spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

HMČR open a ženy

Výsledky open

Final standings

1. Žlutá Zimnice A
2. Chupacabras
3. Kulatá šachovnice
4. Prague Devils A
5. 3SB A
6. Prague Devils B
7. Východní blok
8. PeaceEgg
9. Left Overs A
10. Terrible Monkeys

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritCHUPPD-APD-BKSLO-APETM3SB-AVBZZ-AScore
CHUPx10:8
12:12
12:1213:1211:1214:11
16*:12
88:79
PD-A8:10
12:12
x14*:11
15*:11
10:1114*:1112:1113:1198:88
PD-Bx13:1212:1311*:1213:119:11
13:11
12:12
12:12
95:94
KS12:1211:14*
11:15*
12:13x13:1413:10
15:14
87:92
LO-A12:1311:1013:1214:13x13:1212:8*75:68
PE12:1112:11*x10:1211:12
10:9
12:11
12:11
79:77
TM11:14*11:1312:1312:10x11:1312:16*69:79
3SB-A11:1211:9
11:13
12:11
9:10
13:11x13:1380:79
VB12:12
12:12
11:12
11:12
16*:1213:13x14:1389:86
ZZ-A11:14
12:16*
11:1310:13
14:15
8*:1213:14x79:97

Spirit of the Game final standings

1. Východní blok (12.71429)
2. Chupacabras (12.57143)
3. Left Overs A (12.5)
4. Kulatá šachovnice (12.42857)
5. Prague Devils A (12.25)
6. Prague Devils B (11.875)
7. Terrible Monkeys (11.5)
8. 3SB A (11.42857)
9. PeaceEgg (11.28571)
9. Žlutá Zimnice A (11.28571)

Výsledky women

Final standings

1. 3SB A W
2. Velká Morava
3. Žlutá Zimnice
4. Východní blok W
5. Terrible Monkeys W
6. F.U.J.
7. Prague Devils
8. Atrofované ruce
9. Pražská 7
10. PeaceEgg W

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritPDPE WVB WFUJTM W3SBW-AAtrucP7VMZZScore
PDx11:1110:1110:1113:9
12:10
12:1211:1179:75
PE W11:11x10:119:1110:910:10
11:11
61:63
VB Wx12:11
10:10
11:1311:11
14:13
12:11
13:11
83:80
FUJ11:12
10:10
x11:11
11:11
9:6*9:1010:1210:1181:83
TM W11:1011:1013:1111:11
11:11
x10:1012:1111:1190:85
3SBW-A11:1011:910:10x11:1110:1010:108*:1171:71
Atruc9:13
10:12
9:106*:911:11x10:109:11*64:76
P712:1210:10
11:11
10:910:1010:10x63:62
VM11:11
13:14
12:1011:1210:1011*:9x12:9*80:75
ZZ11:1111:12
11:13
11:1011:1111:8*9*:12x75:77

Spirit of the Game final standings

1. Východní blok W (11.85714)
2. Velká Morava (11.42857)
3. Prague Devils (11.28571)
4. Terrible Monkeys W (11.25)
5. Žlutá Zimnice (10.71429)
6. Pražská 7 (10.5)
7. PeaceEgg W (10.16667)
8. 3SB A W (10.14286)
9. F.U.J. (10.125)
10. Atrofované ruce (9.14286)

Groups

AKSLO-APD-AZZ-ACHUPScorePointsRanking
KSx11:611:910:89:1241:3561
LO-A6:11x8:117:108:1229:4405
PD-A9:1111:8x8:109:837:3744
ZZ-A8:1010:710:8x7:735:3253
CHUP12:912:88:97:7x39:3352

Help tables for group A

2 - 3. placeZZ-ACHUPScorePointsRanking
ZZ-Ax7:77:712
CHUP7:7x7:711
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
BTMPD-BVBPE3SB-AScorePointsRanking
TMx3:99:1112:95:929:3825
PD-B9:3x8:129:106:1232:3724
VB11:912:8x10:108:841:3562
PE9:1210:910:10x11:1140:4243
3SB-A9:512:68:811:11x40:3061

Help tables for group B

1 - 2. placeVB3SB-AScorePointsRanking
VBx8:88:812
3SB-A8:8x8:811
4 - 5. placeTMPD-BScorePointsRanking
TMx3:93:902
PD-B9:3x9:321
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
STM WFUJZZVMVB WScorePointsRanking
TM Wx9:87:118:116:1330:4324
FUJ8:9x4:99:95:1526:4215
ZZ11:79:4x10:69:1139:2862
VM11:89:96:10x12:638:3353
VB W13:615:511:96:12x45:3261

Help tables for group S

1 - 2. placeZZVB WScorePointsRanking
ZZx9:119:1102
VB W11:9x11:921
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
TAtrucP7PE WPD3SBW-AScorePointsRanking
Atrucx12:810:118:76:1036:3642
P78:12x13:57:105:1133:3824
PE W11:105:13x6:107:1129:4425
PD7:810:710:6x8:1235:3343
3SBW-A10:611:511:712:8x44:2681

