkot (FRK)9:1414:11
11:30 13.9.2015mixedSemifinále13SB (3SB)Terrible Monkeys (TM)12:47:10
11:30 13.9.2015mixedSemifinále2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)8:1314:13
11:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5-8.místo3Frkot (FRK)Prague Devils (PD)2:1110:11
11:30 13.9.2015mixedKřížový zápas 5-8.místo4Left Overs (LO)PeaceEgg (PE)7:811:13
13:30 13.9.2015mixedO 3. místo1Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys (TM)12:713:12
13:30 13.9.2015mixedO 5. místo2PeaceEgg (PE)Prague Devils (PD)7:1212:11
13:30 13.9.2015mixedO 7. místo3Frkot (FRK)Left Overs (LO)8:1410:11
13:30 13.9.2015mixedO 9. místo4Kulatá šachovnice (KS)Atrofované ruce (Atruc)10:912:11
14:45 13.9.2015mixedFinále13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)10:910:12
Poslat odkaz na e-mail