spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Mistrovství Republiky juniorů 2015

  • Čelákovice
  • 28.11.2015
  • 3. halové mistrovství juniorů v kategorii easy mix (alespoň 1 holka na lajně)
  • Schedule: http://bit.ly/1OvHKHp

Výsledky mix

Final standings

1. 3SB A
2. F.U.J.
3. Chlupatá žába A
4. Kulatá šachovnice A
5. Rainbow Banana
6. 3SB B
7. Terrible Monkeys
8. Létající kapři
9. Left Overs
10. Kulatá šachovnice B

Next placement is shown in tables below.

Spirit mix

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

Spirit3SBA3SBBAtrucCHZACHZBFUJKSAKSBLOTMLKRBBOTScore
3SBAx14:1114*:12*9:812:1211:810:12*70:63
3SBB11:14x9:813:119:913:911:811:1177:70
Atrucx10:911:1012:1210:1210:1112:9
12:10
77:73
CHZA12*:14*9:10x9:1010:1010:1211:1312:1173:80
CHZB8:98:9x12:119:1010:1014*:1161:60
FUJ12:1211:1310:1110:9x8*:1112:1311:1174:80
KSA10:1011:8*x13:1111:1312:911:1168:62
KSB8:119:911:12x13:1012:1153:53
LO9:1312:1210:911:1310:13x10:1010:1372:83
TM12*:1012:1013:1110:10x14:913:11
9:12
83:73
LK8:1111:1012:1013:129:1211:129:14x14:1287:93
RB11:1113:1110:1011:1113:1011:13
12:9
x81:75
BOT9:12
10:12
11:1211:14*11:1112:14x64:75

Spirit of the Game final standings

1. Terrible Monkeys (11.85714)
2. 3SB A (11.66667)
3. Rainbow Banana (11.57143)
4. Kulatá šachovnice A (11.33333)
5. Atrofované ruce (11)
5. 3SB B (11)
6. Létající kapři (10.875)
7. Botič (10.66667)
8. Kulatá šachovnice B (10.6)
9. F.U.J. (10.57143)
10. Chlupatá žába A (10.42857)
11. Left Overs (10.28571)
12. Chlupatá žába B (10.16667)

Groups

AKSALORBTMScorePointsRanking
KSAx9:48:79:626:1761
LO4:9x1:154:129:3604
RB7:815:1x9:631:1542
TM6:912:46:9x24:2223
BKSBCHZB3SBA3SBBScorePointsRanking
KSBx9:81:184:1014:3623
CHZB8:9x2:183:1113:3804
3SBA18:118:2x13:549:861
3SBB10:411:35:13x26:2042
CAtrucLKCHZABOTFUJScorePointsRanking
Atrucx6:130:237:61:1514:5724
LK13:6x3:1414:77:1337:4043
CHZA23:014:3x23:112:472:881
BOT6:77:141:23x4:1618:6005
FUJ15:113:74:1216:4x48:2462

Play-off

Baráž o čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
18:35 28.11.2015mix1Kulatá šachovnice B (KSB)Létající kapři (LK)7:812:11
19:05 28.11.2015mix1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)13:012:10
19:30 28.11.2015mix1Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába B (CHZB)15:310:10
20:05 28.11.2015mix13SB B (3SBB)Left Overs (LO)11:313:9

Čtvrtfinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:30 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice A (KSA)Létající kapři (LK)13:512:9
09:00 29.11.2015mix13SB A (3SBA)Terrible Monkeys (TM)13:510:12*
09:30 29.11.2015mix1Chlupatá žába A (CHZA)Rainbow Banana (RB)12:611:13
10:00 29.11.2015mix1F.U.J. (FUJ)3SB B (3SBB)9:711:13

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:20 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice A (KSA)F.U.J. (FUJ)6:1011:8*
13:50 29.11.2015mix13SB A (3SBA)Chlupatá žába A (CHZA)12:714*:12*

Křížový zápas 5-8.místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:25 29.11.2015mix1Létající kapři (LK)3SB B (3SBB)3:108:11
11:30 29.11.2015mix1Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)9:109:12

O 9-13.místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
10:25 29.11.2015mix1Atrofované ruce (Atruc)Botič (BOT)7:612:10
10:55 29.11.2015mix1Chlupatá žába B (CHZB)Left Overs (LO)3:109:10
12:25 29.11.2015mix1Chlupatá žába B (CHZB)Botič (BOT)5:814*:11
12:55 29.11.2015mix1Left Overs (LO)Atrofované ruce (Atruc)11:412:12

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:18 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice B (KSB)Left Overs (LO)7:813:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 29.11.2015mix1Terrible Monkeys (TM)Létající kapři (LK)8:714:9

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:15 29.11.2015mix13SB B (3SBB)Rainbow Banana (RB)4:1011:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:45 29.11.2015mix1Kulatá šachovnice A (KSA)Chlupatá žába A (CHZA)6:1310:10

Finále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:15 29.11.2015mix13SB A (3SBA)F.U.J. (FUJ)16:512:12