Help tables for group T

2 - 3. placeAtrucPDScorePointsRanking
Atrucx8:78:721
PD7:8x7:802
4 - 5. placeP7PE WScorePointsRanking
P7x13:513:521
PE W5:13x5:1302
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
373SB A WSarah Tošnerová17304776.71
163SB AMartin Lipert20234376.14
43SB A WTereza Burešová27134075.71
26Žlutá ZimniceAlena Malá14253975.57
23Kulatá šachovniceKryštof Holeček22163875.43
153SB AMatěj Štětka20173775.29
25Žlutá ZimniceMartina Hradecká9273675.14
35Žlutá Zimnice AJan Novák3313474.86
13Žlutá Zimnice AJan Ledinský20133374.71
17Kulatá šachovniceDominik Hataš19133274.57

Play-off

Baráž o čtvrtfinále (X1 a X2)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
19:03 27.2.2016open1Prague Devils B (PD-B)Left Overs A (LO-A)9:812:13
19:10 27.2.2016women2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)9:59:10
19:40 27.2.2016women2Terrible Monkeys W (TM W)PeaceEgg W (PE W)11:811:10
19:40 27.2.2016open1Prague Devils A (PD-A)Terrible Monkeys (TM)10:914*:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 28.2.2016open1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)7:814:13
09:00 28.2.2016open2Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)13:611:12
09:35 28.2.2016women1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava (VM)5:149:11*
09:35 28.2.2016women2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)13:311:11
10:10 28.2.2016open13SB A (3SB-A)Prague Devils A (PD-A)9:1011:12
10:10 28.2.2016open2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils B (PD-B)12:612:13
10:45 28.2.2016women13SB A W (3SBW-A)Terrible Monkeys W (TM W)11:610:10
10:45 28.2.2016women2Východní blok W (VB W)F.U.J. (FUJ)18:410:10

Křížový zápas 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:20 28.2.2016open13SB A (3SB-A)PeaceEgg (PE)11:99:10
11:20 28.2.2016open2Prague Devils B (PD-B)Východní blok (VB)11:1012:12
11:55 28.2.2016women1Terrible Monkeys W (TM W)Prague Devils (PD)12:911:10
11:55 28.2.2016women2F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)7:59:6*

Semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
12:20 28.2.2016open1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHUP)7:912:12
12:30 28.2.2016open2Kulatá šachovnice (KS)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)10:1115:14
13:05 28.2.2016women13SB A W (3SBW-A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:88*:11
13:05 28.2.2016women2Východní blok W (VB W)Velká Morava (VM)10:1414:13

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:40 28.2.2016open1Left Overs A (LO-A)Terrible Monkeys (TM)10:913:12
13:40 28.2.2016women2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PE W)14:711:11

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:15 28.2.2016open2Východní blok (VB)PeaceEgg (PE)12:1011:12
14:58 28.2.2016women1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)6:1010:12

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 28.2.2016open1Prague Devils B (PD-B)3SB A (3SB-A)9:1313:11
14:50 28.2.2016women2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys W (TM W)7:911:11

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
15:25 28.2.2016open2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils A (PD-A)11:1011:15*
15:25 28.2.2016women2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok W (VB W)8:711:13

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
16:00 28.2.2016open1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Chupacabras (CHUP)10:912:16*
16:00 28.2.2016women2Velká Morava (VM)3SB A W (3SBW-A)9:1310:10

