spřátelené weby www.cald.cz www.discgolf.cz www.ultimo.cz www.freestylefrisbee.cz www.szf.sk www.ultimatefrisbee.cz

Results


Past tournaments

Mistrovství ČR open a ženy

  • České Budějovice
  • 03.09.2016
  • Finálový turnaj České ligy ultimate v kategorii open a ženy
  • Schedule: http://jdem.cz/cc5sm4

Výsledky open

Final standings

1. Yellow Block
2. 3SB
3. F.U.J.
4. Prague Devils
5. Terrible Monkeys
6. PeaceEgg
7. Left Overs
8. Kulatá šachovnice

Spirit open

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritLOKSTMPDFUJ3SBYBPEScore
LOx13:13
11:11
11:1212:1011:10*14:1372:69
KS13:13
11:11
x12:11*
12:12
12:1112:1272:70
TM12:1111*:12
12:12
x12:1314:1313:1074:71
PD10:1211:1213:12x12:1312:1213:1271:73
FUJ13:1413:12x11:11
14:12
13:1215:1179:72
3SB12:1211:11
12:14
x12:12
14:15
12:13*73:77
YB10*:1112:1212:1312:12
15:14
x12:1173:73
PE13:1410:1312:1311:1513*:1211:12x70:79

Spirit of the Game final standings

1. F.U.J. (13.16667)
2. Terrible Monkeys (12.33333)
3. 3SB (12.16667)
3. Yellow Block (12.16667)
4. Left Overs (12)
4. Kulatá šachovnice (12)
5. Prague Devils (11.83333)
6. PeaceEgg (11.66667)

Výsledky women

Final standings

1. 3SB W
2. Prague Devils W
3. Velká Morava
4. Žlutá Zimnice
5. Terrible Monkeys W
6. F.U.J. W
7. Východní blok
8. PeaceEgg W
9. Atrofované ruce
10. Pražská 7

Next placement is shown in tables below.

Spirit women

Spirit is displayed as received:given

Spirit of the Game cross table

SpiritVMVBTMWPDWFUJWAtruc3SBWZZZZXPEWP7Score
VMx11:1211:11
11:10*
11:10*
12:13
56:56
VBx12:13*12:1211:11
10:10
45:46
TMW13*:12x11:1012:10
11:11
11:1158:54
PDW12:1110:11x10:9
11:8*
10:9
13:11
66:59
FUJW10:12
11:11
x11:1111:1143:45
Atruc12:1211:11x12:10
10:12
45:45
3SBW11:11
10*:11
9:10
8*:11
x10:1048:53
ZZ10*:11
13:12
9:10
11:13
10:10x53:56
ZZXx
PEW11:11
10:10
11:11x12:1244:44
P711:1110:12
12:10
12:12x45:45

Spirit of the Game final standings

1. Terrible Monkeys W (11.6)
2. Pražská 7 (11.25)
2. Atrofované ruce (11.25)
2. Východní blok (11.25)
3. Velká Morava (11.2)
4. Prague Devils W (11)
4. PeaceEgg W (11)
5. F.U.J. W (10.75)
6. Žlutá Zimnice (10.6)
7. 3SB W (9.6)

Groups

A3SBFUJYBPEScorePointsRanking
3SBx15:1215:1215:1145:3561
FUJ12:15x15:1215:1442:4142
YB12:1512:15x15:1239:4223
PE11:1514:1512:15x37:4504
BPDLOTMKSScorePointsRanking
PDx15:715:1415:845:2961
LO7:15x15:1215:937:3642
TM14:1512:15x15:1441:4423
KS8:159:1514:15x31:4504
DVMPDW3SBWZZScorePointsRanking
VMx15:1213:1511:1539:4223
PDW12:15x13:1515:1340:4324
3SBW15:1315:13x14:1544:4142
ZZ15:1113:1515:14x43:4041