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:00 28.11.2015mixC1Atrofované ruce (Atruc)Létající kapři (LK)6:1310:11
08:29 28.11.2015mixB1Kulatá šachovnice B (KSB)Chlupatá žába B (CHZB)9:811:12
08:58 28.11.2015mixA1Kulatá šachovnice A (KSA)Left Overs (LO)9:413:11
09:27 28.11.2015mixC1Chlupatá žába A (CHZA)Botič (BOT)23:112:11
09:56 28.11.2015mixB13SB A (3SBA)3SB B (3SBB)13:514:11
10:25 28.11.2015mixA1Rainbow Banana (RB)Terrible Monkeys (TM)9:611:13
10:54 28.11.2015mixC1F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)15:110:11
11:23 28.11.2015mixB1Kulatá šachovnice B (KSB)3SB B (3SBB)4:109:9
11:52 28.11.2015mixC1Chlupatá žába A (CHZA)Létající kapři (LK)14:310:12
12:21 28.11.2015mixA1Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)12:410:10
12:50 28.11.2015mixC1Atrofované ruce (Atruc)Botič (BOT)7:612:9
13:19 28.11.2015mixC1F.U.J. (FUJ)Létající kapři (LK)13:712:13
13:48 28.11.2015mixB13SB A (3SBA)Chlupatá žába B (CHZB)18:29:8
14:17 28.11.2015mixA1Kulatá šachovnice A (KSA)Rainbow Banana (RB)8:711:11
14:46 28.11.2015mixC1Chlupatá žába A (CHZA)F.U.J. (FUJ)12:49:10
15:15 28.11.2015mixB13SB A (3SBA)Kulatá šachovnice B (KSB)18:111:8
15:44 28.11.2015mixA1Kulatá šachovnice A (KSA)Terrible Monkeys (TM)9:611:13
16:13 28.11.2015mixC1Létající kapři (LK)Botič (BOT)14:714:12
16:42 28.11.2015mixB13SB B (3SBB)Chlupatá žába B (CHZB)11:39:8
17:11 28.11.2015mixC1Atrofované ruce (Atruc)Chlupatá žába A (CHZA)0:2310:9
17:40 28.11.2015mixA1Rainbow Banana (RB)Left Overs (LO)15:113:10
18:09 28.11.2015mixC1F.U.J. (FUJ)Botič (BOT)16:411:11
18:35 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále1Kulatá šachovnice B (KSB)Létající kapři (LK)7:812:11
19:05 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále1Terrible Monkeys (TM)Atrofované ruce (Atruc)13:012:10
19:30 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále1Rainbow Banana (RB)Chlupatá žába B (CHZB)15:310:10
20:05 28.11.2015mixBaráž o čtvrtfinále13SB B (3SBB)Left Overs (LO)11:313:9
08:30 29.11.2015mixČtvrtfinále1Kulatá šachovnice A (KSA)Létající kapři (LK)13:512:9
09:00 29.11.2015mixČtvrtfinále13SB A (3SBA)Terrible Monkeys (TM)13:510:12*
09:30 29.11.2015mixČtvrtfinále1Chlupatá žába A (CHZA)Rainbow Banana (RB)12:611:13
10:00 29.11.2015mixČtvrtfinále1F.U.J. (FUJ)3SB B (3SBB)9:711:13
10:25 29.11.2015mixO 9-13.místo1Atrofované ruce (Atruc)Botič (BOT)7:612:10
10:55 29.11.2015mixO 9-13.místo1Chlupatá žába B (CHZB)Left Overs (LO)3:109:10
11:25 29.11.2015mixKřížový zápas 5-8.místo1Létající kapři (LK)3SB B (3SBB)3:108:11
11:30 29.11.2015mixKřížový zápas 5-8.místo1Terrible Monkeys (TM)Rainbow Banana (RB)9:109:12
12:25 29.11.2015mixO 9-13.místo1Chlupatá žába B (CHZB)Botič (BOT)5:814*:11
12:55 29.11.2015mixO 9-13.místo1Left Overs (LO)Atrofované ruce (Atruc)11:412:12
13:20 29.11.2015mixSemifinále1Kulatá šachovnice A (KSA)F.U.J. (FUJ)6:1011:8*
13:50 29.11.2015mixSemifinále13SB A (3SBA)Chlupatá žába A (CHZA)12:714*:12*
14:18 29.11.2015mixO 9. místo1Kulatá šachovnice B (KSB)Left Overs (LO)7:813:10
14:50 29.11.2015mixO 7. místo1Terrible Monkeys (TM)Létající kapři (LK)8:714:9
15:15 29.11.2015mixO 5. místo13SB B (3SBB)Rainbow Banana (RB)4:1011:11
15:45 29.11.2015mixO 3. místo1Kulatá šachovnice A (KSA)Chlupatá žába A (CHZA)6:1310:10
16:15 29.11.2015mixFinále13SB A (3SBA)F.U.J. (FUJ)16:512:12
Poslat odkaz na e-mail