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 27.2.2016openB1Terrible Monkeys (TM)Prague Devils B (PD-B)3:911:13
09:00 27.2.2016womenT2Atrofované ruce (Atruc)Pražská 7 (P7)12:810:10
09:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)PeaceEgg (PE)10:1011:12
09:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)Prague Devils (PD)6:1011:11
10:00 27.2.2016openB13SB A (3SB-A)Terrible Monkeys (TM)9:513:11
10:00 27.2.2016womenT23SB A W (3SBW-A)Atrofované ruce (Atruc)10:611:11
10:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)Prague Devils B (PD-B)12:812:12
10:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)Pražská 7 (P7)5:1310:10
11:00 27.2.2016openB1PeaceEgg (PE)3SB A (3SB-A)11:1111:12
11:00 27.2.2016womenT2Prague Devils (PD)3SB A W (3SBW-A)8:1210:11
11:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)Terrible Monkeys (TM)11:916*:12
11:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)Atrofované ruce (Atruc)11:1010:9
12:00 27.2.2016openB1PeaceEgg (PE)Prague Devils B (PD-B)10:912:11*
12:00 27.2.2016womenT2Prague Devils (PD)Pražská 7 (P7)10:712:12
12:30 27.2.2016openB1Východní blok (VB)3SB A (3SB-A)8:813:13
12:30 27.2.2016womenT2PeaceEgg W (PE W)3SB A W (3SBW-A)7:119:11
13:00 27.2.2016openB1PeaceEgg (PE)Terrible Monkeys (TM)9:1210:12
13:00 27.2.2016womenT2Prague Devils (PD)Atrofované ruce (Atruc)7:813:9
13:30 27.2.2016openB13SB A (3SB-A)Prague Devils B (PD-B)12:611:9
13:30 27.2.2016womenT23SB A W (3SBW-A)Pražská 7 (P7)11:510:10
14:00 27.2.2016openA1Kulatá šachovnice (KS)Left Overs A (LO-A)11:613:14
14:00 27.2.2016womenS2Terrible Monkeys W (TM W)F.U.J. (FUJ)9:811:11
14:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)8:1013:11
14:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Velká Morava (VM)10:69*:12
15:00 27.2.2016openA1Chupacabras (CHUP)Kulatá šachovnice (KS)12:912:12
15:00 27.2.2016womenS2Východní blok W (VB W)Terrible Monkeys W (TM W)13:611:13
15:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Left Overs A (LO-A)11:810:11
15:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)F.U.J. (FUJ)9:411:10
16:00 27.2.2016openA1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Chupacabras (CHUP)7:711:14
16:00 27.2.2016womenS2Velká Morava (VM)Východní blok W (VB W)12:611:11
16:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Kulatá šachovnice (KS)9:1114*:11
16:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Terrible Monkeys W (TM W)11:711:11
17:00 27.2.2016openA1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Left Overs A (LO-A)10:78*:12
17:00 27.2.2016womenS2Velká Morava (VM)F.U.J. (FUJ)9:912:10
17:30 27.2.2016openA1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHUP)9:88:10
17:30 27.2.2016womenS2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok W (VB W)9:1111:12
18:00 27.2.2016openA1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Kulatá šachovnice (KS)8:1010:13
18:00 27.2.2016womenS2Velká Morava (VM)Terrible Monkeys W (TM W)11:811:12
18:30 27.2.2016openA1Chupacabras (CHUP)Left Overs A (LO-A)12:813:12
18:30 27.2.2016womenS2Východní blok W (VB W)F.U.J. (FUJ)15:512:11
19:03 27.2.2016openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Prague Devils B (PD-B)Left Overs A (LO-A)9:812:13
19:10 27.2.2016womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2F.U.J. (FUJ)Pražská 7 (P7)9:59:10
19:40 27.2.2016womenBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)2Terrible Monkeys W (TM W)PeaceEgg W (PE W)11:811:10
19:40 27.2.2016openBaráž o čtvrtfinále (X1 a X2)1Prague Devils A (PD-A)Terrible Monkeys (TM)10:914*:11
09:00 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Východní blok (VB)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)7:814:13
09:00 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Chupacabras (CHUP)PeaceEgg (PE)13:611:12
09:35 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)1Atrofované ruce (Atruc)Velká Morava (VM)5:149:11*
09:35 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils (PD)13:311:11
10:10 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A (3SB-A)Prague Devils A (PD-A)9:1011:12
10:10 28.2.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils B (PD-B)12:612:13
10:45 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB A W (3SBW-A)Terrible Monkeys W (TM W)11:610:10
10:45 28.2.2016womenČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Východní blok W (VB W)F.U.J. (FUJ)18:410:10
11:20 28.2.2016openKřížový zápas 5-8. místo13SB A (3SB-A)PeaceEgg (PE)11:99:10
11:20 28.2.2016openKřížový zápas 5-8. místo2Prague Devils B (PD-B)Východní blok (VB)11:1012:12
11:55 28.2.2016womenKřížový zápas 5-8. místo1Terrible Monkeys W (TM W)Prague Devils (PD)12:911:10
11:55 28.2.2016womenKřížový zápas 5-8. místo2F.U.J. (FUJ)Atrofované ruce (Atruc)7:59:6*
12:20 28.2.2016openSemifinále1Prague Devils A (PD-A)Chupacabras (CHUP)7:912:12
12:30 28.2.2016openSemifinále2Kulatá šachovnice (KS)Žlutá Zimnice A (ZZ-A)10:1115:14
13:05 28.2.2016womenSemifinále13SB A W (3SBW-A)Žlutá Zimnice (ZZ)9:88*:11
13:05 28.2.2016womenSemifinále2Východní blok W (VB W)Velká Morava (VM)10:1414:13
13:40 28.2.2016openO 9. místo1Left Overs A (LO-A)Terrible Monkeys (TM)10:913:12
13:40 28.2.2016womenO 9. místo2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PE W)14:711:11
14:15 28.2.2016openO 7. místo2Východní blok (VB)PeaceEgg (PE)12:1011:12
14:50 28.2.2016openO 5. místo1Prague Devils B (PD-B)3SB A (3SB-A)9:1313:11
14:50 28.2.2016womenO 5. místo2F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys W (TM W)7:911:11
14:58 28.2.2016womenO 7. místo1Atrofované ruce (Atruc)Prague Devils (PD)6:1010:12
15:25 28.2.2016openO 3. místo2Kulatá šachovnice (KS)Prague Devils A (PD-A)11:1011:15*
15:25 28.2.2016womenO 3. místo2Žlutá Zimnice (ZZ)Východní blok W (VB W)8:711:13
16:00 28.2.2016openO 1. místo1Žlutá Zimnice A (ZZ-A)Chupacabras (CHUP)10:912:16*
16:00 28.2.2016womenO 1. místo2Velká Morava (VM)3SB A W (3SBW-A)9:1310:10
Poslat odkaz na e-mail