Help tables for group D

1 - 2. place3SBWZZScorePointsRanking
3SBWx14:1514:1502
ZZ15:14x15:1421
3 - 4. placeVMPDWScorePointsRanking
VMx15:1215:1221
PDW12:15x12:1502
zobrazit/skrýt pravidla rozhodování o pořadí
EP7AtrucFUJWScorePointsRanking
P7x8:70:158:2222
Atruc7:8x3:1510:2303
FUJW15:015:3x30:341
FTMWPEWVBScorePointsRanking
TMWx15:512:827:1341
PEW5:15x8:1413:2903
VB8:1214:8x22:2022

TOP 10 players (according to average per match)

#TeamName, surnameSATmatchesØ points per match
21Terrible MonkeysOndřej Rýdlo13142764.5
25Left OversJakub Vondra1372054
37PeaceEggTomáš Němeček4202464
25PeaceEggPetr Hrych3202363.83
22Terrible MonkeysPetr Kotěšovec6162263.67
26Yellow BlockTomáš Klacek8132163.5
80F.U.J.Pavel Bláha2121443.5
22F.U.J.Jáchym Hrušák841243
23Kulatá šachovniceKryštof Holeček771452.8
773SBJirka Svatoš1151662.67

Play-off

Finále spodní skupiny

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
17:30 3.9.2016women1Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:711:11

Baráž o semifinále

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
07:20 4.9.2016women1Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:410:11

Čtvrtfinále (Q1 až Q4)

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
08:03 4.9.2016open2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:1313:12
08:05 4.9.2016open13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12
08:05 4.9.2016open4Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:510*:11
10:00 4.9.2016open3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)15:1113:14

Křížový zápas O 5-8. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:47 4.9.2016open4PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)15:1213:14
13:15 4.9.2016open3Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)10:1512:12

Křížový zápas W 7-10. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
07:59 4.9.2016women2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PEW)9:1312:12
09:48 4.9.2016women4Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)15:1312:12

Semifinále Open

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:46 4.9.2016open13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)11:912:14
11:46 4.9.2016open2Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)9:1512:12

Semifinále Women

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:34 4.9.2016women1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils W (PDW)9:1211:13
09:35 4.9.2016women23SB W (3SBW)Velká Morava (VM)15:910*:11

O 9. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:30 4.9.2016women4Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)11:1412:10

O 7. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
14:50 4.9.2016women3PeaceEgg W (PEW)Východní blok (VB)8:1510:10
15:05 4.9.2016open4Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)9:1511:11

O 5. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
11:40 4.9.2016women3Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:1012:10
16:15 4.9.2016open3Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:1313:10

O 3. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:28 4.9.2016women2Žlutá Zimnice (ZZ)Velká Morava (VM)11:1513:12
15:05 4.9.2016open2F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)15:1013:12

O 1. místo

TimeDivizeFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
13:28 4.9.2016women13SB W (3SBW)Prague Devils W (PDW)15:68*:11
15:04 4.9.2016open13SB (3SB)Yellow Block (YB)10:1514:15

All matches

TimeDivizeGroupFieldTeam 1Team 2ScoreSpirit
09:00 3.9.2016womenE1Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)8:710:12
09:00 3.9.2016womenF2Terrible Monkeys W (TMW)PeaceEgg W (PEW)15:511:11
09:15 3.9.2016openA33SB (3SB)F.U.J. (FUJ)15:1211:11
09:15 3.9.2016openA4Yellow Block (YB)PeaceEgg (PE)15:1212:11
10:15 3.9.2016womenD1Velká Morava (VM)Prague Devils W (PDW)15:1211:12
10:15 3.9.2016womenD23SB W (3SBW)Žlutá Zimnice (ZZ)14:1510:10
10:50 3.9.2016openB3Prague Devils (PD)Left Overs (LO)15:710:12
10:50 3.9.2016openB4Terrible Monkeys (TM)Kulatá šachovnice (KS)15:1411*:12
11:50 3.9.2016womenE1F.U.J. W (FUJW)Atrofované ruce (Atruc)15:311:11
11:50 3.9.2016womenF2Východní blok (VB)PeaceEgg W (PEW)14:811:11
12:25 3.9.2016openA33SB (3SB)PeaceEgg (PE)15:1112:13*
12:25 3.9.2016openA4Yellow Block (YB)F.U.J. (FUJ)12:1512:13
13:05 3.9.2016womenD1Velká Morava (VM)Žlutá Zimnice (ZZ)11:1511:10*
13:05 3.9.2016womenD23SB W (3SBW)Prague Devils W (PDW)15:139:10
14:00 3.9.2016openB3Prague Devils (PD)Kulatá šachovnice (KS)15:811:12
14:00 3.9.2016openB4Terrible Monkeys (TM)Left Overs (LO)12:1512:11
14:40 3.9.2016womenE1F.U.J. W (FUJW)Pražská 7 (P7)15:011:11
14:40 3.9.2016womenF2Východní blok (VB)Terrible Monkeys W (TMW)8:1212:13*
15:35 3.9.2016openA33SB (3SB)Yellow Block (YB)15:1212:12
15:35 3.9.2016openA4F.U.J. (FUJ)PeaceEgg (PE)15:1415:11
15:55 3.9.2016womenD1Velká Morava (VM)3SB W (3SBW)13:1511:11
15:55 3.9.2016womenD2Prague Devils W (PDW)Žlutá Zimnice (ZZ)15:1310:9
17:10 3.9.2016openB3Prague Devils (PD)Terrible Monkeys (TM)15:1413:12
17:10 3.9.2016openB4Left Overs (LO)Kulatá šachovnice (KS)15:913:13
17:30 3.9.2016womenFinále spodní skupiny1Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:711:11
07:20 4.9.2016womenBaráž o semifinále1Prague Devils W (PDW)Terrible Monkeys W (TMW)15:410:11
07:59 4.9.2016womenKřížový zápas W 7-10. místo2Pražská 7 (P7)PeaceEgg W (PEW)9:1312:12
08:03 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)2Prague Devils (PD)PeaceEgg (PE)15:1313:12
08:05 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)13SB (3SB)Kulatá šachovnice (KS)15:1012:12
08:05 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)4Yellow Block (YB)Left Overs (LO)15:510*:11
09:34 4.9.2016womenSemifinále Women1Žlutá Zimnice (ZZ)Prague Devils W (PDW)9:1211:13
09:35 4.9.2016womenSemifinále Women23SB W (3SBW)Velká Morava (VM)15:910*:11
09:48 4.9.2016womenKřížový zápas W 7-10. místo4Východní blok (VB)Atrofované ruce (Atruc)15:1312:12
10:00 4.9.2016openČtvrtfinále (Q1 až Q4)3F.U.J. (FUJ)Terrible Monkeys (TM)15:1113:14
11:40 4.9.2016womenO 5. místo3Terrible Monkeys W (TMW)F.U.J. W (FUJW)15:1012:10
11:46 4.9.2016openSemifinále Open13SB (3SB)F.U.J. (FUJ)11:912:14
11:46 4.9.2016openSemifinále Open2Prague Devils (PD)Yellow Block (YB)9:1512:12
11:47 4.9.2016openKřížový zápas O 5-8. místo4PeaceEgg (PE)Left Overs (LO)15:1213:14
13:15 4.9.2016openKřížový zápas O 5-8. místo3Kulatá šachovnice (KS)Terrible Monkeys (TM)10:1512:12
13:28 4.9.2016womenO 1. místo13SB W (3SBW)Prague Devils W (PDW)15:68*:11
13:28 4.9.2016womenO 3. místo2Žlutá Zimnice (ZZ)Velká Morava (VM)11:1513:12
13:30 4.9.2016womenO 9. místo4Pražská 7 (P7)Atrofované ruce (Atruc)11:1412:10
14:50 4.9.2016womenO 7. místo3PeaceEgg W (PEW)Východní blok (VB)8:1510:10
15:04 4.9.2016openO 1. místo13SB (3SB)Yellow Block (YB)10:1514:15
15:05 4.9.2016openO 3. místo2F.U.J. (FUJ)Prague Devils (PD)15:1013:12
15:05 4.9.2016openO 7. místo4Kulatá šachovnice (KS)Left Overs (LO)9:1511:11
16:15 4.9.2016openO 5. místo3Terrible Monkeys (TM)PeaceEgg (PE)15:1313:10
Poslat odkaz na e-mail